Jak restartovat kartu Skylink?

Jak restartovat satelit Skylink

1) Odpojte váš satelitní přijímač ze zásuvky elektrické sítě a po chvíli (stačí 10 vteřin) opět zapojte. 2) Zapněte televizor a satelitní přijímač a přepněte na některý z programů, který vám nehraje (nejlépe ČT1 HD).
Archiv

Jak obnovit kartu Skylink

Pokud od ukončení příjmu vašich programů uplynulo již více než 1 rok, je potřeba na vaší satelitní kartě nejdříve znovu registrovat služby Skylink a uhradit tzv. Reaktivační poplatek 200 Kč (namísto Registračního poplatku). A stejně jako v předchozím případě už zbývá jen předplatit si některý z programových balíčků.

Co delat kdyz nejde Skylink

Jak opravit možné poruchy satelitní televize Skylink TV

Možné je také, že Skylink se potýká s výpadkem, takže je potřeba počkat. V každém případě můžete zavolat na infolinku Skylink a zeptat se na situaci nebo zjistit více informací. Telefon na infolinku Skylink je 595 694 310.
Archiv

Jak aktualizovat programy Skylink

Na dálkovém ovladači zmáčkněte tlačítko Menu. Nastavení a potvrďte stisknutím tlačítkem OK. 3. Na dálkovém ovladači červeným tlačítkem zvolte Skylink Aktualizaci.

Proč mi nejde satelit

Příčin může být více: nedostatečně dimenzovaná nebo špatně zaměřená parabola, nekvalitní nebo vysloužilý konvertor s vysokým šumem, dlouhé vedení koaxiálního kabelu, případně přijímač s malou citlivostí.

Na jakém satelitu vysílá Skylink

Satelitní televize Skylink umožňuje přijímat stovky kódovaných i nekódovaných televizních programů ze satelitů Astra 23,5°E a Astra 19,2°E na území ČR. K odkódování kódovaných programů slouží dekódovací karta Skylink a satelitní přijímač/CA modul.

Jak zaplatit poplatek Skylink

Online platba v Zákaznické zóněOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Kde najdu číslo Skylink karty

Dekódovací modul CAM 803

Tuto kartu nelze vyjmout a modul je určen výhradně pro příjem služeb Skylink. Jedenáctimístné číslo této karty najdete na samolepce na zadní straně modulu.

Jak spustit Skylink LIVE na televizi

Aplikace Skylink Live TV je předinstalovaná ve vybraných modelech televizorů nebo si ji stáhnete v dostupných aplikacích televizoru. Nyní je nutné aplikaci spárovat se Skylink účtem prostřednictvím mobilní aplikace. 2. Stáhnete si aplikaci Skylink Live TV do vašeho mobilu či tabletu na App Store nebo Google play.

Jak poznat špatný LNB

Pro začátek použij jen jeden výstup LNB a samo jen jeden přijímač. Pokud přijímač ukazuje při připojeném LNB nějakou sílu signálu a po odpojení LNB žádnou sílu signálu, pak by mělo LNB fungovat.

Jak najít satelitní signál

Nejběžnější je směrování na družici ASTRA 3, která se nachází na pozici 23,5° východně. Další možností je směrování paraboly na ASTRA 1, kterou je možné najít na pozici 19,2° východně. Správný směr je možné určit například pomocí aplikací do chytrého telefonu.

Kde najdu číslo karty Skylink

Jedenáctimístné číslo této karty najdete na samolepce na zadní straně modulu.

Jak zaplatit satelit

Online platba v Zákaznické zóněOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Jak aktivovat CI modul

Ve většině případů je nutné v Menu zařízení nalézt položku Informace/Přístupové parametry (rozhraní)/CI/CI+/Common Interface. Pokud je taková položka nalezena, je potřeba ji aktivovat, obvykle stisknutím tlačítka OK. Pokud byl postup správ- ný, zobrazí se seznam CI zařízení. Zvolte Irdeto CI+ CAM a opět potvrďte OK.

Jak aktivovat iVysílání

Doporučujeme používat televizní aplikace.

ze satelitu Skylink, tak na televizorech Samsung je potřeba aktivovat službu HbbTV (služba přes červené tlačítko). Návod je zde: https://www.samsung.com/cz/smarttv/navody/jak-aktivovat-hbbtv/. Po aktivaci se k iVysílání dostanete jednoduše přes červené tlačítko.

Jak Odpárovat zařízení ve Skylinku

kdykoliv v nastavení, možný výběr signálu pro živé vysílání *TIP Jednotlivá zařízení lze odpárovat (vyřadit) z vašeho uživatelského účtu – označte zařízení, stiskněte tlačítko OK a potvrďte volbu „Ano“. *TIP Po ukončení zůstává přijímač spárovaný, při dalším spuštění aplikace již není nutné se znovu přihlašovat.

Kde se dá zaplatit Skylink

Pro úhradu služeb si můžete vybrat kteroukoliv z platebních metod:Online platba v Zákaznické zóně – DOPORUČUJEME.SIPO/Inkaso z účtu.Trvalý příkaz.U prodejce satelitní techniky.V sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázkou.

Jak zaplatit Skylink přes SMS

Pomocí SMS ve tvaru: SKYLINK KÓDKUPONU ČÍSLOKARTY na číslo 903 55 07 (cena SMS je 7 Kč) Přes Zákaznickou zónu. Po přihlášení je třeba zvolit Aktivace služeb pomocí poukazu – Aktivovat kupónem – Vložit číslo kupónu.

Jak registrovat kartu Skylink

Registraci lze provést jednoduše v Zákaznické zóně na webu Skylinku. Pro registraci je potřeba vyplnit Registrační údaje a uhradit Registrační poplatek.

Proč mi nejde iVysílání

Pokud máte otevřených více oken nebo tabů prohlížeče a v některém z nich běží nekorektně napsaná aplikace, může to ovlivnit kvalitu videa (video se může například trhat). Před tím, než oznámíte chybu, zkuste zavřít všechna ostatní okna/záložky webového prohlížeče a spustit video v iVysílání.

Proč nejde červené tlačítko na televizi

Aby červené tlačítko fungovalo, musíte libovolný kanál sledovat v televizi v režimu „TV“, tj. přes vysílání DVB-T2, přes satelit nebo kabelovku. Pokud televizi sledujete po internetu přes aplikace Skylink, O2 TV, Telly, Kuki a další, červené tlačítko zpravidla nefunguje.

Jak zaplatit poplatek za Skylink

Platby za služby SkylinkOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Jak se přihlásit do Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Jak zprovoznit červené tlačítko

HbbTV vyžaduje připojení k internetu

V levém menu zvolte ikonku zeměkoule s popiskem Síť a vyberte možnost Nastavení sítě. Zvolte, zda se chcete připojit pomocí kabelu, nebo bezdrátové sítě. Automaticky se spustí proces připojení k internetu, stačí pouze postupovat podle pokynů na obrazovce.

Jak zprovoznit červené tlačítko na televizi

Jak si HbbTV nastavitNa dálkovém ovladači otevřete hlavní nastavení stiskem tlačítka Menu.V levém menu zvolte ikonku zeměkoule s popiskem Síť a vyberte možnost Nastavení sítě.Zvolte, zda se chcete připojit pomocí kabelu, nebo bezdrátové sítě.