Jak restartovat stránku?

Jak obnovit stránky v Chrome

Pokud kartu nebo okno zavřete omylem, můžete ho znovu otevřít pomocí klávesové zkratky: Windows a Linux: Ctrl + Shift + t.

Jak restartovat prohlížeč Chrome

Obnovení výchozího nastavení ChromuV počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře vyberte ikonu možností Nastavení.Vyberte Resetovat nastavení Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty. Resetovat nastavení.

Jak obnovit prohlížeč

Relativní témataNa počítači otevřete Chrome.V pravém horním rohu klikněte na Další Nastavení.Ve spodní části klikněte na Pokročilé. Chromebook, Linux a Mac: V sekci „Obnovit nastavení“ klikněte na Obnovit nastavení na původní hodnoty. Obnovit nastavení.

Jak obnovit poslední relaci

Konfigurace obnovy relaceNa liště nabídek v horní části aplikace klikněte na Firefox a zvolte Předvolby. Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte MožnostiPředvolby.Přejděte do sekce Obecné.V části Spuštění zaškrtněte volbu Obnovit předchozí relaci.Zavřete stránku Nastavení.

Kde jsou uložené záložky Google Chrome

Vyhledání záložkyV počítači spusťte Chrome.Do adresního řádku zadejte @bookmarks .Stiskněte tabulátor nebo mezerník. V návrzích také můžete kliknout na Vyhledat záložky .Zadejte klíčová slova pro požadovanou záložku.Vyberte v seznamu záložku.

Co je stránka nereaguje

Pokud se stránka nenačte v žádném prohlížeči, problém může být ve vaší síti nebo ve webové stránce samotné. Nejprve zkuste restartovat modem nebo směrovač. Pokud to nepomůže, kontaktujte vlastníka webových stránek a informujte ho, že se vám stránku nedaří načíst.

Jak resetovat Chrome na mobilu

V pravé horní části prohlížeče klikněte na ikonku a z menu vyberte "Nastavení".Na konci stránky s nastavením klikněte na odkaz "Rozšířená nastavení".Zde znovu na konci stránky klikněte v části Resetovat a vyčistit na položku "Obnovit nastavení na původní výchozí hodnoty".

Jak obnovit panely Firefox

Obnova předchozí relace při každém spuštění FirefoxuNa liště nabídek v horní části aplikace klikněte na Firefox a zvolte Předvolby. Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte MožnostiPředvolby.Přejděte do sekce Obecné.V části Spuštění zaškrtněte volbu Obnovit předchozí relaci.Zavřete stránku Nastavení.

Jak dát Chromebook do továrního nastavení

Resetování Chromebooku do továrního nastaveníOdhlaste se z Chromebooku.Podržte klávesy Ctrl + Alt + Shift + r.Vyberte Restartovat.Zobrazí se okno, ve kterém vyberte Powerwash. Pokračovat.Postupujte podle zobrazených pokynů a přihlaste se pomocí svého účtu Google.Po resetování Chromebooku:

Jak obnovit historii prohlížeče Firefox

Obnova předchozí relace z nabídky FirefoxuKlikněte na tlačítko nabídky .Klikněte na Historie a poté na Obnovit předchozí relaci.

Jak aktualizovat všechny záložky Chrome

Pro aktualizaci – obnovení obsahu webových stránek stačí stisknout klávesu F5. Klávesou F5 aktualizujeme obsah stránky. Pro znovunačtení prvků stránky je za potřebí, udělat refresh cache paměti.

Jak zobrazit lištu záložek

Jak lištu záložek zobrazit nebo skrýt:Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte Nastavit lišty….Klikněte na tlačítko Nástrojové lišty ve spodní části okna.Klikněte na položku Lišta záložek, která se tím zaškrtne. Pro skrytí Lišty záložek zrušte zaškrtnutí této položky.Klikněte na Hotovo.

Jak zobrazit lištu záložek chrome Android

Otevření záložkyNa telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Záložky. Pokud se adresní řádek nachází v dolní části obrazovky, přejeďte po něm prstem nahoru. Klepněte na hvězdičku .Vyhledejte záložku a klepněte na ni.

Proč mi nejde načíst stránka

Zkontrolujte webovou adresu (URL) v adresním řádku, zda se opravdu jedná o adresu webové stránky, kterou chcete navštívit. Pokud ano, zkuste otevřít stejnou webovou stránku v jiném počítači připojeném ke stejné síti. Pokud stránku nelze zobrazit v žádném počítači, zkontrolujte, zda jste připojeni k internetu.

Proč se mi nenačítají některé stránky

Jestliže se vám nenačítá pouze jedna konkrétní stránka, může se jednat o výpadek konkrétní webové stránky nebo chybu zařízení, ze kterého jste stránku navštívili.

Jak restartovat seznam

Prohlížeč Seznam.czPřejděte v Seznam.cz prohlížeči do Nastavení.V části Pokročilé naleznete položku Hardwarová akcelerace videa.Kliknutím zrušte volbu Zapnout a poté klikněte na zobrazený odkaz Restartovat.

Jak restartovat Firefox

Obnova výchozího nastavení Firefoxu

, zvolte Nápověda a poté Další technické informace. Klikněte na tlačítko Obnovit Firefox a následně v potvrzovacím dialogu na tlačítko Obnovit Firefox. Firefox se ukončí a obnoví do výchozího nastavení.

Jak obnovit záložky ve Firefoxu

Mé záložky zmizely

Klikněte na Záložky a poté úplně vespod na záložkySpráva záložek. Import a záloha a zvolte Obnovit. V seznamu záloh vyberte zálohu, kterou si přejete obnovit.

Jak restartovat Lenovo Chromebook

Tipy: Po dobu nejméně 10 sekund můžete podržet také Zpět + Obnovit + Vypínač . Tablety: Po dobu nejméně 10 sekund podržte současně tlačítka zvýšení hlasitosti a vypínač a poté je uvolněte.

Jak vyčistit Chromebook

Uvolnění prostoru v úložištiSmažte soubory, které v Chromebooku nepotřebujete. Nezapomínejte, že pokud chcete více místa, můžete přesunout soubory na Disk Google.Vymažte údaje o prohlížení a historii stahování.Odinstalujte aplikace, které nepoužíváte.Odeberte z Chromebooku nadbytečné uživatelské účty.

Jak obnovit smazanou historii prohlížeče

Přihlaste se ke svému účtu Google a otevřete Export dat Google. Odtud přejděte dolů a zaškrtněte políčko vedle chróm. Můžete kliknout na „Všechna data Chrome zahrnuta“, abyste viděli, jaká data jsou zahrnuta ve vaší záloze, pokud chcete pouze historii procházení, můžete zrušit výběr ostatních možností.

Jak obnovit historii v počítači

Historie.Na počítači spusťte Chrome.Do adresního řádku zadejte @history .Stiskněte tabulátor nebo mezerník. Můžete také kliknout na Historie vyhledávání v návrzích.Zadejte klíčová slova pro stránku, kterou jste dříve navštívili.Vyberte stránku ze seznamu.

Jak aktualizovat webovou stránku

1. tlačítko pro aktualizaci dokumentu v prohlížeči. Klávesová zkratka Ctrl + R, funguje též F5. Ctrl + F5 je jistější.

Jak vrátit lištu záložek

Jak lištu záložek zobrazit nebo skrýt:Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte Nastavit lišty….Klikněte na tlačítko Nástrojové lišty ve spodní části okna.Klikněte na položku Lišta záložek, která se tím zaškrtne. Pro skrytí Lišty záložek zrušte zaškrtnutí této položky.Klikněte na Hotovo.

Kde najdu v mobilu záložky

Otevření záložkyNa telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Záložky. Pokud se adresní řádek nachází v dolní části obrazovky, přejeďte po něm prstem nahoru. Klepněte na hvězdičku .Vyhledejte záložku a klepněte na ni.