Jak s námi mluví andělé?

Jak k nám Promlouvaji andele

Andělé k vám mohou promlouvat i pomocí jiných kanálů. Když s vámi chtějí komunikovat, tak k tomu využívají různé prostředky, ať už jsou to obrazce na obloze, šepot listí nebo k vám mohou promlouvat skrze jiné lidi. Je třeba naslouchat všemu kolem vás a mít otevřenou mysl. Jen tak budete schopni andělům porozumět.

Jak se spojit s anděly

S anděly můžete promlouvat kdykoli, oni vás slyší stále a můžete je i žádat o pomoc a odpovědi. Máte-li nějakou otázku, uklidněte svou mysl, zapalte si bílou svíčku, nebo si udělejte jakoukoli atmosféru. Můžete jet například autobusem. Zavřete oči a požádejte myšlenkou svého anděla o vyřešení dané situace.
Archiv

Jak se slyšet anděly

Když slyšíme hlas Boha a andělů, říkáme tomu "jasno-slyšení", což znamená "jasně slyšet." Hlas může znít jako váš vlastní nebo může znít jinak. Hlas může vycházet zevnitř vašeho těla, z vaší mysli nebo zní, jako by byl vedle vaší hlavy.

Jak si povídat s andělem

Zavřete oči a zhluboka se nedechněte, uvolněte se, vyprázdněte mysl, oprostěte se od všedních starostí. Pak oči otevřete a napište na papír slovo „anděl“. Po dobu dvou minut pak zapisujte na papír každé slovo, které vás v této souvislosti napadne. Vypněte autocenzuru, koneckonců, nebudete to nikomu ukazovat.
Archiv

Jak poznat přítomnost andělů

Když jste v přítomnosti Andělů, můžete jednoduše vidět záblesk světla nebo jiskru ve vzduchu, kterou vidíte periferním viděním, ale když se otočíte, abyste se podívali, je pryč.

Co to znamená 333

Andělské číslo 333 nese energii tvořivosti, radosti, fantazie, laskavosti, nadpřirozených schopností (třetí oko), inspirace, vytváření, růstu, projevu a pravdy. Upřímné pravdy. Pokud vídáte toto číslo často, nanebevzetí mistři (Ježíš, Yogananda, Panna Marie) a andělé jsou právě s vámi a nabízejí vám svoji pomoc.

Jak poznat že je u mě anděl

Pokud si připadáte jiní než ostatní a máte touhu neustále pomáhat a taky pocit, že sem nepatříte, pak jste možná pozemským andělem. Můžete mít schopnost léčit, potíže se vztahy, s váhou nebo jste přehnaně citliví, pak je téměř jisté, že jste anděl v lidském těle.

Jak zjistím kdo je můj anděl strážný

Jak poznat, že je váš strážný anděl u vás Váš strážný anděl vám může dávat znamení a poselství, kterým byste měli věnovat pozornost. Mezi tyto znamení můžeme zařadit například náhlý příval tepla a energie, nevysvětlitelné zvuky, peříčka na nejrůznějších místech, náhlý pocit doteku nebo objetí nebo sny.

Jak správně poprosit anděly

Poproste o andělskou pomoc prostřednictvím modlitby. Žádejte je opakovaně o pomoc a ať vám posílají znamení prostřednictvím symbolů, zpráv, lidí či zázraků. Tím se automaticky otevíráte jejich vedení a začnete vidět, slyšet, cítit jejich zprávy. S anděly se můžete spojit prostřednictvím meditace.

Jak zjistit jméno svého anděla strážného

Kontaktujte svého anděla strážného

Jméno svého strážného anděla zjistíte za pomoci meditace. Pak se jednoduše zeptejte ve své hlavě na jméno svého anděla strážného. Pokud žádné jméno nepřijde, nezoufejte, vaši andělé se vám ozvou, až to budete nejméně čekat. Jméno si pak zapište do deníku.

Co to znamená 111

Andělské číslo 111 znamená motivaci, cíle, sny a vášně, manifestaci, podvědomí, vizualizaci, moudrost, intuici, optimistický přístup, přeměnu myšlenek do reality, pozitivní afirmace a duchovní osvícení.

Co znamenaji 000

Andělské čísla 000

Připomínka, že jste sjednoceni s Bohem a měli byste ve svém nitru cítit lásku svého Stvořitele. Znamená to taky, že určitá situace oběhla plný kruh.

Co to znamená 999

Andělské číslo 999 symbolizuje uzavření, protože číslo "9" v numerologii představuje konec cyklu. Často to znamená, že jste na konci určité životní etapy. Pokud se chystáte čelit určitým překážkám nebo výzvám, blíží se jejich konec a řešení může být za rohem. Toto andělské číslo také symbolizuje.

Co znamená číslo 777

Andělské čísla 777

Andělé vám aplaudují-gratulujeme, daří se vám! Neustávejte v pilné práci a vězte, že se váš sen stává skutečností. Toto je velmi pozitivní znamení, které vás upozorňuje, že možná dojde i na další zázraky.

Co je to za číslo 666

Číslo 666 (někdy též 616) je v Bibli označováno jako číslo šelmy. Je to název konceptu, který je zmiňován v knize Zjevení svatého Jana Nového zákona, podle něhož je určité konkrétní číslo charakteristickým označením Antikrista. Z tohoto důvodu je toto číslo oblíbené v satanismu.

Co to je 777

Andělské čísla 777

Andělé vám aplaudují-gratulujeme, daří se vám! Neustávejte v pilné práci a vězte, že se váš sen stává skutečností. Toto je velmi pozitivní znamení, které vás upozorňuje, že možná dojde i na další zázraky.