Jak sdilet alba Iphone?

Kde najdu Sdilena alba na iPhone

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotky. Sjeďte dolů a zapněte Sdílená alba. Pokud chcete sdílená alba zobrazit na svém zařízení, otevřete aplikaci Fotky. Na kartě Alba se posuňte do části Sdílená alba.
Archiv

Jak zapnout Sdilena alba

Vytvoření sdíleného albaNa mobilním zařízení spusťte aplikaci Fotky Google .Přihlaste se k účtu Google.Dole klepněte na Fotky.Vyberte fotky nebo videa, které chcete do alba přidat.Nahoře klepněte na ikonu plus .Klepněte na Sdílené album.Zadejte název alba.Až album dokončíte, klepněte na Sdílet.

Jak potvrdit Sdilene album

Vytvoření rodinného albaNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Přihlaste se ke svému účtu Google.Dole klepněte na Knihovna Alba. Nové album .Klepněte na Vyberte lidi a zvířata.Na skupině obličejů klepněte na ikonu výběru .Vpravo nahoře klepněte na Potvrdit.

Kde najdu pozvánku do sdíleného alba

Pozvánky a odběrateléKlepněte na Fotky.Klepněte na panel Alba.Klepněte na sdílené album a přejděte na kartu Lidé.V seznamu odběratelů klepněte na jméno příslušného člověka.Klepněte na Znovu odeslat pozvánku.
ArchivPodobné

Jak funguje Sdilene album na iPhonu

Na panelu Knihovna nebo v albu klepněte na Vybrat a pak vyberte fotky a videa, které chcete sdílet. Klepněte na tlačítko Sdílet , potom klepněte na Přidat do sdíleného alba . Vyberte album, ve kterém chcete fotky sdílet. Poté klepněte na Odeslat.

Jak funguje Sdilene album Apple

Sdílená alba fungují tak, že vytvoříte alba fotografií a videí a jednoduše pozvete ostatní k jejich prohlížení. Osoby, které pozvete, si mohou vaše album prohlížet z libovolného Macu, PC, iPhonu nebo iPadu.

Jak udělat Sdilene album Iphone

Vytvoření nového sdíleného albaNa postranním panelu klikněte na tlačítko Přidat vedle položky Sdílená alba.Zadejte e-mailové adresy lidí, se kterými chcete album sdílet. Klikněte na tlačítko Přidat a vyberte kontakty z iCloudu.Klikněte na možnost Vytvořit.

Jak poslat fotky z iPhone na iPhone

Otevřete nějakou aplikaci a pak klepněte na Sdílet nebo na tlačítko Sdílet . Když sdílíte fotku z aplikace Fotky, můžete přejet doleva nebo doprava a vybrat další fotky. Klepněte na tlačítko AirDrop.

Jak sdílet fotky přes Bluetooth

Přejděte například do Galerie, kde si dlouhým tapnutím vyberte obrázek, který chcete odeslat (následně je možné vybrat více obrázků). Dlouhým tapnutím vyberte obrázek, který chcete odeslat. Z menu vyberte Sdílet. V nabídce zvolte Bluetooth.

Jak poslat fotky iPhone

Otevřete aplikaci Fotky na svém iPhonu nebo iPadu s iOS 12 nebo novějším. Na kartě Fotky klepněte v pravém horním rohu na Vybrat. Vyberte jednu nebo více mediálních položek, které chcete někomu poslat. Klepněte na tlačítko Sdílet.

Jak poslat fotky z iPhone přes Bluetooth

Posílání souborů do zařízení BluetoothOtevřete přehled Činnosti a začněte psát Bluetooth.Kliknutím na Bluetooth otevřete příslušný panel.Ujistěte se, že je Bluetooth zapnuté: vypínač v záhlavní liště by měl být v poloze zapnuto.V seznamu Zařízení vyberte zařízení, na které chcete soubory poslat.

Jak poslat fotky přes iPhone

Pokud chcete nějaké fotografie sdílet mezi jablečnými zařízeními, tak je AirDrop jednou z nejlepších možností. V tomto případě stačí označit fotky, které chcete sdílet, klepnout na ikonu sdílení (čtvereček se šipkou), a poté zvolit určité zařízení či možnost AirDrop a vybrat zařízení, na které fotografie směřují.

Jak sdilet fotky Apple

Na panelu Knihovna nebo v albu klepněte na Vybrat a pak vyberte fotky a videa, které chcete sdílet. Klepněte na tlačítko Sdílet , potom klepněte na Přidat do sdíleného alba . Vyberte album, ve kterém chcete fotky sdílet. Poté klepněte na Odeslat.

Jak sdilet přes Bluetooth iPhone

Posílání souborů do zařízení BluetoothOtevřete přehled Činnosti a začněte psát Bluetooth.Kliknutím na Bluetooth otevřete příslušný panel.Ujistěte se, že je Bluetooth zapnuté: vypínač v záhlavní liště by měl být v poloze zapnuto.V seznamu Zařízení vyberte zařízení, na které chcete soubory poslat.

Jak sdílet fotky iPhone

Zapnutí sdílení

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotografie a zapněte Sdílená alba. Na Macu otevřete aplikaci Fotky. Na řádku nabídek nahoře na obrazovce zvolte Fotky > Nastavení. V macOS Monterey nebo starším vyberte Fotky > Předvolby.

Jak poslat fotku z iPhonu

Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.Zapněte telefon a odemkněte ho. Počítač zařízení nenajde, pokud je zamčené.Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů.

Jak poslat přes AirDrop

Používání AirDropuOtevřete nějakou aplikaci a pak klepněte na Sdílet nebo na tlačítko Sdílet . Když sdílíte fotku z aplikace Fotky, můžete přejet doleva nebo doprava a vybrat další fotky.Klepněte na tlačítko AirDrop.Klepněte na uživatele AirDropu, se kterým chcete sdílet obsah.

Jak poslat fotky z iPhone do Android

Nainstalujte si do Macu aplikaci Android File Transfer, otevřete ji a přejděte do složky DCIM > Camera. Vyberte fotky a videa, které chcete přesunout, a přetáhněte je do složky v počítači. Odpojte zařízení s Androidem a místo něj připojte k počítači iPhone, iPad nebo iPod touch.

Jak sdílet soubory přes Bluetooth

Sdílení souborů a odkazů se zařízeními Android v okolíNa telefonu či tabletu musí být zapnuté Bluetooth a určování polohy. Jak zapnout Bluetooth.V zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení Sdílení nablízko.Zapněte nebo vypněte možnost Používat sdílení nablízko.

Jak funguje odkaz na iCloud

Sdílení fotek a videí pomocí odkazu na iCloud na webu iCloud.com. Fotky a videa uložené ve Fotkách můžete z webu iCloud.com sdílet pomocí odkazu na iCloud (není k dispozici ve všech zemích a oblastech). Kdokoli s odkazem si je pak může zobrazit. Poznámka: Fotky a videa ve svojí osobní knihovně můžete sdílet.

Jak sdilet fotky z iCloudu

Část 2. Jak sdílet alba iCloud se systémem AndroidOtevřete Fotky aplikaci a vyberte Alba možnost sdílet celé album.V horní části stránky klepněte na Osoba symbol.Před zveřejněním sdíleného alba by mělo uplynout několik sekund.Vyberte osobu nebo aplikaci, se kterou chcete album sdílet.

Jak poslat fotku z iPhone jako přílohu

Můžete toho docílit tak, že buď přejdete do aplikace Fotky, kde si vyberte fotografie, a poté je budete sdílet do aplikace Mail, anebo můžete klasicky začít psát novou zprávu v aplikaci Mail, a poté zde fotografie přidat prostřednictvím přílohy.

Jak nastavit AirDrop na iPhone

Úplně jednoduše. Jděte do nastavení svého Apple zařízení, zvolte “Obecné“ – „AirDrop“, nyní máte na výběr z možností: “příjem je vypnutý“, “pouze kontakty“ anebo “všichni“. Na Macu či MacBooku AirDrop zapnete tak, že na horním řádku plochy zvolíte “přejít / otevřít“ – rozbalí se Vám lišta – zvolte „AirDrop“.

Kde se zapina AirDrop

Zapnutí a vypnutí AirDropu

Na iOS spustíte AirDrop tak, že švihem prstu vzhůru z dolní části obrazovky vysunete Ovládací centrum, zapnete Wi-Fi i Bluetooth a následně zde klepnete na volbu AirDrop. Nabídnuty vám budou možnosti „Příjem je vypnutý“, „Pouze pro kontakty“ a „Pro všechny“.

Jak poslat fotku přes Bluetooth iPhone do PC

V nastavení zařízení vyberte Odesílat nebo přijímat soubory přes Bluetooth. V části Přenos souborů pomocí rozhraní Bluetooth vyberte Odeslat soubory > zvolte zařízení, se kterým chcete soubory sdílet > Další.