Jak se dělají videa na YouTube?

Jak se dávají videa na YouTube

Nahrávání videíSpusťte aplikaci YouTube .Klepněte na Vytvořit. Nahrát video.Vyberte soubor, který chcete nahrát, a klepněte na tlačítko DALŠÍ. Pokud má vaše video 60 sekund nebo méně a je na výšku nebo má čtvercový poměr stran, bude nahráno jako krátké video Shorts. Další informace.

Co je potřeba k natáčení videí na YouTube

Chcete natáčet let's play videa, streamovat na Twitchi, sdílet tipy na YouTube nebo se prostřednictvím vlogů dělit o část svého života Ať už plánujete tvořit jakýkoliv typ videí na kteroukoliv platformu, budete potřebovat alespoň základní vybavení: fotoaparát nebo kameru, mikrofon, světla, stativ a možná i gimbal.
Archiv

Jak začít na YouTube

YouTube Shorts jsou zábavný, snadný způsob vytváření obsahu pro miliardy uživatelů YouTube. Potřebujete jen telefon, nápady a malou pomoc našich nástrojů. Založte nový kanál a začněte experimentovat. Pohrajte si s různými formáty, vytvořte centrum pro své fanoušky a začněte budovat domov pro veškerý svůj obsah.

Jak zaujmout videem

Snažte se divákovi podat ve videu co nejvíce informací, které ho budou zajímat a ke kterým třeba jinde nemá přístup. Důležité je také “JAK informace předáte”. Velmi dobře působí, když se informace dozvídáme od pozitivně naladěného člověka, který mluví přímo do kamery.

Jak vytvořit video

Vytvoření filmuNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Dole klepněte na Knihovna.V sekci Vytvořit klepněte na Film.Klepněte na Nový film.Pokud chcete využít předpřipravené téma, klepněte na požadovaný film a postupujte podle pokynů.Film si můžete pustit klepnutím na ikonu pro přehrání

Jak dlouho trvá nahrát video na YouTube

Nahrávání může trvat od několika minut až po několik hodin. Pokud se vám zdá, že se nahrávání zaseklo nebo trvá příliš dlouho, může se jednat o některou z těchto příčin: Typ a velikost souboru: Typ souboru a formát videa mění velikost videa.

Co je to Vlogování

Vlogování je praxe natáčení a sdílení "video blogů", zkráceně "vlogů". Vlog je forma blogu, ve které většina obsahu je ve formátu videa. Vlogování je populární na platformách jako YouTube, kde lidé sdílí videa na různá témata, jako jsou cestování, jídlo, hudba, technologie, móda a mnoho dalších.

Jak se stát populární na YouTube

Získejte popularitu na YouTube – efektivní taktiky, které vám pomohou zvýšit sledovanostVytvořte poutavý a zábavný obsah.Následujte populární trendy.Používejte vysoce kvalitní kameru.Sledujte návštěvnost vašeho účtu.Rozvíjejte komunitu svých fanouškůSpojte se s dalšími tvůrci obsahu na YouTube.

Co je popularni na YouTube

Populární kanály

Tento přehled ukazuje, jaké další kanály vaši diváci v posledních 28 dnech pravidelně sledovali. Můžete tak zjistit, jaké další kanály vaše diváky zajímají, a objevovat příležitosti ke spolupráci.

Jak se skloňuje video

p. ‑y. Typ rodeo, video má v PČP a v SSČ kodifikovány tvary podle vzoru „moře“: rodeím, rodeích, rodei.

Jak se představit ve videu

Použijte konkrétní (ale uvěřitelný) příklad z praxe, jak vyřešíte klientovu situaci. Věřte tomu, co říkáte, buďte nadšení a svým nadšením a motivací nakažte i zákazníka. Vtáhněte klienta do rozhovoru otázkou na konkrétní téma, budujte vztah a nezajímejte se jen o svůj okamžitý zisk.

V jakém programu vytvořit video

Máme pro vás tedy 5 tipů na vhodné appky.Windows aplikace Fotky. Aplikace Fotky, která je přímo součástí operačního systému Windows, přináší snadný způsob, jak vytvářet video z fotek, které můžete sdílet s rodinou a přáteli.Google Fotky.Apple Fotky.Zoner Photo Studio X.Adobe Lightroom.

V čem udělat prezentaci fotek

ProShow. Produkt ProShow od společnosti Photodex se v celkem třech různých verzích specializuje na tvorbu prezentací či slideshow z digitálních fotografií.Animoto. Pokročilá webová aplikace Animoto vytváří video prezentace z fotek, klipů, textu a hudby.FotoMagico.FastStone Image Viewer.Ezvid.Alternate Pic View EXESlide.

Jak publikovat video

Pokud chcete provozovat vlastní galerii fotografií nebo na Internetu publikovat své amatérské video, je mnohem vhodnější využít některou ze specializovaných služeb – pro videa je to například YouTube, Vimeo a Stream, pro fotografie Flickr, Zonerama nebo Fotky Google.

Jak nahrát krátké video na YouTube

Pokud chcete vytvořit krátké video na YouTube:Přihlaste se do aplikace YouTube.Klepněte na tlačítko Vytvořit.Pokud chcete, aby bylo video delší než 15 sekund, klepněte na tlačítko 15s v pravém horním rohu.Klip natočíte tak, že podržíte tlačítko Záznam.

Jak se dělá vlog

Točte videa o tom, v čem jste nejlepší a co vás baví. Klidně to může být zahradničení, vaření, programování, cestování nebo pořad o zvířatech. Důležitý je příběh a dlouhodobý plán. Velmi důležitá je i pravidelnost, tedy předem musíte vědět, zda vaše vlogy budou vycházet každý den, jednou týdně nebo měsíčně.

Jaký fotoaparát na video

Čím začít při výběru nejlepšího fotoaparátuSony Alpha A7 IV. 96 % 13 recenzí 63 980 Kč – 205 990 KčPanasonic Lumix DC-S5 II. 100 % 4 recenzí 52 990 Kč – 102 890 KčFujiFilm X-T5. 97 % 6 recenzí 44 890 KčCanon EOS R6 Mark II. 96 % 7 recenzí 59 990 Kč – 192 190 KčNikon Z6 II. 94 % 21 recenzíOlympus OM-1. 97 % 9 recenzí

Kdy vydat video na YouTube

Dny jako sobota a neděle mají o 32 % vyšší odezvu než jiné dny, čtvrtek a pátek potom o 18 %. Co se týká časů, celkově vyšel jako nejvhodnější čas 9:00 ráno a dále 13:00 – 15:00 odpoledne.

Jak zjistit kdo mě sleduje na YouTube

Karta Publikum v nástroji YouTube Analytics nabízí přehled o tom, kdo vaše videa na YouTube sleduje, a statistiky příslušných demografických údajů. Karta klíčových metrik zobrazuje vracející se a nové diváky, unikátní diváky a odběratele.

Kdo má nejvic zhlednuti na YouTube

Nejsledovanějších videa

# Název videa Autor videa
1. „Baby Shark Dance“ Pinkfong Kids' Songs & Stories
2. „Despacito“ Luis Fonsi featuring Daddy Yankee
3. „Johny Johny Yes Papa“ LooLoo Kids
4. „Shape of You“ Ed Sheeran

Jaké jsou pády

V češtině rozlišujeme 7 pádů:pád. nominativ. Kdo Co Pracuje jako dělník.pád. genitiv. Koho Čeho Cesta vedla z města.pád. dativ. Komu Čemu Navzdory počasí přišel včas.pád. akuzativ. Koho Co Viděl lupiče krást.pád. vokativ. Oslovujeme, voláme. Honzo, pojď sem! Pane Vomáčko, děkuji.pád. lokál. O kom O čempád.

Jaký je vzor peníze

Pamatujte si tedy, že peníze jsou mužského neživotného rodu a skloňujeme je podle vzoru stroj (ty peníze jako ty stroje). Stroj patří mezi měkké vzory, proto v tomto slově nikdy nepíšeme koncovku -y. Výjimku tvoří 2. pád, ve kterém píšeme, že jsme bez peněz, nikoli bez penízů.

Jak natočit video o sobě

Natočit mizerné video je snadné. Dvanáct tipů, jak se tomu vyhnoutMyslete na diváka.Udržte kameru v klidu.Zoomujte s rozumem.Nejdříve komponujte, poté nahrávejte.Nekonečné švenky kolem dokola.Pozor na vodováhu a horizonty.Nechte pohybovat objekty, nikoli obraz.Střídejte celky, polocelky, detaily.

Jak se správně představit

Doporučení moderní etikety v tomto případě zní: jste-li muž, představte se. Jako první. Vždy se představujte nejprve jménem a potom příjmením. Ženám a dívkám je ponecháno právo představit se ve společnosti pouze svým jménem.

V čem udělat video z fotek

Máme pro vás tedy 5 tipů na vhodné appky.Windows aplikace Fotky. Aplikace Fotky, která je přímo součástí operačního systému Windows, přináší snadný způsob, jak vytvářet video z fotek, které můžete sdílet s rodinou a přáteli.Google Fotky.Apple Fotky.Zoner Photo Studio X.Adobe Lightroom.