Jak se stahuje z Voyo?

Jak se divat na Voyo offline

Stahování je možné přes wifi síť i přes data. Aplikace má automaticky nastavené stahování pouze přes wifi. Pokud chcete stahovat při připojení na datech, je nutné změnit nastavení (Uživatelský profil (ikona panáčka) > Nastavení > Stahovat pouze přes wifi).
Archiv

Jak se stahují filmy

Stahování videíOvěřte, zda je zařízení připojeno k internetu.Otevřete aplikaci Filmy a TV Google Play .Klepněte na Knihovna.Najděte film nebo epizodu, kterou chcete stáhnout.Klepněte na Stáhnout .

Kdy se pridavaji díly na Voyo

Po skončení živých přenosů materiály zpracováváme, proto může docházet k časovým prodlevám dostupnosti, a to až 24 hodin od vysílání. Veškeré tituly jsou zpravidla nejdříve dostupné na webu Voyo, na televizích a mobilních aplikacích může docházet ke zpoždění.

Jak se mám přihlásit na Voyo

Jak se přihlásím v mobilní aplikaci Voyo Stáhněte si aplikaci Voyo.cz na GooglePlay nebo AppStore. Po spuštění aplikace vyberte Přihlášení, dále pak Přihlásit přes operátora. Potvrďte použití přihlašovacích údajů z MAGENTA TV.

Jak se stahují filmy zdarma

Uložto je jedničkou pro stahování filmů zdarma

Najdete české i zahraniční filmy v originálním znění nebo filmy s CZ dabingem. Prostě na jakýkoliv film máte chuť, ten na Uložto najdete ke stažení zdarma. Stačí si film vyhledat pomocí přehledného vyhledávače a ihned stahujete.

Kde stahovat filmy do mobilu

Můžete se také zeptat, kde stahovat filmy 2022Ulozto_cz – Stahuj zdarma filmy, seriály, mp3 i knihy bez registrace 2022.Ulož to CZ – Stahuj mp3 hudbu zdarma bez registrace 2022.Stahuj mp3 zdarma – písničky ke stažení bez registrace 2022.FastShare CZ stahování zdarma – filmy, seriály i hudba 2022.

Kde stahovat filmy diskuze

Nejznámější warez fóra:Warforum.cz.Warezforum.cz.Wareznet.cz.Best-warez.cz.Lamky.net.

Jak nastavit Voyo v televizi

Manuál pro instalaci Voyo na Android TVOvladač pro Android TV.Po spuštění Android TV zvolte Aplikace.Vyberte Stáhnout další aplikaci / otevřete Google Play Store.Do vyhledavače zadejte „voyo“.Vyberte Instalovat.Po instalaci můžete aplikaci rovnou Otevřít.Stažené VOYO.cz naleznete v aplikacích.

Jak dlouho jsou filmy na Voyo

Tituly z vlastní produkce TV Nova jsou součástí archivu a jsou ke zhlédnutí neomezeně.

Jak se dá zaplatit Voyo

*Již existující (aktuálně automaticky probíhající) opakované platby mohou být prováděny prostřednictvím platební brány GoPay (platba kartou), přes účet PayPal nebo pomocí SMS.

Proč se mi nejde přihlásit na Voyo

– Ověřte si, že používáte k přehrávání aplikaci určenou pro Smart TV a že je Vaše zařízení podporováno. – Zkontrolujte internetové připojení. Pokud používáte připojení přes wifi, zkuste zařízení připojit k internetu přes kabel. – Zkontrolujte aktualizace softwaru/firmwaru Vaší TV.

Jak stahovat filmy zdarma a rychle

Stahujte filmy zdarma a rychle: nejlepší aplikace | androidsis.FastShare – stahování filmů zdarma | Otevřito.cz.ulozto_cz stahuj zdarma mp3, písničky a filmy cz avi.Free – Instaluj.cz – programy ke stažení zdarma.filmy do mobilu | stahuj-uloz.cz.Ulož.to Disk.Stahování filmů bez registrace,zdarma,rychle.

Jak si stáhnout film do Iphone

V iTunes vyberte aplikaci ze seznamu v části Sdílení souborů. Přetažením ze složky nebo okna do seznamu Dokumenty zkopírujte soubory do zařízení. Nebo můžete v iTunes v seznamu Dokumenty kliknout na Přidat, pak najít soubory, které chcete z počítače zkopírovat, a nakonec kliknout na Přidat.

Kde se dají stahovat filmy

Datoid. K mladším sdílecím webům patří Datoid, který podobně jako Uložto nabízí vyhledávání v databázi nahraných souborů.Edisk. K nejstarším webům pro sdílení dat patří Edisk, který letos oslavil desáté narozeniny.Euroshare.File-share.Hellshare/Hellspy.Sdilej.cz.Ulož.to.Webshare.

Kde hledat české torrenty

Nejlepších torrentových webů pro rychlé a spolehlivé stahováníThe Pirate Bay (TPB) – absolutní král torrentůRARBG – Získejte vždy vysoce kvalitní a ověřené torrenty.1337x – Spolehlivý web s rozsáhlou knihovnou torrentůLimeTorrents – Miliony torrentů ve všech kategoriích.TorrentDownloads – Obsah, který jinde nenajdete.

Jak nainstalovat Voyo na LG televizi

LG WebOS (modely 2017 – 2020)Na ovladači stiskněte tlačítko funkce SmartTV.Zvolte LG Store.V horní části televize vyberte lupu pro hledání.Zadejte „voyo“.Vyberte aplikaci VOYO.cz.Zvolte INSTALOVAT.Po instalaci aplikace VOYO.cz můžete aplikaci rovnou spustit.

Jak zjistit kód televize

Na štítku na zadní straně TV

Každá televize je vybavena štítkem, kde najdete výrobní údaje o daném televizoru. Model, typ nebo sériové číslo, to vše objevíte na štítku, který se nachází na zadní straně TV.

Jak vyzkoušet Voyo zdarma

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Pro aktivaci 7denní zkušební doby je třeba zadat Vaši platební kartu.

Na co se koukat na Voyo

Přinášíme vám totiž našich letošních Top 10 Voyo titulů, které byste měli všichni minimálně jednou vidět.Po čem muži touží 2.Iveta.Vyšehrad Fylm.Jitřní záře.Zátopek.O mě se neboj.V létě ti řeknu, jak se mám.Král Šumavy: Fantom temného kraje.

Jak zakoupit předplatné na Voyo

Platbu předplatného na našich stránkách je možné provést pomocí platební karty přes bránu GoPay. Jestliže se nedaří platbu provést, ověřte u Vaší banky, zda máte kartu správně nastavenou.

Kde předplatit Voyo

Kupóny můžete zakoupit online na voyo.nova.cz/darek. Nyní je možné zakoupit kupóny Voyo v pobočkách Tipsport a Chance, dále také ve většině prodejen Billa a Penny, provozovnách Geco a v partnerské síti společnosti Givery. Dále je možné zakoupit kupóny na www.givery.cz a www.herni-kupony.cz.

Jak dostat Voyo do televize

Manuál pro instalaci Voyo na Android TVOvladač pro Android TV.Po spuštění Android TV zvolte Aplikace.Vyberte Stáhnout další aplikaci / otevřete Google Play Store.Do vyhledavače zadejte „voyo“.Vyberte Instalovat.Po instalaci můžete aplikaci rovnou Otevřít.Stažené VOYO.cz naleznete v aplikacích.

Jak aktivovat účet na Voyo

Jděte na https://voyo.nova.cz/. Klikněte na Přihlášení a na následující stránce zadejte přihlašovací údaje (e-mail a heslo). V pravém horním rohu najdete ikonu uživatele (panáček), ťukněte na ni a zvolte Aktivace kuponu. Poté už jen zadejte kód z kupónu a vše potvrďte.

Jak stáhnout film na ulož to

Na Ulož.to vyhledejte soubor (nebo zkuste tento)Zkopírujte adresu z adresního řádku (bude začínat https://uloz.to/file/…)Vložte adresu do Vžum, a vyberte kam soubor uložit a jakou rychlostí stahovat.Klikněte na Start a vyčkejte, než se soubor stáhne a spojí

Jak přenést soubory do iPhone

Přenos souborů mezi iPhonem, iPadem nebo iPodem touch a počítačemPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Sdílení souborůV seznamu vlevo vyberte aplikaci, jejíž soubory chcete mezi zařízením a počítačem přenést.