Jak se vratit z iOS 16?

Jak odstranit aktualizaci iOS 16

Jak smazat stažený update iOSOtevřete aplikaci Nastavení.Jděte do kategorie Obecné.Pokračujte do Úložiště a využití iCloudu. (Nyní v horní sekci Úložiště zařízení do Spravovat úložiště. (Zde vidíte souhrn informací o úložišti vašeho zařízení.Klikněte na tento stažený update, a následně klikněte na tlačítko Smazat.

Jak vrátit zpět aktualizaci iPhone

Pokud chcete uložit stávající nastavení, před návratem do výchozího stavu iPhone zazálohujte. Pokoušíte‑li se například vyřešit problém a ukáže se, že návrat k výchozímu nastavení nepomohl, můžete ze zálohy obnovit své předchozí nastavení. Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.
Archiv

Jak odinstalovat aktualizaci aplikace iPhone

Přejděte do Nastavení > Obecné > Úložiště [název zařízení]. V seznamu aplikací najděte aktualizaci. Klepněte na aktualizaci a potom na Smazat aktualizaci.

Jak nahrat starší iOS

Obnovení zařízení ze zálohy na počítačiNa Macu s macOS Catalina a novějším otevřete Finder.Připojte zařízení USB kabelem k počítači.Až se iPhone, iPad nebo iPod touch objeví v okně Finderu nebo v iTunes, vyberte ho.Zvolte Obnovit ze zálohy.Podle data vyberte nejvhodnější zálohu.

Jak odinstalovat iOS 17 Beta

Jak se odhlásit z testování iOSOtevřete NastaveníPřejděte do ObecnéZvolte Profil.Vyberte iOS 12 Beta Software Profile.Klikněte na Odstranit profil.Zadejte kód a potvrďte odstraněníVraťte se do ObecnéZvolte Úložiště: iPhone.

Jak smazat iOS

Pokud používáte iOS 10.3 nebo novější, klepněte na Nastavení > [vaše jméno]. Sjeďte dolů a klepněte na Odhlásit se. Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout. Pokud používáte iOS 10.2 nebo starší, klepněte na Nastavení > iCloud > Odhlásit se.

Jak na downgrade iOS

Nastavení > Obecné > VPN a správa zařízení > iOS 16 Beta Software Profile > Odstranit profil > Zadáte kód k telefonu, restartujete zařízení a je hotovo!

Jak obnovit smazanou aplikací z plochy iPhone

Obnovení smazané výchozí aplikaceNa iPhonu, iPadu nebo Apple Watch přejděte do App Storu.Vyhledejte požadovanou aplikaci. Dávejte pozor, abyste její název napsali přesně.Klepněte na tlačítko Znovu stáhnout .Počkejte, až se aplikace obnoví, a potom ji z plochy otevřete.

Jak vrátit aktualizaci aplikace

Opětovná instalace nebo aktivace aplikacíV telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .Vpravo klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.

Jak obnovit zálohu z Icloudu

V libovolném webovém prohlížeči otevřete iCloud.com (možná se budete muset přihlásit). Klikněte na Nastavení účtu. Vlevo dole klikněte na Rozšířené a pak na možnost Obnovit kalendáře a připomínky. Klikněte na tlačítko Obnovit napravo od archivu, který chcete obnovit.

Jak odinstalovat beta verzi iOS

Jak tedy tento beta profil odstranit Nastavení > Obecné > VPN a správa zařízení > iOS 16 Beta Software Profile > Odstranit profil > Zadáte kód k telefonu, restartujete zařízení a je hotovo!

Jak získat iOS 17

Automatická aktualizace iPhonuPřejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Automatická aktualizace.Zapněte volby Stahovat aktualizace pro iOS a Instalovat aktualizace pro iOS.

Jak dát iPhone do továrního nastavení

Klepněte na Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat [Zařízení] Klepněte na Smazat data a nastavení.

Jak odinstalovat iOS 17

Klepněte na nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru a nainstalujte aktualizaci. Nevidíte dostupnou aktualizaci Odstraňte betaverzi pro vývojáře obnovením zařízení. Nebo pokud už jste profil betaverze odstranili, znova zařízení zaregistrujte do programu veřejných betaverzí nebo do programu betaverzí pro vývojáře.

Jak obnovit iOS 15

Poté držte boční zapínací tlačítko 10 sekund, dokud displej nezčerná. Pořád držte tlačítko napájení, stiskněte k němu na 5 sekund tlačítko pro snížení hlasitosti, uvolněte tlačítko napájení a dalších 10 sekund stále držte tlačítko pro snížení hlasitosti. Poté váš PC či Mac zahlásí, že jste v DFU režimu.

Jak najit smazanou aplikaci iPhone

Obnovení smazané výchozí aplikaceNa iPhonu, iPadu nebo Apple Watch přejděte do App Storu.Vyhledejte požadovanou aplikaci. Dávejte pozor, abyste její název napsali přesně.Klepněte na tlačítko Znovu stáhnout .Počkejte, až se aplikace obnoví, a potom ji z plochy otevřete.

Jak odstranit aplikaci z iPhone když není na ploše

Na našem iOS zařízení otevřeme Nastavení. Zde zabrouzdáme do Obecných a rozklikneme položku Úložiště: iPhone (iPad). Počkáme, až se načte grafické zpracování využití úložiště a poté sjedeme níže, kde se nachází veškeré aplikace. Aplikaci, kterou si chceme nechat odložit, rozklikneme a zvolíme možnost Odložit aplikaci.

Jak odinstalovat aktualizace z telefonu

Jak a proč zakázat automatické aktualizace u AndroiduOtevřete obchod Google Play.Klikněte na ikonu „hamburgerového“ menu.Zde zvolte položku Nastavení.Dále klepněte na Automatické aktualizace.Pro deaktivaci automatických aktualizací aplikací klepněte na Neaktualizovat aplikace automaticky.

Jak odstranit aktualizací

Odinstalace aktualizace WindowsVyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Aktualizace & zabezpečení > služba Windows Update > Zobrazit historii aktualizací > Odinstalovat aktualizace.Vyberte a podržte (nebo klikněte pravým tlačítkem myši) na aktualizaci, kterou chcete odebrat, a pak vyberte Odinstalovat.

Jak dostat data z iCloud

V zobrazení “Aplikace a data” vyberte možnost “Obnovit ze zálohy iCloud” a přihlaste se k iCloudu. Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a počkejte na dokončení zálohování. Hotovo!

Jak obnovit data ze zálohy

Zbytek dat, která jste zálohovali, můžete obnovit při prvním nastavení nového telefonu nebo po resetování do továrního nastavení. Při nastavování obnovte data podle pokynů na obrazovce. Tento proces může trvat až 24 hodin.

Jak stáhnout beta verzi iOS 17

Pokud si chcete na svůj iPhone nebo iPad stáhnout první veřejnou beta verzi iOS 17 a iPadOS 17, jednoduše přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Aktualizace beta > a poté vyberte možnost Veřejná beta verze iOS 17 nebo iPadOS 17. Aktualizace vám bude k dispozici bezdrátově.

Jak vypnout Aktualizace na iPhone

Zapnutí nebo vypnutí automatických aktualizacíPřejděte do Nastavení.Klepněte na App Store.Zapněte nebo vypněte Automatické aktualizace.

Jak aktualizovat na iOS 17

Přejděte do Nastavení > Obecné a klepněte na Aktualizace softwaru. Pokud dostanete na výběr z více než z jedné aktualizace, vyberte tu, kterou chcete nainstalovat. Klepněte na Nainstalovat.

Jak obnovit tovární nastavení

Obecný postup pro vrácení telefonu do továrního nastaveníOtevřete nastavení telefonu.V menu vyhledejte „Zálohování dat“ či podobnou volbu.Vyberte „Obnovení továrních dat“ / „Obnovení továrního nastavení“.Potvrďte přechod do továrního nastavení.