Jak si aktivovat iOS 16?

Proč mi nejde aktualizovat iOS 16

Pokud po vydání nového softwaru, jako je iOS 16 nebo iPadOS 16, nevidíte možnost aktualizace, vaše zařízení možná nejnovější verzi nepodporuje. Určete model vašeho iPhonu nebo vašeho iPadu. Zkontrolujte, jestli je model vašeho iPhonu nebo iPadu na seznamu zařízení kompatibilních s nejnovější verzí iOS nebo iPadOS.
ArchivPodobné

Jak si aktualizovat iOS 16

Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Klepněte na Automatické aktualizace a pak zapněte volbu Stahovat aktualizace pro iOS. Zapněte volbu Instalovat aktualizace pro iOS. Vaše zařízení se automaticky aktualizuje na nejnovější verzi iOS nebo iPadOS.
ArchivPodobné

Jak restartovat iPhone iOS 16

Podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí vypínací posuvník. Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne. Pokud zařízení přestalo reagovat, zkuste ho vynuceně restartovat. Zařízení znova zapnete tak, že podržíte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak se vrátit z iOS 16 na 15

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.

Kdy bude k dispozici iOS 16

To by mělo letos proběhnout 7. září, vydání iOS 16 pro veřejnost tak můžeme očekávat někdy v týdnu od 12. do 16. září.

Co delat kdyz mi nejde aktualizovat iPhone

Stačí být připojený na internetu, jít do Nastavení, Obecné, Aktualizace softwaru a zkontrolovat, že jste na verzi iOS 15.5. Pokud ne, aktualizujte. Až bude aktualizace hotová, poté na PC nainstalujte iTunes nebo na počítačích s operačním systémem MacOS použijte Finder a proveďte zálohu na disk.

Na jaké Iphony je iOS 16

iPhone X. iPhone XS a XS Max. iPhone 11 Pro a 11 Pro Max. iPhone 12.

Jak aktivovat iPhone

Pomocí kabelu dodaného s iPhonem nebo iPadem připojte iPhone nebo iPad k počítači. Na počítači vyhledejte zařízení. Počkejte, než počítač iPhone nebo iPad rozpozná a aktivuje: Pokud se zobrazí upozornění „Nastavit jako nové “ nebo „Obnovit ze zálohy“, znamená to, že váš iPhone nebo iPad je aktivovaný.

Jak vrátit zpět aktualizaci iPhone

Stačí být připojený na internetu, jít do Nastavení, Obecné, Aktualizace softwaru a zkontrolovat, že jste na verzi iOS 15.5. Pokud ne, aktualizujte. Až bude aktualizace hotová, poté na PC nainstalujte iTunes nebo na počítačích s operačním systémem MacOS použijte Finder a proveďte zálohu na disk.

Jak vratit iOS 17 na 16

Odstranění betaverze pro vývojáře obnovením zařízeníPřesvědčte se, že máte na Macu nejnovější verzi macOS nebo nejnovější verzi iTunes.Připojte zařízení k počítači a podle následujícího postupu ho přepněte do zotavovacího režimu:Až se objeví možnost Obnovit, klepněte na ni.Počkejte, než se obnovení dokončí.

Kdy vyjde Aktualizace iOS

Aktualizace zabezpečení Apple a rychlé bezpečnostní reakce

Název a odkaz na informace K dispozici pro Datum vydání
macOS Ventura 13.1 macOS Ventura 13. prosince 2022
iOS 16.1.2 iPhone 8 a novější 30. listopadu 2022
tvOS 16.1.1 Tato aktualizace nemá žádné publikované CVE záznamy. Apple TV 4K (3. generace) 16. listopadu 2022

Kde stáhnout iOS 16

Instalace iOS 16 nebo iPadOS 16

Pak postupujte takhle: Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Klepněte na Nainstalovat.

Které iPhony dostanou iOS 17

Kompatibilitu s iOS 17 ztratily iPhone 8 a 8 Plus a iPhone X. U iPadOS 17 se začíná na iPadu 6. generace z roku 2021, podporu ztratila tedy pouze jeho 5. generace.

Jak spustit nový iPhone

Zapnutí a úvodní nastavení iPhonuPodržte postranní tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple. Pokud se iPhone nezapíná, budete zřejmě muset nabít baterii.Proveďte některou z následujících akcí: Klepněte na Nastavit ručně a dále postupujte podle pokynů na displeji.

Jak si aktivovat Apple ID

Otevřete aplikaci Nastavení. Klepněte na Přihlaste se k [zařízení]. Zadejte svoje Apple ID a heslo. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte šestimístný ověřovací kód, odeslaný na vaše důvěryhodné zařízení nebo telefonní číslo, a dokončete přihlášení.

Jak odinstalovat iOS 17

Klepněte na nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru a nainstalujte aktualizaci. Nevidíte dostupnou aktualizaci Odstraňte betaverzi pro vývojáře obnovením zařízení. Nebo pokud už jste profil betaverze odstranili, znova zařízení zaregistrujte do programu veřejných betaverzí nebo do programu betaverzí pro vývojáře.

Kdy má vyjít iOS 16

To by mělo letos proběhnout 7. září, vydání iOS 16 pro veřejnost tak můžeme očekávat někdy v týdnu od 12. do 16. září.

Kdy bude iOS 17 v Česku

Nové iOS 17, iPadOS 17, watchOS jsou ke stažení pro vývojáře v rámci beta testování. Uvedení věřejných beta verzí pro veřejnost čekáme během léta, oficiální uvedení pak zřejmě během září, nejpozději října.

Na jaké iPhony je iOS 16

iPhone X. iPhone XS a XS Max. iPhone 11 Pro a 11 Pro Max. iPhone 12.

Jak funguje iOS 16

iOS 16 přináší přepracovanou uzamčenou obrazovku s novými možnostmi přizpůsobení a widgety s rychlými přehledy informací. Uzamčenou obrazovku můžete propojit s režimem soustředění a pomocí příslušných filtrů skrýt obsah, který by vás mohl rozptylovat.

Jak dlouho bude mít Iphone 11 podporu

Apple nabízí hardwarovou podporu na zhruba pět až sedm let. Softwarová podpora formou pravidelných aktualizací opravuje případné chyby a bezpečnostní nedostatky a zároveň zajišťuje hladký chod.

Jak zprovoznit Apple mobil

Pokud přecházíte na nový telefon z Androidu, stáhněte si v Google Play aplikaci Přechod na iOS a postupujte podle návodu. Pro přístup ke všem službám společnosti Apple potřebujete účet Apple ID. Pokud jste si Apple ID založili předem, zadejte ho. V opačném případě vytvořte účet nyní.

Proč mi nejde aktivovat iPhone

Pokud se vám iPhone nebo iPad stále nedaří aktivovat, zkuste místo toho použít počítač: Přesvědčte se, že máte nejnovější verzi macOS nebo nejnovější verzi iTunes. Zkontrolujte, jestli je počítač připojený k internetu. Pomocí kabelu dodaného s iPhonem nebo iPadem připojte iPhone nebo iPad k počítači.

Proč není Apple ID aktivní

Když se zobrazí zpráva, že vaše Apple ID je zamknuté nebo zablokované Pokud vy nebo někdo jiný několikrát za sebou špatně zadá vaše heslo, odpovědi na bezpečnostní otázky nebo jiné údaje účtu, vaše Apple ID se v zájmu vaší ochrany automaticky zablokuje a nebudete se moct přihlásit ke službám Apple.

Jak se vrátit na iOS 16

Příští aktualizace, kterou byste v takovém případě dostali by byla na finální verzi iOS 16. Jak tedy tento beta profil odstranit Nastavení > Obecné > VPN a správa zařízení > iOS 16 Beta Software Profile > Odstranit profil > Zadáte kód k telefonu, restartujete zařízení a je hotovo!