Jak si pustit audioknihu na iPhone?

Jak spustit audioknihu

Jak poslouchat audioknihy na Google PlayNa telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Knihy Google Play .Klepněte na Knihovna.V horní části klepněte na Audioknihy.Klepněte na audioknihu, kterou chcete poslouchat. Začne se přehrávat.

Kde poslouchat audioknihy iPhone

V aplikaci Knihy na iPhonu můžete poslouchat své audioknihy.
Archiv

Jak číst Knihy na iPhone

Nákup knih na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu

Otevřete aplikaci Knihy. Klepněte nebo klikněte na Knihkupectví. Procházejte nabídkou knih, nebo vyhledejte nějakou konkrétní. Pokud najdete knihu, která vás zaujala, vyberte ji klepnutím nebo kliknutím.

Jak dostat EPUB do iPhone

Formáty EPUB, PDF

E-knihy jsou k dispozici ve standardních formátech označených jako EPUB a PDF. Do vašeho iPhonu anebo iPadu si můžete e-knihy stáhnout přímo ze svého účtu kliknutím na tlačítko „Možnosti“ a následně na formát EPUB anebo PDF.

Kde si pustit audioknihu

Jedním z formátů audioknih na CD je MP3, setkat se můžete i s formáty WAV, které jsou typické pro stažené záznamy z internetových serverů. Nejvyužívanějším způsobem poslechu audioknih jsou specializované stránky, jako jsou např. Audiolibrix, OneHotBook nebo Audiotéka.

Kde najít audioknihy

Velké množství audioknih a rozhlasových her v češtině najdete na stanicích Českého rozhlasu nebo volně ke stažení v aplikaci mujRozhlas. Poslouchat můžete hlavně na Dvojce nebo na Vltavě. Českou i světovou klasickou literaturu si můžete poslechnout v rámci programu Čtenářský deník.

Na čem přehrát audioknihy

Jedním z formátů audioknih na CD je MP3, setkat se můžete i s formáty WAV, které jsou typické pro stažené záznamy z internetových serverů. Nejvyužívanějším způsobem poslechu audioknih jsou specializované stránky, jako jsou např. Audiolibrix, OneHotBook nebo Audiotéka.

Jak číst knihy v mobilu

Zakoupení e-knihV telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Knihy Google Play .Vyhledejte e‑knihu, kterou si chcete přečíst.Vyberte e‑knihu. klepněte na cenu.[Volitelné] U některých knih si můžete přečíst i ukázku. Klepněte na Ukázka.

Jak otevřít PDF soubor v iphone

Čtení PDF dokumentů v aplikaci Knihy na iPhonuOtevření PDF dokumentu v aplikaci Knihy. Otevřete klepnutím přiložený PDF dokument, potom klepněte na.Sdílení a tisk PDF dokumentů Otevřete PDF dokument, klepněte na.Přidání anotací k PDF dokumentu.

Jak poslat knihu z iBooks

Otevřete knihu, použijte příkaz Soubor > Exportovat a poté klikněte na iBooks. Chcete-li soubor odeslat do obchodu iBooks Store, klikněte na rozbalovací trojúhelníček u voleb obchodu iBooks Store a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak vypadá audiokniha

Co jsou audioknihy Za audioknihu můžeme považovat zvukovou nahrávku mluveného slova, která vychází z původně tištěné knihy (nebo e-booku). Může se jednat buď o přesné znění, nebo o dramaturgicky upravenou verzi, která bude pro poslech příjemnější.

Jak poslouchat audioknihy v mobilu zdarma

Aplikace Audioteka zdarma

Existuje mnoho způsobů, jak poslouchat audioknihy. Na většinu z nich je určena bezplatná aplikace Audioteka. Nainstalujte si aplikaci do mobilního zařízení, abyste získali přístup na svou Poličku. Vychutnejte si dobře namluvené příběhy, ať jste kdekoliv!

Kde sehnat audioknihy zdarma

AUDIOKNIHY NA GOOGLE PLAYAudioknihy AUDIOTEK: Jde asi o nejznámější aplikaci, kterou si můžete stáhnout zdarma. Obsahuje několik tisíců titulů, takže si budete mít z čeho vybírat.Audioknihy audiolibrix: V databázi najdete více než 4 000 knižních titulů, a to jak v českém, anglickém či jiném jazyce.

Jak dostat knihy do mobilu

Stahování knih ke čtení offlineOtevřete aplikaci Knihy Google Play .Přejděte do knihovny.Vedle knihy, kterou chcete stáhnout, klepněte na Stáhnout .Po stažení knihy se zobrazí ikona Staženo .

Kde se kupují knihy do čtečky

Zdroje elektronických knih a e-knih zdarmaPůjčování e-knih v knihovnách (jen pro některé čtečky s Androidem)eBooks.eknizky.sk.eKnihovna.Zlatý fond SME.Projekt Gutenberg CZ.Pohádky.Romány zdarma.

Jak stáhnout soubory z iPhone

Přenos souborů mezi iPhonem, iPadem nebo iPodem touch a počítačemPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Sdílení souborůV seznamu vlevo vyberte aplikaci, jejíž soubory chcete mezi zařízením a počítačem přenést.

Kam se stahuje PDF iPhone

Ve výchozím nastavení se vaše soubory stažené v Safari objeví v nové složce, která se objevila také v iOS 13 a iPadOS s názvem Stahování a je umístěna na iCloudu. Je to rychlý a snadný způsob, jak najít všechny stažené soubory, ale pokud chcete, můžete umístění stahování změnit.

Jak dostat knihy do čtečky

Přenesení stažených knih do čtečkyPřipojte čtečku elektronických knih k počítači.V počítači spusťte aplikaci Adobe Digital Editions. Pokud ji ještě nemáte, můžete si ji stáhnout bez dalších poplatků.Přetáhněte knihu na název zařízení, do kterého ji chcete přenést.

Jak používat audioknihy

Jakoukoliv audioknihu si můžete buď poslechnout přímo v prohlížeči, nebo stáhnout. V případě, že chcete audioknihu poslouchat v autorádiu, MP3 přehrávači či dalších podobných zařízeních, stačí soubory audioknihy přemístit např. pomocí USB kabelu.

Kde poslouchat audioknihy

Nejvyužívanějším způsobem poslechu audioknih jsou specializované stránky, jako jsou např. Audiolibrix, OneHotBook nebo Audiotéka.

Jak si stáhnout audioknihu

Velké množství audioknih a rozhlasových her v češtině najdete na stanicích Českého rozhlasu nebo volně ke stažení v aplikaci mujRozhlas. Poslouchat můžete hlavně na Dvojce nebo na Vltavě. Českou i světovou klasickou literaturu si můžete poslechnout v rámci programu Čtenářský deník.

Jak se stahují knihy do čtečky

Nahrání knihy do čtečky Kindle nebo PocketBook je velice snadná záležitost. Vše, co stačí udělat je odeslat příslušný soubor, který naleznete v sekci Moje knihovna na záložce E-knihy, na speciální e-mailovou adresu vaší čtečky.

V čem číst e-knihy

Naše e-knihy můžete jednoduše číst na tabletech a telefonech s operačním systémem Android. Doporučujeme formát ePUB, lze použít i formát PDF. Pro čtení lze využít mnoho různých aplikací, například Knihy Google Play nebo Amazon Kindle pro Android.

Jak přenést hudbu z iPhone do iPhone

Na řádku tlačítek klikněte na tlačítko Hudba. Označte zaškrtávací políčko „Synchronizovat hudbu s [název zařízení]“ a zapněte synchronizaci vaší hudby. Označíte-li toto zaškrtávací políčko, synchronizace se nastaví pro přenos veškeré hudby do vašeho zařízení.

Kam se stahují soubory

Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Stažené soubory. Pokud se adresní řádek nachází v dolní části obrazovky, přejeďte po něm prstem nahoru. Klepněte na Stažené soubory .Vedle stahovaného souboru klepněte na Pozastavit nebo Zrušit .