Jak si vyčistit Gmail?

Jak vyčistit Gmail

Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail .Klepněte na písmena nebo fotky u zpráv, které chcete smazat.Klepněte na Smazat .

Jak smazat všechny maily v Gmailu

Jak smazat starší maily

A opět stačí kliknout/vybrat vše, pak Vybrat všechny konverzace… a smazat. Nebo s nimi naložit jiným přiměřeným způsobem. Osobně si všechny e-maily stejně ještě archivuji na lokále, resp. na externích discích.
Archiv

Jak smazat všechny emaily najednou

Mazání e‑mailů

Smazání více e-mailů najednou: V seznamu e-mailů klepněte na Upravit, vyberte e-maily, které chcete smazat, a pak klepněte na Koš. Více e-mailů najednou vyberete tak, že přejedete dolů přes zaškrtávací políčka.

Jak vyčistit emailovou schránku

Ve zkratce: Neodpovídejte nebo ani nečtěte většinu svých e-mailů. Vaše schránka může být prázdná během pár minut, stačí na to jednoduchý trik. Toto bych vám doporučil: Vyberte všechny zbytečné maily, newslettery, spamy, automatické odpovědi, řetězáky, vtipy, reklamy a další „super“ důležité položky a vymažte je.

Jak odstranit zprávy

Smazání odeslané zprávyV zařízení Android přejděte do konverzace a podržte požadovanou zprávu.Klepněte na Smazat.Znovu klepněte na Smazat a rozhodnutí potvrďte.

Jak označit všechny maily v Gmailu

Jak na google mailu označit všechny zprávy jako přečtené vyberte vše. klikněte vybrat všechny konverzace v hledání další, označit jako přečtené vyskočí okno s hlášením, pouze potvrďte.

Jak označit všechny maily

Pokud chcete zrušit výběr e-mailu, stiskněte a podržte klávesu Ctrl a klikněte na e-mail. Pokud chcete vybrat všechny e-maily v aktivní složce, stiskněte Ctrl+A.

Jak smazat email na iphone

Otevřete Mail a přejděte do schránky Příchozí. V pravém horním rohu klepněte na Upravit, potom jednotlivě vyberte e-maily, které chcete smazat, nebo klepněte na Vybrat vše. Výběr e-mailů můžete urychlit tak, že prstem přejedete dolů přes zaškrtávací políčka. Klepněte na Zahodit nebo Archivovat.

Jak zjistit velikost Gmailu

Pokud chcete zjistit, kolik místa vám zbývá, přejděte na počítači na adresu google.com/settings/storage. Pokud Disk Google používáte v práci nebo ve škole, můžete se podívat, jestli váš administrátor nenastavil limit úložiště pro jednotlivé uživatele.

Kde najdu emailovou schránku

E-mail účtu GoogleV zařízení otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Google. Spravovat účet Google.Nahoře klepněte na Osobní údaje.V sekci Kontaktní údaje klepněte na E-mail.Klepněte na E-mail účtu Google.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak Smazat konverzaci

Smazání konverzace v přímých zpráváchJedním z těchto postupů vyberte požadovanou přímou zprávu: Vlevo vedle jména člověka klikněte na ikonu možností Smazat konverzaci. Vyberte daného člověka a pak nahoře klikněte na šipku dolů Smazat konverzaci.U potvrzovací zprávy klepněte na Smazat.

Jak vymazat zprávu z emailu

Vyberte nebo poklikejte na zprávu, aby se otevře v jiném okně. Vyberte Soubor > Informace. Vyberte Znovu odeslat zprávu a > odvolat tuto zprávu…a vyberte jednu ze dvou možností. Pokud chcete odeslanou zprávu odvolat, vyberte Odstranit nepřečtené kopie této zprávy.

Jak oznacit vsechny emaily za Prectene

Označení všech nepřečtených zpráv ve schránce jako přečtených: Podržte klávesu Ctrl a klikněte na schránku na bočním panelu Mailu. Potom vyberte „Označit všechny zprávy jako přečtené“.

Jak označit více emailu

Jak mohu vybrat více e-mailůV zobrazení doručené pošty vyberte jednu nebo více zpráv dlouhým stisknutím nebo klepnutím na ikonu kruhu u libovolného e-mailu.Klepněte na zprávy, které chcete vybrat.

Jak odstranit odstraněnou poštu

Vyprázdnění složky Odstraněná pošta

Složku můžete kdykoli ručně vyprázdnit. V podokně Složka klikněte pravým tlačítkem myši na složku Odstraněná pošta a potom klikněte na Vyprázdnit složku. Zobrazí se výzva, abyste potvrdili, že chcete položky trvale odstranit. Klikněte na Ano.

Jak se odhlásit z Gmailu na iphone

Odstranění účtuNa iPhonu nebo iPadu otevřete aplikaci Gmail .Klepněte na ikonu nabídky . Klepněte na účet, pomocí kterého jste přihlášeni Spravovat účty Upravit.U účtu, který chcete odstranit, klepněte na Odstranit. Pokud k tomu budete vyzváni, akci potvrďte.Vlevo nahoře klepněte na Hotovo.

Jak najít Archivovany email na iphone

Složka Všechny zprávy obsahuje všechny vaše zprávy. Najdete tu také všechny archivované zprávy. Zkontrolujte, že jste si stáhli aplikaci Gmail. Spusťte na iPhonu nebo iPadu aplikaci Gmail .

Jak vyčistit uložiště Google

Uvolnění úložiště pomocí Google OneNa zařízení s Androidem otevřete aplikaci Google One .Nahoře klepněte na Úložiště Uvolnit úložiště k účtu.Vyberte kategorii, kterou chcete spravovat.Vyberte soubory, které chcete odstranit.Až soubory vyberete, nahoře klepněte na Smazat .

Jak navýšit uložiště Google

Pokud si chcete limit úložiště navýšit, můžete si zakoupit členství Google One (pokud je u vás k dispozici). Příležitostně můžete získat další úložný prostor v rámci zvláštní propagační nabídky nebo souvisejícího nákupu.

Jak najít svůj email

Jak vyhledávatNa počítači otevřete Gmail.Do vyhledávacího pole nahoře na stránce napište, co hledáte.Stiskněte klávesu Enter. Zobrazí se seznam e-mailů.Pokud chcete vyhledávání dál upřesnit, použijte filtry, které najdete pod vyhledávacím polem, případně operátory přímo ve vyhledávacím poli.

Kde všude se dá zřídit email

Parametry služeb

Služba kapacita schránky příloha (MB)
Atlas.cz 15 MB (1 GB po sms) 10
Centrum.cz 15 MB (2 GB po sms) 15 (v rámci centrum.cz mnohem více)
CoolHotmail.cz 5 GB neuvedeno
Klikni.cz 7 GB 20

Jak smazat Google chat

Smazání konverzace v přímých zpráváchVlevo vedle jména člověka klikněte na ikonu možností Smazat konverzaci.Vyberte daného člověka a pak nahoře klikněte na šipku dolů Smazat konverzaci.

Jak smazat historii chatu

Na záložce Chaty klepněte na ikonu > Nastavení > Chaty > Historie chatů.Klepněte na Vymazat obsah všech chatů.Zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí políčka Odstranit média přijatá v chatech i z galerie zařízení a Odstranit zprávy s hvězdičkou.Klepněte na VYMAZAT ZPRÁVY.

Jak se Mazou zprávy

V zařízení Android přejděte do konverzace a podržte požadovanou zprávu. Klepněte na Smazat.

Jak označit mail jako Nepřečtený

Klikněte na zprávu pravým tlačítkem myši. Klikněte na Označit jako přečtené nebo Označit jako nepřečtené.