Jak smazat systémové aplikace?

Jak odinstalovat systémové aplikace

Smazání nainstalovaných aplikacíOtevřete aplikaci Obchod Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat.Klepněte na Odinstalovat.

Jak odstranit systémové aplikace Android

Takže postupně:Jděte do nastavení telefonu a vyberte kategorii „Aplikace“.Ze seznamu nainstalovaných aplikací vyberte ty, které již nepotřebujete.Po klepnutí na konkrétní aplikaci byste měli vidět dvě tlačítka: „Pozastavit“ a „Vypnout“ nebo „Odinstalovat“.
Archiv

Jak odinstalovat aplikace v mobilu

Smazání ostatních aplikací Play

Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu. Spravovat. Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat. Klepněte na Odinstalovat.

Jak odstranit nepotřebné programy

Vyberte Start a pak vyberte Nastavení > Apps > Apps & funkce.Vyberte aplikaci, kterou chcete odebrat, a pak vyberte Odinstalovat.
Archiv

Co znamená deaktivovat aplikaci

Pokud nechcete přikročit k rootu telefonu, což nelze kvůli záruce doporučit, můžete aplikaci ještě zakázat a deaktivovat. Pokud vám tedy např. nevyhovuje aplikace na e-maily, SMS či kalendář, můžete snadno zvolit jinou výchozí aplikaci.

Jak odstranit aplikace z Iphone

Na iPhonu nebo iPadu:Podržte na aplikaci prst.V místní nabídce klepněte na Odstranit aplikaci.V podnabídce klepněte na Odstranit aplikaci.

Jak smazat Google Play

Služby Google Play nejsou to samé jako aplikace Obchod Google Play – jedná se o součást systému Android. Služby Google Play nezrychlují vyčerpávání baterie ani nespotřebovávají mnoho mobilní dat. Služby Google Play nelze odinstalovat ani vynutit jejich ukončení.

Jak smazat aplikaci z cloudu

První krok: Spusťte aplikaci nastavení na vašem zařízení a nalistujte najít iCloud. Klepněte na iCloud jej otevřete. Třetí krok: najít "Documents and data" a poté zvolte aplikaci, kterou chcete odstranit data. Pátý krok: Klepněte na tlačítko Odstranit na levé straně souboru, kterou chcete vymazat.

Jak odstranit aplikace z plochy

Přizpůsobení plochyOdstranění oblíbené aplikace: Na panelu oblíbených podržte aplikaci, kterou chcete odstranit. Přetáhněte ji do jiné části obrazovky.Přidání oblíbené aplikace: Přejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Podržte aplikaci. Přesuňte aplikaci na volné místo mezi oblíbenými.

Co dělat když mi nejde odinstalovat aplikace

Klikněte na tlačítko Start a zadejte text „programy a funkce“. Klikněte na položku Programy a funkce. Až se zobrazí okno Odinstalovat nebo změnit program, kliknutím vyberte program, který chcete odinstalovat nebo změnit. Klikněte na možnost Odinstalovat nebo změnit.

Jak se zbavit EDGE

Odinstalace aplikace v Microsoft Edge

Otevřete Microsoft Edge a přejděte na edge://apps. Na kartě aplikace, kterou chcete odinstalovat, vyberte Podrobnosti. Posuňte se dolů a zvolte Odinstalovat. Potvrďte, jestli chcete vymazat taky data z přidruženého původu, a vyberte Odebrat.

Jak zakázat aplikací Android

Jak zakázat aplikace v Androidu

Chcete-li v telefonu Android zakázat jakoukoli aplikaci, přejděte do Nastavení a najděte Seznam aplikací. V horní roletce vyberte Zobrazit všechny. Kliknutím na libovolnou aplikaci zobrazíte detaily s možností aplikaci Odinstalovat / Zakázat a Vynutit zastavení.

Jak zrušit zasílání zpráv

Změna obecných nastaveníSpusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na ikonu možností Nastavení. Pokud chcete vypnout oznámení z jiných aplikací, klepněte na Oznámení vypněte všechna výchozí nastavení oznámení. Pokud chcete oznámení ze Zpráv dostávat do telefonu, klepněte na Oznámení zapněte možnost Příchozí zprávy.

Jak odinstalovat placenou aplikaci z Iphone

Zrušení předplatného na MacuOtevřete aplikaci App Store.Klikněte na své jméno. Pokud nemůžete najít své jméno, klikněte na Přihlásit se.Klikněte na Nastavení účtu.Přejděte na Předplatná a klikněte na Spravovat.Vedle předplatného klikněte na Upravit.Klikněte na Zrušit předplatné.

Jak odinstalovat Whatsapp z Iphone

Mazání aplikací na iPhonu, iPadu a iPodu touchPodržte na aplikaci prst.Klepněte na Odstranit aplikaci .Klepněte na Smazat aplikaci a potvrďte akci klepnutím na Smazat.

Jak odinstalovat služby Google Play

Služby Google Play nelze odinstalovat ani vynutit jejich ukončení.

Jak odstranit mi prohlížeč

Re: Jak trvale odstranit aplikaci Prohlížeč Nastavení/aplikace a odinstalovat. Pokud přesuneš z plochy do koše, aplikace se odinstaluje ale po restartu se vrátí zpět.

Jak na iPhone Smazat data aplikace

Otevřete Nastavení a klepněte na svůj profil. Klepněte na iCloud> Spravovat úložiště. Vyberte aplikaci, jejíž data chcete z iCloudu odebrat. Klepněte na Vypnout a smazat a v pop-up menu potvrďte volbu Odstranit.

Jak odinstalovat aplikace z App Store

Smazání aplikace z knihovny aplikací i z plochy: Podržte prst na aplikaci v knihovně aplikací, klepněte na Smazat aplikaci a potom na Smazat.

Jak odstranit ikony z mobilu

Odstranění oblíbené aplikace: Na panelu oblíbených podržte aplikaci, kterou chcete odstranit. Přetáhněte ji do jiné části obrazovky. Přidání oblíbené aplikace: Přejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru.

Jak odinstalovat aplikaci když nejde odinstalovat

Stiskněte klávesu 4 nebo F4 a kliknutím na možnost Povolit nouzový režim přejděte do nouzového režimu. Klikněte na ikonu Windows a přejděte do nabídky Systém Windows > Ovládací panely. Otevřete Ovládací panely a vyberte možnost Odinstalovat program.

Co znamená odinstalování programu

Odinstalací programu může dojít k trvalé ztrátě všech neuložených dat spojených s tímto programem.

Jak odstranit prohlížeč edge

Odinstalace aplikace v Microsoft Edge

Otevřete Microsoft Edge a přejděte na edge://apps. Na kartě aplikace, kterou chcete odinstalovat, vyberte Podrobnosti. Posuňte se dolů a zvolte Odinstalovat. Potvrďte, jestli chcete vymazat taky data z přidruženého původu, a vyberte Odebrat.

Jak zakázat instalaci edge

Microsoft Edge je jednou z základních funkcí systému Windows 10 a neexistuje žádná nativní možnost odinstalovat / zakázat. Některé součásti operačního systému budou také vyžadovat, aby edge fungoval.

Jak zakázat aplikaci

Jak zakázat aplikace v Androidu

Chcete-li v telefonu Android zakázat jakoukoli aplikaci, přejděte do Nastavení a najděte Seznam aplikací. V horní roletce vyberte Zobrazit všechny. Kliknutím na libovolnou aplikaci zobrazíte detaily s možností aplikaci Odinstalovat / Zakázat a Vynutit zastavení.