Jak smazat Zablokovany účet na Vinted?

Jak dlouho trva blokace na Vinted

Tvůj účet bude automaticky odblokován za 7–14 dní. Datum, kdy blokace končí, uvidíš při přihlášení na Vinted.
Podobné

Jak obnovit Smazany účet na Vinted

Je možné, že sis účet na Vinted založil/a už před nějakou dobou a zapomněl/a na to. Pokud chceš zjistit, zda je to tvůj případ, vyber možnost Zapomenuté heslo na přihlašovací obrazovce a zadej svou e-mailovou adresu. Během pár minut ti dorazí odkaz pro obnovu hesla do tvé e-mailové schránky.

Jak zablokovat uzivatele na Vinted

Jdi na profil uživatele nebo uživatelky. Vyber symbol 3 teček v pravém horním rohu. Zvol možnost Blokovat.

Jak založit účet na Vinted

Pro registraci bude zapotřebí tvá e-mailová adresa. Můžeš ji ale nechat skrýt. Namísto veřejného zobrazení tvé e-mailové adresy můžeš využít automaticky vygenerovaného e-mailu od Apple. Všechny naše e-mailové zprávy budou z tohoto e-mailu automaticky přeposílány do tvé skutečné e-mailové schránky.

Na co si dát pozor na Vinted

Podívej se na popis profilu a ověřené informace prodávající/ho a zjisti, zda je na něj/ni spoleh. Můžeš si projít jeho/její hvězdičkové hodnocení a přečíst si, jakou zkušenost s obchodem s danou osobou měli ostatní uživatelé. Nákupy vždy prováděj bezpečným způsobem platby a pomocí tlačítka Koupit.

Jak se zviditelnit na Vinted

Jak prodat předměty rychlejiAktualizuj fotky v nabídce, aby bylo možné si předmět prohlédnout v celé jeho kráse.Uprav název a popis předmětu. Zvýšíš tím šanci, že kupující tvoji nabídku při vyhledávání objeví.Nastav slevu na sety a motivuj tak uživatele, aby si od tebe koupili více předmětů najednou.

Jak obnovit zablokovaný účet Google

Pokud daný účet vlastníte, můžete požádat o obnovení přístupu.V prohlížeči (např. v Chromu) se přihlaste k účtu Google.Vyberte možnost Zahájit proces odvolání.Postupujte podle pokynů.

Jak odstranit předmět na Vinted

Pro skrytí/smazání jednotlivého předmětu:Klikni na záložku profilu vpravo dole.Dále klikni na svůj profilový obrázek a vyber sekci Moje předměty.Zobraz si předmět, který chceš skrýt/smazat.Klikni na symbol 3 teček vpravo nahoře.Vyber možnost Skrýt nebo Smazat.

Jak někoho nahlásit na Vinted

Otevři komunikaci, kterou chceš nahlásit.Klikni na symbol ( i ) v pravém horním rohu komunikace a poté vyber možnost Nahlásit.Vyber důvod nahlášení a dej nám vědět, co se děje.

Jak se přihlásit do Vinted

Nemůžu se přihlásitStiskni Přihlas se a pak se přihlas zadáním e-mailové adresy.Vyber možnost Zapomenuté hesloZadej svou e-mailovou adresu a stiskni Pokračovat.Otevři si e-mailovou schránku a stiskni Změnit heslo.Poté si budeš moci vytvořit nové heslo a znovu se přihlásit ke svému účtu.

Jak odblokovat účet na Vinted

Pokud byl tvůj účet zablokován z bezpečnostních důvodů, obrať se prosím na nás a my ti pomůžeme. Stiskni proto tlačítko Kontaktuj nás níže. Abychom mohli tvůj účet odemknout, požádáme tě o zaslání důkazu, že jsi vlastníkem účtu. Musíme tě chránit před tím, že se někdo přihlásí pod tvým jménem.

Jak odstranit účet Vinted

Pokud však víš jistě, že si chceš svůj účet na Vinted deaktivovat, postupuj následovně:Ujisti se, že nemáš žádné nedokončené obchody.Klepni na záložku Profilu vpravo dole.Přejdi do Nastavení.Vyber sekci Nastavení účtu.Sjeď úplně dolů, klikni na Smazat účet a svou volbu potvrď.

Jak napsat na podporu Vinted

Pokud potřebuješ pomoct s konkrétní objednávkou, máš dvě možnosti:V konverzaci. Jdi do konverzace s kupujícím nebo prodávajícím, klepni na ikonu (i) a vyber možnost Pomoc.V Centru nápovědy.

Jak bezpecne platit na Vinted

K převodu stačí jen a jen číslo vašeho účtu. Nic jiného k platbě kupující nepotřebuje. Pokud chcete využít platbu Vinted, vždy ji provádějte pouze na oficiálním webu. Nikdy to nedělejte z poslaných odkazů, i kdyby na vás kupující naléhal, že je to jediná a bezpečná možnost, jak platbu provést.

Jak poznat podvodníka na Vinted

Podvodníci se obvykle vyptávají na tvé kontaktní údaje, citlivé informace nebo přihlašovací údaje. Phishingové zprávy mohou také obsahovat odkazy na nebezpečné stránky nebo k nim mohou být připojeny infikované soubory.

Co se nesmi prodavat na Vinted

Například: Zakázané předměty: Předměty, které nespadají do oblečení, netýkají se módy, vzhledu, doplňků, dětí nebo vybavení domácnosti, případně zkrátka neodpovídají vizi, kterou Vinted má.

Co znamená když je účet deaktivován

Deaktivací vašeho účtu na Facebooku (Účet-Nastavení účtu-Deaktivace účtu) dojde k jeho „zmrazení“, což v praxi znamená, že vypnete svůj profil a odeberete své jméno a obrázek z veškerého obsahu, který sdílíte. Tím pádem budou váš profil a všechny k němu přidružené informace pro ostatní uživatele neviditelné.

Co je to deaktivace účtu

Při deaktivaci účtu zůstane váš profil zachován, jen je před ostatními skryt. Jinak řečeno, stanete se neviditelnými na tak dlouho, jak budete chtít. Aktivujete si ho sami v momentě, kdy se na svůj účet znovu přihlásíte.

Jak vratit věci na Vinted

Pokud tvůj nákup neproběhl prostřednictvím tlačítka „Koupit“, budeš možné vrácení peněz a předmětu muset probrat přímo s prodávající/m. Potom, co tě upozorníme, že už zásilka měla dorazit, máš dva dny na nahlášení problému a podání žádosti o vrácení peněz (v souladu s naší Ochranou kupujících).

Jak vratit věc přes Vinted

Jak vrátit předmětDo dvou dní od chvíle, kdy tě Vinted upozorní, že objednávka už měla dorazit, stiskni „Mám problém“.Poskytni důkazy. Připoj snímek předmětu a vysvětli svůj problém prodávající/mu. Zahrnout můžeš například: snímek předmětu, kde budou vidět poškozené části;Promluv si s prodávající/m – najděte řešení

Jak se dovolat na Vinted

Jdi do konverzace s kupujícím nebo prodávajícím, klepni na ikonu (i) a vyber možnost Pomoc.

Kdo je majitel Vinted

Vinted.cz založili v Česku v lednu roku 2011 Janet Lavicka a Lukáš Vala pod názvem VotočVohoz.cz po vzoru litevské výměnné burzy Manodrabuziai.lt (v současnosti Vinted.lt) a německého dceřiného portálu Kleiderkreisel.de.

Jak vypada Deaktivovany účet

Deaktivací vašeho účtu na Facebooku (Účet-Nastavení účtu-Deaktivace účtu) dojde k jeho „zmrazení“, což v praxi znamená, že vypnete svůj profil a odeberete své jméno a obrázek z veškerého obsahu, který sdílíte. Tím pádem budou váš profil a všechny k němu přidružené informace pro ostatní uživatele neviditelné.

Jak smazat účet na Gmail

Krok 3: Smazání účtuV účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí.Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí.Vyberte Další možnosti. Smazat účet Google.Podle pokynů účet smažte.

Jak smazat Riot účet

Anebo chceš smazat svoje data o League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra, VALORANT či nějakém jiném titulu, který vlastní Riot Games Inu, máme pro tebe samoobslužnou možnost! Když se přihlásíš níže a prokážeš vlastnictví svého účtu Riot Games, můžeš svůj účet Riot nahlásit ke smazání.