Jak spojit AirPods s televizí?

Jak spojit AirPods s telefonem

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit.

Jak spárovat AirPods pro

Na zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth a zapněte volbu Bluetooth. Otevřete pouzdro, nechte AirPody uvnitř a podržte pouzdro u svého zařízení. Postupujte podle pokynů na obrazovce a potom klepněte na Hotovo.

Jak pripojit AirPods k tabletu

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na zadní straně nabíjecího pouzdra. Stavová kontrolka na přední straně nabíjecího pouzdra by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené k připojení. Podržte pouzdro s AirPody uvnitř a otevřeným víčkem vedle iPhonu, iPadu nebo iPodu touch.

Jak spojit 2 AirPods

Sdílení poslechu, když má přítel sluchátka AirPods nebo Beats nasazenáNasaďte si AirPody a ujistěte se, že jsou připojené k vašemu zařízení.Na svém zařízení klepněte na.Klepněte na Sdílet zvuk (pod názvem vašich sluchátek).Přibližte přítelova sluchátka k vašemu iPhonu, iPadu nebo iPodu touch.

Jak zapnout Air Drop

Konfigurace nastavení AirDropuPřejděte do Nastavení a klepněte na Obecné.Klepněte na AirDrop a vyberte požadovanou volbu.

Jak fungují AirPods s Androidem

Stačí podržet tlačítko na krabičce, začne blikat bílá LED (mód párování), a poté stačí Airpody připojit k vašemu zařízení v záložce bluetooth. Stejný proces funguje i pro PC. Opětovné připojení sluchátek po otevření pouzdra funguje bezproblémově, sluchátka se automaticky připojí k poslednímu zařízení.

Jak dlouho vydrzi nabite AirPods

Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici přes 24 hodin poslechu19 nebo přes 18 hodin volání. AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Co kdyz AirPods Blikaji zelene

Zelená barva: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí zelená barva, tak to znamená, že je pouzdro plně nabité. Oranžová barvy: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí oranžová barva, tak to znamená, že se zrovna pouzdro dobíjí.

Jak poznám že jsou AirPods nabité

Když jsou AirPody v pouzdru a je otevřené víčko, ukazuje kontrolka stav nabití AirPodů. Když AirPody nejsou v pouzdru, ukazuje kontrolka stav pouzdra. Zelená znamená plně nabito a oranžová znamená, že zbývá míň než jedno plné nabití.

Jak sdílet zvuk na AirPods

Jak začít sdíletPřipojte své AirPody nebo AirPody Pro, AirPods Max nebo sluchátka Beats k iOS nebo iPadOS zařízení.Klepněte na tlačítko AirPlay v Ovládacím centru na iPhonu nebo iPadu na zamčené obrazovce nebo v aplikaci, kterou posloucháte.Klepněte na Sdílet zvuk.

Co to je AirDrop

Airdrop jsou kryptoměny nebo tokeny, které jsou distribuovány zdarma na velký počet peněženek. Airdrop je součástí marketingové strategie nových kryptoměnových projektů ke zvýšení publicity a získání nových uživatelů.

Jak se posílá přes AirDrop

Příjem přenosu přes AirDrop

Když vám někdo něco pošle přes AirDrop, uvidíte upozornění s náhledem. Můžete klepnout na Přijmout nebo Odmítnout. Když klepnete na Přijmout, přenese AirDrop obsah do stejné aplikace, ze které byl odeslán. Například fotky se objeví v aplikaci Fotky a webové stránky se otevřou v Safari.

Jak si nastavit AirPods

S AirPody v uších a připojenými k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth. Případně můžete přejít do Nastavení > AirPods. V seznamu zařízení klepněte na tlačítko Další informace vedle AirPodů. V části Stisknutí a podržení AirPodů klepněte na Levý nebo Pravý a vyberte Potlačení hluku.

Jak se starat o AirPods

Čištění sluchátek AirPods a AirPods ProOtřete je hadříkem navlhčeným čistou vodou a pak je osušte měkkým suchým hadříkem, který nepouští vlákna.Před vložením do nabíjecího pouzdra je nechte úplně uschnout.Nesnažte se je používat, dokud úplně nevyschnou.

Jak poznat že se AirPody nabíjí

Otevřete víčko pouzdra, ve kterém jsou AirPody, a podržte pouzdro v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Počkejte pár sekund, než se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití baterie AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat taky pomocí widgetu Baterie.

Jak dlouho vydrzi AirPody

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Jak dlouho vydrží AirPods

AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Čím se nabíjí AirPods

Nabíjení pouzdra AirPodů

Nabíjení kabelem: Pomocí kabelu Lightning‑USB a kompatibilního napájecího adaptéru zapojte pouzdro do zásuvky. Bezdrátové nabíjení: Položte pouzdro doprostřed bezdrátové nabíječky MagSafe nebo nabíječky s certifikací Qi tak, aby byla stavová kontrolka nahoře.

Jak připojit dvoje sluchátka

Jak připojit dvoje Bluetooth sluchátkaVypneme Bluetooth na mobilu.Spustíme obě sluchátka najednou do párovacího režimu.Dáme sluchátka vedle sebe a necháme je spojit mezi sebou.Jakmile jsou sluchátka propojena hned zapneme Bluetooth na mobilu a spárujeme.

Jak připojit Airpods k Iphone

Na zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth a zapněte volbu Bluetooth. Otevřete pouzdro, nechte AirPody uvnitř a podržte pouzdro u svého zařízení. Postupujte podle pokynů na obrazovce a potom klepněte na Hotovo.

Jak zapnout AirDrop

Přejděte do Nastavení > Čas u obrazovky. Klepněte na Omezení obsahu a soukromí. Klepněte na Povolené aplikace a zkontrolujte, že je zapnutý AirDrop.

Jak získat AirDrop

Cesta k jeho získání je poměrně snadná, protože stačí vyplnit údaje jako jméno, e-mail a krypto adresa, kam má airdrop přijít. Standardně je podmínkou i to, že člověk musí daný projekt sledovat na sociálních sítích, a to především na Twitteru, Discordu či Telegramu.

Jak vypnout čtení zpráv AirPods

Můžete si také vybrat, která oznámení má Siri číst:Na iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení > Oznámení > Informovat o oznámeních.Klepněte na Zprávy.Pak vyberte Neodkladná oznámení a Soukromé zprávy nebo Všechna upozornění.

Na co je tlačítko na AirPods

Všimli jste si malinkého, nenápadného tlačítka na nabíjecí krabičce To vám pomůže spárovat AirPods se zařízením s operačním systémem Android, s Apple TV a jinými zařízeními.

Jakou mají životnost AirPods

AirPods 2. Podtrženo, sečteno – pokud se pro nákup AirPods rozhodnete a nebudou vám jen ležet v šuplíku jako jeho ozdoba, kterou si jednou za měsíc strčíte do uší, počítejte s tím, že minimálně v případě první generace je jejich životnost zhruba dva až tři roky.