Jak spojit AirTag?

Jak sledovat přes AirTag

AirTag umožňuje snadno sledovat věci jako klíče, peněženku, kabelku, batoh, kufr a další. Stačí ho jednoduše nastavit pomocí iPhonu, iPadu nebo iPodu touch a připevnit k předmětu, o kterém chcete mít přehled. AirTag pak uvidíte na panelu Předměty v aplikaci Najít.

Jak propojit AirTag s telefonem

Podržte AirTag v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch a klepněte na Připojit. * Pokud máte AirTagů víc a na zařízení se zobrazí „Bylo nalezeno více AirTagů“, zařiďte to tak, aby v jednu chvíli byl poblíž jenom jeden AirTag.
Archiv

Jak daleko dosahne AirTag

Baterie v AirTagu vydrží cca jeden rok. Maximální dosah sledování pomocí Bluetooth se odhaduje na přibližně 100 metrů.

Jak funguje Apple Air Tag

Stačí AirTag přiložit k vašemu iPhonu a je to. S tím, kolik je na světe aktivních Apple zařízení, vzniká obří síť aplikace Najít. Díky ní stačí, aby se váš ztracený AirTag ocitl blízkosti Apple zařízení jiného člověka. Přibližná poloha AirTagu se odešle na váš iPhone.

Jak zjistit polohu AirTagu

Pokud se vám povede AirTag ztratit, nevěšte hlavu. Kromě možnosti sledovat jeho polohu přes Najít jej totiž můžete přes stejnojmennou aplikaci ve vašem iPhonu přepnout do režimu Ztraceno. To pro něj znamená, že začne nálezcům s iPhony i Androidy zobrazovat na jejich telefonech přes NFC vaše kontaktní údaje.

Kam schovat AirTag v autě

Kam Apple AirTag schovat

Především musíme zloději co nejvíce znesnadnit přístupnost k zařízení, aby potřeboval hodně času na jeho odstranění. Jako vhodná se jeví hůře přístupná místa pod čalouněním, pod karoserií či podlahou kufru.

Kde najdu AirTag v mobilu

Když si AirTag zaregistrujete pod svým Apple ID, můžete se v aplikaci Najít podívat na bližší informace o něm. Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na AirTag, o kterém chcete zobrazit bližší informace.

Jak casto se aktualizuje Poloha AirTagu

Její výdrž v lokalizátoru je pak podle Applu zhruba jeden rok. Ke svému fungování využívá AirTag Applem roky pozvolna vytvářenou síť Najít, která sdružuje polohu všech zařízení od Applu s její podporou (pokud je v nich uživateli funkce aktivována).

Jak znovu aktivovat AirTag

Vyjměte z AirTagu záslepku baterie (pokud ji obsahuje) a pak ho podržte poblíž iPhonu. Klepněte na volbu Připojit na displeji iPhonu. Vyberte ze seznamu název nebo použijte volbu Vlastní název, zadejte libovolný název a vyberte emotikon. Potom klepněte na Pokračovat.

Jak rozebrat AirTag

Zatlačte u AirTagu na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a otáčejte jím proti směru hodinových ručiček až na doraz. Odstraňte kryt a vyndejte baterii. * Vraťte baterii zpátky.

Kam dát AirTag na kolo

Na první pohled ho nerozeznáte od klasické odrazky. Obal stačí rozdělit na dvě části, mezi které vložíte samotný AirTag, uzavřete a pomocí stahovací pásky ho upevníte na Vaše kolo. V případě odcizení budete mít jistotu, že Vaše kolo jednoduše najdete.

Jak Sparovat AirTag s Iphonem

Přidání AirTaguPřejděte na plochu iPhonu.Vyjměte z AirTagu záslepku baterie (pokud ji obsahuje) a pak ho podržte poblíž iPhonu.Klepněte na volbu Připojit na displeji iPhonu.Vyberte ze seznamu název nebo použijte volbu Vlastní název, zadejte libovolný název a vyberte emotikon.

Jak zjistit trasu AirTagu

Vyhledání trasy k předmětu

V aplikaci Mapy můžete vyhledat trasu na místo, kde právě nachází váš předmět nebo kde byla jeho poloha zjištěna naposledy. Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na předmět, k němuž chcete vyhledat trasu. Klepnutím na Navigovat otevřete Mapy.

Jak dlouho vydrží AirTag

Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok.

Jak vyndat baterku z AirTagu

Výměna baterie AirTaguZatlačte na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a úplně ho otočte proti směru hodinových ručiček.Kryt sundejte a vyndejte baterii.Vložte novou, lithiovou 3V knoflíkovou baterii CR2032 (k dostání ve většině obchodů s elektronikou a supermarketech) tak, aby kladným pólem směřovala nahoru.

Jak zjistit kde se iPhone pohyboval

Zobrazení polohy zařízení na mapě

Na aktuální a poslední známou polohu vašich zařízení se můžete podívat v aplikaci Najít. Klepněte na panel Zařízení v dolní části obrazovky a potom na název zařízení, jehož polohu chcete zjistit.

Jak zjistit polohu Airtagu

Pokud se vám povede AirTag ztratit, nevěšte hlavu. Kromě možnosti sledovat jeho polohu přes Najít jej totiž můžete přes stejnojmennou aplikaci ve vašem iPhonu přepnout do režimu Ztraceno. To pro něj znamená, že začne nálezcům s iPhony i Androidy zobrazovat na jejich telefonech přes NFC vaše kontaktní údaje.

Jak poznam že je AirTag vybity

Otevřete aplikaci Najít. Klepněte na panel Předměty. Klepněte na AirTag, u kterého chcete stav baterie zkontrolovat. Pokud je baterie skoro vybitá, zobrazí se pod názvem AirTagu text Slabá baterie.

Jak dlouho vydrzi baterie v AirTagu

Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok. Až bude načase baterii vyměnit, iPhone tě na to upozorní.

Jak poznam že mě nekdo sleduje iPhone

Pomocí aplikace Najít zařízení na webu iCloud.com můžete zjistit přibližnou polohu svého iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu, Apple Watch, AirPodů nebo produktu Beats, pokud na nich máte nastavenou aplikaci Najít a zařízení je online. K aplikaci Najít zařízení se můžete přihlásit na webu icloud.com/find.

Jak sledovat dite na iPhone

Sdílení vaší polohy s jiným členem rodinyNa iPhonu nebo iPadu přejděte do Nastavení.Klepněte na Rodina.Klepněte na Sdílení polohy.V části Sdílet polohu s klepnutím vyberte, se kterými členy rodiny chcete sdílet svou polohu.

Jak dlouho vydrží baterie v AirTagu

Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok. Až bude načase baterii vyměnit, iPhone tě na to upozorní.

Jak sledovat osobu

Zjištění polohy jiné osobyNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google .Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála. Sdílení polohy.Klepněte na profil osoby, kterou chcete najít. Pokud chcete aktualizovat polohu uživatele: Klepněte na ikonu přítele Další Aktualizovat.

Jak sledovat jiny iPhone

V aplikaci Najít klepněte na panel Já v dolní části obrazovky a zapněte volbu Sdílet moji polohu. V poli „Ze zařízení“ se zobrazí zařízení sdílející vaši polohu. Jestliže váš iPhone aktuálně nesdílí své polohové údaje, můžete klepnout na volbu Tento iPhone značí moji polohu.

Jak sledovat aktivitu na mobilu

Bezplatné trasovací aplikace najdete pod značkami Apple, Glympse, Google, Life360 a Snoopza. Není nutné, abyste do mobilního telefonu instalovali špionážní program. Velkým technologickým společnostem stačí, když se zaregistrujete jako jejich zákazníci a přepíšete bezpečnostní kód, který vám vygenerují.