Jak stahovat velké soubory?

Proč mi nejdou stahovat soubory

Tato chyba znamená, že ke stažení souboru nemáte oprávnění. Pokud chcete chybu opravit, kontaktujte vlastníka webových stránek nebo serveru, případně soubor zkuste vyhledat na jiném webu.

Jak posílat velké soubory zdarma

WeTransfer. Další zahraniční službou pro posílání velkých souborů je Filemail. Bez nutnosti platit ji lze využít pro soubory i celé složky velké až 30 GB, přičemž si můžete vybrat, jestli chcete příjemci poslat e-mail, nebo jen získat odkaz ke sdílení.

Jak stahovat více souborů najednou

Úplně nejjednodušší cestou je zapnout FreeRapid Downloader a zkopírovat v prohlížeči adresu požadovaného souboru (je možné jich kopírovat i více najednou). Máte-li aktivovanou funkci Sledování schránky (je v menu Nastavení a ve výchozím stavu je zapnutá), vyskočí na vás dialogové okno, ve kterém zvolíte cílovou složku.
Archiv

Jak nastavit kam stahovat soubory

Změna složky pro stahování souborů je velice jednoduchá:Otevřete složku "Stažené soubory"Otevřete nabídku "Vlastnosti"Zvolte kartu "Umístění"Vyberete složku, do které se budou soubory nově ukládat.Potvrďte.

Jak povolit stahování

Navštíveným webům můžete povolit stahovat související soubory společně.V počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.Klikněte na Ochrana soukromí a zabezpečení Nastavení webu.Klikněte na Další oprávnění Automatické stahování.Vyberte možnost, kterou chcete nastavit jako výchozí.

Jak zrušit blokování stahování Chrome

otevřeme Google Chrome; do adresního řádku zadáme příkaz chrome://flags. vyhledáme položku Aktivovat možnost pokračování ve stahování.

Kde sdílet velké soubory

Dočasné sdílení velkých souborů

Typickým způsobem jejich využití je zaslání většího souboru než umožňuje e-mail, třeba archiv fotek ve vysokém rozlišení. Příklady těchto služeb jsou české weby Úschovna. cz nebo Leteckápošta.cz, ze zahraničních pak třeba WeTransfer.com.

Jak velké soubory lze poslat přes Whatsapp

V současnosti není možné sdílet ve Stavu delší videa. Pokud chcete odeslat video, které jste obdrželi od jiného uživatele, použijte v chatu funkci přeposlání médií a video přepošlete. Upozornění: V případě dokumentů je maximální povolená velikost souboru 100 MB.

Jak stahovat z ulož to rychleji

Ulož.to nicméně nabízí nástroj vlastní. Program s názvem Ulož.to file manager je ke stažení zdarma. Funguje pod Windows a umožňuje rychlé stahování ve velkém, tzn. více vlákny a z více účtů.

Co je to Downloader

Downloader – přeloženo jako "stahovač", nástroj či program, sloužící ke stahování souborů. Downloader je speciální program pro stahování souborů a složek. Takto můžete stahovat mediální informace, datové i třeba virtuální soubory v různých velikostech.

Jak pokračovat ve stahování

Jak zabránit přerušení stahování v Chrome KE STAŽENÍotevřeme Google Chrome;vyhledáme položku Aktivovat možnost pokračování ve stahování. Funkce je dostupná pro Mac, Windows, Linux, Chrome OS;povolíme odkliknutím Aktivovat;už jen stačí restartovat prohlížeč a v přerušených downloadech můžeme zase pokračovat.

Jak stahovat přes data

Společnost Google přidala do svého obchodu s aplikacemi (Play Store) možnost vybrat si, zda při stahování aplikací budete používat mobilní data. Novou funkci najdete v nabídce Nastavení v Google Play Storu a to pod možností „Předvolby stažení aplikace“ (App download preferences).

Jak obnovit stahování

Zkontrolujte infobox Stahování kvůli blokovaným stahováním.Vymažte historii stahováníVyberte jinou složku pro stahované soubory.Obnovte složku pro stahování souborůZměňte nastavení akcí při staženíPrověřte nastavení bezpečnostních programů pro Internet.Další řešení

Jak sdílet soubory v domácí síti

Klikněte pravým tlačítkem na soubor (nebo ho dlouze stiskněte) a pak vyberte Zobrazit další možnosti > Povolit přístup k > Konkrétní lidé. Vyberte uživatele v síti, se kterými chcete soubor sdílet, nebo výběrem možnosti Všichni udělte všem uživatelům v síti přístup k souboru.

Jak poslat emailem velký soubor

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak velké soubory lze poslat přes Messenger

Poznámka: Můžete posílat média o velikosti až 25 MB.

Jak stahovat přes ulož to

Na Ulož.to vyhledejte soubor (nebo zkuste tento)Zkopírujte adresu z adresního řádku (bude začínat https://uloz.to/file/…)Vložte adresu do Vžum, a vyberte kam soubor uložit a jakou rychlostí stahovat.Klikněte na Start a vyčkejte, než se soubor stáhne a spojí

Jak rychle stahovat filmy

Ulož to je tu přímo pro vás. Uložto je naprosto otevřená služba ke sdílení, ukládání i stahování souborů a najdete tam desítky tisíc filmů, seriálů, her, mp3 hudby nebo e-knih. To všechno úplně zadarmo a nemusíte se ani registrovat. Prostě si najdete soubor, který si chcete stáhnout, a stahujete.

Jak stahovat z Ulož.to rychleji

V Kodi pomocí doplňku vyhledáte nějaký ten film, vyplníte CAPTCHA kontrolu a nebude-li přeplněný bezplatný server, začnete zvesela koukat. Ulož.to totiž i v bezplatném režimu nabízí dostatečnou rychlost, která umožňuje, aby se pořad v Kodi mohl v podstatě přímo streamovat – přehrávat už ve chvíli stahování.

Jak stahovat videa z internetu

Procházejte web pomocí prohlížeče Chrome Klikněte na ikonu Video Downloader v pravém horním rohu prohlížeče Chrome Automaticky detekovat videa a ve vyskakovacím okně klepněte na tlačítko stahování Vyberte, které video soubory chcete stáhnout Hotovo!

Jak zapnout stahovani přes data

Společnost Google přidala do svého obchodu s aplikacemi (Play Store) možnost vybrat si, zda při stahování aplikací budete používat mobilní data. Novou funkci najdete v nabídce Nastavení v Google Play Storu a to pod možností „Předvolby stažení aplikace“ (App download preferences).

Jak povolit stahování přes data

Jak Obchodu Play dovolíte stahovat jen přes Wi-FiOtevřete aplikaci Obchod Play.Vyvolejte postranní nabídku klepnutím na tři čárky ve vyhledávacím poli.V postranní nabídce klepněte na Nastavení.V horní sekci Obecné otevřete volbu Předvolba stahování aplikací.Z nabídky vyberte možnost Pouze přes Wi-Fi.

Jak sdílet soubory přes router

Základní předpoklad přenosu souborů přes WiFi mezi mobilními zařízenímiNainstalujte do obou mobilních zařízení aplikaci pro přenos souborů přes WiFi.Na odesílajícím zařízení klikněte na Odeslat a vyberte soubory, které chcete sdílet, a znovu klikněte na Odeslat.

Jaké zařízení lze sdílet v síti

Sdíleným prostředkem je míněn pevný disk (pro ukládání dat), počítačová tiskárna (tisk dokumentů), scanner (digitalizace tištěných dokumentů), ale i ADSL modem (sdílení připojení k Internetu) a podobně.

Jak zmenšit velikost souborů PDF

Možnost zmenšení velikosti souboru jedním kliknutímOtevřete dokument PDF v aplikaci Acrobat.Zvolte možnost Soubor > Zmenšit velikost souboru nebo Komprimovat PDF. Poznámka:Vyberte umístění pro uložení souboru a klikněte na možnost Uložit. Aplikace Acrobat zobrazí zprávu o úspěšném zmenšení velikosti PDF.