Jak upravit ovládací centrum?

Jak zobrazit ovladaci centrum

Ovládací centrum otevřete tak, že přejedete prstem od spodního okraje kterékoli obrazovky nahoru. Až budete chtít Ovládací centrum zavřít, klepněte do horní části obrazovky nebo stiskněte tlačítko plochy.
ArchivPodobné

Jak upravit ovládací centrum Iphone

Jak změnit uspořádání ovládacích prvkůPřejděte do Nastavení > Ovládací centrum.Stiskněte a podržte tlačítko změny pořadí a přesuňte ovládací prvky na požadovaná místa.

Jak otevřít Ovládací centrum na Apple Watch

Podržte prst na spodní části displeje a potom přejetím směrem nahoru otevřete Ovládací centrum.

Jak vypnout rezim kina

1) Potáhněte prstem dolů po ciferníku a klepnutím na ikonu režimu Kino zapněte režim Kino. 2) Potáhněte prstem dolů po ciferníku a opětovným klepnutím na ikonu režimu Kino režim Kino vypněte.

Jak zamknout ovladaci centrum iPhone

Zde je návod, jak na to:Spusťte aplikaci Nastavení na ‌iPhone‌ nebo ‌iPad‌.Klepněte na Face ID (nebo Touch ID) a Passcode.Pokud se zobrazí výzva, zadejte přístupový kód.Přejděte dolů a vypněte přepínač vedle položky Control Center.

Jak vypnout Oznamovací centrum

Možnost 1: V aplikaci NastaveníOtevřete v zařízení aplikaci Nastavení.Klepněte na Oznámení Nastavení aplikace.V sekci Nejnovější najdete aplikace, které vám nedávno odeslaly oznámení.Klepněte na aplikaci.Zapněte nebo vypněte oznámení aplikace.

Jak se ovládá iPhone

iPhone a aplikace v něm můžete ovládat několika jednoduchými gesty: k nim patří klepnutí, podržení, přejetí, rolování nebo zvětšení/zmenšení. Klepnutí: Krátce se jedním prstem dotkněte položky na displeji. Chcete‑li například otevřít aplikaci, klepněte na její ikonu na ploše.

Kdy vyšel iOS 15

iOS 15

Vyvíjí Apple
Rodina OS iOS
Druh zavřený software s open-source prvnky
První zveřejnění 20. září 2021
Aktuální verze iOS 15.7.2 (19H218) / 13. prosince 2022

Jak upravit aktivitu na Apple Watch

Pokud je pro vás plnění cílů aktivity příliš náročné nebo naopak příliš snadné, můžete je změnit. Na Apple Watch otevřete aplikaci Aktivita . Otáčením korunkou Digital Crown se posuňte na konec obrazovky a klepněte na Změnit cíle. nastavte cíl a pak klepněte na tlačítko Dále.

Jak zapnout Vybite Apple Watch

Zapnutí: Jsou‑li Apple Watch vypnuté, stiskněte postranní tlačítko a držte je, dokud se neobjeví logo Apple (displej může nejprve zůstat na okamžik černý). Jakmile se hodinky Apple Watch zapnou, zobrazí se ciferník. vpravo nahoře a přetáhněte jezdec Vypnout doprava.

Jak funguje vysílačka na Apple Watch

Konverzace prostřednictvím Vysílačky

Na hodinkách Apple Watch otevřete aplikaci Vysílačka . Klepněte na jméno přítele. Stiskněte a držte tlačítko Hovořit a potom mluvte. Pokud je přítel na příjmu, na jeho Apple Watch se otevře Vysílačka a přítel uslyší, co řeknete.

Jak ovládat Apple Watch

Používání tlačítek a obrazovky Apple WatchStisknutím zobrazíte ciferník nebo plochu.Dvojitým stisknutím se vrátíte do poslední aplikace.Stisknutím a podržením aktivujete Siri.Otáčením přiblížíte nebo oddálíte zobrazení, případně změníte, co je na obrazovce.

Jak vypnout ovladaci centrum na Zamcene obrazovce

Zde je návod, jak na to:Spusťte aplikaci Nastavení na ‌iPhone‌ nebo ‌iPad‌.Klepněte na Face ID (nebo Touch ID) a Passcode.Pokud se zobrazí výzva, zadejte přístupový kód.Přejděte dolů a vypněte přepínač vedle položky Control Center.

Jak upravit zamčenou obrazovku iPhone

Změna stylu hodin na zamknuté obrazovce

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky.

Proč mi nechodí oznámení

V zařízení přejděte do aplikace Nastavení. Klepněte na Oznámení. V sekci Ochrana soukromí zapněte nebo vypněte možnost Citlivá oznámení .

Co je Oznamovaci centrum

Oznamovací centrum zobrazuje historii oznámení – můžete se v něm vrátit v čase a podívat se, co vám uniklo. Oznámení v Oznamovacím centru zobrazíte dvěma způsoby: Na zamčené obrazovce přejeďte z prostředka obrazovky prstem nahoru. Na libovolné jiné obrazovce přejeďte prstem dolů ze středu horního okraje obrazovky.

Jak vzdáleně ovládat iPhone

Funkce Použít jiná zařízení vám umožňuje pomocí nástroje Switch Control vzdáleně ovládat jiná vaše zařízení Apple ve stejné Wi-Fi síti, aniž byste museli upravovat nastavení přepínačů. Díky tomu můžete procházet Mac nebo Apple TV se stejným nastavením přepínačů, které používáte pro ovládání svého iPhonu.

Jak probudit iPhone

iPhone můžete probudit těmito způsoby:Stiskněte postranní tlačítko.Zvedněte iPhone. Poznámka: Funkci Probudit zvednutím můžete vypnout v Nastavení > Zobrazení a jas.Klepněte na displej (na podporovaném modelu iPhonu).

Kdy vyjde nový iOS 17

Nové iOS 17, iPadOS 17, watchOS jsou ke stažení pro vývojáře v rámci beta testování. Uvedení věřejných beta verzí pro veřejnost čekáme během léta, oficiální uvedení pak zřejmě během září, nejpozději října.

Kdy bude k dispozici iOS 16

To by mělo letos proběhnout 7. září, vydání iOS 16 pro veřejnost tak můžeme očekávat někdy v týdnu od 12. do 16. září.

Jak upravit cvičení na Apple Watch

Na Apple Watch otevřete aplikaci Cvičení. Vedle cíle klepněte na tlačítko Upravit . Klepněte na Zobrazení cvičení a potom na Upravit zobrazení.

Jak fungují Apple Watch bez mobilu

Když je váš iPhone vypnutý nebo z dosahu, můžou Apple Watch posílat a přijímat data přes Wi-Fi. Hodinky se také mohou připojit k mobilní síti, pokud se jedná o mobilní model. A pokud jste nastavili Apple Watch pro člena rodiny, může s hodinkami používat mobilní nebo Wi-Fi připojení.

Jak dlouho vydrží nabité Apple Watch

Až 20 hodin přehrávání z úložiště Apple Watch.

Jak mluvit do vysílačky

K přepínání z režimu příjem do režimu vysílání slouží tlačítko označené „PTT“ (Push To Talk). Přepnutí provozu určitou dobu trvá. Když protistanice domluvila, vyčkejte sekundu či dvě, stiskněte PTT, opět sekundu vyčkejte a teprve pak začněte pomalu, jasně a zřetelně hovořit. Teprve když dohovoříte pusťte tlačítko PTT.

Jak fungují vysílačky

Vysílačka obvykle umožňuje zvolit několik nosných frekvencí, z hlediska uživatele přepnout na jiný kanál. Přijímající strana musí naslouchat na stejné frekvenci, i když existují přístroje schopné automaticky testovat („skenovat“) určitý rozsah kanálů a nalézt kanál, na kterém právě probíhá nějaká komunikace.