Jak upravit spodní listů iPhone?

Jak upravit zamčenou obrazovku iPhone

Změna stylu hodin na zamknuté obrazovce

Podržte zamknutou obrazovku, dokud se u dolního okraje nezobrazí tlačítko Přizpůsobit. Přejeďte na zamknutou obrazovku, kterou chcete změnit, klepněte na Přizpůsobit a potom na obrázek zamknuté obrazovky.

Jak obnovit usporadani plochy

Obnovení původního uspořádání plochy a aplikacíPřejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone.Klepněte na Resetovat, potom na Obnovit uspořádání plochy a pak na Obnovit plochu.

Jak uspořádat ikony na ploše iPhone

Uspořádání aplikacíPodržte prst na kterékoli aplikaci na obrazovce a pak klepněte na Upravit plochu .Přetáhněte aplikaci jinam, například do Docku ve spodní části obrazovky.Na iPhonu X a novějším uložte změny klepnutím na Hotovo. Na iPhonu 8 nebo starším stiskněte tlačítko plochy.
ArchivPodobné

Jak zavřít panely

Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu úložníku panelů. Zvolte Nastavení panelů. V části Zavírat panely vyberte časový úsek. Otevřené panely, které nebudou navštíveny déle než po zvolenou dobu, se vždy automaticky zavřou.

Jak si upravit widgety

Změna velikosti widgetuPodržte widget na ploše.Zdvihněte prst. Pokud lze u widgetu změnit velikost, zobrazí se obrys s tečkami na stranách.Změňte velikost widgetu přetažením teček.Až úpravy dokončíte, klepněte mimo widget.

Jak si upravit iOS 16

V iOS 16 můžete na zamčenou obrazovku přidat widgety, abyste měli přehled o informacích, jako je například teplota, kvalita vzduchu, úroveň nabití baterie nebo nadcházející události v kalendáři. Stiskněte a podržte zamčenou obrazovku, dokud se nezobrazí tlačítko Přizpůsobit, potom klepněte na Přizpůsobit.

Jak obnovit ikony na ploše Iphone

Podržte prst na požadované aplikaci a pak klepněte na Přidat na plochu (tato volba je k dispozici jen u aplikací, které na ploše ještě nejsou). Aplikace se objeví na ploše a zároveň se bude dál zobrazovat v knihovně aplikací.

Jak uspořádat ikony na ploše mobilu

Všechny ikony a miniaplikace na ploše zorganizujete tak, že položku podržíte, a když se aktivuje režim pro přetahování, umístíte ji jinam. Položky se automaticky zarovnávají k neviditelné mřížce. Ikona zabere pozici jednu, zatímco miniaplikace jich pojme několik.

Jak obnovit ikony na ploše iPhone

Podržte prst na požadované aplikaci a pak klepněte na Přidat na plochu (tato volba je k dispozici jen u aplikací, které na ploše ještě nejsou). Aplikace se objeví na ploše a zároveň se bude dál zobrazovat v knihovně aplikací.

Co je to panel

Skupina lidí, respondentů, na kterých je prováděno pozorování, sledování určitého chování.

Jak otevřít zavřené záložky Safari

Prvně je samozřejmě nutné, abyste se přesunuli do aktivního okna prohlížeče Safari. Jakmile tak učiníte, tak v horní liště klepněte na záložku s názvem Historie. Poté, co na tuto možnost klepnete, tak myší najeďte v horní části na řádek Nedávno zavřené.

Jak změnit widgety IOS 16

Jak upravit widgetyPřejeďte prstem doprava po ploše nebo zamčené obrazovce.Stisknutím a podržením widgetu otevřete nabídku rychlých akcí.Klepněte na Upravit widget. .Proveďte změny a dokončete je klepnutím mimo widget.

Jak udělat widget s fotkou

Přidání widgetuPodržte prázdné místo na ploše.Klepněte na Widgety .Najděte aplikaci s požadovaným widgetem.Pokud chcete zkontrolovat seznam dostupných widgetů, klepněte na aplikaci.Podržte widget. Zobrazí se obrázky vašich ploch.Přetáhněte widget na požadované místo. Zdvihněte prst.

Co dělá iOS 16

Tato aktualizace přináší opravy chyb a důležité opravy zabezpečení pro váš iPhone včetně následujících: Zpoždění nebo nedoručení oznámení o příchozích hovorech a aplikacích na iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max. Nízká hlasitost zvuku z mikrofonu při telefonních hovorech přes CarPlay na modelech iPhonu 14.

Které iPhony dostanou iOS 17

Kompatibilitu s iOS 17 ztratily iPhone 8 a 8 Plus a iPhone X. U iPadOS 17 se začíná na iPadu 6. generace z roku 2021, podporu ztratila tedy pouze jeho 5. generace.

Jak vratit ikonu na plochu

Podržte aplikaci, zkratku nebo skupinu. Přetáhněte položku doprava, dokud se nezobrazí prázdná plocha.

Jak dát ikonu na plochu

Přidání zástupců na plochu

Stiskněte a podržte plochu (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Nový > Zástupce. Zadejte umístění položky nebo vyberte Procházet a vyhledejte položku v Průzkumníkovi souborů, vyberte umístění a vyberte OK.

Kde je Control Panel

Do vyhledávacího pole vedle tlačítka Start na hlavním panelu a zadejte ovládací panely. Zvolte Ovládací panely v seznamu výsledků. Poznámka: Mnoho funkcí Ovládacích panelů je v jednodušší a rychlejší podobě v Nastavení .

Jak spustit Ovládací panely jako správce

Klepněte na tlačítko Start umístěné zcela vlevo na hlavním panelu. Klikněte na Ovládací panely . Klikněte na Systém a zabezpečení . Správce zařízení se zobrazí v části Systém.

Jak obnovit zavrena okna Safari

Zobrazení webových stránek z nedávno zavřených panelů nebo oken. V aplikaci Safari na Macu použijte příkaz Historie > Nedávno zavřené.

Jak obnovit zavřené stránky

Pokud kartu nebo okno zavřete omylem, můžete ho znovu otevřít pomocí klávesové zkratky:Windows a Linux: Ctrl + Shift + t.Mac: ⌘ + Shift + t.

Jak funguje iOS 16

Uzamčená obrazovka Na uzamčenou obrazovku si můžete přidat oblíbené fotky, filtry a widgety a dokonce na ní i změnit písmo data a času. Widgety a Aktivity živě usnadňují průběžné sledování informací z oblíbených aplikací a přijímání aktualizací v reálném čase.

Jak přidat widget na iPhone

Přejděte na stránku plochy, kam chcete widget přidat, a potom podržte prst na pozadí plochy, dokud se aplikace nezačnou třást. u horního okraje displeje otevřete galerii widgetů.

Jak dát fotku na plochu IOS 14

Klepněte na Přidat na plochu. Volitelné: Chcete‑li jako ikonu na ploše použít vlastní obrázek nebo fotku, klepněte na tuto ikonu (v oddílu Název a ikona na ploše) a pak vyberte některou z následujících voleb: Pořídit fotku: Pořiďte novou fotku pomocí fotoaparátu. Vybrat fotku: Vyberte existující fotku z knihovny Fotek.

Jak se vrátit z iOS 16 na 15

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.