Jak v Moje O2 změnit tarif?

Jak si změnit tarif O2

Změnu nastavíte v internetové samoobsluze Moje O2. Pokud využíváte tarif Internet OPTIMAL HD na bezdrátové síti (přes LTE modem), možnost změny tarifu v Moje O2 nenajdete. Ozvěte se nám prosím na 800 02 02 02, změnu s vámi vyřešíme po telefonu.
Archiv

Jak zjistit jaký mám tarif O2

na www.o2family.cz. telefonicky na lince 841 117 118. v O2 Prodejně

Jak zjistit jaký mám tarif

Zjistit svůj tarif můžete i zadarmo pomocí SMS – jen pošlete SMS ve tvaru TARIF na číslo 4603 a je to.

Jak aktivovat tarif na dlouho

Stávající zákazníci s jiným tarifem si budou moci aktivovat tarif O2 NA! DLOUHO zasláním SMS ve tvaru TARIF NADLOUHO na číslo 999 111. Na tarif NA! DLOUHO s trvalou výhodou volání v siti O2 za 0,- Kč po první minutě mohou přejít i stávající zákazníci tarifu O2 NA!

Jak dlouho trva zmena tarifů O2

Většinou to bývá jeden měsíc. Nejdřív si najděte svůj tarif a podívejte se na jeho detailní nastavení. V sekci "Informace o tarifu" klikněte na možnost “Změnit”.

Jak se dostat do O2 Family

Při vstupu do samoobsluhy Moje O2 Family zvolte přihlášení přes BankID. Následně vyberte ověření prostřednictvím své banky a po přesměrování na její stránky odsouhlaste předání údajů. Po tomto kroku se dostanete do samoobsluhy Moje O2 Family již jako přihlášený účastník.

Jak zrušit tarif u O2

Zavolejte nám kterýkoliv den od 8 do 18 hodin na linku 800 203 203 nebo z mobilu *52.Požádejte o zrušení služeb O2.Počkejte, až vám do poštovní schránky dorazí dopis s potvrzovacím kódem ČVOP.Hotovo.

Jak zjistím kdy mám nízký tarif

Povel pro zjištění časů nízkého tarifu najdete na displeji elektroměru. Pokud se vám nedaří tento údaj zjistit, můžete se podívat do našich návodů k elektroměrům.

Jak aktivovat data na O2

Aktivace je velmi snadná, stačí zavítat na web či do aplikace Moje O2. Tam operátor ověří, že splňujete hlavní podmínku pro aktivaci a následně data bez omezení aktivuje.

Kde najdu v Moje O2 OKU kód

OKU u O2 zjistíte jednoduše ve vaší zákaznické sekci (Moje O2) na webu moje.o2.cz. Jakmile se přihlásíte, klikněte na vaše telefonní číslo. Po zobrazení karty produktu sjeďte dolů a klikněte na Zobrazit ověřovací kód účastníka (OKU). Autorizační kód OKU se vám zobrazí po zadání vašeho administračního hesla.

Jak změnit tarif 02 Family

Nejdřív si najděte svůj tarif a podívejte se na jeho detailní nastavení. V sekci "Informace o tarifu" klikněte na možnost “Změnit”. Automaticky se vám zobrazí nejvýhodnější dostupná nabídka nového tarifu. Stačí ji potvrdit a tarif vám změníme.

Co je to O2 Family

Je největším poskytovatelem internetu pro domácnosti a firmy, který nabízí na 99 % adres. Fixní připojení nejlépe funguje v kombinaci s modemem O2 Smart Box, který O2 vyvinulo ve vlastní režii.

Jak často lze měnit tarif

Tarif si můžete měnit jednou za vaše zúčtovací období (tedy jednou za 30 dní). Změna tarifu je možná kdykoli v průběhu trvání smlouvy a k jeho změně není nutné smlouvu prodlužovat.

Jaký je rozdíl mezi vysokým a nízkým tarifem

Co vlastně tyto pojmy znamenají a jaký je mezi nimi rozdíl Nízký tarif (dříve pojmenován jako noční proud) je označení pro sníženou cenovou sazbu za elektrickou energii. Vysoký tarif (dříve označovaný jako denní proud) je označení pro elektrickou energii, za kterou platí spotřebitel plnou cenu.

Kdy je elektřina nejlevnější

K účtování elektrické energie za sníženou cenu docházelo obvykle v čase 20.00 – 6.00. (odtud také pojmenování „noční proud“).

Jak získat data zdarma O2

Stáhnout Moje O2

Pro aktivaci je nutné rozkliknout detail vašeho tarifu (v našem případě FREE+ Zlatý) a následně v záložce „Další služby k tarifu“ vybrat položku „Doplňkové služby“. Následně vyberete možnost „Nekonečná data“, která jsou zdarma.

Jak nastavit data v mobilu

Pokud tedy chcete tuto službu využívat a máte ji aktivovanou, postačí v našem mobilním telefonu otevřít „Nastavení“ zvolit položku „Další sítě“ a následně „Mobilní sítě“. Tato volba nás přenese do pokročilého nastavení mobilních sítí. Jestliže je chceme začít využívat, zaškrtneme položku „Mobilní data“.

Jak dlouho platí OKU kód

Na rozdíl od ČVOP, o který jste si museli u operátora zažádat, OKU vám bude přiděleno automaticky spolu s telefonním číslem po uzavření Účastnické smlouvy. Rozdílná je také platnost kódu, zatímco ČVOP bylo platné pouze 65 dní, vaše OKU je platné po celou dobu trvání vaší Účastnické smlouvy.

Co je to OKU

OKU (ověřovací kód účastníka) je 14místný číselný kód, který vašemu telefonnímu číslu přidělil váš stávající operátor. Sami Vám po doručení SIM karty zavoláme, abyste nám Váš dosavadní OKU kód mohli nahlásit.

Jak dlouho trva zmena tarifů o2

Většinou to bývá jeden měsíc. Nejdřív si najděte svůj tarif a podívejte se na jeho detailní nastavení. V sekci "Informace o tarifu" klikněte na možnost “Změnit”.

Jak přejít na nízký tarif

Nárok na nízký tarif máte v případě, že vlastníte jedno z těchto zařízení: bojler, elektrické topení (například elektrokotel, podlahová vytápění, přímotop, …), tepelné čerpadlo k vytápění domácnosti, elektromobil, akumulační nebo hybridní vytápění. Dříve se nízkému tarifu říkalo noční proud.

Kdy se vyplatí Dvoutarif

Hlavním faktorem odběru při této sazbě je, že nevyužíváte elektřinu k vytápění nebo ohřevu vody. Dvoutarifní sazby jsou vhodné pro domácnosti, které elektřinu využívají k vytápění, ohřevu vody, nebo mají třeba vyhřívaný bazén či elektromobil, který dobíjí v garáži.

Jak zjistit kdy je nízký tarif

Povel pro zjištění časů nízkého tarifu najdete na displeji elektroměru. Pokud se vám nedaří tento údaj zjistit, můžete se podívat do našich návodů k elektroměrům.

Jak zjistit kdy je vysoký a nízký tarif

V rozvaděči naleznete pouze elektroměr. Povel pro zjištění časů nízkého tarifu najdete na displeji elektroměru. Pokud se vám nedaří tento údaj zjistit, můžete se podívat do našich návodů k elektroměrům.

Jaký zvolit tarif elektřiny

Ceny za 1 kWh elektřiny v jednotlivých sazbách

Sazba elektřiny Vysoký tarif cena za kWh Nízký tarif cena za kWh
D35d 3,61 Kč 2,60 Kč
D45d 3,50 Kč 2,69 Kč
D55d 3,50 Kč 2,69 Kč
D56d 3,50 Kč 2,69 Kč