Jak vypnout funkci Nerušit?

Jak vypnout funkci Nerusit

Změna nastavení vyrušeníV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Zvuk a vibrace Nerušit. Pokud se zobrazí Nastavení režimu Nerušit, používáte starší verzi Androidu.V sekci „Co smí vyrušovat během režimu Nerušit“ vyberte, co chcete blokovat nebo povolit.

Jak vypnout na iPhone Nerusit

Chcete-li, aby iPhone nevydával žádné zvuky, vypněte jej. Nastavení funkce Nerušit: Přejděte do Nastavení > Nerušit.

Jak vypnout režim soustředění

Smazání režimu soustředění

Pokud už nebudete potřebovat režim soustředění, který jste nastavili, můžete ho smazat. Přejděte do Nastavení > Soustředění. Klepněte na volbu Soustředění, posuňte zobrazení na konec obrazovky a pak klepněte na Smazat režim soustředění.
Archiv

Co dělat když se mi zasekne iPhone

Vynucený restart iPhonuStiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti a hned ho zase pusťte.Stiskněte tlačítko snížení hlasitosti a hned ho zase pusťte.Podržte postranní tlačítko.Když se na displeji objeví logo Apple, postranní tlačítko pusťte.

Co je režim Nerušit

Režim Nerušit umožňuje zařízení vypnout všechny zvuky, vibrace a blesky na obrazovce, když je obrazovka uzamčena.

Jak zrušit notifikace

Další informace vám poskytne výrobce zařízení.V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Aplikace a oznámení Oznámení.V sekci Obrazovka uzamčení vypněte Citlivá oznámení.

Co je DND režim

Režim DND (Do not disturb)

Enable DND (Spustit režim NERUŠIT): Se spuštěným režimem DND (Nerušit) hodinky nebudou vibrovat na příjem jakékoli zprávy odeslané mobilním telefonem. Time DND (NERUŠIT v době): Můžete přizpůsobit časové období, během kterého bude režim DND (Nerušit) zapnutý.

Jak vypnout pomocníka pro lepší soustředění

Tady je postup zapnutí nebo vypnutí Pomocníka pro lepší soustředění:Vyberte ikonu Centra akcí na hlavním panelu.Vyberte Pomocník pro lepší soustředění a procházejte dostupná nastavení: buď Jenom priorita, Jenom budíky, nebo Vypnuto. (

Co znamená sdílet stav soustředění

Sdílení stavu režimu soustředění

Když nastavujete režim soustředění, můžete zapnout Sdílení stavu soustředění, aby aplikace mohly sdělit lidem, kteří vám pošlou zprávu, že máte ztlumená oznámení. Protože aplikace vědí pouze to, že máte ztišená oznámení, ale nevědí proč, název režimu soustředění se nikdy nesdílí.

Jak se vypne iPhone

Restartování iPhonuPodržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník.Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne.Zařízení znova zapnete tak, že podržíte boční tlačítko (na pravé straně iPhonu), dokud se nezobrazí logo Apple.

Co delat kdyz vám zamrzne iPhone

Pokud se vám stane, že váš iPhone zamrzne, tedy přestane reagovat na jakékoli vaše podněty ať už pomocí displeje nebo tlačítek, pak je nutné jej restartovat. Nemusíte se bát, z 99 % skutečně stačí při zamrznutí telefonu udělat klasický restart a nemusíte běžet do servisu.

Jak vypnout zvuk Whatsapp

Klepněte na ikonu Více možností > Nastavení. Klepněte na Oznámení. Tóny zapnete nebo vypnete klepnutím na Tóny konverzací.

Jak vypnout oznámení

Možnost 1: V aplikaci NastaveníOtevřete v zařízení aplikaci Nastavení.Klepněte na Oznámení Nastavení aplikace.V sekci Nejnovější najdete aplikace, které vám nedávno odeslaly oznámení.Klepněte na aplikaci.Zapněte nebo vypněte oznámení aplikace.

Jak se zbavit upozornění

Pokud z nějakého webu dostáváte otravná oznámení, můžete je vypnout.Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Přejděte na webovou stránku.Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Informace .Klepněte na Nastavení webu.V sekci Oprávnění klepněte na Oznámení.Nastavení vypněte.

Jak nastavit Zepp

Aplikace Zepp1) Stáhněte si aplikaci Zepp za pomoci QR kódu do vašeho telefonu.2) Otevřete aplikaci a v levém horním rohu klikněte na +.3) Vyberte Hodinky.4) Vyberte Hodinky s QR kódem.5) Naskenujte QR kód na hodinkách.6) Aplikace vás sama provede hlavními funkcemi hodinek.!

Co je Smart DND

Smart DND (Inteligentní Nerušit): Poté, co s hodinkami usnete, hodinky automaticky zapnou režim DND (Nerušit). Při zapnuté funkci uzamčení obrazovky můžete hodinky opět odemknout pouze pomocí tlačítka. To může zabránit jakékoli chybě způsobené překlepnutím.

Jak zrušit Umlčená oznámení

Smazání oznámení: Přejeďte přes oznámení nebo skupinu oznámení směrem doleva a pak klepněte na Smazat nebo Smazat vše. Umlčení oznámení pro určitou aplikaci: Přejeďte přes oznámení nebo skupinu oznámení doleva, klepněte na Volby a potom na volbu, která umlčí oznámení z příslušné aplikace na hodinu nebo na den.

Jak zapnout rezim soustredeni

Konkrétně se jedná o rychlou předvolbu do panelu rychlého nastavení. Automaticky se vám zkratka neobjeví. Musíte si ji manuálně vložit skrze nastavení panelu rychlého spuštění. Po aktivaci se vám v notifikační liště objeví, že byl spuštěn režim soustředění.

Jak vypnout iPhone bez tlačítka

Jak vypnout zařízení bez použití bočního tlačítka Stačí otevřít Nastavení, zde kolonku Obecné. V této sekci slidneme až dolů a zvolíme poslední možnost – Vypnout. Po kliknutí na tohle tlačítko se nám zobrazí klasické rozhraní pro vypnutí iPhonu, jako kdybychom přidrželi boční tlačítko.

Jak mám vypnout telefon

U telefonů s Androidem stačí dlouze podržet power tlačítko (zamykací tlačítko). Po pár sekundách se na displeji zobrazí nabídka s možností restartu, vypnutí telefonu či přechodu zařízení do nouzového režimu.

Jak vypnout iPhone na tvrdo

Restartování iPhonuPodržte boční tlačítko spolu s libovolným z tlačítek hlasitosti, dokud se nezobrazí vypínací posuvník.Přetáhněte posuvník a počkejte 30 sekund, dokud se zařízení nevypne.Zařízení znova zapnete tak, že podržíte boční tlačítko (na pravé straně iPhonu), dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak odblokovat zablokovaný iPhone

Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotaveníPřipojte iPhone k Macu / PC.Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„

Jak skrýt oznámení

Další informace vám poskytne výrobce zařízení.V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Aplikace a oznámení Oznámení.V sekci Obrazovka uzamčení vypněte Citlivá oznámení.

Jak nastavit zvuk na WhatsAppu

Jak změnit vyzváněcí tón v aplikaci WhatsAppPřejděte do seznamu kontaktů telefonu.Klepněte na kontakt, pro který chcete vybrat vlastní vyzváněcí tón.V pravém horním rohu obrazovky klepněte na tlačítko Upravit.Zvolte si vyzváněcí tón.Restartujte telefon.

Co to je plovoucí oznámení

Další způsob, jak mohou aplikace oznamovat nějaké informace, zprávy či upozornění, jsou plovoucí oznámení. I v jejich případě lze určit, jaké aplikace je mohou, nebo naopak nesmí zobrazovat.