Jak vypnout pracovní profil?

Jak odstranit pracovni profil

Další informace najdete v centru nápovědy zařízení Nexus.V zařízení otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Hesla a účty.V sekci Účty klepněte na účet, který chcete odstranit.Akci potvrďte klepnutím na Odstranit účet.

Co je to pracovní profil

Pracovní profil je nástroj, který vám bude zasílat souhrny a účtenky za vaše pracovní jízdy na e-mail.

Jak udělat duální aplikaci

Duální aplikace v MIUI najdete v Nastavení/Setting -> Duální Aplikace/Dual Apps. Pak už si jenom z přehledu aplikací vyberete, kterou chcete naklonovat. Pamatujte, že smazání originálu samozřejmě zruší i klon. Zrušení naklonované se originálu nedotkne.

Co to je Druhý prostor v telefonu

Co je druhý prostor Android už od verze 5.0 Lollipop nabízí podporu více uživatelských účtů. Tyto účty mohou fungovat nezávisle na sobě, přičemž nesdílejí data, soubory ani žádná nastavení. Xiaomi se však vydalo vlastní cestou a nabízí na svých telefonech s MIUI funkci Druhý prostor.

Jak odstranit pracovní profil z mobilu

Možnost pozastavení aplikace Nastavení

Otevřete aplikaci Nastavení a přejděte na Nastavení pracovního profilu. Vypněte přepínač Pracovní profil.

Kde jsem přihlášen Google

Zkontrolovat zařízeníPřejděte do účtu Google.Na navigačním panelu vlevo vyberte Zabezpečení.Na panelu Vaše zařízení vyberte Spravovat všechna zařízení.Zobrazí se zařízení, ve kterých jste momentálně přihlášeni k účtu Google nebo jste byli přihlášeni v posledních týdnech.

Jak funguje telefon na dvě SIM karty

Při volání používáte SIM 1 a někdo vám zavolá na SIM 2. Volající na druhou SIM bude automaticky přesměrován do hlasové schránky. Dual SIM zařízení podporují telefonování pouze na jednom jediném telefonním čísle zároveň. Takže nemusíte mít žádné obavy.

Jak nastavit WhatsApp na Dualnim telefonu

V telefonu přejděte do Nastavení a klikněte na Duální aplikace. Zobrazí se seznam aplikací, které jsou pro tuto funkci určeny. Tady si vyberete WhatsApp a přepnete tlačítko do aktivní, zelené polohy. Je možné, že budete vyzváni k povolení vytvoření klonu aplikace, určitě potvrďte.

Jak odstranit Druhý prostor

jít do «Speciální funkce» > «Druhý prostor». Zde byste měli najít tlačítko ve formě odpadkového koše, které se objeví v pravém horním rohu, stiskněte jej. Zobrazí se upozornění, že tato akce není vratná a že všechna data budou ztracena, stiskněte "Smazat" a chvíli počkejte.

Jak na tovární nastavení

Obecný postup pro vrácení telefonu do továrního nastaveníOtevřete nastavení telefonu.V menu vyhledejte „Zálohování dat“ či podobnou volbu.Vyberte „Obnovení továrních dat“ / „Obnovení továrního nastavení“.Potvrďte přechod do továrního nastavení.

Jak odebrat zarizeni z Google uctu

Odstranění počítačů a zařízení ze seznamu důvěryhodnýchOtevřete účet Google. Možná se budete muset přihlásit.V sekci Zabezpečení vyberte Přihlášení do Googlu.Vyberte Dvoufázové ověření.V sekci Důvěryhodná zařízení vyberte Zrušit vše.

Jak odebrat účet z Google Chrome

V účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí. Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí. Smazat účet Google.

Jak odstranit eSIM z telefonu

Jak vymazat eSIM v iPhonuPřejděte do Nastavení.Klepněte na Mobilní data.Klepněte na tarif, který chcete vymazat.Klepněte na Vymazat eSIM.

Jak volat z druhé SIM karty

Jak nastavit výchozí SIM pro hovoryOtevřete systémové nastavení.Přejděte do sekce SIM karty a mobilní sítě.V sekci Výchozí nastavení klepněte na Vytáčení a vyberte kartu, kterou chcete používat pro hovory.

Jak se nabourat do WhatsApp

Stačí, když budete mít pár desítek vteřin telefon své oběti. Na svém telefonu si budete chtít založit nový WhatsApp účet a místo svého čísla zadáte cizí telefonní číslo, tedy číslo oběti. Poté již jen stačí zvolit ověření přes telefonní hovor, který nadiktuje pin.

Jak používat WhatsApp bez telefonního čísla

Jak používat WhatsApp pomocí telefonního čísla TextNowStáhněte si TextNow z obchodu Google Play nebo App Store, v závislosti na vašem zařízení.Klikněte na možnost Začínáme.Zadejte svou e-mailovou adresu a klikněte na ikonu šipky.Zadejte heslo a klikněte na možnost Vytvořit účet.Vyplňte formulář Captcha.

Co znamená tovární nastavení počítače

Obnovením počítače do továrního nastavení přeinstalovat systém Windows a zároveň odstranit své soubory, nastavení a aplikace – kromě aplikací dodaných s počítačem. Obnovením počítače vrátit nedávno provedené změny systému.

Jak dlouho trvá obnovení počítače do továrního nastavení

Jak dlouho trvá obnovení do továrního nastavení záleží na mnoha okolnostech (velikost paměti RAM, rychlost disku, …). Může to být 20 minut ale i několik hodin. Na rychlém počítači by to mělo skončit do hodiny.

Jak odebrat důvěryhodné zařízení

Odstranění počítačů a zařízení ze seznamu důvěryhodnýchV zařízení otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Google. Spravovat účet Google.Nahoře klepněte na Zabezpečení.V sekci Přihlášení do Googlu klepněte na Dvoufázové ověření. Možná se budete muset přihlásit.V sekci Důvěryhodná zařízení klepněte na Zrušit vše.

Jak se odhlásit z Googlu účtu

Stačí klepnout na váš profilový obrázek a pak přejít na odkaz Spravovat účet Google. Pomocí profilového obrázku se také můžete snadno přihlásit, odhlásit nebo zapnout anonymní režim.

Jak odebrat účet Google z počítače

Odstranění služebOtevřete účet Google.Vlevo klikněte na Data a ochrana soukromí.Přejděte na Data z aplikací a služeb, které používáte.V sekci Stažení nebo smazání dat klikněte naSmazání služby Google .Vedle požadované služby klikněte na Smazat .Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak zrušit emailovou adresu

Přejděte do účtu Google. Vlevo klikněte na Data a ochrana soukromí. Přejděte na Data z aplikací a služeb, které používáte. V sekci Stažení nebo smazání dat klikněte na Smazání služby Google.

Jak deaktivovat eSIM Vodafone

Jak mám postupovat Pokud je váš telefon ve stavu, kdy z něj nelze smazat eSIM profil, pak ještě předtím, než pošlete zařízení s eSIM do opravy, je nutné provést blokaci eSIM profilu v aplikaci Můj Vodafone (nebudete ale dostupní na stávajícím telefonním čísle).

Kde sehnat eSIM

Zcela digitální eSIM je dostupná pro všechny zákazníky – domácnosti, firmy a uživatele předplacených karet Twist. Ti si mohou na eShopu T-Mobile objednat eSIM edici s 50 minutami a 50 SMS do všech sítí + 100korunový kredit za 150 Kč.

Co je Dvojsimka

Umožňuje vám, abyste měli stejné telefonní číslo na dvou různých SIM kartách. DvojSIMku vám vystavíme zdarma. Hodí se v situacích, kdy často měníte přístroje, odpadá vám tak nutnost neustále přehazovat SIM kartu.