Jak vytvořit web na Webnode?

Jak si vytvořit webové stránky zdarma

Máte dvě možnosti, jak začít: Můžete získat web zdarma, který bude navržen umělou inteligencí od Wixu (Wix Artificial Design Intelligence), nebo mít absolutní svobodu tvorby s Wix Editorem. Své webové stránky také můžete rozšířit o pokročilé funkce použitím platformy Velo by Wix.

Jak vytvořit web s vlastní doménou

zaregistrovat doménu, na které má jeho web fungovat. Není to nic složitého, prostě vyplníš registrační formulář u některého z pověřených registrátorů domén. Aby zvolená doména byla opravdu tvoje, je potřeba, aby ji už neměl zaregistrovanou někdo jiný. A taky za ni musíš zaplatit.
Archiv

Kde vytvořit webové stránky

Pokud máte nápad na podnikání, místní klub nebo sdružení nebo jen koníček, který chcete ukázat světu, tak vybrat si webnode nebo wix je pro vás nejlepší možnost, jak si vytvořit webové stránky.
Archiv

Jak vytvořit doménu zdarma

V českém prostředí mezi nejlepší společnosti nabízející web stránky zdarma patří Wix, Mioweb a Webnode. Jednoduché webové stránky tak můžete vytvořit do 5 minut.
Archiv

Co je to Webnode

Webnode je on-line nástroj pro tvorbu a správu webových stránek. Má funkce pro tvorbu webových prezentací, bez potřeby instalace či konfigurace. Přetažením myši lze na stránky umístit mnoho interaktivních prvků jako jsou např. ankety, články, diskuzní fóra, blogy, FAQ, formuláře, atd.

V čem psát webové stránky

Editory HTML stránek podrobněMicrosoftí sbírka editorůNVU.Macromedia Dreamweaver.OpenOffice Writer.Brackets.Google Web Designer.Notepad ++HomeSite.

Kdo vytváří webové stránky

Správce internetových stránek, nebo také webmaster (správce webových stránek), je označení pro osobu, která se stará o kvalitu webových stránek a její povinností je udržovat internetové stránky v dobrém technickém stavu. Webmaster na webu zodpovídá za dostupný obsah, funkční odkazy, kompatibilitu s webovým prohlížečem.

Co je to web hosting

Webhosting je pronájem prostoru pro webové stránky na cizím serveru. Pronajímatel serveru bývá označován jako poskytovatel webhostingu (webového prostoru). Díky webhostingu se dají webové stránky umístit na internet, bez potřeby vlastního serveru.

Jak změnit šablonu na Webnode

Změnit vzhled (šablonu) webuV editoru webu klikněte na tlačítko "Šablona webu" v horní nástrojové liště.Otevře se vám okno "Výběr šablony". Zvolte šablonu, která se vám líbí, a klikněte na ni.Pokud se vám zvolená šablona líbí, klikněte na tlačítko "Použít tuto šablonu".

Jak zrušit projekt na Webnode

Jak smazat webNa stránce Moje projekty vyberte projekt, který si přejete smazat a přejděte do detailu projektu.Přejděte do Administrace projektu a ve spodní části zvolte Odstranit projekt.Zadejte své heslo a vyberte důvod, proč jste se rozhodli svůj web smazat. Následně dokončíte kliknutím na Smazat.

Jak psát HTML text

V HTML by měl být souvislý text ale ideálně rozdělen do odstavců, které označujeme tagem <p> (jako anglicky paragraph). Tag <p> je párový a obaluje text, který má uvnitř odstavce být. Před text tedy píšeme tag <p> , za textem odstavec uzavřeme tagem </p> .

Co je to HTML kód

HTML (Hyper Text Markup Language) je zkratka pro hypertextový značkovací jazyk, který se používá k vytváření obsahu webové stránky. Obsah webové stránky mohou tvořit texty, obrázky, tabulky, multimédia a další prvky. Webové stránky jsou mezi sebou vzájemně propojeny pomocí hypertextových odkazů.

Jak dlouho trvá vytvořit webové stránky

Jak dlouho trvá tvorba webu Vše se odvíjí od včasného dodání všech potřebných podkladů, bezproblémové komunikace a celkového rozsahu projektu. Počítejte raději s několika měsíci. Průměrný web lze postavit za 3 měsíce, rozsáhlejší projekty nebo programování webových aplikací zabere většinou půl roku až rok.

V čem programovat webové stránky

Jako vhodný se jeví úvod do programování v jazyce PHP nebo spíše Python. Oba jazyky jsou multiplatformní, Python navíc není určen jen pro webové aplikace (je využitelný také pro lokální aplikace). Ukázalo se, že je také nejpopulárnějším jazykem pro začátečníky na amerických univerzitách.

Jaký je rozdíl mezi doménou a hostingem

Doména: Doména slouží k snadnému zapamatování a jednoznačné identifikaci, kde jsou vaše stránky uložené. Hosting: Jedná se o pronajatý prostor na serverech, kde jsou vaše stránky umístěné a zvěřejněné.

Jaký vybrat webhosting

Nejlepší poskytovatel webového hostingu v České republice v roce 2023#1 Hostinger: Nejlepší výkon a nízká cena.#2 ONEbit Hosting: Nejlepší výkon.#3 SiteGround: Nejlepší funkce WordPress.#4 Active24: Nejlepší podpora WordPress.#5 Savana: Flexibilní platební plány.#6 Wedos: Levný a neomezený hosting.

Jak odstranit webovou stránku

Smazání nebo obnovení webuNa počítači otevřete nové Weby Google.Na webu, který chcete smazat, klikněte na Více .Klikněte na Odstranit .Pokud chcete web trvale smazat, vyprázdněte koš na svém Disku Google.

Jak psát web kurzíva

Kurzíva přímým stylem: Normální text a <span style="font-style: italic">text kurzívou</span>. Je to totéž, jako zastaralý zápis pomocí html tagu <i>: Normální text a <i>text kurzívou</i>.

V čem psát HTML

Editory HTML stránek podrobněMicrosoftí sbírka editorů Editory od Microsoftu se snaží vyvolat zdání, kdovíjak jsou super a co všechno umějí.NVU. Existuje wysiwyg program NVU.Macromedia Dreamweaver.OpenOffice Writer.Brackets.Google Web Designer.Notepad ++HomeSite.

Jak vložit HTML na web

Nemusíte nikde složitě hledat, kam kód vložit, aby se zobrazoval správně a "nerozbil" vlastní obsah stránky. Postup přidání kódu je velice jednoduchý. Ve stránce kliknete na oddělovač a do stránky přidáte další blok, který nese označení Vlastní HTML kód. Blok přidejte a stránku uložte.

Co je to HTML

HTML (Hyper Text Markup Language) je zkratka pro hypertextový značkovací jazyk, který se používá k vytváření obsahu webové stránky.

Co je doména a web hosting

Doména: Doména slouží k snadnému zapamatování a jednoznačné identifikaci, kde jsou vaše stránky uložené. Hosting: Jedná se o pronajatý prostor na serverech, kde jsou vaše stránky umístěné a zvěřejněné.

Kde hostovat web

Bezplatný hosting má své využití, ale pozor na limity

Speciální vlastnost Množství dat
Wix Přes 900 šablon a intuitivní editor 500 MB
Hostinger Nízké dlouhodobé ceny, vynikající výkon 100 GB
000webhost Hosting na doživotí zdarma 3 GB
IONOS Ohromné slevy pro nové zákazníky, neomezené zdroje Bez omezení

Jak zrušit stránky na Webnode

Jak smazat webNa stránce Moje projekty vyberte projekt, který si přejete smazat a přejděte do detailu projektu.Přejděte do Administrace projektu a ve spodní části zvolte Odstranit projekt.Zadejte své heslo a vyberte důvod, proč jste se rozhodli svůj web smazat. Následně dokončíte kliknutím na Smazat.

Jak obnovit webové stránky

Pokud jste svůj web smazali před maximálně 30 dny, můžete jej obnovit.Na počítači otevřete web v klasických Webech Google.Klikněte na Smazané weby.Vedle smazaného webu klikněte na Obnovit web.