Jak zakázat platby přes internet O2?

Jak povolit platby přes SIM O2

Platbu přes internet máte standardně aktivní, není tedy potřeba nic nastavovat. Případně si platbu přes internet lze aktivovat pomocí short SMS "Aktivuj mplatba" odeslanou na číslo 720 013 012 nebo přes zákaznickou linku O2 Family 841 117 118.
Archiv

Jak nejrychleji zaplatit O2

Nejrychlejší způsob je on-line platba přímo v Moje O2. Vybrat si ale samozřejmě můžete kteroukoliv jinou možnost platby, které najdete v sekci Jak platit za služby O2. Pokud už došlo k odpojení služeb, tak vám je do 24 hodin od připsání částky na náš účet automaticky obnovíme.

Kde mohu nakoupit m platbou od O2

Alza.cz, Kaufland, EuroOil, TESCO, Mall.cz). Za poukazy lze nakoupit potravinové, nepotravinové zboží a pohonné hmoty. Tzn. že za m-platbu můžete nakoupit i benzín, naftu, LPG.

Co jsou služby třetích stran O2

služby třetích stran, tj. služby poskytované jinou společností. Jedná se např. o stahování hudby, videa, hlasování v TV, jízdenky MHD, DMS, volání na audiotexové linky s předčíslím 90x. S reklamacemi služeb třetích stran se, prosím, obracejte přímo na poskytovatele dané služby.

Jak zrušit platbu na internetu

Postup zrušení nákupu aplikace nebo předplatného aplikace, které jste právě zakoupili:Přejděte do sekce Vaše aplikace.Vyberte aplikaci, jejíž nákup chcete zrušit.Na stránce podrobností klikněte na Zrušit nákup. Pokud se tato možnost nezobrazuje, 30minutová lhůta již vypršela.Dostanete e-mail s potvrzením.

Jak zakázat mobilní platby

Jak odstranit platební metodu z účtu Google PlayOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Platby a předplatné Platební metody ikonu možností Nastavení plateb.Pokud k tomu budete vyzváni, přihlaste se do služby Google Pay.Pod požadovanou platební metodou klepněte na Odstranit.

Jak zrušit m-platby

Zrušení pravidelných plateb na Google Play z vyúčtování u T-MobileZvolte "Faktury a účty".Zvolte "Faktury a účty".Zobrazí se vám seznam všech služeb s nastavenou pravidelnou platbou. Pro zrušení služby ji "dvojklikem" vyberte.Kliknutím na "Zrušit odběr" a následným potvrzením zrušíte odebírání zvolené služby.

Jak zrušit m platby

Zrušení pravidelných plateb na Google Play z vyúčtování u T-MobileZvolte "Faktury a účty".Zvolte "Faktury a účty".Zobrazí se vám seznam všech služeb s nastavenou pravidelnou platbou. Pro zrušení služby ji "dvojklikem" vyberte.Kliknutím na "Zrušit odběr" a následným potvrzením zrušíte odebírání zvolené služby.

Jak zrušit platby přes SMS

Příklad: Na váš telefon chodí pravidelné zpoplatňující zprávy z čísla 90123099. Pro zrušení vaší objednávky a zrušení zasílání zpoplatněných SMS odešlete SMS s textem STOP na číslo 90123 a je hotovo.

Jak zrušit platby třetím stranám

Limit se automaticky odblokuje na začátku nového zúčtovacího období. Není možné ho zrušit, změnit či manuálně odblokovat.

Jak zrusit automaticke Strhavani peněz

Pod předplatným, které chcete zrušit, klikněte na možnost Spravovat. Vyberte možnost Zrušit předplatné. Upozornění: Pokud se tato možnost nezobrazuje, kliknutím na položku Spravovat předplatné přejděte na službu Google, kterou odebíráte, a zde zrušte předplatné.

Jak zrušit odeslání platby

Existují případy, kdy lze v internetovém bankovnictví transakci vlastnoručně zrušit anebo ji alespoň upravit. To ale obvykle platí pouze pro takové platby, které mají nastavený den splatnosti. Pokud se nejedná o váš případ, nezbude vám nic jiného než kontaktovat svou banku.

Jak zablokovat platby na internetu

Ano, v sekci Karty – Nastavení karty můžete jednoduše vypnout/zapnout „Povolení pro internetové platby“. Stejně jednoduše si změníte i limity pro platby pro výběr z bankomatu, platbu u obchodníka, nebo i limit pro internetovou platbu.

Co je to platby třetím stranám

Co jsou to platby prostřednictvím SMS

Slouží totiž pro platby za služby třetím stranám, tj. za služby, které neposkytuje váš mobilní operátor – třeba jízdenky na MHD, parkovné, vyzváněcí melodie a podobně. Že se jedná o Premium SMS, poznáte podle speciálního formátu telefonního čísla.

Jak zrušit platbu přes internet

Postup zrušení nákupu aplikace nebo předplatného aplikace, které jste právě zakoupili:Přejděte do sekce Vaše aplikace.Vyberte aplikaci, jejíž nákup chcete zrušit.Na stránce podrobností klikněte na Zrušit nákup. Pokud se tato možnost nezobrazuje, 30minutová lhůta již vypršela.Dostanete e-mail s potvrzením.

Jak zrušit předplatné

Důležité: Když aplikaci odinstalujete, předplatné nebude zrušeno.V zařízení Android přejděte na svá předplatná na Google Play.Vyberte předplatné, které chcete zrušit.Klepněte na Zrušit předplatné.Postupujte podle pokynů.

Jak zablokovat treti strany

Odebrání přístupu třetí strany

Musíte být přihlášeni ke svému účtu Google. Vyberte aplikaci nebo službu, které chcete odebrat přístup. V sekci „{název aplikace} má určitou úroveň přístupu k vašemu účtu Google“ vyberte Zobrazit podrobnosti. Vyberte Odebrat přístup.

Jak zrusit platby na internetu

Postup: Přihlaste se do služby Google Payments. V podrobnostech objednávky klikněte na Spravovat. Klikněte na možnost Zrušit předplatné.

Jak zrušit platbu kartou na internetu

Provedenou platbu kartou již stornovat nedokážeme, tak stejně nedokážeme ani určit, zda se skutečně jedná o podvodníka. Obchodníkovi vždy musíme dát prostor pro dodržení toho, co vám slíbil. Pokud jste objednávali nějaké zboží či službu, vyčkejte, prosím na to, zda vám dorazí do termínu, který obchodník uváděl.

Jak zrušit platbu

Pokud ale platba z vašeho účtu už odešla, není možné ji jakkoliv upravit ani zastavit. Co tedy dělat, když zjistíte, že se platba nevydala správným směrem Je vždy potřeba počkat 4 pracovní dny. Když totiž pošlete peníze na neexistující účet, právě do 4 pracovních dnů se vrátí.

Jak zablokovat platby třetím stranám

Nelze blokovat či naopak neblokovat pouze jednoho konkrétního poskytovatele. Pokud chcete využívat služby třetích stran a přesto mít přehled o aktuální útratě a čerpání, využijte FlexiStrop. U Karty se vším všudy jsou tyto služby zablokované trvale a není možné je odblokovat.

Jak zablokovat m platby

pokud neplánujete m-platbu využívat, raději si ji v Můj T-Mobile vypnout (To můžete udělat tady – Vyúčtování a platby/Platební služby/m-platba)

Jak zrušit okamžitou platbu

Nejdříve se hodí vědět, že pokud to banka příjemce umožňuje, zadaná platba se automaticky nastaví jako okamžitá. Taková platba tedy odejde ihned, není možné ji zrušit.

Jak zrušit předplatné v aplikaci

Odinstalováním aplikace předplatné nezrušíte. V počítači přejděte na svá předplatná na Google Play. U předplatného, které chcete zrušit, klikněte na Spravovat. Klikněte na Zrušit předplatné.

Jak zrušit automatické Platby kartou

Pokud jste použili předplacenou kartu pro automatické platby, můžete tuto funkci zrušit buď přímo u poskytovatele služby, nebo na webu, kde jste kartu zakoupili a aktivovali. Většina těchto webových stránek má sekci pro správu plateb nebo nastavení karty, kde můžete zrušit automatické platby.