Jak zapnout AirPods bez krabičky?

Jak zapnout AirPods bez krabicky

Párování sluchátek

Párování probíhá naštěstí úplně stejně, jako na jakýchkoliv jiných sluchátkách, které se vám mohly dostat do rukou. Stačí podržet tlačítko na krabičce, začne blikat bílá LED (mód párování), a poté stačí Airpody připojit k vašemu zařízení v záložce bluetooth. Stejný proces funguje i pro PC.

Jak zapnout Vybite AirPods

Zapnutí sítě služby Najít

generace) nebo AirPods Max, i když váš iPhone, iPad nebo iPod touch nejsou připojeny k Wi-Fi nebo mobilní síti. Na iPhonu, iPadu a iPodu touch: Otevřete aplikaci Nastavení. Vyberte své jméno a poté vyberte Najít. Vyberte Najít [zařízení] a zapněte volbu Najít [zařízení].
Archiv

Jak zprovoznit AirPods

Spárování AirPodů s iPhonem, iPadem nebo iPodem touchNa zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth a zapněte volbu Bluetooth.Otevřete pouzdro, nechte AirPody uvnitř a podržte pouzdro u svého zařízení.Postupujte podle pokynů na obrazovce a potom klepněte na Hotovo.

Co delat kdyz mi nefunguje AirPod

Co dělat, když levý nebo pravý AirPod nefungujeZkontrolujte, zda je nabíjecí pouzdro plně nabité.Umístěte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a nechte je nabíjet po dobu 30 sekund.Otevřete nabíjecí pouzdro poblíž iPhonu nebo iPadu.Zkontrolujte na iPhonu nebo iPadu stav nabití a ujistěte se, že se oba AirPody nabíjí .

Jak poznám že jsou AirPods nabité

Když jsou AirPody v pouzdru a je otevřené víčko, ukazuje kontrolka stav nabití AirPodů. Když AirPody nejsou v pouzdru, ukazuje kontrolka stav pouzdra. Zelená znamená plně nabito a oranžová znamená, že zbývá míň než jedno plné nabití.

Jak zjistit polohu AirPodů

K vyhledání svých AirPodů použijte speciální aplikaci

Na svůj iPhone si jej můžete stáhnout z App Store a pokud máte chytrý telefon s Androidem, v obchodě Google Play jsou jeho protějšky, například Wunderfind. Aplikace zobrazují mapu, kde zjišťují polohu sluchátek.

Kde se nastavují AirPods

S AirPody v uších a připojenými k iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do nabídky Nastavení > Bluetooth. Případně můžete přejít do Nastavení > AirPods.

Jak otestovat AirPods

Odstraňte tedy sluchátka z Bluetooth seznamu (postup výše) a vložte je zpět do pouzdra. Pak otevřete víko a podržte tlačítko na zadní straně pouzdra po dobu asi 15 sekund, dokud LED dioda na pouzdru nezačne oranžově blikat. Budete muset projít procesem počátečního nastavení a zjistit, zda oba AirPody fungují správně.

Jak zkontrolovat AirPody

Zjištění čísla modeluPřejděte na Nastavení > Bluetooth. Můžete taky přejít do Nastavení > [vaše AirPods].*V seznamu najděte svoje AirPody (například „Jiří – AirPody“).Klepněte vedle AirPodů na tlačítko Další informace . Zobrazí se číslo modelu.

Čím se nabíjí AirPods

Nabíjení pouzdra AirPodů

Nabíjení kabelem: Pomocí kabelu Lightning‑USB a kompatibilního napájecího adaptéru zapojte pouzdro do zásuvky. Bezdrátové nabíjení: Položte pouzdro doprostřed bezdrátové nabíječky MagSafe nebo nabíječky s certifikací Qi tak, aby byla stavová kontrolka nahoře.

Jak najit AirPods kdyz jsou offline

Otevřete aplikaci Najít. Zvolte panel Zařízení nebo panel Předměty. Vyberte ztracené zařízení nebo předmět a zvolte Přehrát zvuk. Pokud je zařízení offline, zvuk se přehraje, jakmile se příště připojí k síti.

Jak se nabíjí AirPods

Nabíjení AirPodů ProNabíjení kabelem: Pomocí kabelu Lightning‑USB a kompatibilního napájecího adaptéru zapojte pouzdro do zásuvky.Bezdrátové nabíjení: Položte pouzdro doprostřed bezdrátové nabíječky MagSafe nebo nabíječky s certifikací Qi tak, aby byla stavová kontrolka nahoře.

Jak dlouho trva oprava AirPods

Oprava samozřejmě probíhá podle oficiálních Apple standardů. Vadné součástky tedy nahrazujeme pouze originálními součástkami a to v krátkém čase a u některých vad i na počkání.

Jak poznam že jsou AirPods Vybite

Otevřete víčko pouzdra, ve kterém jsou AirPody, a podržte pouzdro v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Počkejte pár sekund, než se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití baterie AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat taky pomocí widgetu Baterie.

Jak poznat že jsou AirPods prave

Kontrola AirPods podle sériového čísla

Toto je nejspolehlivější způsob ověření sluchátek AirPods. Je logické, že skutečná sluchátka budou mít sériové číslo, které lze zkontrolovat na oficiálním webu Apple. Naleznete jej na krytu nabíjecího pouzdra AirPods a na samotné krabici.

Jak pripojit AirPods kdyz mám vybitou krabicku

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení. Podržte nabíjecí pouzdro s AirPody uvnitř a otevřeným víčkem vedle Macu. Postupujte podle kroků na obrazovce Macu.

Jak poznat jestli se AirPods nabíjí

Otevřete víčko pouzdra, ve kterém jsou AirPody, a podržte pouzdro v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Počkejte pár sekund, než se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití baterie AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat taky pomocí widgetu Baterie.

Jak nabít bezdrátová sluchátka bez krabičky

Proto je praktické si pořídit i síťovou nabíječku. Tu jednoduše zastrčíte do zásuvky a můžete dobíjet i několik zařízení najednou. Výborně vám poslouží i nabíječka indukční, kdy stačí jen sluchátka položit na podložku a elektromagnetická indukce už se postará o vše potřebné.

Jak dlouho jsou AirPody v zaruce

Systém nejprve nabíjí pouze sluchátka, když jejich nabití dosáhne 20 %, začne nabíjení pouzdra. Plný nabíjecí cyklus sluchátek je 30 minut a nabití dosáhne 90 % za 20 minut. Pouzdro potřebuje dvě hodiny k úplnému nabití.

Proč se mi nenabíjí krabička od AirPods

Zkontrolujte stav baterie nabíjecího pouzdra

Obecně řečeno, pokud je jeho nabití méně než 10 %, pak pouzdro nemá dostatek energie k nabití obou AirPodů. Chcete-li zkontrolovat stav baterie vašeho nabíjecího pouzdra, nejprve vložte AirPods do pouzdra a zavřete víko. Dále přibližte pouzdro k iPhonu a otevřete víko.

Na co si dát pozor při koupi AirPods

Pokud zvažujete nákup sluchátek Apple AirPods na některém z online obchodu buďte obezřetní, abyste nezakoupili jejich klon. – Falešná sluchátka lze často rozpoznat hned na první pohled. Čínské znaky na obalu nebo pravopisné chyby jsou jasnými průvodními znaky, že s originalitou sluchátek není něco v pořádku.

Jak zkontrolovat AirPods

Podívejte se do NastaveníPřejděte na Nastavení > Bluetooth. Můžete taky přejít do Nastavení > [vaše AirPods].*V seznamu najděte svoje AirPody (například „Jiří – AirPody“).Klepněte vedle AirPodů na tlačítko Další informace . Zobrazí se číslo modelu.

Jak zapnout bezdrátová sluchátka

Jak propojit bezdrátová sluchátka s telefonemSluchátka plně nabijte.Ujistěte se, že máte v telefonu spuštěný Bluetooth.Na sluchátkách najděte tlačítko pro jejich spuštění.Na telefonu by se měla objevit notifikace o novém Bluetooth zařízení.Na zařízení klikněte a mělo by dojít k automatickému spárování s telefonem.

Jak poznám že jsou sluchátka nabitá

Jak poznat nabite sluchatkastabilní červená ukazuje dobíjení pouzdra.zhasnutí indikátoru znamená dokončení nabíjení, resp. plné nabití pouzdra.při nabíjení sluchátek dlouze svítí červený indikátor.jakmile jsou sluchátka plně nabitá, na jednu minutu se změní barva indikace na bílou, pak indikátor zcela zhasne.

Jak poznat že se AirPods nabíjí

Otevřete víčko pouzdra, ve kterém jsou AirPody, a podržte pouzdro v blízkosti iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Počkejte pár sekund, než se zobrazí stav nabití AirPodů. Stav nabití baterie AirPodů můžete na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zkontrolovat taky pomocí widgetu Baterie.