Jak zapnout ovladaci centrum?

Jak vypnout ovládací centrum iPhone

Vypnutí přístupu k Ovládacímu centru v aplikacích

Přejděte do Nastavení > Ovládací centrum a vypněte volbu „Přístup v aplikacích“. Nezadávejte do komentáře žádné osobní údaje. Limit maximálního počtu znaků je 250.
Archiv

Jak upravit ovládací centrum iPhone

Jak změnit uspořádání ovládacích prvkůPřejděte do Nastavení > Ovládací centrum.Stiskněte a podržte tlačítko změny pořadí a přesuňte ovládací prvky na požadovaná místa.

Jak otevřít Ovládací centrum na Apple Watch

Podržte prst na spodní části displeje a potom přejetím směrem nahoru otevřete Ovládací centrum.

Jak vypnout Oznamovací centrum

Možnost 1: V aplikaci NastaveníOtevřete v zařízení aplikaci Nastavení.Klepněte na Oznámení Nastavení aplikace.V sekci Nejnovější najdete aplikace, které vám nedávno odeslaly oznámení.Klepněte na aplikaci.Zapněte nebo vypněte oznámení aplikace.

Jak zamknout iPhone

Chcete‑li iPhone zase zamknout, stiskněte postranní tlačítko. Když se přibližně po dobu jedné minuty nedotknete displeje, iPhone se zamkne automaticky. Pokud je však v Nastavení > Face ID a kódový zámek zapnutá Detekce pozornosti, iPhone neztlumí displej ani se nezamkne tak dlouho, dokud bude detekovat pozornost.

Jak dát kontakt na plochu iPhone

Přidávání zkratek na plochu na iPhonu nebo iPaduV aplikaci Zkratky na zařízení s iOS nebo iPadOS klepněte u některé zkratky na a potom klepnutím na otevřete Podrobnosti.Klepněte na Přidat na plochu.

Jak se ovládá iPhone

iPhone a aplikace v něm můžete ovládat několika jednoduchými gesty: k nim patří klepnutí, podržení, přejetí, rolování nebo zvětšení/zmenšení. Klepnutí: Krátce se jedním prstem dotkněte položky na displeji. Chcete‑li například otevřít aplikaci, klepněte na její ikonu na ploše.

Jak upravit spodní listů iPhone

Pořadí oblíbeních aplikací můžete jednoduše promíchat přidržením vybrané aplikace na pravém okraji displeje a následném přetažení na vámi vybrané místo. Zbytek aplikací se vám pak zobrazí (pokud je zapnete) v druhé části nabídky. Po dokončení úprav pak stačí klepnout na Hotovo a lišta je přizpůsobena.

Jak otevřít Ovládací centrum iPhone

Otevření a zavření Ovládacího centraOvládací centrum otevřete přejetím prstem z pravého horního rohu obrazovky dolů.Až budete chtít Ovládací centrum zavřít, přejeďte prstem od spodního okraje obrazovky nahoru nebo klepněte na obrazovku.

Proč nejdou zapnout Apple Watch

Ujistěte se, že jste magnetický nabíjecí kabel Apple nebo magnetický rychlonabíjecí USB-C kabel zcela zapojili do napájecího adaptéru USB, a poté zcela zapojte adaptér do elektrické zásuvky. Jestli používáte nabíjecí stojánek od jiného výrobce, použijte nabíjecí kabel, který jste dostali v krabičce s Apple Watch.

Co je Oznamovaci centrum

Oznamovací centrum zobrazuje historii oznámení – můžete se v něm vrátit v čase a podívat se, co vám uniklo. Oznámení v Oznamovacím centru zobrazíte dvěma způsoby: Na zamčené obrazovce přejeďte z prostředka obrazovky prstem nahoru. Na libovolné jiné obrazovce přejeďte prstem dolů ze středu horního okraje obrazovky.

Jak vypnout ovladaci centrum na Zamcene obrazovce

Zde je návod, jak na to:Spusťte aplikaci Nastavení na ‌iPhone‌ nebo ‌iPad‌.Klepněte na Face ID (nebo Touch ID) a Passcode.Pokud se zobrazí výzva, zadejte přístupový kód.Přejděte dolů a vypněte přepínač vedle položky Control Center.

Jak zamknout iPhone bez tlačítka

Jak zamknout iPhone bez tlačítkaOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Zabezpečení Odemknutí otiskem prstu.Postupujte podle pokynů na obrazovce. Pokud jste zámek obrazovky dosud nepoužívali, budete požádáni o přidání záložního kódu PIN, gesta nebo hesla.Naskenujte první otisk prstu.

Jak si zamknout poznamky

Volba hesla k Poznámkám v aplikaci Nastavení

V aplikaci Nastavení klepněte na Poznámky. Klepněte na Heslo. Pokud máte více účtů, klepněte na účet, pro který chcete vytvořit heslo. Postupujte podle pokynů pro použití kódu k iPhonu nebo vytvoření hesla.

Jak otevřít Ovládací centrum Iphone

Ovládací centrum otevřete tak, že přejedete prstem od spodního okraje kterékoli obrazovky nahoru.

Jak dát ikonu na plochu

Přidání na plochyPřejeďte prstem ze spodní části obrazovky nahoru. Další informace o otevírání aplikacíDotkněte se aplikace a přetáhněte ji. Zobrazí se obrázky jednotlivých ploch.Přetáhněte aplikaci na požadované místo. Zdvihněte prst.

Jak vzdáleně ovládat iPhone

Funkce Použít jiná zařízení vám umožňuje pomocí nástroje Switch Control vzdáleně ovládat jiná vaše zařízení Apple ve stejné Wi-Fi síti, aniž byste museli upravovat nastavení přepínačů. Díky tomu můžete procházet Mac nebo Apple TV se stejným nastavením přepínačů, které používáte pro ovládání svého iPhonu.

Jak ovládat iPhone jednou rukou

Když iPhone ovládáte jednou rukou v orientaci na výšku, můžete pomocí funkce Dosah posunout horní polovinu obrazovky dolů, abyste na ni palcem snadno dosáhli. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Dotyk a zapněte volbu Dosah.

Jak skrýt spodní listu

Windows 11Vyberte Start a Nastavení .Vyberte Přizpůsobení . Přejděte dolů a vyberte Hlavní panel .Přejděte dolů na Chování hlavního panelu . Rozbalte možnost a zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí políčka Automaticky skrýt hlavní panel .

Co dělá iOS 16

Tato aktualizace přináší opravy chyb a důležité opravy zabezpečení pro váš iPhone včetně následujících: Zpoždění nebo nedoručení oznámení o příchozích hovorech a aplikacích na iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max. Nízká hlasitost zvuku z mikrofonu při telefonních hovorech přes CarPlay na modelech iPhonu 14.

Jak se otevírá iPhone

iPhone odemknete stisknutím tlačítka plochy prstem, který jste zaregistrovali v nastavení Touch ID. Chcete‑li iPhone zase zamknout, stiskněte postranní tlačítko. Když se přibližně po dobu jedné minuty nedotknete displeje, iPhone se zamkne automaticky.

Jak poprvé zapnout Apple Watch

Chcete‑li Apple Watch zapnout, stiskněte postranní tlačítko a držte ho, dokud se nezobrazí logo Apple. Přibližte iPhone k Apple Watch, počkejte, až se na iPhonu objeví obrazovka párování s Apple Watch, a klepněte na Pokračovat. Také můžete na iPhonu otevřít aplikaci Apple Watch a klepnout na Spárovat nové hodinky.

Jak zapnout watch

Zapnutí nebo vypnutí Apple Watch

Zapnutí: Jsou‑li Apple Watch vypnuté, stiskněte postranní tlačítko a držte je, dokud se neobjeví logo Apple (displej může nejprve zůstat na okamžik černý). Jakmile se hodinky Apple Watch zapnou, zobrazí se ciferník. vpravo nahoře a přetáhněte jezdec Vypnout doprava.

Jak aktivovat panel oznámení

Pokud chcete dostávat oznámení z nějakého webu, ale nezobrazují se:V zařízení Android otevřete Chrome .Přejděte na požadovaný web.Klepněte na Zobrazit informace o webu Oprávnění Oznámení.Zapněte či vypněte Oznámení.Vedle položky Oznámení vyberte v rozbalovací nabídce Povolit.

Jak nastavit oznameni

Můžete povolit či zakázat oznámení aplikace kliknutím na Zobrazit oznámení a můžete také vybrat funkce, pro které nadále chcete dostávat oznámení. Např. aplikace Chrome. Poznámka: Funkce nastavení oznámení se mohou u jednotlivých aplikací lišit.