Jak zjistit moje telefonní číslo?

Jak se dá zjistit telefonní číslo

Jak zjistit majitele telefonního čísla Zavolejte na něj. Buď se přímo zeptejte, nebo – když vám to stojí za to – můžete předstírat omyl. Vyzkoušejte služby pro identifikaci. Je jich celá řada: kdomivolal.eu, kdovolal.cz, kdovolal.eu, muzutozvednout.cz, vyhledatcislo.cz, telefonniseznam.org. Zkuste Google.

Jak zjistit telefonní číslo Vodafone

Nejjednodušší způsob, jak zjisti číslo SIM karty je si uschovat dokumenty, které jste se SIM kartou od operátora dostali. Zpravidla se jedná o malý papírová box s plastovou kartou, ze které je SIM karta vyjmuta. Číslo SIM karty naleznete na rubové straně plastové karty.

Jak zjistit telefonní číslo na T-Mobile

Můj T-Mobile přes *123#
ArchivPodobné

Jak zjistit telefonní číslo SIM karty Tesco

V aplikaci nebo samoobsluze Tesco Mobile, kde číslo můžete zadat v sekci nastavení. Zasláním SMS ve tvaru CLUBCARD(mezera)číslo na číslo 999346.
Archiv

Jak zjistit svoje telefonní číslo na iPhone

V nabídce domácí zařízení klepněte na ikonu, která říká "nastavení" a na následující obrazovce klepněte na položku "Telefon". Číslo vašeho iPhone by pak měla být uvedena v horní části obrazovky vedle "Osobní číslo".

Jak se dá zjistit skryté číslo

Jestliže jsou telefonáty ze skrytého čísla příliš obtěžující a zasahují do vašeho soukromí, lze ke zjištění jejich identifikace využít i Policie České republiky, a to bezplatně. Zde je třeba uvést datum a přesný čas hovoru. Policie pak provede na základě tohoto šetření a sepíše úřední záznam o podání vysvětlení.

Jak zjistit telefonní číslo ze SIM karty

ICCID je výrobní číslo SIM karty. Najdete ho na plastovém nosiči k SIM kartě i přímo na malé SIM kartě. Má 19 číslic a pro Českou republiku začíná vždy 8942. Číslo je unikátní a ve stejné chvíli neexistují dvě SIM karty se shodným ICCID.

Z jakého čísla volá Vodafone

Z telefonu v síti Vodafone můžete volat *77. Z telefonu z ostatních sítí 800 77 00 77. Pokud máte u Vodafonu pouze Pevný internet nebo Vodafone TV, volejte na 800 77 00 77 a zadejte číslo plátce. Pokud ještě služby od Vodafonu nemáte, můžete si je objednat na čísle 800 77 77 77.

Jak zjistím své telefonní číslo O2

Číslo SIM karty naleznete na rubové straně plastové karty. Jak zjistit platnost SIM karty O2 Existuje i pokročilejší varianta *104*1#, která vám prozradí i cenu posledního hovoru. Lze to také provést na webu v samoobsluze Moje O2.

Jak zjistit číslo SIM karty

ICCID je výrobní číslo SIM karty. Najdete ho na plastovém nosiči k SIM kartě i přímo na malé SIM kartě. Má 19 číslic a pro Českou republiku začíná vždy 8942. Číslo je unikátní a ve stejné chvíli neexistují dvě SIM karty se shodným ICCID.

Jak zjistit typ telefonu iPhone

Jak zjistit verzi / model vašeho iPhonu Zjistit kódové označení vašeho modelu iPhonu můžete dvěma způsoby:Podívat se na zadní stranu zařízení. (Číslo modelu najdete na spodní částí zadní strany iPhonu, pouze u starších modelů)Podívat se do nastavení zařízení. (Nastavení>Obecné>Informace>Číslo modelu)

Jaké je moje Apple ID

Otevřete aplikaci Nastavení na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Apple Watch nebo Nastavení systému (nebo Předvolby systému) na Macu. Měli byste vidět své jméno. Klepněte na své jméno a ověřte e-mailovou adresu spojenou s vaším Apple ID.

Jak volá policie

Hovory na linku 158 jsou nahrávány a SMS zálohovány. Při příjmu tísňových volání spolupracují se správcem evropské telefonní linky tísňového volání 112. V některých případech mohou mít telefonická volání na linku 158 jiný charakter, např.

Jak nahlásit telefonní číslo

Pokud není Vaše číslo zapsáno ve veřejném seznamu s poznámkou, že si přejete být kontaktováni marketingovými hovory, můžete se obrátit na Český telekomunikační úřad se stížností. Nevíte, kdo Vám volal ze kterého byla uskutečněna obtěžující volání, a to zpětně u konkrétních volání, která byla označena jako obtěžující2.

Jak si aktivovat SIM kartu

Vyměňte SIM karty ve svém telefonu, nová začne fungovat obvykle během chvíle. Po odeslání SMS provedeme výměnu v našich systémech. Nová SIM bývá aktivní během pár minut, výjimečně to může trvat déle. Pokud by SIMka nefungovala hned, zkuste po chvíli telefon vypnout a zapnout.

Jak zjistit Čvop Vodafone

Od nás ČVOP získáte v prodejně nebo zavoláním na Linku péče o zákazníky na čísle 800 77 00 77. Pokud máte předplacenou kartu, můžete o ČVOP požádat prostřednictvím bezplatné SMS ve tvaru PRENOS ANO heslo, kterou pošlete na číslo 7700. ČVOP vám pak obratem pošleme SMSkou na vaše číslo.

Jak se dovolat na Vodafone bez hesla

Vyberte si jeden z následujících způsobů:On-line obnova – na hlavní stránce samoobsluhy Můj Vodafone klikněte na odkaz zapomenuté heslo, stačí pak postupovat podle instrukcí.Telefonické ověření – zavolejte na Linku péče o zákazníky na *77 (ze sítě Vodafone) nebo 800 77 00 77 (z jiné sítě).

Jak zjistit telefonní číslo SIM karty

ICCID je výrobní číslo SIM karty. Najdete ho na plastovém nosiči k SIM kartě i přímo na malé SIM kartě. Má 19 číslic a pro Českou republiku začíná vždy 8942. Číslo je unikátní a ve stejné chvíli neexistují dvě SIM karty se shodným ICCID.

Jak zjistit číslo na WhatsApp

Otevřete WhatsApp a přejděte na záložku Chaty. Klepněte na ikonu Nový chat. Klepněte na ikonu Hledat a přidejte telefonní číslo do pole s textem Vyhledejte jméno nebo číslo.

Jak zjistit číslo SIM karty iPhone

Najdete ho na plastovém nosiči k SIM kartě i přímo na malé SIM kartě. Má 19 číslic a pro Českou republiku začíná vždy 8942.

Jak zjistit Apple ID podle cisla

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

Klepněte na vedle svého telefonního čísla Smazat a postupujte podle pokynů. Až zadáte telefonní číslo, které chcete používat jako Apple ID, pošleme vám na něj ověřovací kód. Ověřovací kód ze zprávy zadejte do příslušných polí.

Co dělat když volá skryté číslo

Je-li volání ze skrytého čísla časté a obtěžující a zasahuje tak do vašeho soukromí a běžného života, lze se obrátit také na Policii České republiky, a to dokonce bezplatně a pomůže vám situaci se skrytým číslem vyřešit.

Co je veřejný telefonní seznam

Veřejný seznam, účastnický seznam, seznam účastníků (všechny pojmy jsou obsahově shodné) je takový veřejný účastnický seznam, jehož účelem je vyhledávání podrobného kontaktu o osobě na základě jejího jména nebo případně nezbytného minimálního množství dalších identifikačních prvků.

Co se stane když zablokujete volajícího

Pokud z některého telefonního čísla nechcete přijímat hovory, můžete ho zablokovat. Když se vám pak někdo z daného čísla pokusí zavolat, váš telefon hovor automaticky odmítne.

Kdy se aktivuje nová SIM

Uzavřel jsem s vámi smlouvu a přišla mi nová SIM karta, kdy bude aktivní SIM karta s paušálem je tak chytrá, že se sama aktivuje maximálně do dvou pracovních dnů od doručení. Platí to pro SIM karty objednané přes Zákaznické centrum nebo přes eShop, které vám dovezl kurýr.