Jak zjistit rok výroby mobilního telefonu?

Jak zjistím datum vyroby telefonu

Datum výroby je možné najít také na zadní straně baterie, ale většina nových smartphonů má vestavěnou baterii. To znamená, kontrola podle čísla IMEI je nejjednodušší způsob a můžete to udělat na našem webu IMEI.info bez placení, je to zcela bezplatná služba.

Jak zjistit informace o telefonu

Nastavení telefon

Je potřeba jít do Nastavení -> Obecné -> Informace. Zde najděte a klikněte na řádek Model.
Archiv

Co se dá zjistit z IMEI

Každý mobilní telefon, GSM modem nebo zařízení s vestavěným telefon / modem má jedinečné 15místné číslo IMEI. Na základě tohoto čísla můžete zkontrolovat některé informace o zařízení, např. značku nebo model.

Jak zjistit typ telefonu podle IMEI

V případě že si nejste jistí jaký model mobilní telefonu přesně máte, využijte náš návod na zjištění přesného modelu. 3. IMEI číslo zadáte do kolonky na stránce www.imei.info, kde následně potvrdíte že nejste robot a kliknete na tlačítko "check".
Archiv

Jak dlouho mám mobil

Staci jít do nastavení položky systém a tam kliknout na info o telefonu a pak uz jenom kliknout na položku stav a tam je doba provozu.

Jak zjistit kdy byl vyroben Iphone

Na Macu zvolte nabídku Apple  > O tomto Macu. Na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Apple Watch přejděte do Nastavení > Obecné > Informace.

Jak zjistím jaký mám typ telefonu

Ověření telefonů se systémem Android a Windows Mobile

Stačí postupně vybrat: Menu >> Nastavení >> O telefonu >> Název zařízení.

Jak poznat napíchnutý telefon

Zde je několik možností, jak odposlech telefonu rozpoznat:Unikají informace, které neměl nikdo slyšet.Podivné zvuky.Telefon se rychle vybíjíBaterie je horkáVypnutí telefonu trvá příliš dlouho. Případně jej nelze vypnout vůbec.Telefon se spouští sám od sebe.Instalace neznámé aplikace.Neobvyklé SMS zprávy.

Jak zjistit IMEI Zamceneho telefonu

Číslo modelu a číslo IMEI můžete najít v Nastavení

Android 10: Systém → O telefonu. Android 8: O telefonu → Stav → Informace o IMEI .

Jak zjistit IMEI zamčeného telefonu

Kód IMEI si můžete jednoduše zjistit sami. Kód IMEI je vždy napsán na mobilním telefonu a lze ho také zobrazit na displeji. Na samotném mobilním telefonu je obvykle napsán pod baterií, resp. je dostupný po vyjmutí baterie – nesetkal jsem se s mobilním telefonem, který by tento kód měl napsán jinde.

Jaký mám mobilní telefon

Ověření telefonů se systémem Android a Windows Mobile

Stačí postupně vybrat: Menu >> Nastavení >> O telefonu >> Název zařízení.

Jak zjistit jak dlouho jsem na mobilu Samsung

Na Androidu si můžeš stáhnout aplikace, které ti ukážou přesný čas i s tím, jaké aplikace používáš nejvíc. Pro Android můžeš například použít QualityTime, pro iOS je zase dobrá Moment – Screen Time Control (pro iOS tady a pro Android tady).

Jak zjistit jak je iPhone starý

Tuto informaci zjistíme v aplikaci Nastavení → Obecné → Informace, kde naleznete kolonku “omezená záruka”, v níž se nachází datum vypršení jednoleté mezinárodní záruky. Z něj můžete jednoduše vypočítat, kdy byl iPhone zakoupen.

Kdy vyšly Iphony

Počátek roku 2007 se stal důležitým milníkem pro značku Apple, která představila své první vydání iPhone. Za tu dobu se jich prodalo nespočet. Do roku 2022 to byly podle společnosti International Data Corporation (IDC) více než 2,32 miliardy, což znamená, že každý třetí člověk na světě by mohl být jeho vlastníkem.

Kdy vyšel iPhone

iPhone ([ˈaifəun]; po uvedení modelu 3G nazývaný také iPhone 2G, od roku 2010 též původní iPhone či iPhone Original) je první model iPhonu firmy Apple, který byl představen 9. ledna 2007 a následně pak uveden na trh v USA 29. června téhož roku.

Jak zjistit původ telefonu Samsung

nejjednodušší je jednoduše zadat * # 06 # na obrazovce volání vašeho telefonu, na stříbrném štítku na zadní straně telefonu, pod baterií, na krabici přišel telefon, najdete ji také v nastavení telefonu.

Jak zjistím jaký mám Android v telefonu

Zjištění, jakou verzi Androidu máteV telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Dole klepněte na Informace o telefonu. Verze systému Android.Najděte sekce Verze systému Android, Aktualizace zabezpečení systému Android a Číslo sestavení.

Jak někoho sledovat přes mobil

Jak někoho sledovat přes mobilNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Mapy Google .Klepněte na vaše profilová fotka nebo iniciála. Sdílení polohy.Klepněte na profil osoby, kterou chcete najít. Pokud chcete aktualizovat polohu uživatele: Klepněte na ikonu přítele Další Aktualizovat.

Jak zjistit jestli je v místnosti odposlech

Detektory slouží k vyhledávání odposlechů/štěnic ale i třeba skrytých kamer, chrání tak skvěle vaše soukromí. Fungují pak díky tomu, že disponují diodovou škálou, která je schopná odhalit signál a jeho sílu. V případě, že hledáte odposlech, budete-li se přibližovat blíž a blíž, tak bude svítit čím dál tím více diod.

Jak zjistit kdy byl vyroben iPhone

Na Macu zvolte nabídku Apple  > O tomto Macu. Na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Apple Watch přejděte do Nastavení > Obecné > Informace.

Co je IMEI 2

zařízení se dvěma SIM kartami, což znamená, že obě SIM karty lze připojit k síti současně, znamená to, že vaše zařízení má dvě čísla IMEI, dvě zařízení SIM, což znamená, že k síti lze připojit pouze jednu kartu SIM, znamená to, že vaše zařízení má pouze jedno číslo IMEI.

Jak zjistit od kdy mám iPhone

Tuto informaci zjistíme v aplikaci Nastavení → Obecné → Informace, kde naleznete kolonku “omezená záruka”, v níž se nachází datum vypršení jednoleté mezinárodní záruky. Z něj můžete jednoduše vypočítat, kdy byl iPhone zakoupen.

Jak zjistit Iccid

ICCID je výrobní číslo SIM karty. Najdete ho na plastovém nosiči k SIM kartě i přímo na malé SIM kartě. Má 19 číslic a pro Českou republiku začíná vždy 8942. Číslo je unikátní a ve stejné chvíli neexistují dvě SIM karty se shodným ICCID.

Jak zjistit lokaci telefonu

Stačí do vyhledávače Google napsat „najít telefon“ (případně jít přímo na stránku Najdi moje zařízení) a zobrazí se vám aplikace, v níž můžete zvolit libovolné zařízení propojené s vaším Google účtem a jeho polohu.

Jak zjistit aktivitu na Androidu

Vyhledání aktivityPřejděte do účtu Google.Na navigačním panelu vlevo klepněte na Data a ochrana soukromí.V sekci Nastavení historie klepněte na Moje aktivita.Postup zobrazení aktivity: Procházejte aktivitu uspořádanou podle dne a času. Konkrétní aktivitu najdete pomocí vyhledávacího pole a filtrů.