Jak zjistím uživatelské jméno do internetového bankovnictví?

Jak zjistit uživatelské jméno

V případě, že si nepamatujete své uživatelské jméno a přihlašujete se heslem a sms, kontaktujte nás na čísle 800 207 207. V případě bezpečnostní metody George klíč, můžete své uživatelské jméno najít přímo v aplikaci George klíč v nastavení ve Správě mých zařízení.

Co je uživatelské jméno v bance

Uživatelské jméno je vaším unikátním identifikátorem, který budete využívat při přihlášení do internetového bankovnictví, dalších aplikací České spořitelny a třetích stran. Můžete zvolit uživatelské jméno složené z písmen a číslic.
Archiv

Jak vypadá uživatelské jméno

Uživatelské jméno neboli Username je jednoznačný identifikátor uživatele v systému. Jedná se o unikátní jméno zpravidla složené z písmen (případně i číslic). Uživatelské jméno společně s heslem slouží k přihlašování do systému. U internetových aplikací se často nahrazuje emailovou adresou.

Co je to přihlašovací jméno

Přihlašovací údaje podrobněji

Používá se převážně v komunikaci mezi uživatelem a pracovníky ŘSCP. Přihlašovací jméno představuje jedinečný znakový řetězec dle přesně stanovených pravidel a je generován systémem. Maska řetězce se skládá ze dvou znaků abecedy (a-z malých písmen) a sedmimístného řetězce čísel (0-9).
Archiv

Jak zjistím své klientské číslo

Vaše klientské číslo najdete ve smlouvě. Pokud ji nemáte k dispozici, navštivte nás na kterékoliv naší pobočce.

Jak zjistit uživatelské jméno Unicredit Bank

Nejjednodušší způsob, jak zjistit své Uživatelské jméno je v mobilním bankovnictví Smart Bankingu. Nemám přístup do mobilního bankovnictví, co mám dělat Zavolejte nám na Infolinku 221 210 031. Budete potřebovat heslo pro komunikaci.

Kde zjistím uživatelské jméno Komercni banka

Na přihlašovací obrazovce MojeBanka klikněte na odkaz „Zapomněl(a) jsem uživatelské jméno“, zde zadejte váš kontaktní e-mail a telefonní číslo a my vám uživatelské jméno pošleme.

Jak zjistit uživatelské jméno Komerční banka

Na přihlašovací obrazovce MojeBanka klikněte na odkaz „Zapomněl(a) jsem uživatelské jméno“, zde zadejte váš kontaktní e-mail a telefonní číslo a my vám uživatelské jméno pošleme.

Jak zjistit jestli mám bankovní identitu

Je to snadný a rychlý způsob, jak ověřit, že vy jste opravdu vy. Pokud používáte internetové bankovnictví, už ji vlastně máte. Než jste přihlašovací údaje dostali, banka ověřovala vaši totožnost pomocí osobních dokladů. Díky tomu si spojí, že pod určitými údaji se přihlašujete vy, rozpozná vaši bankovní identitu.

Jak získat aktivační kód George

Nový aktivační kód získáte:v kterémkoli z našich bankomatů (kód můžete získat pouze s plastovou kartou, nikoli pomocí chytrého zařízení nebo nálepky),na pobočce (naši bankéři vám rádi pomohou),v klientském centru na bezplatné lince 800 207 207: – v případě, že máte aktivní metodu Heslo + SMS a Ověření hlasem.

Co je uživatelské jméno UniCredit

Postup je stejný: Více / Nastavení / Bezpečnost / Změnit Uživatelské jméno.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví UniCredit

Stáhněte si aplikaci SMART BANKING

Je zcela zdarma. Od svého bankéře obdržíte SMS s aktivačním kódem. Poté si otevřete aplikaci a stiskněte tlačítko Aktivujte Smart Banking. Vyberte možnost Mám SMS s aktivačním kódem a poté zadejte své uživatelské číslo, které jste obdrželi od bankéře.

Co je uživatelské jméno u Komerční banky

Při prvním otevření aplikace zadejte vaše identifikační číslo, které najdete ve smlouvě o elektronickém podpisu, a aktivační kód z SMS. Poté si stačí zvolit přihlašovací jméno, kterým se budete vždy hlásit, a PIN kód, kterým budete potvrzovat přihlašování a transakce.

Co je uživatelské jméno Čsob

ČSOB Identita (zkratka ČSOB ID) je digitální identita, kterou vydáváme našim klientům v ČSOB. ČSOB eID je pak jednou z funkcí ČSOB Identity, konkrétně umožňuje ji využívat jako bankovní identitu, tedy pro přihlášení do portálů státní správy (např. do Portálu občana) a k různým firmám.

Kde najdu identifikační číslo

Identifikační číslo OSVČ můžete najít v živnostenském rejstříku, kde konkrétní osoby vyhledáte podle jména. DIČ podnikající fyzické osoby odvádějící DPH najdete stejně jako u firmy – pokud je OSVČ plátce DPH, ARES tuto informaci zobrazí.

Jak se přihlásit k identitě občana

Přihlaste se do své datové schránky. Na portálu mojedatovaschranka.cz se přihlaste do své datové schránky.Přejděte na zřízení Identity občana v Portálu Identity občana. V Nastavení vaší datové schránky vyberte sekci Možnosti přihlášení, v jejím podmenu Zřízení Identity občana.Založte si NIA ID.Přihlaste se.

Jak se dostat do George bez klíče

Jak se přihlásím do internetového bankovnictví George pomocí metody Heslo+SMSNa přihlašovací stránce zadejte vaše Uživatelské jméno, případně Klientské číslo a datum narozeníZadejte svoje heslo.Opište přihlašovací kód, který vám přijde v SMS na vaše bezpečnostní telefonní číslo.

Jak zjistit uživatelské číslo UniCredit

Postup je stejný: Více / Nastavení / Bezpečnost / Změnit Uživatelské jméno. Doporučujeme vám, zvolit si jako Uživatelské jméno něco, co si dobře pamatujete např. soukromou e-mailovou adresu.

Jak zjistit uživatelské jméno UniCredit Bank

Nejjednodušší způsob, jak zjistit své Uživatelské jméno je v mobilním bankovnictví Smart Bankingu. Nemám přístup do mobilního bankovnictví, co mám dělat Zavolejte nám na Infolinku 221 210 031. Budete potřebovat heslo pro komunikaci.

Jak ziskat bezpecnostni kód UniCredit

Bezpečnost internetových aplikací UniCredit Bank je založena na použití elektronického klíče (tokenu) v podobě malé kalkulačky, který obdržíte v pobočce banky. Elektronický klíč po zadání 4místného PINu vygeneruje jednorázový bezpečnostní kód, jenž je jedinečný a platí velmi omezenou dobu (v řádu desítek sekund).

Jak se přihlásit do Komerční banky

Stáhněte si aplikaci v App Storu.Otevřete nainstalovanou aplikaci Mobilní banka nebo KB Business.Zapněte si oznámení aplikace (push notifikace)Zvolte možnost Přihlásit se.Zadejte své přihlašovací údaje.Zapamatujte si svoje ID.Změňte si své heslo.Zjednodušte si přihlašování otiskem prstu nebo rozpoznáním.

Jak zjistím ID ČSOB

Pokud si nepamatujete své uživatelské jméno, obraťte se na Helpdesk ČSOB Identity na čísle +420 499 900 222. Doporučujeme vždy používat 2faktorové přihlášení. To znamená, že pro vstup do portálů je vždy kromě zadání uživatelského jména a hesla použít ještě další ověřovací prvek. Použijete tedy SMS klíč nebo Smart klíč.

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví ČSOB

První přihlášeníPřejděte na naše stránky www.csob.cz a v pravém horním rohu klikněte na oranžové tlačítko Elektronické bankovnictví a zvolte Internetové bankovnictví.Pod kolonkou Uživatelské jméno vyplníte identifikační číslo, které jste obdržel v Dohodě o ČSOB Identitě.

Jak se přihlášení do bankovní identity

Je to snadné. Na portálu firmy nebo úřadu, který využívá Bank iD, zvolíte přihlášení přes Bank iD. Následně vyberete ověření prostřednictvím své banky a budete přesměrováni na její stránky, kde odsouhlasíte předání údajů. Poté budete přesměrováni zpět na portál, kde již budete bankovní identitou ověřeni.

Co mám dělat když se nemůžu přihlásit do George

Pokud máte zablokovanou bezpečnostní metodu a nemůžete se přihlásit do svého internetového bankovnictví, potřebujete pro odblokování Aktivační kód. Aktivační kód získáte v našich bankomatech nebo můžete zavolat na naše klientské centrum na 800 207 207.