Jak změnit věk na Google účtu?

Jak změnit dětský Google účet

Úprava informací o účtu Google vašeho dítěteOtevřete aplikaci Family Link .Vyberte dítě.Klepněte na Ovládací prvky Nastavení účtu. Informace o účtu.Vpravo nahoře klepněte na ikonu úprav .Změňte informace o účtu dítěte.Vpravo nahoře klepněte na Uložit.

Jak si zmenit datum narození

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchPřejděte do Nastavení > [vaše jméno].Klepněte na Jméno, telefonní čísla, e-mail. Můžete být požádáni o zadání hesla ke svému Apple ID.Klepněte na Změnit datum narození nebo Datum narození.Opravte své datum narození a klepněte na Hotovo.
ArchivPodobné

Jak zrušit dětský účet Google

Z vašeho rodičovského zařízeníOdstraňte účet dítěte ze zařízení Android a Chromebook, ke kterým je dítě přihlášené.Spusťte na zařízení aplikaci Family Link .Vyberte dítě.Klepněte na Ovládací prvky Nastavení účtu Informace o účtu Smazat účet.Účet dítěte smažte podle pokynů na obrazovce.

Jak ověřit věk na Google

Svůj věk můžete v účtu Google ověřit takto: Přihlaste se na stránku ochrany osobních údajů účtu Google. Klikněte na možnost Osobní údaje. Klikněte na Datum narození.

Jak odebrat dítě z Family linku

Odebrat.Otevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina. Spravovat členy rodiny.Klepněte na jméno člena rodiny.Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Odebrat člena. Odebrat.

Jak obejít Family Link

Stačí, aby dlouze podrželi šipku a uzamknutí včetně celé aplikace Family Link se násilně ukončí.

Jak si změnit Datum narození na Facebooku

Vpravo dole na Facebooku klepněte na .Klepněte na Nastavení a soukromí a pak na Nastavení.Klepněte na Víc najdete v Centru účtů a pak na Osobní údaje.Klepněte na Datum narození.Klepněte na Upravit a změňte datum narození.Klepnutím na Uložit svou změnu potvrďte.

Jak skrýt své narozeniny na Facebooku

Vpravo nahoře na Facebooku klikněte na svůj profilový obrázek. Klikněte na Nastavení a soukromí a potom na Nastavení. Klikněte na Centrum účtů a pak na Osobní údaje. Klikněte na Datum narození a potom na Kdo může vidět vaše datum narození.

Jak zrušit rodičovskou kontrolu na Googlu

Ukončení dohleduNa svém rodičovském zařízení spusťte aplikaci Family Link .Vyberte dítě, na které už nebudete dohlížet.Klepněte na Spravovat nastavení Informace o účtu. Ukončit dohled.Potvrďte, že chcete ukončit dočasné uzamčení.Klepněte na Ukončit dohled a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak zrušit věkové omezení na YouTube

Mobilní webPřejděte na stránku m.youtube.com.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na možnost Nastavení Účet.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak kontaktovat podporu Google

Pokud jste našli novou chybu nebo technický problém, nahlaste je přímo z Disku Google.Přejděte na adresu drive.google.com.Klikněte na Nápověda .Klikněte na Odeslat zpětnou vazbu.Napište svou zpětnou vazbu a pak klikněte Odeslat.

Jak odstranit rodičovskou kontrolu bez hesla

Pokud má vaše dítě účet Google, můžete k jeho informacím přistupovat, aktualizovat je, odstranit je, exportovat je a zakázat jejich zpracování tak, že se přihlásíte k jeho účtu Google. Pokud si nepamatujete heslo dítěte, můžete ho resetovat prostřednictvím aplikace Family Link nebo nastavení služby Family Link na webu.

Jak nastavit rodičovskou kontrolu na Google

Nastavení dohledu pro dítě na zařízení s AndroidemNa zařízení dítěte otevřete Nastavení .Klepněte na Google Rodičovská kontrola .Klepněte na Začínáme Dítě nebo teenager Další.Vyberte účet dítěte nebo mu vytvořte nový.Klepněte na Další Přihlaste se ke svému (rodičovskému) účtu.

Co je od 13 let

Omezení věku 13 let: Google (a Youtube, Gmail), Instagram, WhatsApp, ViberZpůsobilost dítěte pro souhlas se zpracováním osobních údajů:"Instagram vyžaduje, aby každému, kdo si chce vytvořit účet, bylo alespoň 13 let (v některých zemích může být limit ještě vyšší).

Jak zjistit na FB Kdo má narozeniny

Nadcházející narozeniny přátel na Facebooku si můžete zobrazit jen na počítači. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na . Klepněte na Události. Nahoře klepněte na Vaše události.

Jak mám zjistit kdo má narozeniny

Své datum narození můžete zjistit z občanského průkazu, řidičského průkazu, cestovního pasu a z rodného listu. Pokud nemáte ani jedno, můžete se obrátit na Národní matriční úřad (NAR).

Jak si změnit věk na Facebooku

Klepněte na Nastavení a soukromí a pak na Nastavení. Klepněte na Víc najdete v Centru účtů a pak na Osobní údaje. Klepněte na Datum narození. Klepněte na Upravit a změňte datum narození.

Kdy končí rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola: Jakmile si dítě začne svůj účet Google spravovat samo, přestane se na něj vztahovat rodičovská kontrola. Může si ji znovu nastavit na každém zařízení, které používá.

Jak zablokovat rodičovskou kontrolu

Nastavení rodičovské kontrolyOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina.Zapněte možnost Rodičovská kontrola.Pokud rodičovskou kontrolu chcete ochránit, vytvořte PIN, který dítě nebude znát.Vyberte typ obsahu, který chcete filtrovat.

Jak obejít 18+ YouTube

Eliminace ověření věku: Vložte do URL adresy řetězec "nsfw", a můžete si prohlédnout videa i bez zbytečného přihlašování k účtu… Odstraňte ověření věku: Některé klipy jsou „chráněny“ pomocí ověření věku. Pro normální zobrazení klipu se musíte přihlásit (stačí nově vytvořený účet).

Jak vypnout omezeni

Aplikace pro AndroidPřihlaste se ke svému účtu.Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku .Klepněte na Nastavení Obecné.Zapněte nebo vypněte Omezený režim.

Jak obnovit zablokovaný účet Google

Pokud daný účet vlastníte, můžete požádat o obnovení přístupu.V prohlížeči (např. v Chromu) se přihlaste k účtu Google.Vyberte možnost Zahájit proces odvolání.Postupujte podle pokynů.

Kde najdu Google id

Ve sloupci Služba klikněte na Nastavení služby. Vaše ID „UA-“ je uvedeno v horní části stránky Nastavení služby.

Jak odebrat rodičovskou kontrolu

Ukončení dohleduNa svém rodičovském zařízení spusťte aplikaci Family Link .Vyberte dítě, na které už nebudete dohlížet.Klepněte na Spravovat nastavení Informace o účtu. Ukončit dohled.Potvrďte, že chcete ukončit dočasné uzamčení.Klepněte na Ukončit dohled a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak obejít rodičovskou kontrolu

Nastavení rodičovské kontrolyOtevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina.Zapněte možnost Rodičovská kontrola.Pokud rodičovskou kontrolu chcete ochránit, vytvořte PIN, který dítě nebude znát.Vyberte typ obsahu, který chcete filtrovat.