Jak zrušit účet administrátora?

Jak vypnout administratora

Ve okně Správa počítače rozklikněte »Systémové nástroje | Místní uživatelé a skupiny | Uživatelé«. Klikněte na účet »Administrator« pravým tlačítkem myši a vyberte »Vlastnosti«. Ve vlastnostech účtu Administrator zrušte zatržení u položky »Účet je zakázán«.
Archiv

Jak odstranit administratora

Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na , potom na Skupiny a vyberte skupinu. Klepněte na název skupiny a pak vyberte Informace o skupině. Klepněte na Členové. Klepněte na jméno člena, kterému chcete roli odebrat.

Jak odebrat účet správce

Vyberte Spustit nastavení > > účty > Ostatní uživatelé. Vyberte jméno osoby nebo její e-mailovou adresu a pak vyberte Odebrat.

Jak odstranit správce počítače

Odebrání účtu Microsoft z počítače s Windows 10: Klikněte na tlačítko Start a potom na Nastavení. Klikněte na Účty, posuňte se dolů a potom klikněte na účet Microsoft, který chcete odstranit. Klikněte na Odebrat a potom na Ano.

Jak obejít administrátora Win 10

Jednoduše vyberte verzi operačního systému jako Windows 10 a uľivatelské jméno, které pouľíváte s počítačem. Poté klikněte na „Reset Password“ a vyčkejte, až program z vašeho počítače odstraní heslo a restartuje systém. Vše hotovo!

Jak změnit administrátora Windows 11

Vyberte Start > Nastavení > Účty .V oddílu Rodina a jiní uživatelé vyberte jméno majitele účtu (pod jménem byste měli vidět štítek „místní účet“) a pak vyberte Změnit typ účtu.V rozevíracím seznamu Typ účtu vyberte Správce, a pak vyberte OK.Přihlaste se s novým účtem správce.

Jak přidat administrátora na Facebooku

Aktualizované prostředí mobilního prohlížečeVpravo nahoře na Facebooku klepněte na , potom na Skupiny a vyberte skupinu.Klepněte na Spravovat.Klepněte na Informace o skupině a pak na Členové.Klepněte na jméno člověka, kterého chcete jmenovat správcem.

Jak pridat správce stranky na Facebooku

Kliknutím na profilový obrázek stránky vpravo nahoře přejděte na stránku. Klikněte na Spravovat a potom nalevo v oddílu Vaše nástroje na Přístup ke stránce. Vedle Lidé s přístupem k úkolům klikněte na Přidat nové.

Jak se odhlásit z počítače

Pokud se chcete odhlásit z Windows 11, vyberte Start. Vyberte ikonu Účty (nebo obrázek) a pak vyberte Odhlásit se. Pokud se chcete odhlásit z Windows 10, vyberte Start, pak na levé straně nabídka Start zvolte ikonu Účty (nebo obrázek) a pak vyberte Odhlásit se.

Jak zrušit uživatele

V zařízení otevřete aplikaci Nastavení. Klepněte na Hesla a účty. Pokud možnost Účty nevidí, ať klepne na Uživatelé a účty. Odstranit účet.

Jak přeskočit účet Microsoft

V nabídce Start vyberte Nastavení > Účty > Vaše údaje. Vyberte Přihlásit se místo toho místním účtem. Vyberte Další,pak vyberte Odhlásit se a dokončit.

Jak smazat uživatelský profil

Přepnutí nebo smazání uživatelůV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Systém. Více uživatelů. Pokud toto nastavení není k dispozici, zkuste najít nastavení Uživatelé .Klepněte na jméno uživatele.Klepněte na Smazat uživatele. Smazat. Uživatel bude ze seznamu odstraněn.

Jak obejít administrátorské heslo

Jednoduše vyberte verzi operačního systému jako Windows 10 a uľivatelské jméno, které pouľíváte s počítačem. Poté klikněte na „Reset Password“ a vyčkejte, až program z vašeho počítače odstraní heslo a restartuje systém. Vše hotovo!

Jak změnit heslo administrátora

V nastavení otevřete kartu Systémové nástroje – heslo . V polích Staré uživatelské jméno a Staré heslo musíte zadat staré uživatelské jméno a heslo. Pokud jste je nezměnili, pak jsou to admin a admin. Musíte zadat nové uživatelské jméno a dvakrát nové heslo.

Jak se odhlásit z Microsoft účtu na PC

1. Pokud se chcete odhlásit ze svého účtu Microsoft, klikněte v pravém horním rohu libovolné Bing.com na název svého účtu. 2. V nabídce účtu klikněte na Odhlásit se.

Jak zrušit správcovství stránky

Odebrat něčí přístup k Facebooku nebo k úkolům

Kliknutím na profilový obrázek stránky vpravo nahoře přejděte na stránku. Klikněte na Spravovat a potom nalevo v oddílu Vaše nástroje na Přístup ke stránce. Vedle člověka, kterého chcete odebrat, klikněte na a pak na Odebrat ze stránky.

Jak odstranit stránku na Facebooku

Klasické stránky

Klepněte na Stránky a přejděte na svoji stránku. Vpravo nahoře klepněte na . Klepněte na Obecné. V oddílu Odebrat stránku klepněte na Odstranit [název stránky]

Jak se odhlásit ze stránky na Facebooku

Postup na trvalé odstranění:

V pravém horním rohu je ikonka s vaším profilovým obrázkem. Dále klikněte na „Nastavení a soukromí“, „Nastavení“ a v levém sloupci na „Vaše informace na Facebooku“, kde poté kliknete na „Deaktivace a odstranění“.

Jak Odhlasit účet Windows

Pokud se chcete odhlásit z Windows 10, vyberte Start, pak na levé straně nabídka Start zvolte ikonu Účty (nebo obrázek) a pak vyberte Odhlásit se.

Jak dlouho trvá zrušení bankovního účtu

Jak dlouho zrušení bankovního účtu trvá Doba vyřízení vaší žádosti o zrušení vašeho účtu v bance se odvíjí od toho, jaký způsob zvolíte. Pokud to zkusíte přes mobilní aplikaci či internetové bankovnictví – k převodu zbývajících peněz dochází obvykle ještě tentýž den a samotné zrušení je hotové během několika minut.

Jak změnit místní účet

Vyberte Start > Nastavení > Účty . V oddílu Rodina a jiní uživatelé vyberte jméno majitele účtu (pod jménem byste měli vidět štítek „místní účet“) a pak vyberte Změnit typ účtu.

Jak se přihlásit do Windows 11 bez účtu Microsoft

ŘešeníStiskněte a podržte klávesu Windows (Do pole zadejte netplwiz a poté klepněte nebo klikněte na tlačítko OK.Vyberte možnost Přidat.Vyberte možnost Přihlásit se bez účtu Microsoft (nedoporučuje se).Vyberte možnost Místní účet.

Jak vymazat uzivatele

Pokud jste primární uživatelV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Systém. Více uživatelů. Pokud toto nastavení není k dispozici, zkuste najít nastavení Uživatelé .Klepněte na jméno uživatele.Klepněte na Smazat uživatele. Smazat. Uživatel bude ze seznamu odstraněn.

Jak zrušit heslo administrátora Windows 10

Windows 10Do vyhledávacího řádku nabídky Start zadejte netplwiz a kliknutím na horní výsledek spusťte příkaz.Zrušte zaškrtnutí zaškrtněte políčko vedle položky Uživatelé musí zadat uživatelské jméno a heslo, aby mohli používat tento počítač , a stiskněte tlačítko Použít .

Jak obejít admin heslo

Jednoduše vyberte verzi operačního systému jako Windows 10 a uľivatelské jméno, které pouľíváte s počítačem. Poté klikněte na „Reset Password“ a vyčkejte, až program z vašeho počítače odstraní heslo a restartuje systém. Vše hotovo!