Jak zrušit Umlčená oznámení?

Jak vypnout Oznamovací centrum

Otevřete v zařízení aplikaci Nastavení . Klepněte na Oznámení. Zapněte nebo vypněte možnost Puntík s oznámením na ikoně aplikace.

Jak ztlumit oznameni iPhone

Vypnutí oznámení pro konkrétní aplikacePřejděte do Nastavení > Oznámení a potom klepněte na Návrhy Siri.Vypněte jakoukoli aplikaci.

Jak vypnout jméno volajiciho

Vypnutí a opětovné zapnutí ID volajícího a ochrany před spamemV zařízení otevřete aplikaci Telefon .Klepněte na ikonu možností NastaveníZapněte nebo vypněte Zobrazit ID volajícího a spamu.Volitelné: Pokud v telefonu chcete blokovat spamová volání, zapněte možnost Filtrovat spamové hovory.

Jak vypnout režim soustředění

Smazání režimu soustředění

Pokud už nebudete potřebovat režim soustředění, který jste nastavili, můžete ho smazat. Přejděte do Nastavení > Soustředění. Klepněte na volbu Soustředění, posuňte zobrazení na konec obrazovky a pak klepněte na Smazat režim soustředění.

Jak zrušit oznámení

Povolení a blokování oznámení ze všech webůV zařízení Android otevřete Chrome .Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.Klepněte na Nastavení webu. Oznámení.V horní části stránky zapněte nebo vypněte nastavení.

Jak vypnout oznameni Android

Oznámení můžete také kdykoli zapnout nebo vypnout v Propojení s telefonem nastavení aplikace. Pokud chcete přizpůsobit nastavení oznámení, přejděte na Nastavení > Funkce > Oznámení.

Jak vypnout hlasove oznameni iPhone

Otevřete Nastavení a najděte Telefon. Hned první položkou v sekci Hovory je „Oznamovat hovory„. Po kliknutí se vám ukáže nastavení funkce, kde si můžete vybrat mezi Vždy, Sluchátka a auto, Jen sluchátka, či Nikdy.

Jak zrusit Nerusit

Vypnutí režimu NerušitPřejděte prstem dolů z horní části obrazovky a klepněte na aktuální možnost: Pouze budíky , Pouze prioritní nebo Úplné ticho .Stiskněte tlačítko snížení hlasitosti a klepněte na Vypnout.

Jak vypnout cteni jmena při volani

přes stránku Nastavení . و nastavení Přejděte dolů a klikněte na Nastavení (Oznámení ID volajícího), která má oznámit ID volajícího. Pod možností vyslovit jméno volajícího (Oznámení ID volajícího), najdete tři možnosti – Vždy, Pouze při použití náhlavní soupravy, Nikdy.

Jak vypnout oznámení volajícího iPhone

Přejděte do Nastavení > Siri a hledání > Oznámení hovorů a pak vyberte některou volbu. Když vám někdo zavolá, Siri rozpozná volajícího a zeptá se, jestli chcete hovor přijmout. Pokud ano, řekněte „yes“; v opačném případě řekněte „no“.

Jak vypnout pomocníka pro lepší soustředění

Tady je postup zapnutí nebo vypnutí Pomocníka pro lepší soustředění:Vyberte ikonu Centra akcí na hlavním panelu.Vyberte Pomocník pro lepší soustředění a procházejte dostupná nastavení: buď Jenom priorita, Jenom budíky, nebo Vypnuto. (

Jak vypnout stav Nerusit

Změna nastavení vyrušeníV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Zvuk Nerušit. Pokud se zobrazí Nastavení režimu Nerušit, používáte starší verzi Androidu.V sekci „Co smí vyrušovat během režimu Nerušit“ vyberte, co chcete blokovat nebo povolit.

Jak se zbavit upozornění

Pokud z nějakého webu dostáváte otravná oznámení, můžete je vypnout.Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .Přejděte na webovou stránku.Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Informace .Klepněte na Nastavení webu.V sekci Oprávnění klepněte na Oznámení.Nastavení vypněte.

Jak zrušit zasílání zpráv

Změna obecných nastaveníSpusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na ikonu možností Nastavení. Pokud chcete vypnout oznámení z jiných aplikací, klepněte na Oznámení vypněte všechna výchozí nastavení oznámení. Pokud chcete oznámení ze Zpráv dostávat do telefonu, klepněte na Oznámení zapněte možnost Příchozí zprávy.

Jak zrusit oznameni

Povolení a blokování oznámení ze všech webůV zařízení Android otevřete Chrome .Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.Klepněte na Nastavení webu. Oznámení.V horní části stránky zapněte nebo vypněte nastavení.

Jak vypnout zvuk oznameni Android

Klepněte na Nastavení. Klepněte na Oznámení. Klepněte na možnost Vypnout zvuky a vibrace.

Co je oznameni hovorů iPhone

Když zapnete funkci Oznámení hovorů, Siri bude při příchozích telefonních hovorech a hovorech FaceTime identifikovat volajícího a umožní vám hovor přijmout nebo odmítnout pomocí hlasových příkazů. Přejděte do Nastavení > Siri a hledání > Oznámení hovorů a pak vyberte některou volbu.

Jak vypnout nerušit

Změna nastavení vyrušeníV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Zvuk a vibrace Nerušit. Pokud se zobrazí Nastavení režimu Nerušit, používáte starší verzi Androidu.V sekci „Co smí vyrušovat během režimu Nerušit“ vyberte, co chcete blokovat nebo povolit.

Jak ztlumit vyzvaneni

Změna vyzváněcích tónůV telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Zvuk a vibrace. Vyzvánění telefonu.Vyberte vyzvánění.Klepněte na Uložit.

Jak vypnout cteni volani iPhone

Zapnutí nebo vypnutí čtení autokorektur: Vyberte Nastavení > Obecné > Zpřístupnění > Číst autokorektury.

Jak odmítnout hovor na iPhone

Stačí 2x stisknout boční zapínací tlačítko, čímž se hovor ukončí. Tato metoda funguje na všech modelech iPhone, přičemž stisknutím regulace hlasitosti na levé straně ztlumíte hovor – přestane tedy vyzvánění, případně vibrace v tichém režimu. Hovor můžete odmítnout také prostřednictvím sluchátek EarPods.

Co znamená nerušit

Režim Nerušit umožňuje zařízení vypnout všechny zvuky, vibrace a blesky na obrazovce, když je obrazovka uzamčena.

Jak vypnout rezim Nerusit iPhone

Jděte do Nastavení Přejděte na ikonu měsíce a zvolte nabídku Nerušit. V sekci Vypnout zvuk vyberte možnost Vždy.

Jak vypnout oznámení

Klepnutím na Okna oznámení v části Zprávy můžete zapnout nebo vypnout vyskakovací okna oznámení. Klepnutím na Kontrolka v části Zprávy nebo Skupiny můžete změnit barvu kontrolky oznámení zpráv nebo skupin na svém zařízení.

Jak zakázat oznámení

Povolení a blokování oznámení ze všech webůV zařízení Android otevřete Chrome .Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.Klepněte na Nastavení webu. Oznámení.V horní části stránky zapněte nebo vypněte nastavení.