Jak zrychlit iPhone 14?

Jak zrychlit iPhone

Část 2. 6 Řešení pro upevnění iPhonuUvolněte svůj úložný prostor. Tento tip je vhodný pro zrychlení iPhonu.Zavřete nepoužívané aplikace na iPhone.Restartujte iPhone.Vymažte soubory cookie a data pro iPhone v Safari.Vypněte aktualizaci aplikace iPhone na pozadí a automatické stahováníOmezte pohyb iPhone.

Jak zrychlit nabíjení iPhone

Další tipy a triky, jak zrychlit nabíjení iPhonu

Aktivujte si na iPhonu letový režim – jednoduché pravidlo zní – čím méně toho na iPhonu děláte, tím rychleji se nabíjí. Pokud chcete rychlost nabíjení svého iPhonu co nejvíce podpořit, ukončete na něm veškerou činnost a přepněte jej do letového režimu.
Archiv

Kdy se zacal prodavat iPhone 14

iPhone 14
Uvedení 7. září 2022
Dostupnost 14 – 16. září 14 Plus – 7. října
Slogan Velký a větší. Multitalent.
Specifikace

Jak zrychlit Safari

Vymažte cache a historii prohlížeče Cache a historie prohlížeče Safari mohou zpomalovat váš iPhone. Chcete-li je vymazat, přejděte do Nastavení > Safari > Vymazat historii a data webových stránek. Zkontrolujte a aktualizujte aplikace Aktualizujte všechny aplikace na svém iPhonu na jejich nejnovější verze.

Jak si udělat iOS 16

Instalace iOS 16 nebo iPadOS 16Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.Klepněte na Nainstalovat.

Jak zrychlit starší iPhone

Přinášíme několik tipů, jak pročistíš a nastavíš svůj iPhone, aby zase šlapal jako hodinky.Vymaž si historii a cache data ze Safari.Promaž operační paměť telefonu.Deaktivuj si automatické aktualizace na pozadíVypni si průhledné prvky.Vypni si animace a efekty.

Jak spravne Nabijet iPhone 14

Jak správně nabíjet iPhonePoužívejte kvalitní nabíječku. Používání neoriginálních nabíječek bez platného CE může způsobit problémy s telefonem a baterií, a dokonce může být i nebezpečné.Nepoužívejte telefon při nabíjeníZapněte si "Optimalizaci nabíjení"Nenabíjejte telefon v obalu.Nevybíjejte baterii iPhonu pod 20 %

Jak rychle se dobije iPhone 14 na 50%

Použití tohoto kabelu – nebo jemu podobného – s 30wattovým adaptérem je nejrychlejší způsob, jak váš iPhone nabít. S 30wattovým adaptérem budete schopni zařízení nabít z 0 % na 50 % zhruba za půl hodiny s rychlým nabíjením. Nabití z 0 % na 100 % bude trvat asi dvě hodiny.

Kdy bude iPhone 14 PRO v ČR

Předobjednávky na všechny modely začínají v Česku 9. září 2022. iPhone 14 startuje na 26 490 Kč, iPhone 14 Plus na 29 990 Kč. Za iPhone 14 Pro zaplatíte 33 490 Kč a na iPhone 14 Pro Max si připravte alespoň 36 990 Kč.

Kdy zlevní iPhone 14

Dle zdrojů Bloombergu Apple plánuje speciální akci na středu 7. září, kde budou představeny právě iPhony 14. O dva dny později, v pátek 9. září pak budou spuštěny předobjednávky a zahájení prodeje pak připadne na následující pátek, 16.

Jak zvýšit výkon iPhonu

6 snadných triků, které okamžitě zrychlí váš iPhone. iPhone 4.Promažte RAM vašeho iPhonu.Omezte pohyby uživatelského rozhraníSnižte průhlednost systému.Vymažte staré aplikace.Vymažte historii a všechna přebytečná data ze Safari.Vypněte aktualizaci aplikací na pozadí a automatické stahování

Jak si nastavit Safari

Přejděte do Nastavení > Safari, kde můžete:Vybrat vyhledávačZadat údaje pro automatické vyplňováníVybrat si oblíbené položky, které se budou zobrazovat při vyhledáváníNastavit otvírání odkazů na nové stránce nebo na pozadíBlokovat pop-upy.Posílit zabezpečení a soukromíSmazat historii, cookies a data.

Jak se vrátit z iOS 16 na 15

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.

Na jaké iPhony je iOS 16

iPhone 8 Plus. iPhone SE (2. generace nebo novější)

Jak vyčistit iPhone 13

Přečtěte si, jak čistit iPhone. Můžu na iPhone používat dezinfekci Vnější povrchy iPhonu můžete jemně otřít navlhčeným ubrouskem se 70% obsahem isopropylalkoholu nebo ubrouskem se 75% obsahem ethylalkoholu nebo dezinfekčními ubrousky. Nepoužívejte výrobky obsahující bělidlo nebo peroxid vodíku.

Jak vyčistit RAM iPhone 13

Stiskněte a podržte tlačítko Napájení, dokud se nezobrazí možnost vypnutí. Uvolněte tlačítko Napájení a podržte tlačítko Domů asi 5 sekund. Po několika sekundách obrazovka bliká, což znamená, že jste úspěšně vymazali paměť RAM v zařízení iPhone. Pokud budete vyzváni, zadejte heslo.

Jak se chovat k baterii iPhone

jestli se někdy dostanete do situace, že pár týdnů svůj telefon neplánujete využívat, nenabíjejte ho na 100%, ani ho úplně nevybíjejte. Hodí se dobít baterii zhruba do 50% a v takovém stavu iPhone vypnout. Baterie se tak ocitne v udržovacím režimu, kde vydrží i několik týdnů. nabíjení přes noc ničemu nevadí.

Jak dlouho se nabíjí iPhone 14 na 50%

Používání rychlého nabíjení u některých modelů iPhonu. Baterii iPhonu můžete za 30 minut nabít až na 50 procent. iPhone 8 a novější můžete rychle nabít až na 50 procent baterie přibližně za 30 minut.

Jak často nabíjet iPhone

Kolik nabíjecích cyklů zbývá vašemu telefonu

Nabíjecí cyklus se načítá postupně. Pokud vybijete telefon na 75 % a nabijete znovu do 100 %, tak za 4 dny spotřebujete 1 cyklus. Apple uvádí, že originální baterie do iPhone by měly vydržet min 500 cyklů. Většinou se setkáváme s výdrží mezi 500 až 1 000 cykly.

Jaký iPhone 14 si koupit

Pak je to pro mě jednoduché a doporučím iPhone 14 Pro Max. Vybral jsem to největší a to nejlepší, co (zatím) lze pořídit. Píšu zatím, protože v roce 2023 je očekávaným nástupcem řady iPhone 14 nový model a to iPhone 15, možná iPhone 15 Ultra.

Proč si koupit iPhone 14 pro

Bravurní výdrž a zajímavé bezpečnostní novinky iPhonu 14. Operační systém iOS 16 je součástí telefonu od jeho prvního vybalení z krabičky. Pro jeho hladký běh není dle výrobce potřeba zásadních výkonnostních zlepšení. Proto iPhonu 14 ponechává procesor A15 Bionic s totožnými parametry, až na dva.

Kdy pujdou ceny iPhonu dolů

Je spíše jednodušší sdělit, kdy je nejhorší čas na pořízení nového telefonu. Je to bezpochyby srpen, kdy o měsíc později Apple uvolní nový model a ty prodávané ztratí svoji původní hodnotu.

Jak správně nabíjet iPhone

Jak správně nabíjet iPhonePoužívejte kvalitní nabíječku. Používání neoriginálních nabíječek bez platného CE může způsobit problémy s telefonem a baterií, a dokonce může být i nebezpečné.Nepoužívejte telefon při nabíjeníZapněte si "Optimalizaci nabíjení"Nenabíjejte telefon v obalu.Nevybíjejte baterii iPhonu pod 20 %

Co je to Safari v iPhone

Safari je webový prohlížeč vyvíjený společností Apple Inc., který je součástí iOS a macOS. První veřejná betaverze byla vydána 7. ledna 2003 a finální verze (1.0) byla uvolněna 23. června 2003 zprvu k volnému stažení, ale později i jako součást Mac OS X 10.3.

Co je to Safari

safari (lov) – způsob lovu zvěře v Africe. safari park – typ zoologické zahrady s velkým volným výběhem pro více druhů zvířat. safari (oděv) – typ loveckého odění ve žlutozelených barvách. Safari (webový prohlížeč) – webový prohlížeč společnosti Apple.