Jak získat iOS 17?

Jak aktualizovat na iOS 17

Přejděte do Nastavení > Obecné a klepněte na Aktualizace softwaru. Pokud dostanete na výběr z více než z jedné aktualizace, vyberte tu, kterou chcete nainstalovat. Klepněte na Nainstalovat.

Které Iphony dostanou iOS 17

Kompatibilitu s iOS 17 ztratily iPhone 8 a 8 Plus a iPhone X. U iPadOS 17 se začíná na iPadu 6. generace z roku 2021, podporu ztratila tedy pouze jeho 5. generace.

Jak stáhnout beta verzi iOS 17

Pokud si chcete na svůj iPhone nebo iPad stáhnout první veřejnou beta verzi iOS 17 a iPadOS 17, jednoduše přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Aktualizace beta > a poté vyberte možnost Veřejná beta verze iOS 17 nebo iPadOS 17. Aktualizace vám bude k dispozici bezdrátově.

Co delat kdyz mi nejde aktualizovat iOS

Bezdrátová aktualizace iPhonu, iPadu nebo iPadu se někdy nemusí podařit z následujících důvodů: Zařízení nepodporuje nejnovější software. V zařízení není dost volného místa. Stahování aktualizace trvá příliš dlouho.
ArchivPodobné

Kdy půjde nainstalovat iOS 17

První beta verze iOS 17 bude k dispozici ihned po keynote WWDC 2023. Na rozdíl od ostatních let nebude možné nainstalovat beta verzi iOS 17 pouze instalací vývojářského profilu.

Jak upgradovat iOS

Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Automatická aktualizace. Zapněte volby Stahovat aktualizace pro iOS a Instalovat aktualizace pro iOS.

Jak dlouho bude mít Iphone 11 podporu

Apple nabízí hardwarovou podporu na zhruba pět až sedm let. Softwarová podpora formou pravidelných aktualizací opravuje případné chyby a bezpečnostní nedostatky a zároveň zajišťuje hladký chod.

Jak skrýt fotky v iOS 16

Skrytí fotky na iPhonu, iPadu nebo MacuOtevřete Fotky.Vyberte fotku nebo video, které chcete skrýt.Klepněte na tlačítko Více a potom na Skrýt.Potvrďte, že chcete fotku nebo video opravdu skrýt.

Jak nainstalovat iPadOS 17

Jak nainstalovat beta verzi iPadOS 17

Přejděte na webovou stránku Apple Developer a přihlaste se pomocí svého Apple ID, abyste se mohli zapojit do programu. Nyní otevřete aplikaci Nastavení na iPadu. Přejděte na Obecné a poté na Aktualizace softwaru. Vyberte Beta aktualizace.

Proč mi nejdou aktualizovat aplikace

Zkontrolujte, zda jste přihlášeni ke službě Google Play nebo App Store. Aplikace instalované ve vašem zařízení nebude možné aktualizovat, pokud jste se mezitím odhlásili ze svého účtu Google Play nebo App Store.

Jak nainstalovat nový iOS

Aktualizace na iOS 16 nebo iPadOS 16Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.Klepněte na Nainstalovat.

Jak dlouho mají podporu iPhone

Na základě současné praxe se jedná o tři iPhony, které v roce 2023 s příchodem systému iOS 17 ztratí podporu aktualizací. Nakonec se produkty Apple stanou „zastaralými“ nebo „vintage“.

Jak obnovit iOS na iPhone

Jak resetovat tovární nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touchZálohování zařízeníKlepněte na Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat [Zařízení]Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód nebo heslo k Apple ID.Potvrďte, že chcete vymazat své zařízeníPočkejte, než se zařízení smaže.

Jak stáhnout aktualizací iOS přes data

Návod – Jak aktualizovat iPhone přes mobilní dataOtevřete aplikaci Nastavení.V nabídce nastavení přejděte dolů a pokračujte klepnutím na Obecné.Nyní klepněte na Aktualizace softwaru.Pamatujte, že ke změně nastavení musíte mít k dispozici aktualizaci softwaru.Nyní se zobrazí výzva k stažení aktualizace přes data.

Z jakého roku je iPhone 11

iPhone 11
Typ smartphone
Uvedení 10. září 2019
Dostupnost 20. září 2019 – 7. září 2022
Slogan Všechno, co chceš. Přesně, co potřebuješ.

Jak dlouho vydrží iPhone 8

Testy prokázaly výdrž iPhonu 8 po celých 8 hodin a 37 minut, iPhone 7 naproti tomu vydržel „jen“ 7 hodin a 46 minut. V grafu najdete také porovnání s ostatními současnými zařízeními, jako jsou LG G6, Samsung Galaxy S8/Note8 a jiné. Jak si lze všimnout, mimo HTC U11 porazila nová generace iPhone veškerou konkurenci.

Jak získat zpět smazané Fotky iPhone

Obnovení smazaných fotografií nebo videíOtevřete Fotky a klepněte na panel Alba.Klepněte na album Nedávno smazané v části Další alba.V iOS 16, iPadOS 16.1 nebo novějším použijte k odemknutí alba Nedávno smazané Face ID nebo Touch ID.Klepněte na Vybrat.

Jak zobrazit skryté Fotky iPhone

Nalezení alba SkrytéOtevřete Fotky.Zvolte Zobrazení > Zobrazit skryté fotoalbum.

Jak aktualizovat starý iPad Air

Ruční aktualizace iPadu

Aktualizace softwaru můžete vyhledat a nainstalovat kdykoli. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Na displeji se objeví verze systému iPadOS, kterou máte momentálně nainstalovanou, a informace o tom, zda je k dispozici aktualizace.

Proč není iPhone 9

Podle portálu Phonearena se totiž předpokládá, že předsériová výroba iPhonu 9 byla zahájena už začátkem února. Sériová produkce se pak měla rozeběhnout na začátku března. Na to ovšem kvůli opatřením čínské vlády v souvislosti s epidemií koronaviru nedošlo.

Co dělat když nejde aktualizace

Vymažte mezipaměť a data ze Správce stahováníSpusťte v zařízení aplikaci Nastavení.Klepněte na Aplikace a oznámení Informace o aplikaci nebo Zobrazit všechny aplikace.Klepněte na Správce stahování.Klepněte na Úložiště Vymazat mezipaměť.Klepněte na Vymazat úložiště Vymazat všechna data OK.

Jak Aktualizovat aplikace na IPhone

Ruční aktualizace aplikacíOtevřete App Store.Nahoře na obrazovce klepněte na ikonu svého profilu.Posuňte se do části s čekajícími aktualizacemi a poznámkami k verzi. Klepnutím na Aktualizovat vedle aplikace aktualizujete jen tuto aplikaci. Anebo můžete klepnout na Aktualizovat vše.

Jak se vrátit z iOS 16 na 15

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.

Jak stáhnout iOS 16 na iPhone 7

Instalace iOS 16 nebo iPadOS 16

Pak postupujte takhle: Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Klepněte na Nainstalovat.

Jak přeinstalovat iOS

Jít do Nastavení > Obecné > Obnovit > Smazat data a nastavení. Zadejte své heslo a pokračujte podle pokynů až do momentu, kdy si máte vybrat obnovu dat. Pak vyberte možnost Nastavit jako nový iPhone. Odteď je jen na vás, co si na své čisté zařízení nainstalujete.