Jakou mají životnost AirPods?

Jak dlouho jsou AirPody v zaruce

Systém nejprve nabíjí pouze sluchátka, když jejich nabití dosáhne 20 %, začne nabíjení pouzdra. Plný nabíjecí cyklus sluchátek je 30 minut a nabití dosáhne 90 % za 20 minut. Pouzdro potřebuje dvě hodiny k úplnému nabití.

Jak dlouho vydrzi nabite AirPods 2

Nabito na 24 hodin.

S AirPody máš na jedno nabití 5 hodin poslechu 5 a teď až 3 hodiny přenášení hovorů. A když budeš chtít víc, jejich bezdrátové nabíjecí pouzdro má kapacitu na několik dalších nabití. Celkem tak máš energii na víc než 24 hodin.

Jak dlouho vydrzi nabite AirPods pro

Hlavní vlastnosti. Výdrž s nabíjecím pouzdrem víc než 24 hodin.

Co dělat se starými AirPods

V případě prodeje AirPods máte oproti prodeji iPhonu jednu velkou výhodu – nemusíte nic zálohovat. Hned se tedy můžete vrhnout na uvedení sluchátek do původního stavu, což provedeme jejich resetem. Ten provedete tak, že nejprve obě sluchátka najdete a vložíte je do nabíjecího obalu.

Jak nabít AirPods krabičku

Chcete‑li nabít pouzdro, zavřete víčko a pak použijte jeden z následujících postupů: Nabíjení kabelem: Pomocí kabelu Lightning‑USB a kompatibilního napájecího adaptéru zapojte pouzdro do zásuvky.

Jak nabít AirPods pro

Nabíjení AirPodů nebo AirPodů Pro

Vložte své AirPody do pouzdra. Zavřete víčko. Kdykoli AirPody vložíte do pouzdra a zavřete víčko, vypnou se a začnou se nabíjet.

Jak se starat o AirPods

Čištění sluchátek AirPods a AirPods ProOtřete je hadříkem navlhčeným čistou vodou a pak je osušte měkkým suchým hadříkem, který nepouští vlákna.Před vložením do nabíjecího pouzdra je nechte úplně uschnout.Nesnažte se je používat, dokud úplně nevyschnou.

Jak spojit AirPods s Androidem

Pokud máte zařízení s Androidem, přejděte do Nastavení > Připojení > Bluetooth. S AirPody v pouzdru otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Až se AirPody objeví v seznamu Bluetooth zařízení, vyberte je.

Jak najít ukradené AirPods

Pokud jste AirPody ztratili, můžete je najít, pokud použijete aplikaci Najít na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu, ke kterému jste přihlášeni pod stejným Apple ID. Pokud máte AirPods Pro (2. generace), můžete také na mapě najít samotné nabíjecí pouzdro.

Co kdyz se mi Sekaji AirPods

Zlepšete spojení Bluetooth

skladbu stáhněte. Pokud si sluchátka během tohoto testu udrží spojení, můžete vyzkoušet pár věcí, které by mohly pomoct v jiných situacích: Mějte iPhone nebo jiné zařízení blízko u sebe, aby mezi vámi a zařízením nebyly žádné překážky jako zdi nebo podlahy. Zkuste se přesunout jinam.

Jak si vyčistit AirPods

Používejte měkký a suchý hadřík, který nepouští vlákna. Dávejte pozor, aby se do otvorů nedostala žádná tekutina. Mřížky mikrofonu a reproduktorů jemně vyčistěte suchou vatovou tyčinkou. Nečistoty z mřížek odstraňte čistým a suchým štětečkem s jemnými štětinami.

Co mám delat kdyz se mi Nenabiji krabicka od AirPods

Kontrolka by se měla na pár sekund rozsvítit a potom zhasnout, pouzdro se pak bude dál nabíjet. Jestli se kontrolka nerozsvítí, zkuste pouzdro položit jinak. Jestli se pouzdro ani potom nenabíjí, zkuste ho nabít pomocí kabelu, který jste k němu dostali.

Jak zapnout AirPods bez krabicky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Jak zapnout AirPods bez krabičky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Jak ověřit pravost AirPods

Kontrola AirPods podle sériového čísla

Toto je nejspolehlivější způsob ověření sluchátek AirPods. Je logické, že skutečná sluchátka budou mít sériové číslo, které lze zkontrolovat na oficiálním webu Apple. Naleznete jej na krytu nabíjecího pouzdra AirPods a na samotné krabici.

Proč se mi rychle vybíjí sluchátka

Sluchátka se rychle vybíjí

Pravděpodobně máte zapnutou nějakou funkci, která čerpá baterii. U řady sluchátek je nutné zvlášť vypínat ANC (potlačení šumu), rádio nebo MP3 přehrávač.

Jak se mění Spunty u AirPods

Jak špunty sejmout a nasadit

Pokud chcete špunt sejmout, pevně ho táhněte prsty za základnu v místě, kde je na AirPod nasazená.

Jak vysušit AirPody

Sluchátka i otevřené pouzdro dejte na dobře větrané místo. Po pár hodinách vložte jak sluchátka, tak i krabičku do sáčku, do kterého přidáte i něco, co přirozeně saje vodu, například rýže. Na trhu existují i různé výrobky, které pracují na bázi přirozeného vysoušení a postarají se o dokonalé dosušení vnitřní vlhkosti.

Jak si vyčistit Airpods

Používejte měkký a suchý hadřík, který nepouští vlákna. Dávejte pozor, aby se do otvorů nedostala žádná tekutina. Mřížky mikrofonu a reproduktorů jemně vyčistěte suchou vatovou tyčinkou. Nečistoty z mřížek odstraňte čistým a suchým štětečkem s jemnými štětinami.

Jak poznám že jsou Airpods nabité

Když jsou AirPody v pouzdru a je otevřené víčko, ukazuje kontrolka stav nabití AirPodů. Když AirPody nejsou v pouzdru, ukazuje kontrolka stav pouzdra. Zelená znamená plně nabito a oranžová znamená, že zbývá míň než jedno plné nabití.

Jak používat AirPods jako Naslouchatko

10) AirPods jako naslouchátko

Při využití této funkce funguje iPhone jako mikrofon a AirPods jako naslouchátko – stačí tedy mluvit do iPhonu a osoba s nasazenými AirPods vše bez problému uslyší. Abyste mohli funkci zapnout, musíte si v Nastavení –> Ovládací centrum –> Upravit ovládací prvky přidat položku Sluch.

Na co si dát pozor při koupi AirPods

Pokud zvažujete nákup sluchátek Apple AirPods na některém z online obchodu buďte obezřetní, abyste nezakoupili jejich klon. – Falešná sluchátka lze často rozpoznat hned na první pohled. Čínské znaky na obalu nebo pravopisné chyby jsou jasnými průvodními znaky, že s originalitou sluchátek není něco v pořádku.

Jaké si koupit AirPods

Fanoušci kvalitního zvukového projevu si v nabídce cupertinského výrobce mohou vybírat mezi několika modely sluchátek. Řeč je o True Wireless sluchátkách AirPods 2021, AirPods 2019 a AirPods Pro 2022. Mimo ně jsou pak pro příznivce bezdrátových sluchátek s hlavovým mostem určena AirPods Max.

Jak dlouho vydrží sluchátka

Zatímco některá sluchátka lze pomocí pouzdra dobít jen dvakrát a prodloužit tak dobu provozu na nějakých devět až patnáct hodin, jiná slibují i 24 a více hodin provozu. Sluchátka AirPods Pro například při opakovaném nabití z pouzdra nabízejí výdrž až 24 hodin, Samsung Galaxy Buds+ pak 22 hodin.

Jak správně čistit sluchátka

Profesionální čištěníNamotáme vatu na špejli a namočíme jí do isopropyl alkoholu.Sluchátka otočíme tak, aby byla mřížkou nakloněná směrem dolů, tekutina nesmí zatéci dovnitř.Po zkončení čištění vatou sluchátka a mřížku otřeme lehce vlhkým hadrem (nepelíchavým).Důkladně vysušíme například pomocí kuchyňského ubrousku.