Kam umístit AirTag v autě?

Kam schovat AirTag v autě

Kam Apple AirTag schovat

Především musíme zloději co nejvíce znesnadnit přístupnost k zařízení, aby potřeboval hodně času na jeho odstranění. Jako vhodná se jeví hůře přístupná místa pod čalouněním, pod karoserií či podlahou kufru.
Archiv

Kam schovat AirTag na kole

Nedávno však Muck-Off představil rafinovanější způsob úschovy, jak Apple Airtag ukrýt na vašem kole za pomoci novinky Stealth Tubeless Tag Holder. Apple Airtag zde ukryjete do bezdušového zadního pláště, přesněji na jejich bezdušový ventilek (44-60 mm). Celková váha ventilku s AirTagem je 19,7 g.
Archiv

Jak najit AirTag v autě

Pokud jste našli AirTag, podržte horní část iPhonu nebo smartphonu s podporou NFC u bílé strany AirTagu, dokud se nezobrazí oznámení. Klepněte na oznámení. Otevře se webová stránka s informacemi o AirTagu, včetně jeho sériového čísla a posledních čtyř číslic telefonního čísla osoby, která ho zaregistrovala.
Archiv

Jak daleko dosahne AirTag

Baterie v AirTagu vydrží cca jeden rok. Maximální dosah sledování pomocí Bluetooth se odhaduje na přibližně 100 metrů.

Jak spojit AirTag

Přidání AirTaguPřejděte na plochu iPhonu.Vyjměte z AirTagu záslepku baterie (pokud ji obsahuje) a pak ho podržte poblíž iPhonu.Klepněte na volbu Připojit na displeji iPhonu.Vyberte ze seznamu název nebo použijte volbu Vlastní název, zadejte libovolný název a vyberte emotikon.

Co delat kdyz ztratím AirTag

Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na název ztraceného předmětu. Pod nadpisem Ztraceno klepněte na Zapnout.

Jak rozebrat AirTag

Zatlačte u AirTagu na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a otáčejte jím proti směru hodinových ručiček až na doraz. Odstraňte kryt a vyndejte baterii. * Vraťte baterii zpátky.

Jak hlídat kolo

Vedle klasických prostředků pro zabezpečení kol vznikají i moderní elektronická řešení, která využívají pohybového senzoru, GPS a mobilních sítí. Jsou přitom navržena tak, aby se dala na kolo instalovat skrytě. Vyzkoušel jsem dvě taková zařízení: Trackito vyráběné v Česku a BikeAngel od slovenských tvůrců.

Jak zjistit trasu AirTagu

Vyhledání trasy k předmětu

V aplikaci Mapy můžete vyhledat trasu na místo, kde právě nachází váš předmět nebo kde byla jeho poloha zjištěna naposledy. Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na předmět, k němuž chcete vyhledat trasu. Klepnutím na Navigovat otevřete Mapy.

Co vše umí AirTag

AirTag je úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení věcí. Jeden si připneš ke klíčům, další šoupneš do batohu. A hned je uvidíš na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdeš všechna svoje zařízení Apple nebo zjistíš, kde máš rodinu a kamarády.

Jak dlouho vydrží nabitý AirTag

Přirozeně tak při otázce jak funguje AirTag přichází na řadu jeho dobíjení. AirTag se nenabíjí. Pohání ho vyměnitelná knoflíková baterie CR2032, kterou můžete znát z malých ovladačů a dalších malých zařízení, které dost možná máte doma taky. Výdrž baterie by měla být více jak jeden rok.

Jak dlouho vydrží AirTag

Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok.

Kde najdu AirTag v mobilu

Když si AirTag zaregistrujete pod svým Apple ID, můžete se v aplikaci Najít podívat na bližší informace o něm. Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na AirTag, o kterém chcete zobrazit bližší informace.

Jak sledovat přes AirTag

Sleduj svoje klíče, peněženku, kufr, batoh a další věci v aplikaci Najít. Pokud je hledaný AirTag někde poblíž, můžeš ho přes integrovaný reproduktor prozvonit. A když je dál, vypátrat ti ho pomůže síť miliónů zařízení Apple zapojených do služby Najít. Všechno probíhá anonymně a soukromí je jištěné šifrováním.

Jak vyndat baterku z AirTagu

Výměna baterie AirTaguZatlačte na kryt baterie z leštěné nerezové oceli a úplně ho otočte proti směru hodinových ručiček.Kryt sundejte a vyndejte baterii.Vložte novou, lithiovou 3V knoflíkovou baterii CR2032 (k dostání ve většině obchodů s elektronikou a supermarketech) tak, aby kladným pólem směřovala nahoru.

Jak funguje GPS lokátor

Přijímače GPS se pak používají k samotnému sledování vozidel, či balíků pomocí GPS lokátorů a také k navigaci nebo plánování tras. Lokátory přijímají GPS signál družice, která je právě nad obzorem a GPS přijímač pak na základě polohy družic a časové značky spočítá polohu, nadmořskou výšku, čas i datum.

Jaký GPS lokátor na kolo

Nejlepší GPS lokátory

Název produktu Obrázek
1. GPS lokátor REXlink Battery Mini (5 / 5)
2. Apple AirTag (5 / 5)
3. Tractive GPS DOG 4 (4,8 / 5)
4. Helmer LK 511 (4,8 / 5)

Na co dát AirTag

AirTag je úžasně jednoduchá pojistka proti ztrácení věcí. Jeden si připneš ke klíčům, další šoupneš do batohu. A hned je uvidíš na mapě v aplikaci Najít, stejně jako tam najdeš všechna svoje zařízení Apple nebo zjistíš, kde máš rodinu a kamarády.

Jak komunikuje AirTag

Jak to funguje AirTag vysílá zabezpečený Bluetooth signál. Okolní zařízení zapojená do sítě služby Najít signál zachytí a nahlásí polohu tvého AirTagu do iCloudu.

Jak zobrazit AirTag

Když si AirTag zaregistrujete pod svým Apple ID, můžete se v aplikaci Najít podívat na bližší informace o něm. Klepněte na panel Předměty v dolní části obrazovky a potom na AirTag, o kterém chcete zobrazit bližší informace.

Jak zjistit polohu AirTagu

Pokud se vám povede AirTag ztratit, nevěšte hlavu. Kromě možnosti sledovat jeho polohu přes Najít jej totiž můžete přes stejnojmennou aplikaci ve vašem iPhonu přepnout do režimu Ztraceno. To pro něj znamená, že začne nálezcům s iPhony i Androidy zobrazovat na jejich telefonech přes NFC vaše kontaktní údaje.

Jak dlouho vydrží baterie v AirTagu

Na standardní baterii, která se dá snadno vyměnit, vydrží AirTag víc než rok. Až bude načase baterii vyměnit, iPhone tě na to upozorní.

Jak poznam že je AirTag vybity

Otevřete aplikaci Najít. Klepněte na panel Předměty. Klepněte na AirTag, u kterého chcete stav baterie zkontrolovat. Pokud je baterie skoro vybitá, zobrazí se pod názvem AirTagu text Slabá baterie.

Kam se dává GPS do auta

Kam se ve vozidle umísťuje GPS lokátor GPS lokátor se instaluje skrytě pod palubní desku nebo pod zadní okno automobilu, kde na první pohled není na vozidle patrná žádná změna.

Jak sledovat svoje auto

GPS lokátor do auta vám zajistí přehled o voze

Můžete monitorovat pohyb aut, kdy stojí, či kde došlo k tankování pohonných hmot. Velkou výhodou, kterou systém disponuje, je možnost sledování vozidla v reálném čase včetně zobrazení jednotlivých jízd v Google mapách.