Kde byl vyroben iPhone?

Kde se vyrábí telefony iPhone

Není žádným tajemstvím, že zařízení Apple iPhone se vyrábějí v Číně. Tato skutečnost je napsána na balení, případně přímo na chytrých telefonech. Nicméně, na území Číny se jen skládají jednotlivé díly do podoby finálního zařízení.
Archiv

Jak zjistit kde byl iPhone zakoupen

Pomocí aplikace Najít zařízení na webu iCloud.com můžete zjistit přibližnou polohu svého iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu, Apple Watch, AirPodů nebo produktu Beats, pokud na nich máte nastavenou aplikaci Najít a zařízení je online. K aplikaci Najít zařízení se můžete přihlásit na webu icloud.com/find.

Kde se vyrábí iPhone 14

Dle Applu je výpadkem továrny v čínském Zhengzhou nejvíce zasažena právě produkce iPhonu 14 Pro a 14 Pro Max.

Jak zjistit původ iPhone

Ověření platnosti záruky přes IMEI výrobní číslo

Na webových stránkách iUnlocker.com můžete během několika vteřin zjistit stáří telefonu po zadání IMEI nebo sériového čísla.
Archiv

Odkud pochází Apple

Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne v roce 1976 založili Apple v garáži rodičů Steva Jobse ve městě Cupertino poblíž San José (v oblasti později nazývané Silicon Valley).

Kdo vlastní iPhone

iPhone
Výrobce Apple
Produktová rodina iPhone
Typ smartphone
Uvedení 24. září 2021

Jak poznat originální iPhone

Zkontrolujte logo Apple

Pokud nemůžete najít logo, není to skutečný iPhone. Některé klonované iPhony tak dobře napodobují originály, že mají také logo na zadní straně. Můžete však prstem protáhnout logo. Přechod z pouzdra telefonu na logo Apple ucítíte, pokud máte falešný.

Jak zjistit kdy byly Airpody vyrobený

Otevřete webový prohlížeč a do pole adresy zadejte https://applesn.info.Zadejte sériové číslo svého APPLE AirPods a klikněte na ikonu lupy.Bude načten kompletní technický popis stránky APPLE AirPods.Za druhé, na poslední pozici v tabulce je Datum výroby, kde zjistíte, kdy byla vytvořena APPLE AirPods.Velmi hezké!

Kdo vyrábí telefony iPhone

Přitom iPhony se zatím primárně montují právě v Číně, a to buď u společnosti Foxconn, nebo Pegatron. Konkrétně modely řady 12 u první zmiňované firmy v čínských továrnách. Obě společnosti jsou tchajwanské, výrobní závody pak mají po celém světě.

Kdy byl vyroben iPhone 14

iPhone 14
Typ smartphone
Uvedení 7. září 2022
Dostupnost 14 – 16. září 14 Plus – 7. října
Slogan Velký a větší. Multitalent.

Jak zjistit stáří telefonu

Datum výroby znamená datum, kdy výrobce vydal zařízení. To znamená, že pokud znáte datum výroby svého telefonu, můžete také vědět, jak starý je. Někdy je neocenitelná znalost před zakoupením nového zařízení. Datum výroby je možné najít také na zadní straně baterie, ale většina nových smartphonů má vestavěnou baterii.

Kdy vznikl iPhone

iPhone ([ˈaifəun]; po uvedení modelu 3G nazývaný také iPhone 2G, od roku 2010 též původní iPhone či iPhone Original) je první model iPhonu firmy Apple, který byl představen 9. ledna 2007 a následně pak uveden na trh v USA 29. června téhož roku.

Co znamená slovo iPhone

Význam: iPhone je mobilní zařízení od společnosti Apple, kombinující v sobě funkci telefonu a počítače. Jedná se o moderní přístroj, vybavený velkým dotykovým displejem a umožňující komunikaci na mnoha úrovních, spoustu funkcí, užitečných aplikací a také her.

Jaký byl první iPhone

iPhone 1 měl parádní displej a intuitivní ovládání

Na tak malé rozměry se i váha 135 gramů poměrně pronese. Pokud iPhone porovnáme třeba s modely Pro Max, rozdíly jsou až komické. Tělo bylo vyrobeno ze skla a hliníku. Spodní část zadní strany pak byla z plastu, protože se pod ní skrývaly antény.

Jak zjistit pravost Apple

Tradičně najdete sériové číslo také na krabičce od zařízení. Na zadní straně krabice je vyryto sériové číslo zařízení, které můžete použít k ověření jeho pravosti nebo k přístupu k různým službám podpory a záruky společnosti Apple.

Jak zjistit pravost iPhone

Dohledejte iPhone pomocí sériového čísla nebo IMEI: Nejjednodušší způsob, jak zjistit, jestli je váš iPhone pravý je dohledání sériového čísla nebo IMEI čísla. To najdete v Nastavení – Obecné – Informace. Pokud se vám nedaří sériové číslo najít, můžete ho dohledat na zásuvce pro SIM kartu.

Jak zjistit pravost Apple produktu

Tradičně najdete sériové číslo také na krabičce od zařízení. Na zadní straně krabice je vyryto sériové číslo zařízení, které můžete použít k ověření jeho pravosti nebo k přístupu k různým službám podpory a záruky společnosti Apple.

Kde se vyrábí iPhone 12

Přitom iPhony se zatím primárně montují právě v Číně, a to buď u společnosti Foxconn, nebo Pegatron. Konkrétně modely řady 12 u první zmiňované firmy v čínských továrnách. Obě společnosti jsou tchajwanské, výrobní závody pak mají po celém světě.

Kdy byl vyroben první iPhone

Počátek roku 2007 se stal důležitým milníkem pro značku Apple, která představila své první vydání iPhone. Za tu dobu se jich prodalo nespočet. Do roku 2022 to byly podle společnosti International Data Corporation (IDC) více než 2,32 miliardy, což znamená, že každý třetí člověk na světě by mohl být jeho vlastníkem.

Kdy bude v prodeji iPhone 15

Lépe vybavená „Ultra“ prý skutečně dorazí, nicméně ne letos s iPhonem 15, ale nejdříve v roce 2024 po boku iPhonu 16. Původní spekulace také poukazovaly na to, že verze Ultra nahradí Pro Max. Nyní to ale vypadá, že prémiová Ultra doplní aktuální jablečnou sestavu.

Kdy byl vyroben iPhone 13

iPhone 13
Typ smartphone
Uvedení 14. září 2021
Dostupnost 24. září 2021
Slogan Superschopnosti máš v kapse.

Jak zjistím od kdy je telefon v provozu

Staci jít do nastavení položky systém a tam kliknout na info o telefonu a pak uz jenom kliknout na položku stav a tam je doba provozu.

Jak zjistit IMEI na telefonu

Na domovské obrazovce klepněte na ikonu Telefon. Najděte a klepněte na ikonu číselníku. Zadejte následující kód: *#06#. Zobrazí se údaje o číslu IMEI.

Kdo vyrábí iPhone

Apple Inc., dříve Apple Computer Inc., je americká firma se sídlem ve městě Cupertino v Kalifornii. Firma byla založena v roce 1976, specializuje se na hardware a software.

Kdo je majitel Apple

Apple

Apple Inc.
Majitelé Government Pension Fund Global (9,7 %) Berkshire Hathaway (7,4 %) Vanguard Group (6,6 %) BlackRock (6,3 %)
Dceřiné společnosti FileMaker, Inc. Anobit Beats by Dr. Dre Braeburn Capital AuthenTec FingerWorks Prismo Graphics Raycer SchemaSoft Apple (Germany) … více na Wikidatech