Kde najdu moje Apple ID?

Kde najdu své Apple ID

Klepněte na Nastavení > [vaše jméno] a sjeďte dolů. Klepnutím na název zařízení zobrazíte jeho podrobnosti, například model, sériové číslo a verzi operačního systému. Uvidíte také, jestli je zařízení důvěryhodné a jestli na něm můžete přijímat ověřovací kódy Apple ID.
ArchivPodobné

Jak zjistím Apple ID na iPhone

“ najít v Nastavení: iPhone, iPad nebo iPod touch: Přejděte do Nastavení a klepněte na možnost Přihlaste se k iPhonu. Pak klepněte na možnost „Zapomněli jste heslo nebo nemáte Apple ID “ a postupujte podle pokynů na obrazovce.
ArchivPodobné

Jak vypadá Apple ID

Při vytváření Apple ID zadáváte e-mailovou adresu. Tato e‑mailová adresa je vaším Apple ID – uživatelským jménem, pomocí kterého se budete přihlašovat do služeb jako Apple Music a iCloud. Jedná se taky o kontaktní e‑mailovou adresu vašeho účtu.

Jak zjistit heslo na Apple ID

Obnovení heslaPřejděte na web Moje Apple ID a vyberte možnost „Obnovte své heslo“.Zadejte své Apple ID a vyberte Další. Pokud si ho nepamatujete, zvolte Zapomenuté Apple ID.Po zadání Apple ID máte k dispozici tři způsoby obnovení hesla. Zvolte jednu z níže uvedených možností: Odpovězte na bezpečnostní otázky.

Co to je Apple ID

Apple ID je váš osobní účet, se kterým se přihlašujete ke službám Apple, například App Store, Apple Music, iCloud, iMessage, FaceTime a dalším. Ke všem službám Apple se přihlašujete stejným Apple ID a heslem.

Jak se přihlásit na Apple ID

Na bočním panelu klikněte na Přihlásit se pomocí Apple ID. V dřívějších verzích macOS klikněte na Přihlásit se. Zadejte svoje Apple ID a heslo. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte šestimístný ověřovací kód, odeslaný na vaše důvěryhodné zařízení nebo telefonní číslo, a dokončete přihlášení.

Co mám delat kdyz jsem zapomnela Apple ID

V případě, že zapomentete své Apple ID nebo heslo, můžete je resetovat v nastavení Apple ID na Macu. Na Macu vyberte nabídku Apple > Nastavení systému a potom v horní části bočního panelu klikněte na „Přihlásit se pomocí Apple ID“. Klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo

Jak obnovit Apple ID

Zabezpečení Apple ID přes e-mail, heslo a bezpečnostní otázkyPřejděte na stránku appleid.apple.com.Klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo„Zadejte svoje Apple ID (e-mail)Zvolte možnost „Obnovení hesla„Potvrďte tlačítkem „Pokračovat„Vyberte, jakým způsobem chcete heslo obnovit: Odpovědět na bezpečnostní otázky.

Jak ověřit Apple ID

Pokud pro své Apple ID nepoužíváte dvoufaktorové ověřování, můžete ho zapnout přímo ve svém zařízení nebo na webu: Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch: Přejděte do Nastavení > vaše jméno > Heslo a zabezpečení. Klepněte na Zapnout dvoufaktorové ověřování. Pak klepněte na Pokračovat a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Proč mi nejde Apple ID

Pokud jste nedávno změnili heslo Apple ID, bude možná nutné aktualizovat přihlašovací údaje ve službách iCloudu, které používáte. Ujistěte se, že každá služba ve vašem zařízení používá nové přihlašovací údaje. Zkontrolujte, zda máte zapnutá automatická stahování.

Jak aktualizovat nastavení Apple ID

Změna nastavení Apple ID

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno]. Proveďte kterékoli z následujících akcí: Aktualizace kontaktních údajů Změna hesla.