Kde si vyzkoušet AirPods?

Kde si nechat opravit AirPods

Výměna, oprava a servis AirPodůNaplánování návštěvy. Domluvte si schůzku u autorizovaného poskytovatele servisu Apple.Zaslání k opravě Domluvte si zaslání svého produktu přímo společnosti Apple.Kontaktujte nás. Promluvte si s poradcem podpory Apple.

Jak se starat o AirPods

Čištění sluchátek AirPods a AirPods ProOtřete je hadříkem navlhčeným čistou vodou a pak je osušte měkkým suchým hadříkem, který nepouští vlákna.Před vložením do nabíjecího pouzdra je nechte úplně uschnout.Nesnažte se je používat, dokud úplně nevyschnou.

Jak dlouho trva oprava AirPods

Oprava samozřejmě probíhá podle oficiálních Apple standardů. Vadné součástky tedy nahrazujeme pouze originálními součástkami a to v krátkém čase a u některých vad i na počkání.
Archiv

Kde se vyrábí AirPody

Sluchátka tam vyrábí i Sony. Technologické společnosti z různých koutů světa postupně přesouvají své výrobní kapacity mimo Čínu.

Jak vymenit jeden AirPod

Vzhledem k designu a provedení AirPods je v podstatě nemožné baterie vyměnit, aniž by nedošlo k nenávratnému poškození sluchátek. Ostatně i proto je Apple při uplatnění záruky vždy vyměňuje za nový kus.

Jak dlouho jsou AirPody v zaruce

Systém nejprve nabíjí pouze sluchátka, když jejich nabití dosáhne 20 %, začne nabíjení pouzdra. Plný nabíjecí cyklus sluchátek je 30 minut a nabití dosáhne 90 % za 20 minut. Pouzdro potřebuje dvě hodiny k úplnému nabití.

Jakou mají životnost AirPods

AirPods 2. Podtrženo, sečteno – pokud se pro nákup AirPods rozhodnete a nebudou vám jen ležet v šuplíku jako jeho ozdoba, kterou si jednou za měsíc strčíte do uší, počítejte s tím, že minimálně v případě první generace je jejich životnost zhruba dva až tři roky.

Co kdyz AirPods Blikaji zelene

Zelená barva: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí zelená barva, tak to znamená, že je pouzdro plně nabité. Oranžová barvy: pokud se po připojení pouzdra k napájení zobrazí oranžová barva, tak to znamená, že se zrovna pouzdro dobíjí.

Jak poznat originální AirPods

Spodní část AirPods

Když se podíváte na skutečná, originální sluchátka, všimnete si oblasti mřížky – tomu se často říká difuzor. Jak vidíte, tvar kužele falešných sluchátek je zcela odlišný. V původních AirPodech se někdy také mírně liší, ale vždy má oválný tvar, ne kulatý.

Jak zjistit pravost Apple

Tradičně najdete sériové číslo také na krabičce od zařízení. Na zadní straně krabice je vyryto sériové číslo zařízení, které můžete použít k ověření jeho pravosti nebo k přístupu k různým službám podpory a záruky společnosti Apple.

Na co je zadni tlacitko na Airpodech

Pro spárování s vaším iPhonem stačí mít zapnutý Bluetooth, otevřít krabičku se sluchátky a stisknout malé tlačítko na její zadní straně. Na displeji vašeho iOS zařízení se objeví výzva k připojení sluchátek.

Jak dlouho vydrzi nabite AirPods

Protože má pouzdro kapacitu na několik nabití, máte celkem k dispozici přes 24 hodin poslechu19 nebo přes 18 hodin volání. AirPody můžou na jedno nabití vydržet až 5 hodin poslechu21 nebo až 3 hodiny hovorů. 15minutové nabíjení AirPodů v pouzdru stačí až na 3 hodiny poslechu23 nebo až 2 hodiny volání.

Co kdyz ztratím jeden AirPod

Pokud tedy máte problém s připojením jednoho ze sluchátek, následujte níže uvedenými kroky.Zkontrolujte baterii AirPods.Vymažte zařízení a znovu sluchátka spárujte.Resetování AirPods.Obnovte nastavení sítěRestart iPhonu nebo iPadu.

Jaké si koupit AirPods

Fanoušci kvalitního zvukového projevu si v nabídce cupertinského výrobce mohou vybírat mezi několika modely sluchátek. Řeč je o True Wireless sluchátkách AirPods 2021, AirPods 2019 a AirPods Pro 2022. Mimo ně jsou pak pro příznivce bezdrátových sluchátek s hlavovým mostem určena AirPods Max.

Jak zapnout AirPods bez krabičky

Stiskněte a podržte tlačítko nastavení na nabíjecím pouzdru po dobu až 10 sekund. Kontrolka by měla bíle blikat, což znamená, že AirPody jsou připravené na připojení.

Na co si dát pozor při koupi AirPods

Pokud zvažujete nákup sluchátek Apple AirPods na některém z online obchodu buďte obezřetní, abyste nezakoupili jejich klon. – Falešná sluchátka lze často rozpoznat hned na první pohled. Čínské znaky na obalu nebo pravopisné chyby jsou jasnými průvodními znaky, že s originalitou sluchátek není něco v pořádku.

Jak ověřit pravost AirPods

Kontrola AirPods podle sériového čísla

Toto je nejspolehlivější způsob ověření sluchátek AirPods. Je logické, že skutečná sluchátka budou mít sériové číslo, které lze zkontrolovat na oficiálním webu Apple. Naleznete jej na krytu nabíjecího pouzdra AirPods a na samotné krabici.

Jak zjistit kdy byly Airpody vyrobený

Otevřete webový prohlížeč a do pole adresy zadejte https://applesn.info.Zadejte sériové číslo svého APPLE AirPods a klikněte na ikonu lupy.Bude načten kompletní technický popis stránky APPLE AirPods.Za druhé, na poslední pozici v tabulce je Datum výroby, kde zjistíte, kdy byla vytvořena APPLE AirPods.Velmi hezké!

Jak poznat AirPods 1 a 2

Podívejte se do NastaveníPřejděte na Nastavení > Bluetooth. Můžete taky přejít do Nastavení > [vaše AirPods].*V seznamu najděte svoje AirPody (například „Jiří – AirPody“).Klepněte vedle AirPodů na tlačítko Další informace . Zobrazí se číslo modelu.

Jak najit AirPods kdyz jsou offline

Otevřete aplikaci Najít. Zvolte panel Zařízení nebo panel Předměty. Vyberte ztracené zařízení nebo předmět a zvolte Přehrát zvuk. Pokud je zařízení offline, zvuk se přehraje, jakmile se příště připojí k síti.

Jak najít AirPods bez krabicky

Otevřete aplikaci „Najít“ na vašem zařízení s iOS. Klepněte na kartu „Zařízení“. Vyberte své AirPods z seznamu zařízení. Pokud jsou vaše AirPods připojeny k vašemu zařízení, uvidíte na mapě jejich aktuální polohu.

Kdy vyšly AirPods 2

AirPods
Typ bezdrátová sluchátka
Datum uvedení 7. září 2016 (1. generace) 10. března 2019 (2. generace) 18. října 2021 (3. generace)
Dostupnost 13. prosince 2016 – 20. března 2019 (1. generace) 20. března 2019 (2. generace) 26. října 2021 (3. generace)
Specifikace

Na co je tlacitko na AirPods

Všimli jste si malinkého, nenápadného tlačítka na nabíjecí krabičce To vám pomůže spárovat AirPods se zařízením s operačním systémem Android, s Apple TV a jinými zařízeními.

Jak poznat Fake AirPods pro

Balení Airpods

Když nám sluchátka dorazila, na první podhled nevypadala jako obvyklá sluchátka AirPods. Když jste otevřeli lacině vypadající krabici, uvnitř se nacházela zapečetěná krabička AirPods. Už to je varovný signál, že se jedná o fake.

Jak poznat Fake AirPods 1

Falešné AirPods mají výrazně kratší výdrž baterie. Některé falešné AirPods po připojení k zařízení často přehrávají zvukový soubor ženským hlasem – originální AirPods přehrávají pouze zvuk specifický pro Apple. Některé falešné AirPods přicházejí s portem USB-C namísto klasického portu Apple Lightning.