Kdo mluví reklamu na Lidl?

Kdo mluví reklamy pro Lidl

Herec a dabér Zdeněk Mahdal (61) propůjčuje svůj hlas desítkám známých herců. Od Nicolase Cage po Kevina Costnera nebo Hugha Jackmana. Roky také namlouvá reklamy pro jeden známý potravinový řetězec.
Archiv

Koho dabuje Mahdal

Namluvil největší americké hvězdy jako jsou Nicolas Cage (SKÁLA; TVÁŘÍ V TVÁŘ; CON AIR; 60 SEKUND; HADÍ OČI; LOVCI POKLADŮ), často daboval také Johna Malkoviche, Eddie Murphyho, Kevina Costnera nebo Mela Gibsona.

Kdo dabuje Nicolase Cage

Svůj hlas propůjčuje již roky hercům jako jsou Kevin Costner, Nicolas Cage či Hugh Jackman. Moderátor, herec a dabér Zdeněk Mahdal (61) se sem tam objevuje také před televizní kamerou.

Kdo mluví reklamy na Kaufland

Za Kaufland nově mluví Renata Maierl.

Kdo mluví Diega

Obsazení filmu Doba ledová

Jiří Lábus .. Sid
Ota Jirák .. Manfred
Zdeněk Mahdal .. Diego
Pavel Rímský .. Soto
Petr Rychlý .. tygr Zeke

Koho dabuje Martin Stránský

Martin Stránský

MgA. Martin Stránský
Aktivní roky 1993–
Významné role MUDr. Ota Kovář (Ordinace v růžové zahradě, Doktoři z Počátků)
Český dabing Bender Ohýbač Rodriguez (Futurama) Daryl Dixon (Živí mrtví) Dr. Gregory House (Dr. House)
Umělecké ceny

Kdo mluví Jim Carrey

Dokázal si získat i respekt kritiky za své dramatické role ve filmech jako Truman Show, Majestic, Muž na Měsíci či Věčný svit neposkvrněné mysli. V Hollywoodu patří k nejlépe placeným hercům a je považován za jednoho z největších komiků a herců všech dob. Do češtiny jej nejčastěji dabuje Bohdan Tůma.

Kdo dabuje Willise

Nakonec zakotvil u Bruce Willise, s nímž hlasově doslova splynul. Jen těžko si dovedeme představit, že by ho mluvil někdo jiný. Alexej Pyško toho zvládá opravdu hodně. Sklízel úspěchy jako dabingový režisér, je jako doma na divadelních prknech i před kamerou, kde naposledy zářil v úspěšném seriálu Rapl.

Koho dabuje Jan Maxián

Svůj hlas propůjčil hercům jako jsou Elijah Wood, Tobey Maguire, Robert Pattinson a Chris Hemsworth nebo řadě animovaných postav jako je titulní postava seriálu Spongebob v kalhotách nebo Mort z filmové série Madagaskar a seriálu Tučňáci z Madagaskaru. Často zpívá znělky pořadů pro děti (např. Kamaráda Timmy).

Kdo mluví Olafa

Obsazení filmu Ledové království

Tereza Martinková .. Anna
Ondřej Gregor Brzobohatý .. Hans
Václav Kopta .. Olaf
Jaroslav Kaňkovský .. Vévoda z Kradákova
Lukáš Pečenka

Co dabuje Petr Rychlý

Nadaboval například Joeyho Tribbianiho v seriálu Přátelé, Earla v Jmenuju se Earl, Hanka Moodyho ze seriálu Californication a Petera z animované série Griffinovi.

Kdo dabuje Kocour v botách

Kocour v botách: Poslední přání (2022) #Dabing s Alešem Procházkou – YouTube.

Kdo mluví Alzaka

Alzák tedy do velké míry vzniknul spojením Mufa a Cartmana, jedné z postav Southparku. Od začátku ho také namlouval Bohdan Tůma, který Cartmana dabuje. Toho se Alza drží dodnes, i v Maďarsku postavičku proto namlouvá tamní "Cartman" Gábor Csöre.

Kdo dabuje Semira Gerkhana

Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana. V Bombách na 92. kilometru namluvil Chálida Mašárida. Bohdan Tůma je ženatý a má dvě dcery.

Kdo dabuje Tom Cruise

Dabér Gustav Bubník daboval min. 15 let herce Toma Cruise, ale pak byl nahrazen Pavlem Vondrou a to navíc šokujícím způsobem – třetím pokračováním trojdílné Mission Impossible.

Koho dabuje Alexej Pysko

Českému televiznímu divákovi je především znám jako dabér. Nejvíce je spjat s hollywoodským hercem Brucem Willisem, kterému hlas propůjčil v naprosté většině jeho snímků. Namluvil i postavu policisty Billyho Rosewooda v podání Judge Reinholda v trilogii Policajt v Beverly Hills.

Koho dabuje Adam Misik

Jakou scénu od něj všichni chtějí slyšet Adam Mišík nám přímo ve studiu předvedl scénu ze Spidermana, kterou prý od něj chtějí slyšet všichni. Pobavil nejen moderátory, ale i sám sebe.

Kdo dabuje Evan Peters

Evan Peters
Český dabing Vojtěch Rohlíček
Cena Emmy
Nejlepší herec ve vedlejší roli v minisérii nebo TV filmu 2021 – Mare z Easttownu
Zlatý glóbus

Kdo dabuje Dwayne Johnsona

☺ <3. Píseň zazněla ve filmu Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa a zpívá ji polobůh Maui hlasem Dwayna Johnsona, v českém dabingu Martina Zounara 🙂 …

Kdo namluvil Elsu

V českém znění:

Královna Elsa (mluvené slovo) – Andrea Elsnerová Královna Elsa (zpěv) – Monika Absolonová Princezna Anna – Tereza Martinková Kristoff – Miloslav König.

Kdo dabuje Zlouni

Své hlasy do filmu propůjčili Sam Rockwell, Marc Maron, Awkwafina, Craig Robinson, Anthony Ramos, Richard Ayoade, Zazie Beetz, Alex Borstein, a Lilly Singh. Film měl premiéru 22. dubna 2022.

Kdo dabuje Zlouny

Zlouni (2022) Petr Ryšavý v dabingu – YouTube.

Odkud je Kocour v botách

Kocour v botách, celým názvem Pan Kocour aneb Kocour v botách, je původem italská pohádka populární v celé Evropě. Poprvé ji vydal v polovině 16. století Giovanni Francesco Straparola, nejvíce se proslavila francouzská verze z konce 17. století ze sbírky pohádek od Charlese Perraulta.

Kdo dabuje Jima Carreyho v masce

Dokázal si získat i respekt kritiky za své dramatické role ve filmech jako Truman Show, Majestic, Muž na Měsíci či Věčný svit neposkvrněné mysli. V Hollywoodu patří k nejlépe placeným hercům a je považován za jednoho z největších komiků a herců všech dob. Do češtiny jej nejčastěji dabuje Bohdan Tůma.

Kdo dabuje 11

Bohdan Tůma

Dabing v seriálech: Star Trek: Nová generace, Kobra 11, Ztraceni, Xena, Zoufalé manželky, Městečko South Park, Beverly Hills 902 10, Akta X.