Kdy končí aktualizace na iPhone 8?

Na jaké iPhony jde iOS 17

Konkrétně spustíte iOS 17 a iPadOS 17 na následujících zařízeních: iPhone SE 2020. iPhone Xr/Xs/Xs Max. iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max.

Jak dlouho Apple podporuje iPhone s aktualizacemi

Apple nabízí hardwarovou podporu na zhruba pět až sedm let.
Archiv

Z jakého roku je iPhone 8

iPhone 8
Typ smartphone
Uvedení 12. září 2017
Dostupnost 29. září 2017 – 15. dubna 2020
Slogan Pěkně chytrý telefon.

Co se stane když skončí podpora iPhone

Zaruka sa nekonci, to je overene, rovnako ako (ne)dostupnost niektorych aplikacii/aktualizacii.

Jak získat iOS 17

Automatická aktualizace iPhonuPřejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru > Automatická aktualizace.Zapněte volby Stahovat aktualizace pro iOS a Instalovat aktualizace pro iOS.

Jak odinstalovat iOS 17 Beta

Odstranění veřejné betaverze smazáním profilu betaverzePřejděte do nabídky Nastavení > Obecné a klepněte na VPN a správa zařízení.Klepněte na Profil betaverze softwaru iOS.Klepněte na Odstranit profil a restartujte zařízení.

Jak dlouho bude mít iPhone 8 podporu

Po provedení změny se nejstaršími podporovanými iPhony stanou iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus z roku 2017. Na základě současné praxe se jedná o tři iPhony, které v roce 2023 s příchodem systému iOS 17 ztratí podporu aktualizací. Nakonec se produkty Apple stanou „zastaralými“ nebo „vintage“.

Jak dlouho vydrží iPhone 8

Testy prokázaly výdrž iPhonu 8 po celých 8 hodin a 37 minut, iPhone 7 naproti tomu vydržel „jen“ 7 hodin a 46 minut. V grafu najdete také porovnání s ostatními současnými zařízeními, jako jsou LG G6, Samsung Galaxy S8/Note8 a jiné. Jak si lze všimnout, mimo HTC U11 porazila nová generace iPhone veškerou konkurenci.

Co umí iPhone 8

Parametry iPhone 8 (Plus) a srovnání s iPhone 7 (Plus)

Parametry/model Apple iPhone 8
Displej a rozlišení Retina HD True Tone 4,7" (1 334 × 750)
Hlavní fotoaparát 12 Mpx, f/1,8, OIS
Video 4K až 60 fps, Full HD až 240 fps
Přední kamera 7 Mpx, f/2,2

Jak je stary iPhone 8

iPhone 8 a 8 Plus (2017) – bezdrátové nabíjení je tady.

Jak dlouho bude fungovat iPhone 8

Po provedení změny se nejstaršími podporovanými iPhony stanou iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus z roku 2017. Na základě současné praxe se jedná o tři iPhony, které v roce 2023 s příchodem systému iOS 17 ztratí podporu aktualizací. Nakonec se produkty Apple stanou „zastaralými“ nebo „vintage“.

Jak se vrátit z iOS 16 na 15

Přejděte do Nastavení > Obecné > Přenést nebo resetovat iPhone > Resetovat.

Proč mi nejde aktualizovat iOS 16

Pokud po vydání nového softwaru, jako je iOS 16 nebo iPadOS 16, nevidíte možnost aktualizace, vaše zařízení možná nejnovější verzi nepodporuje. Určete model vašeho iPhonu nebo vašeho iPadu. Zkontrolujte, jestli je model vašeho iPhonu nebo iPadu na seznamu zařízení kompatibilních s nejnovější verzí iOS nebo iPadOS.

Jak se vratit z iOS 16

Příští aktualizace, kterou byste v takovém případě dostali by byla na finální verzi iOS 16. Jak tedy tento beta profil odstranit Nastavení > Obecné > VPN a správa zařízení > iOS 16 Beta Software Profile > Odstranit profil > Zadáte kód k telefonu, restartujete zařízení a je hotovo!

Jak vratit iOS 17 na 16

Odstranění betaverze pro vývojáře obnovením zařízeníPřesvědčte se, že máte na Macu nejnovější verzi macOS nebo nejnovější verzi iTunes.Připojte zařízení k počítači a podle následujícího postupu ho přepněte do zotavovacího režimu:Až se objeví možnost Obnovit, klepněte na ni.Počkejte, než se obnovení dokončí.

Na jaké iPhony je iOS 16

iPhone 8. iPhone 8 Plus. iPhone SE (2. generace nebo novější)

Jak dlouho bude fungovat iPhone 6s

V případě iPhone 6s pak půjde o podporu, která skončí po 4 letech a 2 měsících, tedy po dvakrát delší době než u původního iPhone.

Jak často měnit iPhone

Nabíjecí cyklus se načítá postupně. Pokud vybijete telefon na 75 % a nabijete znovu do 100 %, tak za 4 dny spotřebujete 1 cyklus. Apple uvádí, že originální baterie do iPhone by měly vydržet min 500 cyklů. Většinou se setkáváme s výdrží mezi 500 až 1 000 cykly.

Kdy je potřeba vyměnit baterii iPhone

Obecně je doporučováno navštívit iPhone servis, dojde-li k poklesu mezi 85–80 %. Setkal jsem se ale i s případy, že maximální kapacita baterie byla nad 90 %, ale iPhone vydržel nabitý maximálně dvě hodiny. Druhou indicií, kterou byste rozhodně neměli zanedbávat, je předčasné vypínání iPhonu.

Jak dlouho vydrží iPhone 11

Kapacita baterie iPhone – jaká je výdrž hlavních modelů

Model iPhone Životnost baterie (hod:min) streamované video Kapacita baterie (mAh)
iPhone 12 Pro 9:06 2 815 mAh
iPhone 12 Pro Max 10:53 3 687 mAh
iPhone 11 11:16 3 110 mAh
iPhone 11 Pro 10:24 3 046 mAh

Jaký iOS má iPhone 8

iOS 11. iPhone 8 přichází s již předinstalovanou nejnovější jedenáctou verzí systému iOS.

Jak si udělat iOS 16

Instalace iOS 16 nebo iPadOS 16Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.Klepněte na Nainstalovat.

Jak odstranit aktualizaci iOS 16

Jak smazat stažený update iOSOtevřete aplikaci Nastavení.Jděte do kategorie Obecné.Pokračujte do Úložiště a využití iCloudu. (Nyní v horní sekci Úložiště zařízení do Spravovat úložiště. (Zde vidíte souhrn informací o úložišti vašeho zařízení.Klikněte na tento stažený update, a následně klikněte na tlačítko Smazat.

Co všechno umí iOS 16

Tato aktualizace přináší opravy chyb a důležité opravy zabezpečení pro váš iPhone včetně následujících:Zpoždění nebo nedoručení oznámení o příchozích hovorech a aplikacích na iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max.Nízká hlasitost zvuku z mikrofonu při telefonních hovorech přes CarPlay na modelech iPhonu 14.

Jak nainstalovat iOS 16 na iPhone 8

Aktualizujte iPhone nebo iPad bezdrátově

Připojte zařízení k napájení a pak ho připojte přes Wi-Fi k internetu. Přejděte do Nastavení > Obecné a klepněte na Aktualizace softwaru. Pokud dostanete na výběr z více než z jedné aktualizace, vyberte tu, kterou chcete nainstalovat. Klepněte na Nainstalovat.