Který Android je nejlepší?

Který Smartphone je nejlepší

iPhone 14 Pro Max se chlubí aktuálně tím vůbec nejlepším displejem ve smartphonu. Adaptivní obnovovací frekvence tohoto 6,7palcového OLED panelu kmitá dle potřeby mezi 1 Hz a 120 Hz a jeho maximální jas dosahuje astronomických 2 000 nitů (což je jen tak mimochodem stále rekordní hodnota).
Archiv

Co je lepší Samsung nebo Xiaomi

Celkově se Samsungu lépe daří s ostřením, což mimochodem vymazává jakoukoli výhodu makro snímače u Xiaomi – jeho nízké rozlišení Samsung jasně trumfne. Velkým lákadlem Xiaomi jsou snímky z hlavního foťáku s rozlišením 108 megapixelů.

Jaký mobil koupit 2023

Jaký mobil s androidem vybrat dle srovnáníVítěz srovnání Doporučujeme. Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512 GB. Přečíst recenzi Orientační cena 39 500 KčNejlepší cena-výkon. Doporučujeme. Google Pixel 7 8GB/128GB. Přečíst recenzi Orientační cena 17 500 KčPro nenáročné Doporučujeme. Poco X4 Pro 5G 6GB/128GB.

Jaký chytrý telefon koupit

V ČR jsou aktuálně nejprodávanější (nejlepší) tyto mobilní telefony

Nejprodávanější levné mobilní telefony (budget)
TOP Název Cena od [Kč]
1 Apple iPhone 11 128GB 11 489
2 Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/128GB 12 565
3 Samsung Galaxy S21 FE 5G 6GB/128GB 10 239

Archiv

Co je lepší Samsung nebo Huawei

Oba mobilní telefony používají operační systém Android – Huawei však bez služeb Google a bez přístupu do obchodu Google Play. Shrnutí: Zatímco Samsung Galaxy S20 má větší displej, a tedy i vyšší kapacitu baterie, je menší baterie v menším Huawei P40 naprosto dostačující.

Jaký koupit levný telefon

Nejlepší levné mobily do 3000 Kč v kostceDo 3000 Kč: Xiaomi Redmi 10C.Levnější alternativa: Realme C21.Fotomobil: Motorola Moto E40.Odolný telefon: Doogee S51.Do 2000 Kč: Xiaomi Redmi 9A.Dotykový pro seniory: Xiaomi Redmi 10C + BIG Launcher.Chytrý tlačítkový: myPhone UP Smart.Do 1000 Kč: Alcatel 1 (2021)

Proč je Apple lepší než Samsung

Výrazným rozdílem je fakt, že společnost Apple jako jediná firma vyrábí jak hardware (iPhone,iPad,iPod), tak software (iOS, macOS,watchOS). Jedná se o uzavřený systém oproti Androidu, přičemž Apple má tímto způsobem dobrou kontrolu nad tím jak systém funguje na produktech, které prodává.

Kdy koupit nový telefon

Podzim je perfektní dobou pro nákup mobilních telefonů

Pak byste měli vědět, že na podzim se vám k těmto nákupům nabízí nejvhodnější příležitost. Právě podzimní měsíce vám umožní pořídit si nový mobil s výraznou slevou.

Který telefon vydrží nejdéle

Mobilní telefony s nejdelší výdrží baterie – zima 2023

Název
TOP 3 mobily s dlouhou výdrží
1. Oukitel WP10 91 % ★★★★★ Přečíst si recenzi Zjistit cenu
2. Doogee S88 Pro 87 % ★★★★ Přečíst si recenzi Zjistit cenu
3. Xiaomi Poco M3 Pro 82 % ★★★★ Přečíst si recenzi Zjistit cenu

27. 9. 2022

Jaký je nejlepší telefon od Xiaomi

Nejlepší mobily Xiaomi dle srovnání

Varianta výběru Vzhled a název
Nejlepší produkt Xiaomi 12 Pro 12GB/256GB Přečíst recenzi
Nejlepší cena-výkon Xiaomi 12T Pro 8GB/256GB Přečíst recenzi
Pro nenáročné Poco X4 Pro 5G 6GB/128GB Přečíst recenzi
Zajímavá cenovka Xiaomi 11T Pro 8GB/256GB Přečíst recenzi

Co je to Huawei

Huáwéi, znaky zjednodušené 华为), plným názvem Huawei Technologies Co. Ltd., je čínská nadnárodní telekomunikační a hardwarová společnost, dodavatel informačních a komunikačních řešení, se sídlem v Šen-čenu.

V čem je iPhone lepší než Android

V mnoha ohledech snadněji a více uživatelsky nastavitelný Operační systém iOS je v mnoha hlediscích nastavení neuvěřitelně uzavřený. Ať už se bavíme o některých zvucích nebo třeba banalitě typu doba, o kterou se posune budík po jeho odložení, na Android se zkrátka operační systém od Applu nechytá.

Proč ne iPhone

iPhone má bezchybný displej, suverénní výkon a nespočet aplikací, s nimiž můžete dělat vše, co vás baví. Kdekoliv, za jakýchkoliv okolností. A navíc se snadno ovládá.

Jak dlouho vydrží Android

Mobilní telefon bez problémů vydrží tři až pět let (něco z čeho výrobci ani operátoři moc radost nemají) ale výměnu může uspíšit poškození – od poškrábání až po rozbití skla, těla, konektorů, mechanických tlačítek – vždy tam máte možnost zvážit opravu vs pořízení nového.

Jak dlouho vydrží mobilní telefon

Mobilní telefon bez problémů vydrží tři až pět let (něco z čeho výrobci ani operátoři moc radost nemají) ale výměnu může uspíšit poškození – od poškrábání až po rozbití skla, těla, konektorů, mechanických tlačítek – vždy tam máte možnost zvážit opravu vs pořízení nového.

Jak se chovat k baterii v mobilu

Jak zvýšit výdrž baterieUpravte jas displeje.Zkraťte dobu pro zhasnutí displeje.Vypněte Wi-Fi, Bluetooth i GPS.Vypněte nepoužívané funkce.Používejte úspornější aplikace.Upravte nastavení mobilního hotspotu.Nastavte si tmavý režim.Restartujte telefon a počítač pravidelně

Který Xiaomi koupit

Jaký mobil Xiaomi vybrat dle srovnáníNejlepší produkt. Doporučujeme. Xiaomi 12 Pro 12GB/256GB. Přečíst recenzi Orientační cena 21 500 KčNejlepší cena-výkon. Doporučujeme. Xiaomi 12T Pro 8GB/256GB. Přečíst recenzi Orientační cena 15 000 KčPro nenáročné Doporučujeme. Poco X4 Pro 5G 6GB/128GB.

Co znamená Note u Xiaomi

Do kategorie vlajkových lodí Xiaomi zařadilo dvě modelové řady: níže staví sérii Mi T, o schůdek výše pak stojí telefony Mi Note. Prvně jmenovaná dostává do vínku kvalitní displej, druhá pak sází na špičkové fotografické schopnosti.

Proč je Huawei nebezpečný

Téměř třetina (27 procent) zařízení Huawei vykazovala vysoké či kritické množství bezpečnostních slabin. To znamená, že zadní vrátka lze do zařízení firmy Huawei instalovat kdykoliv, a to i na dálku. Jediné, co k tomu útočník potřebuje, je připojení ke stejné internetové síti, ke které je připojeno i dotyčné zařízení.

Co je lepší Huawei nebo Samsung

Oba mobilní telefony používají operační systém Android – Huawei však bez služeb Google a bez přístupu do obchodu Google Play. Shrnutí: Zatímco Samsung Galaxy S20 má větší displej, a tedy i vyšší kapacitu baterie, je menší baterie v menším Huawei P40 naprosto dostačující.

Proč přejít z Android mobilu na iPhone

Zařízení iOS mají v oblasti kybernetické bezpečnosti navrch. iPhone má přísnější zabezpečení než Android díky exkluzivnímu obchodu App Store, uzavřenému ekosystému a rychlým aktualizacím. Díky tomu jsou zařízení iOS náročná pro vniknutí. Také je extrémně nepravděpodobné, že by byl iPhone napaden virem.

Jak často měníte telefon

Běžně měním smartphone po 2-3 letech.

Kdy si koupit nový telefon

Podzim je perfektní dobou pro nákup mobilních telefonů

Dosluhuje vám už Nokie nebo naopak pátráte po nejnovějších peckách za tu nejdostupnější cenu Pak byste měli vědět, že na podzim se vám k těmto nákupům nabízí nejvhodnější příležitost. Právě podzimní měsíce vám umožní pořídit si nový mobil s výraznou slevou.

Po jaké době si koupit nový telefon

Životnost mobilního telefonu ovlivňuje několik věci – tou nejzásadnější je životnost baterie – tam prostě chemické procesy dost jasně určí, že po dvou až třech letech má baterie v mobilu hodně sníženou výdrž. Tím více, čím více jste telefon používali (vybíjeli a nabíjeli).

Co nejvic zere baterku

Největším žroutem je displej

A je to samozřejmě tak. Čím větší displej, tím víc pixelů se musí rozsvítit a tím větší nápor na baterii to je. Pro většinu uživatelů je nejčastějším důvodem rychlého vybíjení baterie telefonu právě displej.