Proč mi nejde otevřít email?

Jak otevřít e-mail

Pokud odesílatel nevyžaduje heslo přes SMS:Pokud používáte nejnovější webovou verzi nebo mobilní aplikaci Gmail, uvidíte e-mail rovnou po otevření.Pokud používáte jiného e-mailového klienta, otevřete e-mail, klikněte na Zobrazit e-mail a přihlaste se pomocí údajů k účtu Google.

Proč nefunguje email na seznamu

Řešení: Prohlížeče na počítačích i telefonech vždy doporučujeme aktualizovat na poslední dostupnou verzi. Přečtěte si více o tom, jaké prohlížeče jsou podporované a co znamená nepodporovaný prohlížeč. V případě mobilních zařízení je alternativním řešením mobilní aplikace Email.cz.

Jak šifrovat email

zvolte Možnosti >Centrum zabezpečení > Nastavení Centra zabezpečení. Na kartě Zabezpečení e-mailu zaškrtněte v části Šifrovaný e-mail políčko Zašifrovat obsah a přílohy odesílaných zpráv.

Jak nastavit email v mobilu Samsung

Otevřete e-mailovou aplikaci Samsung a klepněte na Přidat účet, pokud je to poprvé. Případně v aplikaci přejděte na Nastavení > Přidat účet. Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo.

Proč nejde otevřít příloha v emailu

Odstraňování problémů s přílohami

Pokud takovou přílohu otevřete, ve vašem počítači nebo zařízení se může spustit škodlivý software. „Šifrovaná příloha“: Některé přílohy, například dokumenty, k jejichž otevření je potřeba heslo, jsou zašifrované a není možné u nich provést antivirovou kontrolu.

Jak zobrazit přílohu v emailu

Otevření přílohy

Pokud chcete přílohu otevřít ze seznamu zpráv, klikněte na zprávu s přílohou pravým tlačítkem, klikněte na Zobrazit přílohy a pak klikněte na název přílohy.

Jak restartovat seznam

Prohlížeč Seznam.czPřejděte v Seznam.cz prohlížeči do Nastavení.V části Pokročilé naleznete položku Hardwarová akcelerace videa.Kliknutím zrušte volbu Zapnout a poté klikněte na zobrazený odkaz Restartovat.

Jak se mám přihlásit na email

Na počítači otevřete Gmail. Zadejte e-mail nebo telefonní číslo a heslo ke svému účtu Google. Pokud jsou informace už vyplněné a potřebujete se přihlásit k jinému účtu, klikněte na Použít jiný účet. Pokud se vám místo přihlašovací stránky zobrazí stránka s popisem Gmailu, klikněte vpravo nahoře na Přihlásit se.

Jak zašifrovat mail v Outlooku

V e-mailové zprávě vyberte Možnosti > zabezpečení > zašifrovat zprávu. Dokončete psaní zprávy a pak klikněte na Send (Odeslat). Poznámka: Když posíláte šifrovanou zprávu, použije se k zašifrování její kopie certifikát příslušného příjemce.

Jak podepsat email Outlook

V nabídce Soubor klikněte na Možnosti > Centrum zabezpečení. V Centru zabezpečení aplikace Microsoft Outlook klikněte na Nastavení Centra zabezpečení. V části Zabezpečení e-mailu zaškrtněte v části Šifrovaný e-mail políčko Přidat digitální podpis do odesílaných zpráv.

Jak synchronizovat email s telefonem

Spusťte aplikaci Gmail . Klepněte na Nastavení. Pokud máte více než jeden účet, klepněte na účet, na který vám nechodí e-maily. Zkontrolujte, že políčko Synchronizace Gmailu je zaškrtnuté.

Jak přidat mail do Androidu

Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku. Klepněte na Přidat další účet. Vyberte typ účtu, který chcete přidat.

Jak otevřít přílohu emailu

Spusťte na telefonu nebo tabletu Android aplikaci Gmail . Otevřete e-mail. Až bude příloha uložena, zobrazí se na obrazovce zpráva Uloženo na Disk.

Jak otevřít přílohu v Gmailu

Na počítači otevřete Gmail. Otevřete e-mail. Umístěte kurzor na náhled přílohy a klikněte na ikonu pro stažení .

Proč nefunguje aplikace seznam

Patrně bude třeba situaci otestovat a k tomu je nejlepší předat informace o zařízení a verzi systému, verzi aplikace, čas pokusu spuštění apod. V tomto případě se prosím obraťte na technickou podporu online ZDE v pracovní době 8:00 – 16:30 hod v pracovní dny.

Proč je seznam pomalý

Jednoduše lze tyto problémy nazvat výkonnostními problémy prohlížeče. Pokud se takové chování objevuje opakovaně, a to i poté, co jste prohlížeč ukončili nebo restartovali počítač, může být nutný hlubší zásah – a takovým je obnova výchozího nastavení, jinak také obnova do továrního nastavení.

Co je to e mailová schránka

E-mailová adresa identifikuje elektronickou poštovní schránku uživatele e-mailu. E-mailová poštovní schránka je fyzicky umístěna na nějakém internetovém serveru. Populární jsou zejména servery, které nabízejí e-mailovou schránku zdarma a s webovým rozhraním (v českých podmínkách např. Centrum.cz, Gmail, Seznam.cz).

Jak zjistit zapomenuté heslo na Gmail

Postupujte podle pokynů k obnovení účtu Google nebo Gmailu. Bude třeba zodpovědět několik dotazů, na základě kterých ověříme, že účet je váš. Na otázky odpovězte co nejlépe.Až k tomu budete vyzváni, resetujte heslo. Vyberte silné heslo, které jste s tímto účtem zatím nepoužívali. Jak vytvořit silné heslo.

Jak aktualizovat poštu v Outlooku

Aktualizace nebo změna nastavení e-mailu v Outlooku pro WindowsOtevřete Outlook a vyberte Soubor.V rozevíracím seznamu v části Informace o účtu vyberte účet, který chcete změnit.Vyberte Nastavení účtu.Vyberte typ informací, které chcete změnit.Nejběžnější nastavení, která změníte, jsou Nastavení serveru.

Jak nainstalovat certifikát do Outlooku

Jak nainstalovat S/MIME Certifikát a odesílání zabezpečeného e-mailu s aplikací Outlook v systému Windows 10Stáhněte si certifikát.Otevřete Možnosti Outlooku.Otevřete Centrum důvěryhodnosti.Otevřete Nastavení centra důvěryhodnosti.Vyberte Zabezpečení e-mailu.Klikněte na Import / Export.Vyhledejte soubor.

Jak aktualizovat email seznam

V aplikaci Seznam.cz se můžete přihlásit svým uživatelským účtem, díky čemuž získáte možnost:Upozorňování na nové e-maily. – změnou ikonky na spodní liště se bude upozorňovat na nové zprávy ve vaši schránce Seznam Emailu.Synchronizace.

Jak nastavit email seznam na telefonu

AndroidDo pole Uživatelské jméno zadejte celou svou e-mailovou adresu.Do pole Ověření zadejte své přístupové heslo.Jako Server zadejte pop3.seznam.cz.Port zadejte 995.Typ zabezpečení zvolte SSL/TLS.V nastavení Mazat e-maily ze serveru můžete zvolit mezi Žádný nebo Při smazání z Doručené pošty aplikace.

Jak vyprázdnit Gmail

Pokud nechcete, aby zprávy byly v koši 30 dní, můžete je smazat trvale.Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail .Vlevo nahoře klepněte na nabídku .Klepněte na Koš.Nahoře klepněte na Vysypat koš.

Co dělat když mi nejde otevřít aplikace

Jestliže některá z aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nejde spustit nebo při spuštění padá, zkuste nejdříve restartovat telefon. Když to nepomůže, otevřete nabídku »Nastavení | Aplikace | Stažené«, v seznamu vyhledejte problémovou aplikaci a klepněte na tlačítko »Vynutit ukončení«. Pak aplikaci znovu spusťte.

Jak zrychlit pomalý telefon

7 tipů, jak zrychlit telefonRestartujte telefon.Vyčistěte operační paměťZbavte se zbytečných aplikacíPozor na automatické aktualizace.Vyčistěte plochu.Vypněte grafické prvky.Vraťte telefon do továrního nastaveníAplikace na zrychlení telefonu Raději ne.