Proč nejde T-Mobile?

Co kdyz mi nejdou data

Máme pro vás několik tipů, jak zjistit, kde je problém.Zkuste svůj mobilní telefon restartovat.Zkontrolujte připojení k síti.Zkontrolujte, že máte zapnutá data v telefonu.Nevyčerpali jste svůj datový balíčekMůže se jednat o výpadek datové sítěZkuste SIM kartu vložit do jiného telefonu.Kontaktujte nás.
Archiv

Jak restartovat T-Mobile TV

Jak provedu restart modemu (soft reset)

Odpojením a znovu připojením napájecího konektoru modemu, případně vhodným špičatým předmětem (např. tužkou) stiskněte tlačítko RESET na zadním panelu.

Jak aktualizovat router T-Mobile

Pokud aplikace T-Mobile DSL Manager modem nenašla nebo pokud jej identifikovala jako nepodporovaný, můžete zkontrolovat, zda existuje novější verze aplikace T-Mobile DSL Manager, která přidá podporu pro váš modem. Spusťte aplikaci T-Mobile DSL Manager. V horní části levého panelu klepněte na VYHLEDAT AKTUALIZACE.

Jak zrychlit internet od T-mobile

Jak si zrychlit internetZlepšení dosahu signálu.Ideální počet zařízeníZměna hesla sítěZměna názvu sítěKam umístit router.Restart modemu.Aktualizace modemu.

Jak aktivovat mobilní data T-Mobile

Přihlaste se do aplikace Můj T-Mobile. Vyberte telefonní číslo a poté klikněte na možnost Balíčky. Zobrazí se vám balíček Letní neomezená data a tlačítko Aktivovat. Potvrďte výběr a užívejte si neomezený internet na mobilu.

Jak nastavit data v mobilu

Pokud tedy chcete tuto službu využívat a máte ji aktivovanou, postačí v našem mobilním telefonu otevřít „Nastavení“ zvolit položku „Další sítě“ a následně „Mobilní sítě“. Tato volba nás přenese do pokročilého nastavení mobilních sítí. Jestliže je chceme začít využívat, zaškrtneme položku „Mobilní data“.

Jak se provádí restart modemu

Než se pustíte do dalších kroků, vyzkoušejte následující postup, jak modem restartovat: Odpojte napáječ (trafo) modemu od elektrické sítě. Po uplynutí jedné minuty zapojte napáječ (trafo) modemu zpět do elektrické sítě. Počkejte asi 5 minut, než modem znovu naběhne.

Jak obnovit televizi

Zapnete TV a vstoupíte do nabídky Nastavení. V nabídce zvolíte Obecné nastavení => Znovu instalovat televizi a potvrdíte. Tímto dojde k opětovné instalaci a kompletní obnově televizoru.

Jak se dostat do nastavení routeru T Mobile

SPUSŤTE INTERNETOVÝ PROHLÍŽEČ a do linky pro adresu zadejte 192.168.8.1. Budete vyzváni k zadání hesla. Heslo pro první přihlášení je admin. Po zadání hesla pro první přihlášení budete vyzváni k jeho změně.

Jak restartovat router ZyXEL

Ujistěte se, že váš počítač, z kterého přistupujete k modemu, je v stejné síti jako modem. Pokud potřebujete modem vrátit zpět do továrního nastavení, mějte ho zapnutý a ostrým předmětem po dobu 10 sekund podržte stisknuté tlačítko RESET na zadní straně modemu.

Proč mám pomalý internet v mobilu

Odstraňování problémů s pomalým připojením

Zkontrolujte nastavení sítě a připojení. Jak se připojit k internetu. Pokud potíže s připojením k internetu přetrvávají, obraťte se na administrátora sítě, poskytovatele internetových služeb (ISP) nebo mobilního operátora.

Co znamená rychlost 2 MB S

Rychlost stahování se anglicky označuje jako download a udává se v megabitech za sekundu (Mb/s nebo Mbps). Tato veličina udává, kolik megabitů (jaké množství dat) jste teoreticky schopni stáhnout z internetu do vašeho zařízení za 1 sekundu.

Kdy bude mít T-Mobile neomezená data

Praha, 17. června 2019 – Letošní léto u T-Mobile bude bezstarostné:od 20. června 2019 si zákazníci mohou v aplikaci Můj T-Mobile zdarma a opakovaně aktivovat nový balíček „Neomezená data na léto“.

Co znamená pořád online

Díky novému balíčku Pořád online, který si můžete každý měsíc bezplatně aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile, vám totiž internet nadále poběží rychlostí 256 Kb/s. To stačí na chatovací aplikace, provádění bankovních transakcí nebo vyhledávání tras a jízdních řádů. Prostě ty nejnutnější služby.

Jak aktivovat mobilní data T Mobile

Přihlaste se do aplikace Můj T-Mobile. Vyberte telefonní číslo a poté klikněte na možnost Balíčky. Zobrazí se vám balíček Letní neomezená data a tlačítko Aktivovat. Potvrďte výběr a užívejte si neomezený internet na mobilu.

Co je nastavení APN

Název přístupového bodu (APN) definuje síťovou cestu pro všechna mobilní datová připojení. Někteří operátoři vyžadují pro připojení k mobilní datové síti nastavení APN. APN můžete na iPhonu a iPadu zobrazit nebo změnit jen tehdy, když to operátor umožňuje.

Jak obnovit Wi-Fi

Použití resetování sítě

Vyberte Spustit > Nastavení > Síť & internet > Upřesnit nastavení sítě > Resetování sítě. Na obrazovce Resetování sítě vyberte Obnovit> Ano a potvrďte to.

Co se stane po restartu routeru

Použití: restart nepomáhá, dlouhotrvající výpadek sítě, přerušené spojení, pokud chcete odpojit zařízení na trvalo od sítě, podezření pro zneužití sítě apod.

Jak restartovat televizi

Reset pomocí tlačítka napájení

Restartujte televizor pomocí dálkového ovládání. Stiskněte a přidržte tlačítko napájení na dálkovém ovládání přibližně na 5 sekund, dokud se nezobrazí zpráva „Vypnutí“. Televizor se vypne a poté se přibližně za jednu minutu automaticky znovu zapne.

Co dělat když mi nejde zapnout televize

Odpojte napájecí kabel (hlavní napájecí kabel).

Vytáhněte napájecí kabel televizoru (hlavní napájecí kabel) z elektrické zásuvky. Potom stiskněte tlačítko napájení na televizoru, počkejte 2 minuty a zapojte napájecí kabel (hlavní napájecí kabel) zpět do elektrické zásuvky.

Jak zprovoznit modem

Kabel zapojte k síťové kartě vašeho PC a druhý konec připojte do žlutého konektoru na modemu označeného LAN (obvykle máte na výběr LAN1 až LAN4). Teď už máte vaše PC a modem kompletně zapojené. Modem můžete zapnout tlačítkem Power a úspěšně se připojit k internetu.

Jak aktualizovat router ZyXEL

Klikněte na 3 vodorovné čáry v pravé horní části webového rozhraní modemu. Klikněte na „Maintenance“. V menu „Maintenance“ vyberte možnost „Firmware Upgrade“.

Jak zprovoznit router ZyXEL

Stačí, pokud na ZyXEL modemu podržíte aspoň 2 sekundy tlačítko WPS, až se na modemu oranžově rozbliká LED kontrolka příslušné WiFi sítě. Následně do dvou minut aktivujte WiFi přes WPS ve vašem zařízení. K připojení by následně mělo dojít automaticky.

Proč je moje připojení k síti tak pomalé

Dvěma nejčastějšími příčinami slabého výkonu internetu jsou spyware a viry. Spyware může zpomalit systém tak, že bude rušit váš počítač a zabere si internetové připojení jenom pro sebe. Spyware sleduje to, jak používáte internet a klávesnici, a to počítač zpomaluje.

Jak si zrychlit internet

Jak si zrychlit internet na domaŽe by to bylo tak jednoduchéNevysíláte na přetíženém kanáleČas od času router restartujte.Router a další elektronika v jeho okolíPořiďte si repeater anebo silný WiFi router.Vypněte si nepotřebné doplňky.Vyvarujte se velkého množství záložek.