Bityardas yra Singapūre veikianti kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių prekybos platforma, kurios užduotis yra supaprastinti prekybą sutartimis su svertu, taikant „sudėtingų sutarčių, paprastos prekybos“ metodą.
Platforma yra palyginti nauja ir greičiausiai pritrauks daugelio kriptovaliutų prekybininkų, svarstančių opcionų prekybą, dėmesį, tačiau dar nepadarė šuolio į opcionams skirtą platformą (pvz., „BitMEX“)..
„Bityard“ kriptovaliutų pasirinkimo sandorių prekybos sąsaja
Šiuo metu „Bityard“ siūlo prekiauti 8 skirtingomis kriptovaliutomis su a svertas iki 100x. Skaitytojai turėtų atkreipti dėmesį, kad šis straipsnis nėra patarimas investuoti. Prekyba maržomis gali būti labai rizikinga, atlikite tyrimus ir prireikus pasitarkite su licencijuotu finansų patarėju.
Kas yra Bityardas?
Bityardas yra privati kriptovaliutų sutarčių birža, kuri siekia išsiskirti suteikdama lengvą, greitą ir saugią kriptovaliutos turto sutarčių prekybą.
2019 m. Lapkričio mėn. Įsteigta kontroliuojančioji bendrovė yra įsikūrusi Singapūre, o jos pagrindinė buveinė yra Paya Lebar aikštėje. Bityardas nenaudoja užsakymų knygų – birža atitinka vartotoją. Tai padeda išvengti slydimo prekyboje.
Norėdami geriau suprasti Bityardą, apžvelkime kriptovaliutų opcionų prekybą apskritai.
Kas yra kriptovaliutų pasirinkimo sandorių prekyba?
Skaitytojai turėtų atkreipti dėmesį, kad „Bityard“ skiriasi nuo tradicinės kriptovaliutos keitimo tuo, kad teikia pagrindinę jos vertę kriptovaliutos variantas prekyba sutartimis– o ne faktiniai kriptovaliutų mainai į kriptovaliutas.
Naudojant „BitYard“, tu ne „Pirkti“ Bitcoin arba „Ethereum“, o verčiau pirkti opcionų sutartį.
Sutartys yra prekybos priemonės, leidžiančios investuotojams tai padaryti prekiauti turto kainų pokyčiais, faktiškai nelaikant turto. Pavyzdžiui, šios sutartys gali būti sudarytos dėl fizinių prekių, tokių kaip ryžiai, žalia nafta ar viščiukai, arba dėl finansinių priemonių, tokių kaip obligacijos, atsargos ir skaitmeninis turtas..
Pirkėjai ir pardavėjai paprastai naudojasi prekyba sutartimis kaip būdą apsidrausti ir sumažinti riziką, apsisaugoti nuo nepastovių būsimų kainų svyravimų ir spekuliuoti turtu. Sutartyse dalyvauja pirkėjai, pardavėjai ir sutarta kaina.
Pavyzdžiui, pažvelkime į „Bitcoin“ pasirinkimo sandorius „Bityard“. Vartotojai gali įsigyti USDT-BTC pasirinkimo sandorį su iki 100 kartų didesniu svertu ir faktiškai neturėti BTC turto.
„Bityard“ siūlo prekybą kriptovaliutų maržomis, o tai reiškia, kad prekybininkui tereikės įdėti tik dalį visos prekybos sumos į sverto poziciją. Kriptovaliutų maržų prekyba „Bityard“ yra gana paprastas procesas.
Kriptovaliutos sutarčių su USDT pateikimas „Bityard“.
Už 1000 USDT ir 100x svertą mes pasiektume pradinę maržą 10,6806 BTC (1000 USDT x 100 yra maždaug 10,68 BTC dabartinėmis kainomis). Mes taip pat mokėtume apie 100 USDT mokesčių už sutarties įsigijimą su 100 kartų didesniu svertu.
Jei BTC kaina nukristų iki 9278,46 (SL „stop loss“), sutartis būtų uždaryta ir mes prarastume 900 USDT.
Jei BTC kaina pasiektų 9643,61 (TP „imkitės pelno“), mes gautume pelną 3000 USDT, o tai yra 3 kartus daugiau nei mūsų pradinė investicija – ne per skurdus palyginti ribiniam kainos padidėjimui.
Teoriškai teorija yra begalinė (nebent sutartis nustatoma automatiškai įvykdyti už tam tikrą kainą), tačiau minusas gali būti žiaurus.
Palyginus, jei turėtumėte įsigyti BTC turtą už 1000 USDT, norint gauti panašų pelną, BTC kaina turėtų siekti apie 30 tūkst. Tai taip pat turėtų sumažėti iki dešimtadalio savo vertės (960 USD), kad galėtumėte patirti panašų nuostolį.
Kriptovaliutų pasirinkimo sandoriai ir prekyba maržomis gali būti labai rizikinga. Nors atrodo, kad „Bityard“ daro maržą labai patogią vartotojui, mes raginame savo skaitytojus atlikti deramą patikrinimą, kaip veikia maržos prekyba.
Kvalifikuoti prekybininkai gali naudoti kriptovaliutų išvestines finansines priemones, kad apsidraustų nuo prekybos rizikos, tačiau norint tai pakoreguoti, reikia daugybės tyrimų ir bandymų. Jei prižiūrėsite maržinę prekybą, kruopščiai ją ištyrę, net atsargiai, vis tiek galite sudegti.
Čia yra keletas pastebimų kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių sutarčių pranašumų:
- Apsidraudimo rizika
Investuotojai gali sumažinti kainos kritimo riziką, tuo pačiu metu užimdami „trumpą“ poziciją dėl atitinkamo skaitmeninio turto. Taigi, jei kaina kris, „trumpa“ pozicija sumažins nuostolius suteikdama papildomų pajamų. Sutartiniai prekybininkai gali išvengti nepastovaus turto laikymo rizikos, tuo pačiu išlaikydami tam tikrą pakilimą, kad gautų naudos iš jo kainų pokyčių.
- Spekuliuojama rinkos kryptimi
Prekyba kriptovaliutų sutartimis daro spekuliacijas rinkoje daug agresyvesnes, nes prekybininkams nereikia turėti turto, kad paveiktų kainą. Pavyzdžiui, jei kas nors mano, kad BTC kaina nukris, jie gali ilgai žaisti Bitcoin ateities sandorius. Jei jie mano, kad ETH kaina kris, jie gali sutrumpinti ETH.
- Stabilizuojantys kainų svyravimai
Spekuliacijos linkusios turėti neigiamą reputaciją, tačiau tai gali padėti subrandinti rinkas ir ilgainiui jas stabilizuoti. Anksčiau kriptovaliutų pasirinkimo sandoriai taip pat padidino turto kainų svyravimą ir buvo siejami su Bitcoin kainų svyravimais.
Bityardo varžybos
„Bityard“ atlieka gana gerą darbą, kad išsiskirtų kriptovaliutų pasirinkimo sandorių erdvėje su žemu įėjimo lygiu, unikaliais sudėtingais sutarčių pasiūlymais ir paprasta vartotojui patogia sąsaja..
„Bityard“ konkurentai yra „BitMEX“ ir „Prime XBT“.
Nors pradedantieji kriptovaliutų maržų prekybą ir kriptovaliutų pasirinkimo galimybių prekybą gali vertinti kaip neįtikėtinai sudėtingą, „Bityard“ stengiasi, kad procesas būtų daug lengviau suprantamas naujiems vartotojams. Trumpai palyginus „BitMEX“ ir „Bityard“, „Bityard“ yra daug paprastesnė ir švaresnė savo sąsaja, o tai greičiausiai ne taip gąsdins naujus vartotojus..
„BitMEX“ ir „Bityard“ – dvi platformos, kurios specializuojasi kriptovaliutų kontraktų prekyboje su svertu.
Tai nereiškia, kad „BitMEX“ nėra platforma, nes atrodo, kad abi platformos gali tinkamai veikti ir patenkinti savo vartotojus. Atrodo, kad „Bityard“ pirmiausia geriau tinka naujesniems prekybininkams, o „BitMEX“ eina paskui pažangesnę minią.
Bityardas taip pat turi prekės ženklo ambasadorių, Buakaw Banchamek, visame pasaulyje žinomas Muay Thai čempionas. Ką bendro turi prekyba kriptovaliutų pasirinkimo sandoriais ir mirtini galvos smūgiai? Mes nesame tikri. Tačiau tai rodo „Bityard“ paskatą priimti vartotojų bazę, kuri tradiciškai nėra gerai išmananti kriptovaliutų pasirinkimo galimybių prekybą..
Kriptovaliutos pasirinkimo keitimasis „Bityard“ pagrindiniame puslapyje, kuriame yra „Buakaw“
Bityard turi didžiausią 100 000 USDT išėmimo limitą.
Bityardo mokesčiai
Šiuo metu „Bityard“ siūlo 0,05% sandorio mokestį, kuris yra mažesnis nei 0,075% pramonės standartas („BitMEX“, „Bybit“, „Deribit“).
Išsamus „Bityard“ prekybos mokesčių paaiškinimas.
Visuomenės nuomonės teismas: ar Bityardas geras?
Kadangi „Bityard“ vis dar yra palyginti naujas, internete nebuvo daug diskusijų apie platformą. Tačiau ji gali pasigirti aktyvia „Telegram“ bendruomene ir socialiniais kanalais.
„Bityard“ klientų palaikymo tarnybą galima gauti el. Paštu, telegrama ir internetu. Bityardas taip pat turi daug konkrečių atsakymų vadovai pradedantiesiems.
Atrodo, kad daugeliui „Bityard“ vartotojų patinka platformos paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja
Ar Bityardas yra saugus?
„Bityard“ yra viena iš nedaugelio kriptovaliutomis pasinaudojančių prekybos biržų, turinčių reguliavimo licencijas, Singapūre, Estijoje, Australijoje ir JAV. Nuo pat veiklos pradžios 2019 m. „Bityard“ išplėtė savo pasiūlymus daugiau nei 150 šalių ir išvertė savo svetainę į aštuonias kalbas: anglų, rusų, supaprastintą kinų, tradicinę kinų, vietnamiečių, korėjiečių, japonų ir indoneziečių (ir netrukus portugalų) kalbas..
Reglamentas: „Bityard“ yra reguliuojama ir licencijuojama Singapūro ACRA, JAV MSB iš Finansinių nusikaltimų vykdymo užtikrinimo tinklo, priklausančio JAV iždo departamentui, Estijos MTR ir Australijos AUSTRAC.
Bityardo licencijos. Šaltiniai: Bityard.com
Fondo apsauga: Bityardas naudoja kelias internetines neprisijungus naudojamas pinigines, kad apsaugotų naudotojų lėšas nuo įsilaužėlių, o mažesnė dalis internetinėse „karštose piniginėse“ naudojama grynųjų pinigų išmokėjimui ir indėlių paėmimui. „Bityard“ taip pat turi vartotojo saugos meniu, kuris padeda vartotojams optimizuoti savo sąskaitų saugumą, naudojant tokias funkcijas kaip 2FA.
„Bityard“ naudoja realaus laiko rizikos audito ir rizikos valdymo įrankius, kad galėtų stebėti kiekvieno vartotojo, dalyvaujančio kriptovaliutų pasirinkimo sandoriuose ir kriptovaliutų maržų prekyboje, rinkos pozicijas ir pozicijas..
Su 24/7 palaikymu internetu ir aukščiau nurodytais sertifikatais „Bityard“ atrodo saugus, tačiau mes savo vartotojams primename būti atsargiems dėl rizikos, kylančios naudojant bet kurią platformą internete. Būtinai saugokite savo skaitmeninį turtą, pvz., „Bitcoin“, saugioje šaltoje piniginėje.
Kaip pradėti naudotis Bityard
Kaip naudotojas Jungtinėse Amerikos Valstijose, mūsų sąranka buvo be galo beribi – norint pradėti, tereikėjo el. Pašto adreso, slaptažodžio ir „Captcha“. Bityardas. Nebuvo reikalingas KYC ar tapatybės patvirtinimas.
Ankstyvo vartotojo paskatos.
Mainai turi keletą „apdovanojimų pradedantiesiems“, kad pridėtų daugiau informacijos prie savo paskyros ir susipažintų su platforma. Šie atlygiai pridedami kaip kuponiniai kreditai už mokesčius.
„Bityard“ taip pat turi „demonstracinės prekybos“ funkciją, kai sąsaja persijungia į demonstracinį režimą, o prekybininkai gali atlikti „demonstracinę“ kriptovaliutų pasirinkimo sandorių prekybą naudodami realias kainų diagramas ir apimtis, neprivalėdami skirti realaus turto. Vartotojai, norėdami pajusti platformos funkcionalumą, gali pradėti sudaryti sutartis su svertu.
„Bityard“ suteikia vartotojams galimybę panaudoti kriptovaliutų pasirinkimo sandorių sandorius demo režimu nenaudojant lėšų.
Tačiau būkite budrūs naudodamiesi šia funkcija, nes prekybos rodinys yra identiškas, išskyrus „režimo“ parinktis apačioje kairėje. Įsitikinkite, kad parašyta „Demo“, jei norite demonstruoti prekybą (ir atvirkščiai!)
„Bityard“ siūlo „fiat“ indėlį ir palaiko kelias pagrindines skaitmenines valiutas, tokias kaip BTC, ETH, XRP, USDT, TRX, HT, LINK. „Fiat“ parama siūloma RMB (Kinija), Vietnamo dongui, Indonezijos rupijai.
Platforma taip pat siūlo ne biržos paslaugas pirkti USDT.
* „Fiat“ indėlių šliuzai gali būti nepasiekiami Jungtinėse Amerikos Valstijose, nes jie nebuvo mums, kai atlikome sąskaitą.
Susipažinkite su Bityardo platformos moneta – BYD
„Bityard“ taip pat planuoja išleisti savo platformos monetą BYD – turtą, panašų į „Binance“ BNB, kuris, tikimasi, bus naudojamas prekybos mokesčiams sumažinti ir kitoms ekosistemos paskatoms palengvinti..
Bityardo „kasybos“ funkcija.
Vartotojai gali „išminuoti“ BYD ir kitus skaitmeninius išteklius „Bityard“ svetainėje spustelėdami piktogramas, nes jie yra paruošti kartą per dieną..
* BYD šiuo metu nėra parduodamas ar keičiamas.
Paskutinės mintys: Ar Bityardas Legitas?
Kriptovaliutų kontraktų prekybos platformos nuėjo ilgą kelią, ir atrodo, kad „Bityard“ pirmauja pakuotėje pagal paprastumą ir vartotojo sąsają. Tai, kad „Bityard“ turi gerai veikiančią mobilią programėlę, yra įspūdinga, nes mobilieji dariniai apskritai vis dar yra palyginti nauji.
Bityardas yra palyginti nauja ir nėra daug ko pakenkti biržos teisėtumui. Tai atrodo paprasta vartotojui patogi platforma prekybai kriptovaliutomis. Tačiau didžiausia rizika, susijusi su bet kuria kriptovaliutų mainų ar sutarčių prekybos platforma, paprastai yra žmogaus polinkis į klaidas (lėšų praradimas dėl prasto sąskaitos saugumo ar siuntimas neteisingais adresais) arba per didelė rizika.