Kinija buvo nuolatinis „blockchain“ naujovių šaltinis, vykdydamas tokius projektus kaip NEO ir naujoviškas iniciatyvas, pavyzdžiui, į „blockchain“ orientuotą „Xiong‘An“ išmanųjį miestą. „Achain“ (ACT) yra dar vienas Kinijos „blockchain“ projektas, teikiantis naujoves. Čia rasite viską, ką reikia žinoti apie „Achain“ šakių technologiją, taip pat apie šio projekto misiją, technines savybes, ekosistemą ir dar daugiau..
Projekto misija
„Achain“ buvo įkurta 2015 m. Ir yra „blockchain“ projektas, įsipareigojęs sukurti beribį „blockchain“ pasaulį. Savo esme „Achain“ siekia panaudoti techninius sprendimus, kad išspręstų daugelį problemų, su kuriomis susiduria dabartinės „blockchain“. Projektas ne tik sutelkia dėmesį į tokius veiksnius kaip operacijos per sekundę, bet ir siekia pagerinti blokų grandinių sąveiką. Ši sąveika sujungia tiek „blockchain“, tiek „non-blockchain“ pasaulį tokiu būdu, kuris būtų prieinamas pagrindiniams vartotojams.
Pagal projekto baltraštį, „Achain“ pateikia pažangiausius dizainus, tokius kaip virtuali mašina, išmani smėlio dėžė, vertės mainų protokolas ir šakinis mechanizmas. Šie ir kiti veiksniai daro „Achain“ pajėgi pasiekti ar net viršyti 1000 TPS.
Išsami konsensuso algoritmo informacija
Kad pasiektų mazgų sutarimą, „Achain“ naudoja modifikuotą DPoS, vadinamą rezultatu perduotu akcijų paketo įrodymu (RDPoS). Šis sutarimo mechanizmas turi daug galimų pranašumų prieš kitus. Jis sugeba pasiekti didesnį energijos vartojimo efektyvumą, be to, jame rengiami dažnesni rinkimai, o tai palengvina blogų veikėjų išmetimo procesą nei naudojant tradicinius algoritmus. „Achain“ RDPoS yra geresnis nei DPoS dėl vienos pagrindinės priežasties: nors DPoS leidžia bloką generuoti tik vienam tikrintuvui, RDPoS leidžia 99 geriausiems tikrintojams kai kuriais atvejais dalyvauti operacijų tikrinime, jei reikia.
Naujausią „Achain“ (ACT) operacijų statistiką galite rasti Naršyklės svetainė.
„Achain Fork“: teorija ir įgyvendinimas
Nors šiame projekte siūlomos įvairios techninės naujovės, „Achain“ šakutė (dar kitaip – šakių tinklas), be abejo, yra laukiamiausia. Naudodamiesi „Achain“, galite lengvai įjungti keletą naujų „blockchain“. Jūs netgi galite nuolat šakoti iš naujai sukurto „blockchain“.
Kodėl „Achain“ šakių technologija yra svarbi? Visi šakiniai blokiniai grandinės yra vienodi, o tai reiškia, kad jie nėra hierarchiški iš techninės ar ekonominės perspektyvos. Be to, projektas siūlo „blockchain“ kaip paslaugos („BaaS“) sprendimą, kuris naudoja kelias programavimo kalbas ir vizualizuotą plėtrą, kad sumažintų įsisavinimo sunkumus. Tai reiškia, kad įvairaus programavimo pagrindo kūrėjai gali sukurti „Achain“ šakę.
Nuo 2018 m. Spalio programavimo kalbos palaikymas „Achain“ plėtrai apima „Lua“, „Solidity“, „Java“ ir „C #“..
Dappų ir lygiagrečių grandinių ekosistema
Kitas klausimas, su kuriuo šiandien susiduria „blockchains“, yra tai, kaip auginti savo atitinkamas ekosistemas. Daugeliu atvejų „Ethereum“ yra akivaizdi pirmaujanti platforma (kalbant apie dabartinį naudotojų priėmimą) žmonėms, norintiems sukurti „Dapps“ ir naudingumo ženklus. Tačiau „Achain“ per pastaruosius kelerius metus jau gana gražiai išaugino savo ekosistemą.
Achaino ekosistema yra suskirstyta į dvi pagrindines kategorijas: dapps ir lygiagrečios grandinės. Nors šiuo metu yra tik viena lygiagreti grandinė („SelfSell“), yra septyniolika skirtingų „dapps“, apimančių aštuonias skirtingas kategorijas. Šios klasifikacijos apima mainus, pramogas, finansus, mokėjimus, tinklą, turgų, paslaugas ir protokolą. Palyginti su didžiąja dalimi „blockchain“, „Achain“ padarė daug pažangos kuriant savo ekosistemą.
„Achain Dapps“ pavyzdžiai
Helussas siekiama sutrikdyti draudimo sektorių. Pirma, projekte daugiausia dėmesio skiriama tokioms technologijoms, kaip AI pagrįstas žalų valdymas ir sumanios sutartys dėl kelionių draudimo. Augant bendruomenei, projekto komanda planuoja vėliau pristatyti ir automobilių, namų ir paskolų draudimo sprendimus.
„GymChain“ yra „Achain“ ekosistemos programa, kurioje galite naudoti dirbtiniu intelektu pagrįstus, nešiojamus išmaniuosius įrenginius, kad galėtumėte rinkti informaciją apie sveikatos ir fitneso našumą ir įkelti į decentralizuotą „blockchain“. Šis sprendimas leidžia jums sudaryti individualius pratimų planus, pagrįstus duomenų analize.
„WeatherBlock“ yra projektas, kurio metu naudojami „blockchain“ ir „IoT“ jutikliai, siekiant pagerinti išsamių duomenų duomenis ir orų prognozavimą pagal vietą.
Šiuo metu Achaino ekosistemoje yra septyniolika dappų ir viena lygiagreti grandinė.
Pasiekti kainų analizę ir mainus
Panašiai kaip ir kitos kriptos, „Achain“ kaina laikui bėgant labai svyravo. Ankstyviausi turimi 2017 m. Rugpjūčio mėnesio duomenys rodo, kad kaina buvo apie 0,20–0,23 USD. Skirtingai nuo kitų kriptovaliutų, „Achain“ kaina 2017 m. Rugsėjo mėn. Smarkiai sumažėjo iki žemesnių nei 0,04 USD kainų. 2018 m. Sausio mėn. „Achain“ kaina pasiekė aukščiausią lygį – 1,34 USD. Nuo rugpjūčio mėn. Kainos svyravo tiesiai virš ir žemiau 0,03 USD
„Achain“ (ACT) turi keletą žymių biržų sąrašų, ypač populiariose Azijos biržose, tokiose kaip „Huobi“, „OKEx“ ir „KuCoin“. Kalbant apie prekybos mainais apimtį, atrodo, kad „CoinEgg“ yra populiariausia, po to seka „Bitforex“ ir „Huobi“. Prekybos poros skiriasi skirtingose biržose. Keletas pavyzdžių apima kriptovaliutas, tokias kaip BTC, ETH ir USDT, taip pat „fiat“ valiutas, tokias kaip USD, TRY ir IDR.
„Achain“ galima įsigyti daugelyje populiarių šifravimo biržų.
Komanda ir partneriai
Ant projekto svetainė, pateikiama tik informacija apie generalinį direktorių Tony Cui. Cui turi keletą reikšmingų pasiekimų, įskaitant „Zhongguancun“ aljanso „Future Star“ apdovanojimą ir garsaus rizikos kapitalo žurnalo CYZONE įtraukimą į 30–30 metų sąrašą. „LinkedIn“ svetainėje „Achain“ darbuotojai yra 51 asmuo. Didžioji komandos dalis yra Pekine.
„Achain“ taip pat turi keletą pagrindinių pramonės partnerių. Ji netgi organizavo „Blockchain Technology Open Course“ su Tsinghua universitetu, kuris yra plačiai pripažintas vienu iš geriausių pasaulio universitetų.
„Achain“ turi keletą garsių partnerių.
Kaip laikyti ACT
Kadangi „Achain“ turi savo blokų grandinę, kai kurios populiaresnės kriptovaliutos piniginės parinktys šiuo metu nepalaiko ACT. Remiantis įvairiomis diskusijomis internete, vis dar yra keletas gerų variantų, iš kurių galima rinktis. Pavyzdžiui, galite susikurti savo „ACT“ internetinę piniginę „Achain“ naršyklės svetainėje. Papildomai, Kcash yra populiarus pasirinkimas, palaikantis ACT, taip pat šimtus kitų kriptovaliutų devyniose populiariausiose viešosiose blokų grandinėse.
Gairės
„Achain“ plėtros planas yra gana išsamus. Tačiau dauguma išvardytų tikslų yra orientuoti į plėtrą, o ne į rinkodarą ar dizainą. Vis dėlto svarbu pažymėti, kad susitelkimas į protokolo suderinamumą ir technologijos, kuri būtų lengviau prieinama įprastam pritaikymui, sukūrimas taip pat galėtų būti laikomas į rinkodarą orientuota šio projekto dalimi.
Yra trys pagrindiniai etapai su numatomomis užbaigimo datomis. Tai apima „Singularity“ (baigtas Q1), „Galaxy“ (vykstantis) ir „Cosmos“ (užbaigtas Q4 pabaigoje). Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šių etapų datos nėra vienodos pagrindiniame puslapyje ir informaciniame lape. Tai gali būti tiesiog dėl scenarijaus, kai fazių pavadinimai išlieka tie patys, o nauji tikslai ir laiko juosta tose fazėse keičiasi. 2019 m. Sausio mėn. Projektas atnaujins svetainę, kad atspindėtų naujų metų planų tikslus.
Pasiekite plėtros dokumentą iš projekto dokumento
Išvada
Žvelgdamas į dabartinį „blockchain“ projektų kraštovaizdį, „Achain“ tikrai siūlo labai reikalingų techninių naujovių galimybę. Galimybė lengvai sukurti „Achain“ šakę, taip pat unikalus protokolo RDPoS konsensuso algoritmas paverčia tai perspektyviu projektu. Bus įdomu pamatyti, kaip „Achain“ remiasi savo pasiekimais ir kaip projekto komanda toliau kuria ilgalaikę protokolo techninių galimybių gerinimo ir dalyvavimo jo ekosistemoje didinimo strategiją..