Kas yra aš?
Pats yra a pritaikoma operacinė sistema (OS) specialiai blokų grandinėms. Komanda siekia, kad tai būtų „blockchain“ bendruomenės „Linux sistema“.
Kaip tikriausiai žinote, „blockchain“ priėmimas ir inovacijos žengia eksponentiškai. Pirma, „Bitcoin“ atvėrė kelią kaip bendraamžių skaitmeninė valiuta. Galite galvoti apie tai kaip apie paprastą programą. Tada „Ethereum“ sudarė sąlygas kurti specialias decentralizuotas programas (DApps) pagal išmaniąsias sutartis – iš esmės programų platformą. Tačiau tai vis dar neatitinka patikimų operacinių sistemų, tokių kaip „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“, kurias naudojame šiandien.
Mūsų dabartinės operacinės sistemos negali efektyviai paleisti DApps, o dabartinės blokinės grandinės turi ir trūkumų. Jie nėra keičiamo dydžio, gali kištis į protingą sutarčių vykdymą ir trūksta bendro sutarimo protokolo, kad sklandžiai būtų įdiegta nauja technologija. Pats išsprendžia šias problemas.
Šiame „Aelf“ vadove kalbėsime apie:
- Kaip veikia Aelf?
- Aelf žetono (ELF) tiekimas
- „Aelf“ komanda & Progresas
- Prekyba
- Kur nusipirkti ELF
- Kur laikyti ELF
- Išvada
- Papildomi „Aelf“ ištekliai
Kaip veikia Aelf?
Norėdami išspręsti dabartinės „blockchain“ technologijos problemas, daugiausia dėmesio skiria sau dvi pagrindinės naujovės: šoninės grandinės ir unikali valdymo sistema. Projektas išskiria išteklius ir pažangias sutartis naudodamas šoninės grandinės pagerinti mastelį, naudojant a Deleguotas akcijų paketo įrodymas bendro sutarimo sistema dėl labiau pritaikomo valdymo. Pasinerkime giliau į kiekvieną iš šių.
Šoninės grandinės
„Aelf“ sudaro viena pagrindinė grandinė ir daugybė šoninių grandinių, skirtų vykdyti pažangias sutartis platformoje. Pagrindinė grandinė yra visos sistemos pagrindas, be to, ji gali sąveikauti su išorinėmis grandinėmis. Kiekviena šoninė grandinė yra skirta tam tikro tipo išmaniajai sutarčiai. Šoninės grandinės negali sąveikauti tarpusavyje, todėl perduodamos informaciją jos turi bendrauti per pagrindinę grandinę.
Visos šoninės grandinės yra sujungtos su pagrindine grandine per šoninės grandinės indekso sistemą. Indeksų sistema suskirsto grandines į dvi grupes:
- Labai svarbios išorinės grandinės (Bitcoin, Ethereum ir kt.)
- Vidinės šoninės grandinės „aelf“ OS
Pavyzdžiui, pagrindinė grandinė gali turėti „Bitcoin“ šaką kaip vieną grandinę, šoninę turto mainų grandinę ir kitą grandinę, kuri nutrūksta kitiems turto tipams. Be to, šoninės grandinės vėl gali išsišakoti į pakopas. Toliau pateikiant pavyzdį, „kitų turto rūšių“ grandinėje gali būti po kiekvienos rūšies turtą ir kiekviena iš šių grandinių gali būti suskirstyta dar labiau.
Aelf šoninių grandinių pavyzdys
Ši strategija yra panaši į „Ethereum“ skaldymo techniką ir turėtų padėti efektyviai išplėsti tinklą. Ekosistemos padalijimas į šonines grandines užtikrina, kad pilvo pūtimas vienoje srityje neturės įtakos visam tinklui.
Žetonų ekosistema
Šalutinės grandinės turi mokėti operacijos mokestį pagrindinei grandinei už indeksavimą. Kuo daugiau šoninė grandinė prisideda prie ekosistemos, tuo mažiau reikia sumokėti sandorio mokestį. Bitcoinui, kuris yra plačiai paplitęs, mokestis netaikomas. Šoninės grandinės taip pat gali imti mokesčius už visus prie jų pritvirtintus antrinius tinklus.
Konsensuso protokolas
Kadangi „aelf“ mazgai turi įrašyti informaciją iš daugybės šoninių grandinių į pagrindinę grandinę, nepakaks įprasto „Proof-of-Work“ (PoW) arba „Proof-of-Stake“ (PoS) sutarimo algoritmo. Vietoj to naudojama pagrindinė „aelf“ grandinė Deleguotasis akcijų paketo įrodymas (DPoS), panašus į „Ark“, kad būtų palaikomas tinklas.
Kaip elelf žetono (ELF) turėtojas balsuojate, kurie mazgai tampa kasybos mazgais. Už tai išrinkti mazgai nusprendžia, kaip paskirstyti kasybos premijas kitiems mazgams ir suinteresuotosioms šalims.
Aelf nustato tinklo kalnakasių skaičių pagal lygtį:
Kalnakasiai = 2N + 1
Kur „N“ prasideda nuo 8 ir kasmet padidėja 1. Šie kasybos mazgai yra atsakingi už operacijų perdavimą, patvirtinimą, pakuočių blokus ir duomenų perdavimą.
Aelfas rekomenduoja bet kuriai grandinei, sukurtai per „aelf OS“, sujungti savo kasybą su pagrindine grandine ir sukurti savo sutarimo protokolą. Skatindami šonines grandines naudoti savo sutarimo protokolą, jie gali pritaikyti jį savo konkrečiam tikslui.
Aelf žetono (ELF) tiekimas
2017 m. Gruodžio mėn. Aelf komanda surengė platformos ELF žetono žetonų pardavimą privatiems investuotojams. Komanda išplatino 250 000 000 (25%) 1 000 000 000 viso tiekimo šio išpardavimo metu. Likę žetonai skirti šiems žmonėms / užduotims:
- 250 000 000 (25%): Aelf fondas, 3 metų teisių suteikimo laikotarpis
- 160 000 000 (16%): Aelf komanda, 2 metų teisių suteikimo laikotarpis
- 120 000 000 (12%): Rinkodara / oro lašai, 3 metų laikotarpis
- 120 000 000 (12%): Kasyba, 100 metų laikotarpis
- 100 000 000 (10%): Patarėjai / partnerystės, 2 metų teisių suteikimo laikotarpis
Kasybos nauda sumažės tiesiniu gradientu per 100 metų laikotarpį. Šiuo metu apyvartoje yra 280 000 000 ELF.
„Aelf“ komanda & Progresas
„Aelf“ įkūrė Ma Haobo. Haobo anksčiau buvo „Hoopox“ įkūrėjas / generalinis direktorius, taip pat „GemPay“ ir „AllCoin“ CTO. J. Michaelas Arringtonas, „TechCrunch“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, ir Zhou Shouji, „TechCrunch“ įkūrėjas FGB sostinė, palaikyti komandą kaip jų patariamosios tarybos narius.
Visų pirma, į projektą daug investavo iš daugybės rizikos kapitalo įmonių. „Draper Dragon“, „Blockchain Ventures“, „FGB Capital“ ir daugiau nei 10 kitų investicinių įmonių dalyvavo žetonų pardavime. Tiesą sakant, projektas buvo toks populiarus, kad komanda per dvi savaites nuo pardavimo pradžios turėjo atsisakyti daugumos suinteresuotų investuotojų, pasiekusių savo 55 000 ETH tikslą..
Aelf gairių momentinė nuotrauka
Vis dar jaunas projektas, „Aelf“ komanda kuria savo produktą. Nuo tada, kai buvo parduotas ženklas, jie užmezgė partnerystę Padorus, „Theta“ ir „U Network“. Jie taip pat laiku įgyvendino nemažą dalį savo plano.
2018 m. Birželio mėn. Komanda pradėjo projekto bandomąjį tinklą. Tais pačiais metais rugsėjo mėn. Jie baigė kurti šoninės grandinės galimybės. Šis naujinimas apėmė šoninės grandinės kūrimą, indeksavimą ir kryžminį sąveikumą. Pagrindinis grynasis paleidimas vis dar numatytas 2019 m. Pradžioje, ir komanda neparodė jokios priežasties, kodėl praleistų šį terminą.
Konkurentai
Kaip DApp platforma, aelf konkuruoja su daugeliu kitų projektų „blockchain“ erdvėje. „Ethereum“ ir „EOS“ yra du žymiausi konkurentai ir yra toliausiai pagal plėtrą. „Lisk“ ir „ICON“ gali būti labiausiai panašūs į save, nes jie abu naudoja šonines grandines, siekdami sukurti savo DApp ekosistemą.
Prekyba
„Aelf“ pradėjo prekiauti 2017 m. Gruodžio mėn., O jos kaina nuo to laiko buvo nerami. Po simbolinio pardavimo ELF kaina pakilo nuo maždaug 0,87 USD (~ 0,000068 BTC) iki visų laikų aukščiausių USD, 2,61 USD (~ 0,000165 BTC). Šį padidėjimą greičiausiai lėmė tai, kad investuotojai tiesiog sužinojo apie monetą. Kadangi projektas neturėjo viešos ICO, jis pateko po radaru, kai jis pateko į biržas.
Nuo 2018 m. Pradžios ELF kaina dramatiškai kilo ir krito tarp šių dviejų kainų taškų. Šioje 2018 m. Meškų rinkoje kovo mėn. Žemiausia kaina siekė maždaug 0,45 USD (~ 0,000061 BTC), o tik tada, kai gegužės mėn. Pradžioje ji pasiekė aukščiausią BTC lygį (~ 0,000224 BTC). Padidėjimas sutapo su monetos įtraukimu į „Bithumb“ sąrašą ir komandos vykdoma bendruomenės skatinimo programa. Tačiau po to, kai buvo paliesta aukščiausia metų vidurio dalis, kaina nuolatos krito, šiuo metu visų laikų žemiausia kaina siekia maždaug 0,14 USD (~ 0,000032 BTC)..
Kaip ir daugumos monetų, pagrįstų platformomis, gaminių pristatymas ir žinomos partnerystės naujienos turėtų teigiamai paveikti kainą. Ieškokite naujienų apie pagrindinį grynąjį paleidimą 2019 m. Pradžioje, nes tai greičiausiai turės įtakos ir kainai.
Kur nusipirkti ELF
Yra dvi pagrindinės biržos, kuriose galite įsigyti ELF: „Binance“ ir „Huobi“. „Binance“ galite iškeisti BTC ir ETH į ELF, o „Huobi“ – BTC, ETH ir USDT. Peržiūrėkite mūsų vadovus, kaip įsigyti „Bitcoin“ ir pirkti „Ethereum“, jei nežinote, nuo ko pradėti.
Norėdami pamatyti išsamų mainų, kuriuose yra ELF, sąrašą rasite apsilankę „CoinMarketCap“.
Aelf taip pat turi atlygio sistemą – saldainius. Naudodamiesi „Candy“ apdovanojimų sistema, jūs uždirbate taškų, konvertuojamų už ELF, atlikdami paprastas kasdienes užduotis. Užduotys yra patikti ir atsakyti į „Twitter“ įrašus, pakviesti žmones į „Telegram“ kanalą ir kita reklaminė veikla. Galite užsiregistruoti į „Candy“ programą čia.
Kur laikyti ELF
ELF šiuo metu yra ERC20 prieigos raktas. Tokiu atveju galite jį laikyti bet kurioje piniginėje naudodami „ERC20“ palaikymą, pvz., „MyEtherWallet“ ar „Exodus“. „Ledger Nano S“ taip pat yra puiki galimybė, jei jus domina papildomas saugumas.
Vis dėlto, kai tik „aelf“ paleidžia pagrindinį tinklą, ELF žetonai pereis iš „Ethereum“ į „pagrindinę“ grandinę. Tai reiškia, kad gali tekti pakeisti, kurioje piniginėje saugote savo lėšas. Be to, gali tekti atlikti papildomus veiksmus, kad galėtumėte iškeisti savo ERC20 žetonus į ELF monetas naujojoje blokų grandinėje..
Išvada
„Aelf“ yra palyginti naujas konkurentas „DApp“ platformos varžybose, tačiau jau dabar jį tvirtai remia didelės investicinio kapitalo įmonės. Projektas naudoja išteklių paskirstymą per šonines grandines ir unikalų valdymo modelį, kad sukurtumėte visą „blockchain“ operacinę sistemą.
Nors ir toliau, nei panašūs projektai, sau gali būti naudinga sinergija, kurią sukuria jos architektūros atvirumas ir mastelis. Tik laikas parodys, ar šiai būsimai monetai per mažai, ar per vėlu.
Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 2018 m. Sausio 11 d. Atnaujino Stevenas Buchko, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.