Kas yra Aeonas?

Aeonas yra patogus mobiliesiems, lengvas privatumo moneta. Panašiai, kaip „Litecoin“ yra lengvesnis „Bitcoin“ priedas, į Aeoną galite žiūrėti kaip į mažą Monero brolį.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

„Monero“ bendruomenė yra visiškai orientuota į galutinio vartotojo privatumą ir anonimiškumą. Šis dėmesys turi savo privalumų, tačiau dėl jo moneta atsiliko nuo naudojimo galimybių. „Aeon“ remiasi „Monero“ sukurtu „CryptoNote“ maišu, tuo pačiu pridėdamas šiek tiek savo funkcionalumo.

Šiame „Aeon“ pradedančiųjų vadove paaiškiname:

Aeonas prieš Monero

Aeonas siekia būti „Monero-lite“. Abi kriptovaliutos naudoja „CryptoNote“ protokolas, kelių privatumo monetų pamatas. Kadangi jomis naudojamas tas pats pagrindinis protokolas, abi monetos taip pat turi daug panašių savybių – žiediniai parašai, vienkartiniai raktai, atsparumas „blockchain“ analizei.

Naudojant žiediniai parašai, negalite atsekti operacijų. Žiedinis parašas yra viešųjų raktų grupė, susieta su kiekviena operacija.

Įprastos operacijos turi tik vieną viešąjį siuntėjo raktą, todėl ją lengva atsekti. Kita vertus, skambučio parašo operacijos paima siuntėjo viešąjį raktą ir sumaišo jį su kitų tinklo viešųjų raktų grupe. Todėl galite nustatyti tik tai, kad vienas iš tų adresų inicijavo operaciją, bet negalite patikrinti, kuris tiksliai padarė.

žiediniai parašai

Žiediniai parašai. Mandagumas: „CryptoNote“ technologija

Net turėdamas žiedinius parašus, kas nors vis tiek galėjo stebėti jūsų viešąjį adresą, kad pamatytų visas gaunamas operacijas. Vienkartiniai raktai išspręsti šį klausimą. Norėdami sukurti bendrą, vienkartinį raktą, siuntėjas sujungia gavėjo viešąjį adresą su atsitiktiniu duomenų kiekiu. Tada siuntėjas sukuria viešąją rakto dalį, o gavėjas yra vienintelis asmuo, galintis apskaičiuoti privačią dalį, suteikdamas jam galimybę paleisti lėšas.

nesusietos operacijos

Vienkartiniai adresai. Mandagumas: „CryptoNote“ technologija

Paskutinė reikšminga nauda, ​​kuria dalijasi abi kriptos, yra jų atsparumas „blockchain“ analizei. Sandorius su viešąja knyga tapo gana lengva atsekti. Keli tyrimai parodė, kad net „Bitcoin“ su savo pseudoanonimiškumu nėra toks privatus, kaip kadaise visi manėme. Vis dėlto bandymas vykdyti „CryptoNote“ sandorį yra tas pats, kaip atsekti šeimos medį, kuriame šakos gausėja eksponentiškai ir susipainioja. Beveik neįmanoma eiti teisingu keliu žemyn.

„blockchain“ analizės atsparumas

„Blockchain“ analizės atsparumas. Mandagumas: „CryptoNote“ technologija

Skirtumai

Nors jie turi tą patį „CryptoNote“ pagrindą, tarp Aeono ir Monero yra keletas kritinių skirtumų. Kaip minėta pirmiau, be anonimiškumo Aeon bendruomenė siekia, kad būtų lengva naudotis.

Jo darbo įrodymo algoritmas, „CryptoNight-Lite“, leidžia greičiau patikrinti „blockchain“ nei „Monero“. Platforma taip pat turi 1 MB įbrėžimą, tai reiškia, kad galite ją paleisti mobiliuosiuose įrenginiuose ir tradiciniuose kompiuteriuose neprarasdami didelio efektyvumo. Kita vertus, naudojimasis pilna „Monero“ pinigine gali užimti per daug vietos, priklausomai nuo jūsų kompiuterio.

Aeonas taip pat nukenčia „blockchain“, kad būtų lengviau keisti mastelį, o „Monero“ to nedaro. Be to, tinklas turi keturių minučių blokavimo laiką, palyginti su dviem „Monero“ minutėmis.

Galiausiai visi „Monero“ sandoriai yra anonimiški. Aeon operacijos pagal numatytuosius nustatymus yra tik anoniminės. Vis tiek galite išjungti privatumo funkcijas už mažesnius mokesčius. Šis skirtumas rodo bendruomenės norą paaukoti tam tikrą privatumo jausmą siekiant geresnės vartotojo patirties.

„Aeon“ komanda & progresas

Anonimas 2014 m. Birželio 6 d. Paleido „Aeon“ kaip „Monero“ šakę. Dabar „sklandžiai“ pseudonimu besivadovaujantis kūrėjas vadovauja projektui, tačiau bet kam leidžiama prisidėti. Nėra viešo plano. Nors ir palyginti nedidelis projektas, tai Gitubas yra aktyvus su savaitiniais (jei ne kasdieniais) įsipareigojimais.

Aeonas konkuruoja su kitomis į privatumą nukreiptomis monetomis. Tačiau artimiausi konkurentai yra projektai, taip pat orientuoti į naudojimo paprastumą.

Svarbiausia, kad „Dash“ būtų „skaitmeniniai pinigai“, bet taip pat apima „PrivateSend“ funkciją, kuri naudoja monetų maišymą sandoriuose, kad išsaugotų privatumą. Kitas konkurentas, PIVX, yra „Dash“ šakutė, kuri taip pat kuria lengvai naudojamą anoniminę valiutą.

„Zcash“ ir „Bytecoin“ taip pat yra privatumo erdvėje. Norėdami suteikti vartotojams privatumą, „Zcash“ naudoja „zk-SNARKs“, kuri yra nulinių žinių kriptografija. Kita vertus, „Bytecoin“ naudoja „CryptoNote“ ir yra moneta, iš kurios Monero iš pradžių išsišakojo.

Prekyba

Pirmaisiais savo gyvavimo metais „Aeon“ kaina buvo palyginti vienoda. Pirmasis reikšmingas monetos kainų šuolis patyrė 2016 m. Rugpjūčio pabaigoje, kur jis pasiekė aukščiausią vietos lygį – maždaug 0,195 USD (~ 0,000338 BTC). Kitas šuolis įvyko 2017 m. Rugsėjo mėn., O vėliau to paties mėnesio pabaigoje smarkiai padidėjo kainos, kad pasiektų visų laikų bitkoinų lygį ~ 0,000667 BTC. „Aeon“ sekė likusią rinką per 2017 m. Bulių bėgimą, kuriame ji pasiekė 8,99 USD (0,000587 BTC)..

baseUrl = „https://widgets.cryptocompare.com/“;

var scripts = document.getElementsByTagName („scenarijus“);

var embedder = scenarijai [scenarijai.length – 1];

(funkcija (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („scenarijus“);

s.type = „text / javascript“;

s.async = tiesa;

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / moneta / diagrama? fsym = AEON&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP “;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&“:„? “) +„ App = “+ appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

Kadangi projektas turi mažą rinkos viršutinę ribą, sunku nustatyti, kas sukėlė kai kuriuos iš šių kainų pokyčių. Neturint pastebimų naujienų apie projektą, gali būti, kad koordinuotos „pump n’ dump “pastangos galėjo sukelti tam tikrą nepastovumą. Kaip ir daugumoje kriptovaliutų, Aeonui reikia pastebėti padidėjusį naudojimą, kad gautų teigiamų kainų pokyčių.

Kur nusipirkti AEON

Galite išgauti AEON arba nusipirkti biržoje.

Jei jus domina kasyba, rekomenduojame prisijungti prie vieno iš kasybos baseinų, nurodytų projekte „Bitcointalk“ forumas.

Jūsų keitimo galimybės pirkti AEON yra ribotos. „Bitcoin“ naudojimas norint pirkti „Bittrex“ yra geriausias pasirinkimas, nes ta birža turi didžiausią prekybos apimtį. Taip pat galite pabandyti „TradeOgre“ arba „HitBTC“, bet tose biržose apimtis yra minimali.

Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip nusipirkti „Bitcoin“, jei nesuprantate, nuo ko pradėti.

Kur laikyti AEON

Turėtumėte laikyti AEON naudodami Sofijos klientė kurią teikia kūrėjų komanda. Tai galima „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacinėse sistemose.

Bendruomenės nariai taip pat yra sukūrę kelias pinigines, tačiau turėtumėte būti atsargūs jas naudodami, nes oficiali kūrėjų komanda jų nepatvirtina. Jei galite, visada peržiūrėkite piniginės kodą (arba paprašykite, kad kas nors jį peržiūrėtų), kad įsitikintumėte, jog jis veikia tinkamai.

Išvada

„Aeon“ yra lengvesnė, greitesnė „Monero“ versija. Nors abu projektai turi tą patį pagrindinį privatumo protokolą, „CryptoNote“, „Aeon“ siekia būti lengviau pasiekiami. Projektas tai daro įgyvendindamas lengvą kasybos algoritmą, mažesnę blokų grandinę ir neprivalomą anonimiškumą.

Kai auga Monero, Aeonas gali labai gerai augti kartu su juo. Nors „Monero“ naudotumėte sandoriams, kurių metu norite užtikrinti privatumą, Aeonas gali būti tinkamas kasdieninių mainų pakaitalas, kai garantuotas anonimiškumas nėra toks svarbus..

Papildomi resursai

Bitcointalk

„Twitter“

Reddit

Gitubas