Kas yra Aragonas?

„Aragon“ yra decentralizuota programa („dApp“) „Ethereum“ blokų grandinėje, leidžianti bet kam sukurti ir valdyti decentralizuotą organizaciją. Projektas yra atviro kodo ir jam vadovauja Aragono fondas. Jame taip pat yra žetonas ANT, suteikiantis balsavimo teises priimti sprendimus dėl būsimos plėtros krypties. Galiausiai komanda tikisi, kad projektas bus visiškai decentralizuota autonominė organizacija ir „dApp“, kuri yra neutrali jurisdikcija visiems, norintiems sukurti organizaciją „blockchain“.

Tradicinės organizacijos turi nemažą biudžetą, skirtą papildomoms ir administracinėms funkcijoms atlikti. Be to, sudarant sandorius su kitomis organizacijomis, mokesčiai, vėlavimai ir tarpininkai gali kauptis. Tai padidina trintį visai ekonomikai. Aragono vizija pašalina šią trintį decentralizuotomis organizacijomis, kurios veikia bendroje platformoje.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

Beveik visos organizacijos turi keletą pagrindinių administracinių funkcijų. Jie turi suteikti investuotojams nuosavo kapitalo, leisti akcininkams balsuoti dėl valdymo sprendimų, rinkti pinigus, mokėti darbuotojams ir rangovams ir įgyvendinti prieigos kontrolę apskaitos ir rizikos tikslais. Šios funkcijos yra standartinės (žr. Toliau pateiktą funkciją „Iš dėžutės“) kaip „Aragon dApp“ dalį bet kuriai naujai organizacijai, sukurtai tinkle..

Komandos vizija yra tai, kad būtų paprasta ir lengva sukurti ir valdyti organizaciją „blockchain“. Naudojant atvirojo kodo įrankius ir „Ethereum“ blokų grandinės saugumą, projektas skirtas auginti įmonių blokinių grandinių technologijos pritaikymą praktiniam naudojimui. Šiame straipsnyje mes ištirsime, kaip tai veikia šiose srityse, ir galėsite patys nuspręsti, ar „Aragon“ yra „Blockchain“ priėmimo žaidimų keitiklis.

„Blockchain“ kliūtys patekti į rinką

Daugybė įmonių yra suinteresuotos išbandyti „blockchain“ sprendimus suinteresuotosioms šalims, mokėjimus ir valdymą. Tačiau yra keletas kliūčių, dėl kurių įmonėms sunku žengti pirmą žingsnį.

Didžiausia iš šių kliūčių yra kompetencijos stoka. Daugelis įmonių neturi „blockchain“ ekspertų. Vadinasi, jie nežino, kur pradėti nuo sumanaus sutarčių kūrimo, „dApps“ ir decentralizuoto organizavimo.

aragono ypatybės

Aragono savybės leidžia patenkinti jūsų specifinius poreikius

Taip pat yra didesnių problemų, būdingų blokų grandinei, kurios nervina organizacijas. Nekintamos knygos idėja yra galinga, tačiau ji gąsdina ir tada, kai klaidų nepavyksta greitai ištaisyti. Pažangių sutarčių kūrimo atveju visada yra klaidų, įvestų į kodą, tikimybė. Taigi, programinę įrangą reikia lengvai atnaujinti, taip pat turėtų būti įdiegtas „bug bounty“ mechanizmas, skatinantis ieškoti ir pašalinti klaidas. Aragonas kuria šiuos sprendimus.

Be to, Aragonas sprendžia subjektyvumo problemą dėl pažangių sutarčių pažeidimų. Su kiekviena išmaniąja sutartimi galite užkoduoti daugybę galimų sutarties pažeidimų. Tačiau yra ir daugiau subjektyvių atvejų, ypač sudėtinguose santykiuose. Aragonas sukuria arbitražo sistemą konfliktams, kurie nėra aiškiai nurodyti intelektinės sutarties kode.

„Out of the Box“ funkcionalumas

„Aragon“ siūlo keletą pagrindinių funkcijų. Jame yra tapatybės valdymo modulis ir glaudžiai susiję moduliai nuosavybės ir prieigos kontrolei. Kiti moduliai apima akcininkų balsavimą, lėšų rinkimą per žetonų generavimą, žmogiškųjų išteklių įdarbinimą ir darbo užmokesčio fondą bei mokėtinas / gautinas sumas. Pagrindinis „Aragon“ funkcionalumas apima svarbiausius apskaitos, valdymo ir tapatybės aspektus, dėl kurių šiuolaikinės įmonės dirba.

aragon ui

Kaip matote, šie moduliai sudaro didžiąją dalį šiuolaikinei įmonei ar organizacijai reikalingų administracinių funkcijų. Svarbu pabrėžti, kad šiuos modulius galima atskirai įjungti ir išjungti, suteikiant greitą pritaikymą įmonės poreikiams. Be to, visas „Aragon“ kodas yra atvirojo kodo. Įmonės kūrėjų komanda galėjo juos redaguoti, jei reikia, kad atitiktų įmonės reikalavimus.

Modulinės pasirinktinės funkcijos

Modulinis „Aragon“ dizainas nesibaigia standartiniais standartiniais moduliais. Kaip įmonės gali redaguoti esamus modulius, jos taip pat gali kurti visiškai naujus modelius. Jie taip pat gali išplėsti esamų modelių duomenų ir struktūrų išplėstinį funkcionalumą.

aragono sutartis

Aragono fondas numato, kad „Core“ programinė įranga taip pat galėtų būti naudojama ne tradiciniame versle. Gali atsirasti visiškai kitokių naudojimo atvejų:

  • Balsavimas rinkimuose ir nacionalinės apklausos: protingos sutartys galėtų palengvinti prognozavimo modelį, kuris patikrintų, ar išrinkti pareigūnai laikosi savo kampanijos pažadų ir apdovanoja savo šalininkus..
  • Rangovo mokėjimas: laive dirbantys asmenys ar net kitos įmonės kaip subrangovai ir moka jiems nepriklausomai.
  • Patobulinta analizė ir apskaita: pridėkite duomenų vizualizaciją ir analizės sluoksnius prie savo organizacijos sukurtos apskaitos, tapatybės ir balsavimo informacijos.

Modulinis Aragono pobūdis kartu su atvirojo kodo etosu reiškia, kad galime pamatyti, kad visa ekosistema gali laisvai naudotis moduliais, kurie praplečia organizacijų pajėgumus platformoje..

Skaitmeninė jurisdikcija

Aragonas aiškiai siekia sukurti skaitmeninę jurisdikciją. Kaip ir šalys turi jurisdikciją savo piliečiams, kai kalbama apie teismus, Aragonas nori sukurti pirmąjį skaitmeninį teismą. Šis teismas neveiktų pagal šalies ribas. Vietoj to tai padėtų vykdyti skaitmenines sutartis tarp organizacijų „Aragon“ platformoje.

„Aragon One“

Pirmosiomis plėtros dienomis projektas pasikliaudavo, kad pelno nesiekiantis Aragono fondas teikė kryptį ir paramą, kai projektas buvo įgyvendintas. „Aragon One“ buvo pirmasis projekto decentralizavimo žingsnis, pakeitęs fondą. Tai apima „Aragon Foundation“ komandą, įskaitant „Aragon One“ generalinį direktorių ir buvusį projekto vadovą Luisą Cuende. Ateityje platforma bus visiškai decentralizuota ir vadovaujama bendruomenei. ANT žetono turėtojai turės balsavimo teises visais su projektu susijusiais klausimais.

Komanda

Aragonas yra atviro kodo ne pelno projektas. Tai turi daug prisidėjusiųjų. Joje taip pat nėra generalinio direktoriaus ar techninės priežiūros vadovo. Vietoj to, tai prasidėjo vadovaujant projektui. Tačiau įgyvendinant projekto decentralizavimo tikslus, vadovaujant projektui, neatsitiko kuriant „Aragon One“.

Luis Cuende vadovavo projektui. 2011 m. Jis gavo „Geriausio nepilnamečio Europos programuotojo“ apdovanojimą ir yra apdovanotas „Forbes“ 30 iki 30 metų pripažinimu. Jis jaunas vaikinas, bet su lyderyste ir techniniais pjūviais. Jis patarė Europos Komisijos viceprezidentui ir yra MIT novatorių iki 35 metų apdovanojimas. Jis įkūrė keletą startuolių ir sukūrė pirmąjį „Linux“ paskirstymą su veido prisijungimu.

Tačiau galutinis projekto tikslas yra, kad Aragonui nebereikėtų komandos. Kūrėjai tikisi, kad bendruomenės dalyvavimas ir parama paskatins ateities iniciatyvas, o fondas vaidins tik nedidelį vaidmenį koordinuojant įnašus.

Gairės

„Aragon“ buvo užimtas 2018 m., Išleidęs „Aragon 0.1“, „0.5“ ir paskutinį, 2018 m. Spalio 30 d., „Aragon 0.6“, kuris leidžia jums kurti organizacijas „Ethereum’s Mainnet“. Iš komandos tinklaraščio įrašo apie paleidimą 0.6 tai reiškia: „Šiandien decentralizuotos organizacijos tampa realios“. Nuo pradinio paleidimo naudojant platformą buvo sukurta daugiau nei 15 000 organizacijų.

Kiti projekto žingsniai yra tolesnė decentralizacija ir galutinis bendruomenės visiškas valdymas.

ANT žetonas

Kaip minėta anksčiau, ANT prieigos raktas yra Aragono valdymo dalis. Ji suteikia balsavimo teises už pasiūlymus dėl plėtros. Jūsų turimas ANT kiekis lemia jūsų balsavimo galios stiprumą.

Prekybos istorija

ANT žetonas pradėtas naudoti ICO 2017 m. Gegužės mėn. Tuo metu jis buvo vienas iš sėkmingiausių ICO. Per penkiolika minučių jis surinko 24 milijonus dolerių.

baseUrl = „https://widgets.cryptocompare.com/“;

var scripts = document.getElementsByTagName („scenarijus“);

var embedder = scenarijai [scenarijai.length – 1];

(funkcija (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);

if (appName == ””) {appName = ”local”;}

var s = document.createElement („scenarijus“);

s.type = „text / javascript“;

s.async = tiesa;

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / moneta / diagrama? fsym = ANT & tsyms = USD, EUR, CNY, GBP’;

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“?”)> = 0? “&”: “?”) + “app =” + appName;

embedder.parentNode.appendChild (s);

}) ();

ANT kaina nematė tokio masinio augimo, kokį matėme kitose kriptovaliutose. Nuo pat paleidimo ANT skrido po radaru. Šiuo metu pagal rinkos viršutinę ribą jis yra vienas iš 200 geriausių kriptų.

ANT pasiekė aukščiausią likusią kriptografijos rinkos dalį 2018 m. Sausio mėn. – 7,73 USD, tačiau neseniai pasiekė dar vieną aukščiausią tašką – 2018 m. Gegužės mėn. – ir 4,88 USD. Neaišku, kas galėjo sukelti balandžio-gegužės mėnesio kainų kilimą. Po to, kai ANT vertė toliau mažėjo, per pastaruosius porą mėnesių išlygino maždaug 0,75 USD, o tai žymiai sumažėjo net nuo jo ICO kainos.

Keista, kad „Aragon“ tinklo atidarymas kainai neturėjo jokios įtakos. Šis judėjimo trūkumas gali būti ženklas, kad šifravimo bendruomenei pasibaigė spekuliacinių investicijų dienos. Vienintelis dalykas, kuris gali teigiamai paveikti kainą, yra tiesiog įvaikinimas.

Kaip nusipirkti „Aragon Token“ (ANT)

ANT galima daugelyje pagrindinių kriptovaliutų biržų. Tačiau nėra tiesioginių „fiat gateway“, kad būtų galima įsigyti ANT. Jei norite įsigyti ANT, pirmiausia turėsite BTC arba ETH, nes tai yra populiariausios ANT prekybos poros.

ANT galite rasti Bittrex, Liqui, HitBTC, EtherDelta, ir IDEX, tarp kitų.

Kaip laikyti „Aragon Token“ (ANT)

Kadangi „Aragon“ yra „dApp“, pastatytas ant „Ethereum“ blokų grandinės, ANT prieigos raktas yra suderinamas su ERC-20.

ANT galite laikyti naudodami bet kokią su „Ethereum“ suderinamą piniginę. „MyEtherWallet“ popierinės piniginės yra populiari galimybė lengvai ir saugiai laikyti. Norėdami pasiekti aukščiausią saugumo lygį, apsvarstykite aparatinės įrangos piniginę Trezoras arba Didžioji knyga „Nano S“.

Jei jūsų piniginei sunku atpažinti ANT žetonus, kai juos perduosite, patikrinkite „EtherScan“ kad sutarties adresas ir dešimtainiai kableliai nukreiptų jūsų piniginę teisinga linkme.

Išvada

Lengva kurti ir valdyti organizacijas „blockchain“ yra svarbus žingsnis užtikrinant „blockchain“ tinkamumą. Aragonas žengė žingsnius į priekį siekdamas, kad į savo platformą pritrauktų daug organizacijų, o tinklo poveikis sandoriams ir organizacijų efektyvumui gali būti milžiniškas. Turėsime palaukti, ar bus pasiekta visiška decentralizacija ir kokie bus „Aragon 0.6“ paleidimo rezultatai.

Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 2018 m. Lapkričio 3 d. Atnaujino Rachel Lantz, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.

Papildomi resursai

„Twitter“

Reddit

Gitubas

Tinklaraštis

“>