Kas yra „Binance“ moneta?
Šiuo metu „Binance“ yra antra pagal dydį pasaulyje kriptovaliutos keitimas, su aplink 6 milijardai dolerių turto, kuriuo prekiaujama vidutiniškai per septynias dienas. Binance’as kilo į viršų greitai. Nuo jos atidarymo 2017 m. Liepos mėn. „Binance“ sparčiai augo. Net ir dabartinėje lokių rinkoje vartotojai ir toliau registruojasi biržoje. „Binance“ buvo viena iš pirmųjų biržų, iš naujo suaktyvinusi vartotojų registracijas 2017 m. Bulių rinkos piko metu.
„Binance“ taip pat yra kriptokoino (BNB), kuriuo prekiaujama ir naudojamas „Binance“ biržoje, pavadinimas. Nuo ICO BNB vertė pakilo augant biržai. BNB dabar yra tarp 30 didžiausių kriptovaliutų pasaulyje pagal rinkos viršutinę ribą.
O „Binance“ daro jį taip įtikinamą? Kodėl tiek daug žmonių užsiregistruoja naudotis šia birža? Šiame straipsnyje mes panagrinėsime tuos klausimus ir dar daugiau. Atsakymai stebėtinai paprasti. „Binance“ verslo modelio paprastumas iki šiol buvo raktas į jos sėkmę, ir tai rodo gerą sėkmę ateityje. Šiame vadove aptiksime:
- Kaip vyksta mainai: Binance pranašumo supratimas
- Naudojant „Binance Exchange“
- „Binance“ moneta (BNB)
- „Binance“ monetų prekybos istorija
- Kur nusipirkti BNB
- Kaip laikyti BNB
- Išvada
- Papildomi „Binance“ monetų ištekliai
Kaip vyksta mainai: Binance pranašumo supratimas
Pirmiausia, prieš einant toliau, verta suprasti pagrindinę valiutos keitimo mechaniką. Kai kurių techninių problemų, susijusių su mainų programine įranga, sprendimas yra vienas iš pagrindinių „Binance“ konkurencinių pranašumų.
Derinimas
Tipiška birža dirba kaip rinkos formuotojas pirkimo ir pardavimo pavedimams. Svarbu pažymėti, kad pati birža neperka ir neparduoda jūsų valiutos, kai atliekate keitimą. Vietoj to, mainai suderina jus su kitu vartotoju, kuris nori pirkti jūsų turtą už jūsų prašomą kainą. Šis pirkimo / pardavimo pavedimų derinimas yra pagrindinė biržos funkcija. Kai birža suderina pirkimo / pardavimo pavedimus ir užbaigia sandorį, ji abiem šalims ima sandorio mokestį už degtuko suradimo paslaugą. Taip mainai uždirba pinigus.
Šis užsakymų suderinimas sukuria daugelio kriptovaliutų mainų kliūtis. Jei turite daugiau prekybos užklausų, nei gali atitikti jūsų suderinta programinė įranga, užsakymai bus atidėti. Šiuo metu populiarėjant „Bitcoin“ ir „altcoins“, vartotojai populiariausiose biržose pateikia milijonus prekybos užklausų per minutę. Vėluojantys sandoriai gali būti skirtumas tarp investavimo galimybės išnaudojimo ir jos praleidimo.
Pagrindinė „Binance“ naujovė yra jų suderinamas variklis, galintis 1,4 milijono sandorių per sekundę. Tai daro jų prekybos platformą viena greičiausių rinkoje. Todėl daugelis kripto investuotojų susirinko į „Binance“ dėl jo apdorojimo greičio.
Likvidumas
Kitas kritinis mainų komponentas yra likvidumas. Likvidumas yra turto judėjimo suma ir dažnumas. Norint greitai rasti atitikimą ir užbaigti užsakymą už konkurencingą kainą, užsakymų knygoje turi būti daug veiklos. Mainai su ramiu užsakymų knygeliu nėra gera vieta investuoti savo pinigus. Tačiau „Binance“ turi didžiausią užsakymų knygą pasaulyje, todėl tai yra saugi, konkurencinga sandorių rinka.
Daugiausia per pastarąsias 24 valandas „Binance“ prekiavo turto poromis
„Binance“ pasižymi dideliu likvidumu daugelyje skirtingų turto, ne tik „Bitcoin“ ir kitų geriausių monetų. Bitcoin yra neabejotinai daugiausia parduodamo turto „Binance“, bet altcoins taip pat pasižymi tinkamu garsumu. Altcoin pranašumas yra naudingas „Binance“ ciklas ir dažnai naujos monetos pasirinkite sąrašą su „Binance“ dėl konkuruojančių mainų. Tai apima daugybę monetų iš Azijos, kurių gali nebūti Vakarų biržose. Platus turimas turtas yra dar viena svarbi „Binance“ spartaus augimo priežastis.
Naudojant „Binance Exchange“
„Binance“ nepalaiko „fiat“ valiutų, todėl biržoje negalima konvertuoti dolerių, jenų, svarų, eurų ir pan. (Pavadinimas „Binance“ iš tikrųjų yra „Dvejetainių finansų“ derinys, o tai rodo, kad jie prekiauja tik skaitmeniniu turtu.)
Jei norite naudoti „Binance“, jums jau reikės kriptovaliutos. Kai tai padarysite, registracija ir sąranka yra gana paprasta, kaip ir jūsų „Binance“ paskyros finansavimas.
Vartotojo patirtis & Sąsaja
„Binance“ vartotojo sąsaja
„Binance“ atliko puikų darbą kurdamas intuityvią vartotojo sąsają neaukodamas diagramų, diagramų ir kitos informacijos, kurios jums reikia norint priimti pagrįstus investicinius sprendimus. Prekyba yra lengva ir reikia tik kelių paspaudimų, kad pasirinktumėte valiutų porą, kuria norėtumėte prekiauti, ir sukurtumėte užsakymą. Vartotojo sąsaja yra prieinama internete, taip pat kaip mobilioji programa, skirta „iOS“ ir „Android“.
Kitas veiksnys, lemiantis greitą „Binance“ augimą, yra jo prieinamumas keturiolika skirtingų kalbų. Mainai palaiko vartotojus, kalbančius anglų, kinų, japonų, korėjiečių, rusų, ispanų, prancūzų, vokiečių ir keliomis kitomis pagrindinėmis kalbomis.
Maži mokesčiai
Paskutinis „Binance“ sėkmės raktas yra jos taikomi konkurencingi prekybos mokesčiai. Savo sąskaitą finansuoti nemokamai, o už užsakymus mokama paprasta 0,1% prekybos mokestis. Prekybos mokestis reiškia, kad norėsite apriboti sandorių dažnumą, nes kiekvieną kartą, kai atliksite sandorį, prarasite 0,1 proc. Tačiau per minutę pamatysime, kad „Binance“ leidžia sumažinti šiuos sandorių mokesčius. Jei atsižvelgsite į tai, kiek „Binance“ uždirba savo sandorius, tai neabejotinai yra pelningas verslo modelis. Tik 0,05% dienos kiekio vis tiek kasdien paverčiamos milijoninėmis pajamomis.
Binansas taip pat ima mokestį atsiėmimo mokesčiai turto perkėlimui iš savo paskyros į asmenines pinigines. Išėmimo mokesčiai skiriasi atsižvelgiant į monetą, tačiau jie yra vienodi mokesčiai, o ne procentais.
Binanso pašalinimo mokesčių pavyzdys
„Binance“ moneta (BNB)
Kartu su biržos atidarymu „Binance“ pradėjo ICO. BNB yra „ERC20“ prieigos raktas, sukurtas „Ethereum“. Bendra pasiūla ribojama 200 milijonų BNB, po to daugiau monetų nebus sukurta.
BNB galite naudoti mokėdami mokesčius „Binance“ biržoje. Nors vis tiek galite pasirinkti mokėti mokesčius kriptovaliuta, kuria keičiatės, „Binance“ siūlo nuolaidą kaip paskatą mokėti mokesčius BNB. Pirmaisiais „Binance“ narystės metais mokesčiai yra 50% nuolaida mokant BNB. Kiekvienais kitais narystės metais mokesčio nuolaida mažėja. Penktus metus, kai naudojatės „Binance“, nebetaikoma mokesčio nuolaida atsiskaitant BNB.
Binansavimo mokesčiai laikui bėgant
Kadangi mokesčio nuolaida kasmet mažėja, tikimasi, kad laikui bėgant sumažės ir BNB žetono vertė. Siekdamas kovoti su šiuo nusidėvėjimu, „Binance“ taip pat laikui bėgant sunaikina BNB žetonus, sumažindamas bendrą BNB tiekimą nuo 200 mln. Iki 100 mln. Tokiu būdu sudarant pinigų pasiūlą, turėtų atsverti mažėjančios nuolaidos padarinius. Tikslas – stabili BNB monetų kaina laikui bėgant.
Nors mokesčio mokėjimas yra pagrindinis BNB prieigos rakto tikslas, jį taip pat galite naudoti investuodami į tam tikrus ICO, kurie dalyvauja „Binance’s Launchpad“ programoje. Pasibaigus ICO, šie nauji žetonai bus automatiškai įtraukti į „Binance“, sukurdami vientisą rinką tarp ICO ir biržos.
BNB žetono ateitis
„Binance“ skatina naudoti BNB žetoną tikėdamasi, kad tai paskatins klientų lojalumą. Nuolaida, be abejo, yra gera lengvata mažinant prekybos mokesčius. Bet net ir sumažėjus nuolaidai, vartotojai vis tiek greičiausiai turės BNB likučius, kuriuos taip pat galėtų ir toliau naudoti. Būdami dominuojančia kriptovaliutų birža, galime tikėtis, kad „Binance“ moneta ir toliau plačiai cirkuliuos. Kuo labiau auga jo priėmimas, tuo jis tampa vertingesnis ir naudingesnis.
Šiuo metu pagrindinė BNB vertė yra biržoje. Tai daro BNB unikalią tarp daugelio naujų monetų, nes ji jau turi praktinį naudojimo atvejį. Daugelis investuotojų gaus didžiausią IG iš BNB nuolaidos grąžinimo. Tačiau ateityje gali būti, kad BNB vertė gali išaugti kaip turtas. Ankstyviausiems investuotojams jie jau matė didelę BNB grąžą. Bus įdomu sužinoti, ar investuotojai ir toliau imsis nuolaidos, ar laikys BNB, tikėdamiesi, kad ji įvertins.
Jei „Binance“ matys nuolatinę sėkmę dabartiniu lygiu, ji tikrai įdiegs daugiau funkcijų ir programų. Šios naujos galimybės ir priedai greičiausiai naudos BNB monetą. Jų „ICO Launchpad“ yra vienas ankstyvų papildomos funkcijos, naudojančios BNB monetą, pavyzdys. Tikėtina, kad jų bus daug daugiau.
Fonas & Komanda
Komanda, kurios dėka įvyksta visa magija
„Binance“ yra Kinijos įmonė, iš pradžių įkurta Šanchajuje, o dabar įsikūrusi Maltoje. Jos įkūrėjas Changpengas Zhao yra buvęs OKCoin, kitos žinomos Kinijos kriptovaliutos biržos, techninės priežiūros vadovas. Zhao kompanija „Beiji Technology“ valdo ir valdo „Binance“.
2017 m. Rugpjūtį, netrukus po paleidimo, „Binance“ paskelbė apie tai Yi Jis prisijungtų prie komandos. Yi Jis buvo vienas iš originalių „OKCoin“ įkūrėjų. Ji yra plačiai pripažinta už savo sugebėjimą auginti technologinius produktus ir pritraukti vartotojus. Zhao, He ir „Binance“ komanda per gana trumpą laiką išaugino įmonę į vieną didžiausių biržų pasaulyje..
Varzybos
Iki šiol „Binance“ užėmė pirmąją vietą pagal kriptovaliutų mainus visame pasaulyje. Nuo to laiko jį aplenkė „Bitmex“ birža, kuri prekiauja beveik tris kartus. Tačiau „Bitmex“ yra nereguliuojama birža, leidžianti prekiauti maržomis. Tai tiesiogiai prieštarauja „Binance“, kuris yra reguliuojamas ir neleidžia vartotojams skolintis lėšų ir pasinaudoti savo sandoriais.
Maržinė prekyba yra rizikingesnis prekybos būdas ir daugelis prekybininkų susprogdina sąskaitas tikėdamiesi greitai praturtėti. „Bitmex“ taip pat leidžia prekybininkams stokoti „Bitcoin“. Kitaip tariant, prekybininkai gali skolintis „Bitcoin“ rinkoje, juos parduoti ir tada nusipirkti dolerių, tikėdamiesi atpirkti BTC už mažesnę kainą, todėl gauti pelno. Tai gali būti priežastis, kodėl „Bitmex“ kuria daugiau verslo dabartinėje meškų rinkoje.
„Binance“ monetų prekybos istorija
„Altcoins“ 2018 m. Meškų rinkoje tikrai nukentėjo. Laimei, „Binance“ turi gerą verslo modelį, kuris skatina prekybininkus toliau naudoti BNB mokėti už prekybos mokesčius. Tai iš esmės išlaikė kainą, nes prekybininkai vietoj dolerių laiko BNB. Iš pradžių BNB prekiavo maždaug 0,10 USD, o 2017 m. Greitai padidėjo iki 2,80 USD.
Manijos įkarštyje 2017 m. Ji siekė net 24 USD. Šiuo metu ji prekiauja apie 4,60 USD, o tai pabrėžia visos altcoin rinkos nuvertėjimą. Nepaisant to, jei pirkote, kai jis buvo paleistas, vis tiek būsite gana geros formos.
Kur nusipirkti BNB
Kelios biržos, išskyrus Binance sąrašą, yra BNB, nors likvidumas yra mažas ir nėra prasmės jo pirkti kur nors kitur. Dauguma vartotojų laiko, kad sumažintų savo prekybos išlaidas, o bet kurią „Binance“ palaikomą monetą galima įsigyti kaip prekybos porą su BNB.
Kaip laikyti BNB
Jei jus domina BNB laikyti investicija, turėtumėte ją perkelti iš biržos į piniginę. Kaip ERC20 prieigos raktą, jūsų BNB gali būti saugomas bet kuriame „Ethereum“ adresu per „MyEtherWallet“. Norėdami pagerinti saugumą, taip pat galite naudoti aparatinę piniginę, pvz., „Trezor“ ar „Ledger Nano S“.
Išvada
Yra priežastis, kodėl „Binance“ per pastaruosius pusantrų metų pastebėjo tokį didžiulį augimą ir sėkmę. Tai greita, prieinama kaina ir prieinama visame pasaulyje. Jei jau turite keitimą, kurį naudojate ir kuris jums patinka (kuris ima panašius mokesčius), nereikia pereiti prie „Binance“. Visų pirma, jei jums dažnai reikia konvertuoti į „fiat“ valiutą, „Binance“ jums visiškai nebus naudinga. Tačiau jei esate nepatenkintas dabartine valiuta, jums reikia mažesnių mokesčių arba ieškote greičiausio galimo apdorojimo laiko, pereiti prie „Binance“ gali būti jums tinkamas.
Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 2018 m. Gruodžio 11 d. Atnaujino Ryanas Smithas, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.
Papildomi „Binance“ monetų ištekliai
Sekite naujausius „Binance“ pokyčius šiais kanalais: