Kas yra „BitTorrent“?
„BitTorrent“ yra „peer-to-peer“ dalijimosi failais protokolas kuri neseniai paleido naują kriptovaliutą BTT. Tinklas leidžia greitai ir nemokamai atsisiųsti keletą skirtingų tipų failų iš interneto. Šiuo metu kiekvieną mėnesį protokolu naudojasi daugiau nei 170 milijonų žmonių.
Šiame vadove apžvelgsime:
- Kaip veikia „BitTorrent“?
- „BitTorrent“ komanda & Progresas
- Prekyba
- Kur nusipirkti BTT
- Kur laikyti BTT
- Paskutinės mintys
- Papildomi resursai
Kaip veikia „BitTorrent“?
Iliustraciniais tikslais labai svarbu atskirti „BitTorrent“, pirminį „peer-to-peer“ protokolą, nuo BTT – kriptovaliutos, kurią protokolas įgyvendina kaip piniginę paskatą.
„BitTorrent“
„BitTorrent“ yra internetinis failų ir kitų tipų duomenų bendravimo protokolas. Panašiai kaip „blockchain“, „BitTorrent“ yra paskirstyta sistema, neturinti centrinio subjekto. Štai kaip tai veikia.
Sėklos pagrindiniai failai, dar kitaip vadinami torrentai. Priimdami, sėklos padalija torrentus į keletą dalių, kad galėtumėte juos efektyviau atsisiųsti.
„BitTorrent“ įgyvendina sėjamųjų ir atsisiuntėjų tarpusavio tinklą, kad būtų galima greitai ir pigiai dalytis failais. | Šaltinis: Wikipedia / Scott Martin
Kai atsisiųsite failą į „BitTorrent“, gausite skirtingus to failo gabalus iš kelių sėklų. Atsisiųsdami ir baigę galite pasirinkti tapti pagrindine programa, kad padėtumėte tinklui toliau. Pasirinkę nesėti, gausite a titulą dėlė. „BitTorrent“ reikalingos sėklos, kad sistema galėtų išgyventi, todėl dėlių žiūrima į tai.
Visas konkretaus failo įkėlėjų (pirminių) ir atsisiuntėjų tinklas yra spiečius.
Išplėstinė „BitTorrent“ architektūra leidžia pigiau ir efektyviau įkelti ir atsisiųsti didelius failus ir padeda sumažinti interneto spūstis.
BTT žetonai
“BitTorrent” egzistavo ilgai prieš BTT žetonas. Net ir šiandien galite naudoti nemokamą protokolą be prieigos rakto. Pagal projektą Baltas popierius,
„BTT [veikia] kaip bendrosios paskirties mechanizmas, reikalingas skaičiuojant išteklius, dalijamasi tarp„ BitTorrent “klientų ir likvidžios paslaugų prašytojų bei paslaugų teikėjų rinkos.“
Kartu su BTT kūrėjų komanda pristato „BitTorrent Speed“. Kadangi pirminiame protokole nėra finansinės paskatos sėti, būriai dažnai miršta per anksti. Norėdami išspręsti šią problemą, „BitTorrent Speed“ siūlo BTT atlygį tiems vartotojams, kurie toliau atsisiunčia failą.
Kitoje BTT lygties pusėje galite nusipirkti prioritetinę prieigą prie sėklų, nuolatinį failo prieinamumą ir kitų išteklių naudojimą su savo žetonais.
Galutinis BTT diegimo tikslas yra, kad „BitTorrent“ taptų visa turinio ekosistema, įskaitant turinio pristatymą, decentralizuotą saugojimą ir tarpinius serverius.
Iš viso yra 990 000 000 000 BTT, iš jų:
- TRON fondui atiteko 20 proc
- „BitTorrent“ ekosistemoje lieka 19,9 proc
- 19 procentų gyvena „BitTorrent“ komandoje ir fonde
- 17 procentų buvo parduota privačiam, valstybiniam ir sėklų pardavimui
- 10,1 proc. Yra šešerių metų „Tron airdrop“ programos dalis
- 10 procentų yra „BitTorrent airdrop“ programos dalis
- 4 procentai yra partnerystės ženklai
„BitTorrent“ komanda & Progresas
Bramas Cohenas sukūrė „BitTorrent“ 2001 m. Balandžio mėn., O 2013 m. Išleido atnaujintą versiją. 2018 m. Birželį „Tron“ įkūrėjas Justinas Sunas įsigijo „BitTorrent“ už 120 mln. USD, siekdamas išplėsti „Tron“ projekto atlasą. Koeno nebėra įmonėje, taip pat išvyko keli originalūs darbuotojai.
Po įsigijimo „BitTorrent“ surengė pradinį mainų pasiūlymą (IEO) per „Binance’s Launchpad“ programą ir surinko 7,2 mln..
Dviejų decentralizuotų bendrovių susijungimas vis dar yra kuriamas. „BitTorrent Speed“ dar nėra, tačiau komanda teigia, kad jie jį paleis kada nors šį ketvirtį. Be to, „BitTorrent Live“, a tiesioginio vaizdo transliacijos paslauga, priima registraciją būsimai beta versijai. Tačiau komanda nėra paskelbusi šio produkto išleidimo datos.
Varzybos
„Tron“ ir „BitTorrent“ turi daugiau nei 100 milijonų vartotojų, todėl šis projektas pirmauja „peer-to-peer“ failų bendrinimo sistemų pakete..
Kita populiari „blockchain“ pagrindu sukurta failų bendrinimo platforma yra Ugningas. Tačiau „Upfiring“ užšifruoja kiekvieną failą, kurį pristato sėjamosios, o „BitTorrent“ ne. Kadangi dalijantis failais yra beveik begalinis naudojimo atvejų, abiem turėtų būti vietos klestėti.
Prekyba
„BitTorrent“ buvo viena iš geriausių kriptovaliutų 2019 m..
Kaina pradėjo kilti gegužės viduryje, o gegužės mėn. Pabaigoje ji pasiekė aukščiausią lygį – 0,0018 USD. Atrodo, kad nėra jokių naujienų, koreliuojančių su šiuo pasirengimu, todėl galime jas įvertinti pagal kainą, kuri tuo metu seka rinką. Šiuo metu BTT kaina siekia apie 0,00134 USD – tai jau dešimt kartų didesnė nei kaina per ICO.
Jei investuojate, stebėkite būsimus „Speed and Live“ leidimus. Abu šie produktai galėtų gerai pakelti kainą.
Kur nusipirkti BTT
Jūsų mainų galimybės įsigyti BTT yra beveik begalinės. Šiuo metu „UpBit“ turi didžiausią BTT prekybos apimtį kaip pora su KRW.
Kadangi greičiausiai neturite KRW, turėtumėte kreiptis į Binance dėl savo BTT prekybos. Tai galima gauti mainais už BTC, BNB ir įvairius platformos daiktus.
Jei esate naujas investuojantis į kriptovaliutą, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip nusipirkti bitino, kad galėtumėte pradėti.
Kur laikyti BTT
BTT yra TRC-10 žetonas, naudojamas „Tron“ tinkle, todėl galite jį laikyti bet kurioje piniginėje, palaikančioje TRX. „Tron“ turi daugybę bendruomenės sukurtų piniginių, kurias komanda reklamuoja vykdydama projektą Oficiali svetainė.
Paskutinės mintys
Be KIN (kas greičiausiai baigtis siaubingai), „BitTorrent“ yra vienas plačiausių bandymų žymėti jau sėkmingą tinklą. Iš esmės prasminga pridėti žetoną, kad paskatintumėte sėjamuosius sistemoje. Mes to tikrai nežinome, kol „Speed“ ir kiti papildymai, pvz., „Live“, pasirodys rinkoje. Iki tol tai tik dar vienas altcoin spekuliacijos ruletės žaidimas.