Kas yra Burstcoin?
„Burstcoin“ yra vienintelė moneta, kuri naudoja tuščią vietą kietajame diske kasybai. Norint išgauti daugumą monetų, reikalingos specializuotos, brangios, daug energijos naudojančios mašinos, kad būtų galima įrodyti darbą. Tačiau „Burstcoin“ naudoja unikalų procesą, žinomą kaip pajėgumų įrodymą, naudojant įprastą standųjį diską, kad būtų galima efektyviai naudoti energiją. Kasyba yra tokia efektyvi, kad galėtumėte išgauti iš „Android“ telefono ar „Raspberry Pi“.
„Burstcoin“ naudoja energiją taupančios kasybos pajėgumų įrodymą.
Šiame vadove mes paaiškiname viską apie „Burstcoin“, įskaitant:
- Kaip veikia „Burstcoin“?
- Istorija
- Komandos pažanga
- Kasyba kietaisiais diskais
- Monetų tiekimas ir tvarumas
- Prekybos istorija
- Kur galima nusipirkti Burstcoin?
- Kur galite laikyti „Burstcoin“?
- Santrauka
- Papildomi resursai
Kaip veikia „Burstcoin“?
Specialus talpos įrodymo metodas reiškia, kad „jūs tiesiog turite prijungti savo diską, suplanuoti jį ir palikti savo kompiuterį kasybos ir periodiškai uždirbti jums monetas. Kuo daugiau vietos skirsite kasybai, tuo didesnis atlygis “.
https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js
Mūsų straipsnyje čia išsamiau nagrinėjami pajėgumų kasimo įrodymai.
Kasyba nepakenks kietajam diskui ir nepastebės pastebimų elektros sąskaitos pokyčių. Jei kada nuspręsite nutraukti kasybą, galite ištrinti informaciją, kurią „Burstcoin“ pateikia į kietąjį diską, ir išnaudoti vietą numatytam tikslui..
Kasybos energijos vartojimo tarp „Bitcoin“ ir „Burst“ palyginimas
Nuo „Burstcoin“ leidžia taip lengvai patekti į kasybą, tai natūraliai yra labiau decentralizuota. Norint efektyviai pradėti kasinėti Bitcoin, reikia didžiulio finansinio įsipareigojimo, tačiau naudodamiesi „Burstcoin“ galėtumėte net pradėti kasinėti „Android“ telefone.
Kai pažvelgsite už pajėgumų kasimo įrodymų, „Burst“ jausis gana pažįstamas. Jis siūlo decentralizuotą „blockchain“, kad būtų galima sekti viešąją knygą. Ji taip pat siūlo keletą kitų decentralizuotų funkcijų, tokių kaip prekyba turtu ir sutelktinis finansavimas. Galite parduoti skaitmenines prekes „peer-to-peer“ rinkoje ar net aukcione išleisti savo daiktus. Su visomis operacijomis, kurias atliekate „Burst“ tinkle, taip pat yra galimybė pridėti pranešimus.
Istorija
Anonimas vartotojas 2014 m. Svetainėje „bitcointalk.org“ pristatė „Burstcoin“. Moneta buvo sukurta ne „Nxt“ platformoje, todėl siūlo daugybę tų pačių funkcijų..
Sekdamas Satoshi Nakamoto pėdomis, „Burstcoin“ kūrėjas niekada neatskleidė savo tapatybės. Kūrėjui dingus, kriptovaliutų bendruomenė organizavosi toliau kurti monetą. Šiuo metu projektą kuria komanda, vadinama „Proof of Capacity Consortium“ („PoC Consortium“).
„Burstcoin“ garsėja ne tik pajėgumų gavybos įrodymu. Tai buvo pirmasis įdiegtas „blockchain“ Tiuringas baigtas protingos sutartys. Garsiausias išmaniųjų sutarčių taikymas buvo visiškai decentralizuota loterija.
Komandos pažanga
2015 m. Komanda sugebėjo pasiekti atominius apsikeitimo sandorius, galimybę prekiauti „Burstcoins“ ir „Qora“ nenaudojant trečiųjų šalių mainų.
„PoC“ konsorciumas išleido baltąjį dokumentą „The Burst Dymaxion“ 2017 m. Gruodžio 27 d. Kūrėjai tikisi sukurti „Burst“ žaibo tinklą, kurį jie vadina „raizginiu“. Šis tinklas papildytų „Burst“ naujus sluoksnius, pagerindamas operacijų mastelį. Komanda tikisi, kad visiškai įdiegus „The Dymaxion“, „kiekvienas naujas vartotojas, atliekantis operacijas, yra didinant bendrą sandorių pajėgumą tinklo “.
Kūrėjai taip pat nagrinėja dinaminius mokesčius, pašalindami dabartinį minimalų 1 serijos mokestį. Jei jie dabar sumažins mokesčius, tinklas gali užpulti šlamštą. Taikydami dinaminius mokesčius, jie tikisi, kad galės pakeisti mokesčius, priklausomai nuo srauto lygio.
„Burst Development Team“ planai 2018 m
2018 m. Birželio mėn. „Burst“ įdiegė tvirtą šakę, kuri sukūrė dinaminius blokų dydžius ir dinamiškus operacijų mokesčius. „Burst“ dabar gali koreguoti mokesčius ir blokų dydžius, kad atspindėtų srauto lygį.
nors Dymaxion išleidimas buvo planuota 2018 m. antrąjį ir antrąjį ketvirtį, komanda dar jo neužbaigė. Jų Gitubas vis dėlto išlieka aktyvus, todėl netrukus turėtume tikėtis, kad jis bus išleistas.
Kasyba kietaisiais diskais
Apskaičiuota, kad 2017 m. Pabaigoje skaičiuojama už kiekvieną terabaitą standžiojo disko vietos, kurią skiriate tinklui, vidutiniškai išgautumėte 21 „Burstcoins“ per savaitę. Tuo metu jų buvo daugiau 150 000 terabaitų saugykla skirta tinklui. Šiandien šis skaičius išaugo iki daugiau nei 270 000 terabaitų.
Internetinis „Burstcoin“ piniginė taip pat paaiškins, kaip pradėti braižyti kietąjį diską, kad galėtumėte iškart pradėti kasinėti. „Burst“ sukurta kaip kalnakasiams draugiška moneta, užtikrinanti „blockchain“ decentralizaciją.
Monetų tiekimas ir tvarumas
„Burst“ kūrėjai iš anksto iškasė nulį monetų, tęsdami decentralizavimo temą. Bloko atlygis prasidėjo nuo 10 000 už bloką, tačiau kiekvieną mėnesį mažėja penkiais procentais, kol išleidžiami visi 2 158 812 800 burstcoins. „Burstcoin“ dinamiškai koreguoja kasybos sunkumus, kad vidutinis blokavimo laikas būtų keturios minutės.
Prekybos istorija
„Burstcoin“ kaina beveik visą savo istoriją išliko pastovi, kol Johnas McAfee pabrėžė „Burstcoin“ pranašumus platesnei auditorijai, dėl ko smarkiai pabrango.
Dienos moneta: BURST – pirmoji tikrai žalia moneta ir labiausiai nepastebėta moneta. Naudoja 400 kartų mažiau energijos nei Bitcoin. Itin saugus ir privatus. Apima išmaniąsias sutartis, šifruotus pranešimus, decentralizuotą piniginę, libertino „blockchain“. Labiausiai nuvertinta moneta. https://t.co/vOJOtNYLXp
– Johnas McAfee (@officialmcafee) 2017 m. Gruodžio 22 d
https://platform.twitter.com/widgets.js
Išleidus „The Dymaxion“ baltąjį popierių ir akcentuojant „Burst“ tinklo mastelio didinimą, „Burstcoin“ pabrango nuo „McAfee“ „Twitter“ paskelbimo, kol pavasarį pradėjo kristi kriptografijos rinkos. Šiuo metu kaina sėdi vos aukštesnė nei prieš šį staigų padidėjimą. Galbūt „Dymaxion“ išleidimas, numatytas vėliau šiais metais, padidins kainą.
baseUrl = „https://widgets.cryptocompare.com/“;
var scripts = document.getElementsByTagName („scenarijus“);
var embedder = scenarijai [scenarijai.length – 1];
(funkcija (){
var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname);
if (appName == ””) {appName = ”local”;}
var s = document.createElement („scenarijus“);
s.type = „text / javascript“;
s.async = tiesa;
var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / moneta / diagrama? fsym = BURST&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP “;
s.src = theUrl + (theUrl.indexOf („?“) >= 0? „&“:„? “) +„ App = “+ appName;
embedder.parentNode.appendChild (s);
}) ();
Kur galima nusipirkti Burstcoin?
Galite tiesiog išminuoti „Burstcoin“ su savo kietuoju disku. Tačiau jį taip pat galite įsigyti keliose populiariose biržose, tokiose kaip „Upbit“, „Bittrex“ ar „Poloniex“.
Kur galite laikyti „Burstcoin“?
Galite atsisiųsti internetinę piniginę čia, kur taip pat galite pasiekti daugelį iš „Nxt“ pasiskolintų decentralizuotų funkcijų.
„Burst Wallet“ sąsaja
Mobilią „Burstcoin“ piniginę šiuo metu galima įsigyti tik „Android“ ir ją galima atsisiųsti čia.
Santrauka
Kai Bitcoin sulaukia kritikos švaistoma energija, „Burst“ siūlo ekologiškesnį būdą išgauti ir valdyti decentralizuotą „blockchain“. Jei ieškote kriptovaliutos, tačiau jus įbaugino garsios ir brangios mašinos, galbūt norėsite patikrinti pajėgumų įrodymus ir apsvarstyti galimybę išgauti „Burstcoin“. Arba, jei norite tiesiog paskirstytos decentralizuotos kriptovaliutos su aktyvia kūrėjų komanda, stebėkite šią monetą.
Redaktoriaus pastaba: šį straipsnį 2018 m. Spalio 29 d. Atnaujino Rachel Lantz, kad atspindėtų naujausius projekto pakeitimus.